Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#12051) kelzsoca válasza jano_77 (#12048) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez az egész egyébként úgy néz ki, hogy 1 user jelez egy hibát, majd rákontrázva jön még pár user, akik szintén ezt a hibát jelentik be, ami vagy kultúrált formában történik:

- kelzsoca, apeelme ezt és ezt a problémát találtam.....

vagy másképp:

- szar ez a rom, bugos, meg szar a wifi is, igazából az egész szar....

Értelemszerűen az első verzióval tudunk mit kezdeni, a felesleges fikázás és fröcsögés értelmetlen (nem hozzáértő userektől meg egyenesen nevetséges is) attól még a hiba az hiba marad. (itt főként user error hibák vannak)
Viszont nálunk ha az adott hiba nem jelenkezik, vagy nem ismert, információra van szükségünk, hát valahol ugye csak el kell indulni, ez esetben kérünk naplózást, de a hibát bejelentő userek ilyenkor valahogy elpárolognak, és jó esetben marad 1 user, aki hajlandó annyira foglalkozni a történettel, hogy segít nekünk.

Pár hibalehetőség:

- eltérő firmware-ek használata
- nincs két egyforma készülék
- az alkalrészek között is van szórás
- más felhasználói szokások
- backup alkalmazások használata
- olyan alkalmazás(ok) használata, ami adott esetben beragad(nak) a rendszerbe
- nincs két egyforma akkumulátor sem
- hálózati és vételi viszonyok
- töltés mikéntje (usb-ről vagy adapterről)

És még lehetne sorolni, egyszóval tűt kell keresni a szénakazalban.
...................................
ui: egyébként ha a CM Team felé leadunk egy hibát, ami valós és létezik, ők javarészt ismeretlen hibaként lehúzzák, tehát szerintük ilyen hiba nincs.... :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12052) Brekecs válasza istnag (#12047) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Most én is ezt próbálgatom (Swedish Snow RLS2) így elsőre tetszik ! Az aku idő is jó ! :D

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#12053) istnag válasza Brekecs (#12052) üzenetére


istnag
addikt

na az az én is azt akarom kipróbálni. A wifi nem alszik el a képernyővel együtt,ugye ill. nem bontja a kapcsolatot,ha elalszik a teló?

(#12054) ux1 válasza kelzsoca (#12051) üzenetére


ux1
addikt

És a SIM...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#12055) jano_77 válasza kelzsoca (#12051) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a válaszodat. Teljesen világos volt és érthető is.
Noha én úgy gondolom, hogy az első típushoz tartozom - nem lehúztam a romotokat, SŐT kihangsúlyoztam, hogy nagyon tetszik -, de elhiszem, hogy van a másik típus.
Nem tudom, hogy itt a fórumozó és romjaitokat oly nagy szeretettel használó társadalom mennyire díjazta bármikor is a munkátokat, de Te jól tudod, hogy azért én nem csak szóban szoktam hálálkodni. Persze új telefont nem a hálálkodásomból vesztek ez is igaz. De úgy gondolom, hogy ha mindenki aki használja a romjaitokat, csak annyit adott volna, mint én, akkor már valszeg nem ezzel a telefonnal foglalkoznátok. Max megszállottságból. ;) Tévedek? :F
Még1x kihangsúlyoznám - utoljára -, hogy nagyon is tetszett az IA2 rom animációi, magyarítása, gyorsasága, billentyűzet (balra dőlő ékezetek).

Végül pedig újra csak sajnálom, hogy a többi felhasználó, akiknél szintén gond volt az akksi merüléssel - hozzám hasonlóan -, nem voltak hajlandóak venni a fáradtságot, hogy segítsék a munkátokat az esetleges hiba feltárásában. Ez mindannyiunk érdeke lett volna/lenne. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12056) Brekecs válasza istnag (#12053) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Pontosan !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#12057) TRob1 válasza kelzsoca (#12051) üzenetére


TRob1
veterán

"Pár hibalehetőség:
- eltérő firmware-ek használata
- nincs két egyforma készülék
- az alkalrészek között is van szórás
- más felhasználói szokások
- backup alkalmazások használata
- olyan alkalmazás(ok) használata, ami adott esetben beragad(nak) a rendszerbe
- nincs két egyforma akkumulátor sem
- hálózati és vételi viszonyok
- töltés mikéntje (usb-ről vagy adapterről)
"

Na akkor most ebből a listából hagyjuk meg azokat, amik csak az IceArmor2-re vonatkozhatnak Rom szempontjából, mert ha:
1) IceArmor1-re 1az1be visszapakolok mindent a TBP-val, minden OK (2,5-3,5nap már első töltéssel is)
2) alap CM Romra (n257) visszapakolok 1az1be mindent a TBP-val, minden OK (2,5-3,5nap)

IA2 meg fél napokat ment ugyanazokkal az appokkal, ugyanolyan felhasználás mellett (3,5-4 napig volt fenn)

