Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  13. kerületben szélessáv??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Matthew


Matthew
senior tag

Na sziasztok!

A helyzet pontosabban az lenne, hogy hamarosan felköltözök Bp-re a Katona József utcába (XIII. ker., a nyugatitól nem messze) és tudtommal ott nincs ADSL. A lakásban van Matávos telefon, amit valószínűleg ki fogok köttetni mert nincs rá szükségem. Kábeltévé nincs bekötve. Tehát a kérdésem az lenne, hogy milyen szélessávú internetet javasoltok oda? UPC-s kábelnet tapasztalatok jöhetnek, ha lehet valaki mondja már meg mennyibe kerülne a bekötése (mármint a kábeltv és a chello bekötési és havi dijai). Utána néztem én de olyan vaksi vagyok, hogy nem látom sehol normálisan leírva. Vagy ha van más ötlet netre akkor azt is szívesen hallgatom.

(#2) Matthew


Matthew
senior tag

Na senki nem segít?:O

(#3) anulu válasza Matthew (#1) üzenetére


anulu
félisten

ott chello van. az aktuális árakat lehet, h beírja jerry, ha tudja, vagy hívd fel a UPC-t.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) Szél válasza Matthew (#2) üzenetére


Szél
tag

Angyalföld rulz ;]! Személyes tapasztalatok: nekem UPC van, és már azon gondolkodom, hogy szabaduljak meg tőle! :(
- Nagyon sokszor volt gondom. Egy kis érdekesség chelloéktól pl, hogy apámnak is ugyanazon a kábelen megy a net, külön előfizetéssel, viszont az ősömnek 10-20k-val jobban tölt le a gépe. Nálam 90-100 a 100-110-zel szemben.
- VAN LETÖLTÉSI KORLÁT: 20GB/HÓ, ha túlléped akkor egy 56k-s modem szintjére süllyedsz vissza.
- FIX ip címed!!!
- Jó benne a sávszélesség, jó gyors, 768 vagy 1024kb-s net is van.

A XIII. kerben van több haverom ők nem szívtak vele annyit mint én.

Szvsz ha tudsz adsl-t akkor inkább az!

(#5) Trak válasza Matthew (#1) üzenetére


Trak
addikt

Ezt olvasd át:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=68396&arc=f[/L]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#6) lol válasza Matthew (#1) üzenetére


lol
senior tag

nekem is chellom van > meg vagyok vele elégedve, habár fél évente van egy pár napos kiesés amikor frissítik a rendszert, de böngészni meg játszani nekem elég...

Sz.: XIII kerben lakok én is!

[Szerkesztve]

(#7) lol válasza lol (#6) üzenetére


lol
senior tag

olvasd el > [L]http://info.hun.chello.hu/campaign_index.php?CampaignID=185[/L]
a csillagos részeket ki ne hagyd, az mindig a legizgalmasabb...

(#8) Matthew válasza Szél (#4) üzenetére


Matthew
senior tag

A letöltési korlát nem 15 GB? Én úgy tudtam...
Nem kellene nekem 768-as, nincs kicsit lassabb olcsóbban? Ja és nincs más alternatíva (mikrohullám vagy ilyesmi)? ADSL-t nem tudok, már írtam is.

(#9) Matthew válasza Trak (#5) üzenetére


Matthew
senior tag

Köszi már átnéztem!

(#10) Matthew válasza lol (#7) üzenetére


Matthew
senior tag

THX!

(#11) Matthew


Matthew
senior tag

Még valaki? Várom mások tapasztalatait, ötleteit is!

(#12) Szél válasza Matthew (#8) üzenetére


Szél
tag

Ha jól tudom akkor felemelték 20-ra (ez kb 2,5-3 nap folyamatos letöltést jelent) és alapból 768-as a net.
A Lehel ''lakópark'' környékén pedig hirdettek adsl-t. (szolg.ra nem emlékszem)


[Szerkesztve]

(#13) ithomas válasza Szél (#12) üzenetére


ithomas
őstag

Rosszul tudod!
A Chello+ tartalmaz 20Gb-ot,de az 16990Ft egy évre.(1 Mb sávszéllel)

Real eyes realize real lies!

(#14) Szél válasza ithomas (#13) üzenetére


Szél
tag

OK rosszul tudtam, sajnos.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  13. kerületben szélessáv??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.