Ebben az esetben ugyebár ugyanaz a hardwer, a gen2 módja, a firm... minden :DDD

(visszapakolásnál értelemszerűen mindig csak a felhasználói appokról van szó minden esetben)

ui: a logról meg csak annyit, hogy mire szóba került, már rég leváltottam a 2-t az 1-re... :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#12058) tivcike válasza jano_77 (#12045) üzenetére


tivcike
tag

Na ugyebár kijön a gyárból egy telefon egy használható rom-al. Amit több 100 ezer ember megvesz önszántából és el is fogad. Itt van egy pár ember aki foglalkozik fortyogó romokkal amit talán maguknak csinált, esetleg megosztanak velünk. De azt is elmondják hogy csak saját felelőségre rakjuk fel. Ha nem tetszik akkor nem rakod fel és váltasz egy másik romra ami tetszik neked. Nincs olyan rom amiben ne lenne valami hiba vagy tökéletesen megfelelne mindenkinek. Én nem bántanám őket, csak igyekeznek jobbá és egyszerübbé tenni a telefonunkat:)

(#12059) GAbre


GAbre
veterán

Vki tud segíteni,ha jól tudom várnom kéne,amíg a program nem írja,ki,h sikerült 100%os flashelés.
De nem akarja.Ez normális?

Avatar

(#12060) TRob1 válasza tivcike (#12058) üzenetére


TRob1
veterán

Senki se bántja őket, ez nem erről szól... Viszont nem árt szólni ha vkinél van vmi gebasz... az szted jobb amit sokan csinálnak, hogy felteszik, nem tetszik nekik/nem jön be, de meg se mukkannak csak csendben tesznek fel mást? Ha vki nem beszél, akkor legközelebb se biztos hogy változik az ami neki nem jön be, vagy nála esetleg hiba...

¤ R'n'R ¤

(#12061) ux1 válasza TRob1 (#12057) üzenetére


ux1
addikt

Az összes pontban a TBT a hiba :-)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#12062) jano_77 válasza tivcike (#12058) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kedves cimbora!
Olvass már vissza kérlek egy pár hozzászólást, mert vmit nagyon benéztél.
Én egy percig sem bántottam Őket! Folyamatosan azt hangsúlyoztam, hogy tök jó romot hoztak össze - egyetlen apró bibivel...nagyon gyorsan merült az akksi.
De sosem bántottam Őket. Amúgy pedig igazad van, egy rom sem lesz tökéletes, és van sok a forgalomban, lehet választani, másikat feltenni. Éppen ezt tettem én is.
Talán meg kellene tanulnod az irományok értelmezését.

szerk.: (#12060) TRob1: pontosan erről van szó. nem az a normális megoldás, hogy mindenki homokba dugja a fejét és kussol, mert inkább vissza teszi egy korábban jól bevált romról készített backup-ját. Az, ha vki elmondja - és nem lehurrogja -, hogy ez és ez nem működik rendesen, azzal elvileg éppen a munkájukat segíti. Legközelebbi romnál már talán nem lesz benne. De ha senki nem szól, akkor legközelebb is benne lesz ugyan az a hiba, ami miatt esetleg most vissza cseréled a romot, mert az kényelmesebb megoldás!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12063) istnag


istnag
addikt

Ma tuti van valami a levegőben,mindenki olyan érzékeny, a vírusos témában is egy ketten,már lassan 3 vírusírtót akarnak rakni a telóra és a Symatec az ISTEN... ;]
[link]
hazamegyek beb@szok ma,az biztos...

[ Szerkesztve ]

(#12064) ux1 válasza istnag (#12063) üzenetére


ux1
addikt

Gyere át a kocsmába... :-)

Hideg front van... A melegekét nehezebben viselném :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#12065) kelzsoca válasza GAbre (#12059) üzenetére


kelzsoca
félisten

Remélhetőleg NEM húztad le a telefont az USB-ről, mert akkor tégla.

Azért írja a program hogy RESET, mert egyféleképen lehet megúszni talán ezt a hibás flash-t, mégpedig úgy ha reseteled a telefont, hátlap le, és a kamera mellett a kis reset gombok kell benyomni.

Arra azért készülj, hogy lehet tégla lett, ennek ellenére is, de semmiképp NE HÚZD LE az usb-ről a gépet.

ui: Egyébként annak ellenére, hogy ux1 az off topicban mondta, hogy így tégla lehet, nekiálltál :(

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12066) tivcike válasza jano_77 (#12062) üzenetére


tivcike
tag

Rendben "Kedves Cimbora" :) vitázni nem fogok.

(#12067) TRob1 válasza ux1 (#12061) üzenetére


TRob1
veterán

Az a "TBT" az TBP ;) Megszoktam már ezt a - felettébb valótlan - választ ebben a totyikban, de legyen igazad/igazatok.

Csak tudnám miért nem volt soha gondom vele az 1 év használat alatt még akkor se ha épp vmi 2.2-ről tettem át teljesen másfajta 2.3-ra, és miért nincs most se ha más romokra állítom vissza vele az appokat. Ez a rejtély számomra, de majd megkérdezem Scully és Mulder ügynököt, habár az ő válaszuk is valszeg a megszokott sablon lesz: az igazság odaát van. Vagy azt hogy csak me' a TB xar. ;]

¤ R'n'R ¤

(#12068) lazlora


lazlora
tag

Keresek Blade-re szép elő és hátlapot, ha van neke eladó írj privit!

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#12069) ux1 válasza TRob1 (#12067) üzenetére


ux1
addikt

Én meg azt nem tudom, miért nincs problémám... :) Tán mert életembe nem használtam backup-ot... :D Rejtélyek meg mindig vannak... Talán azért is, mert egy-két beállítás, mivel máshova került, esetleg más azonosítót kap az SQL-ben. így lehet hogy nem azt kezeli amit kellene. Ki tudja? Mindenesetre én már több mint egy éve csak a google-sync-et használom. Mást nem kell helyreállítanom... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#12070) TRob1 válasza ux1 (#12069) üzenetére


TRob1
veterán

Mindig a backup dolgokkal jöttök és az égvilágon semmi baja nincs, és semmi köze a merülős dologhoz.
Van aki másfajta backupot használt teljesen más appokkal és merült, van aki nem használt soha backupot és merült neki... és van aki használt TB-t és mégsem merül neki jobban mint más rom.

¤ R'n'R ¤

(#12071) ux1 válasza TRob1 (#12070) üzenetére


ux1
addikt

Ez a rejtély :D Itt jön be a másik 30 ok :) :K Mint már többször írtam, 4 készülékre szoktam az aktuális ROM-ot felrakni, tisztán. Semmi backup stb... Mind a 4 jól működik.... :) 1 éven túl-vannak ezek a telcsik...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#12072) TRob1 válasza ux1 (#12071) üzenetére


TRob1
veterán

Na akkor egészségedre, én iszom egy "rejtélyes" kömény pálinkát. :))

¤ R'n'R ¤

(#12073) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, mobilnet beállításnak van valami trükkje ezen a telón, vgy romfüggő lenne? Adott egy 2.1 gyári romos teló illetve adott egy tmobilos és egy vodafoneos sim, a saját telefonomban (s2) mind2 kártyával megy a net. Ha átrakom a bladebe és nyílván ugyan azokat az apn beállításokat haználom mint az s2-nél, nem történik mégsem semmi. Egyszer az egyik újraindítás alkalmával felvillant egy pillanatra a 3g...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12074) lac14548


lac14548
aktív tag

Kelzsoca!

Melyik ROM-ot ajánlod nekem? Az eddigi ROM-jaid mind beváltak és tetszettek.
Most a Blade_Sweet_Dreams_III_remastered -et cserélném le.
Semmi bajom nincs vele, de az újabb:

Kellene, hogy kezelje az EXT particiót (állandóan kevés a hely...),
Követelmény még, hogy magyarul tudjon, megbízható, gyors legyen.

GEN2 a Blade...

Kösz,

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#12075) Baluman válasza lac14548 (#12074) üzenetére


Baluman
csendes tag

Nekem most a First strike rom egész jól működik, gyors és el is indul most :D Ráfér 128MB-os system partícióra, illetve az ext2-es partíciót is kezeli, elég szépen telipakoltam már (alap romon negyedét se bírtam felrakni, most meg tényleg teli van), és még mindig van 128MB helyem ^.^
Indulásnál elég sokat kell várnom, míg feláll, ha nem vagyok türelmes akkor újraindul akármit próbálok csinálni. És a várás után a LauncherPro -t restartolnom kell, hogy a mappákban is megjelenjenek az ikonok. De belefér, ritkán indítom újra :U

[ Szerkesztve ]

(#12076) tboldi válasza lac14548 (#12074) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ugyan nem kelzsoca vagyok...

Szerintem egy kicsit még bírj ki a SD3R-del, és akkor felteheted ezt: [link] :K

[ Szerkesztve ]

(#12077) synar válasza tboldi (#12076) üzenetére


synar
őstag

IceArmor II. - ReBoRn...hamarosan!
"- 2way call recording támogatás" :R :C

[ Szerkesztve ]

(#12078) mycso válasza mycso (#12073) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ami az 1.hsz-ban van "Mobilhálózat" menü, nekem azon belül semmi olyan menü/opció sincs, ami az adatkapcsolattal összefüggésben lenne. Egyébként teljesen olyan a jelenség, mintha le lenne tiltva az adatkapcsolat, viszont erre irányuló menü nincsen...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12079) fischi válasza kelzsoca (#12051) üzenetére


fischi
tag

Kicsit megkésve reagálnék ismét:) A gyorsan merülős probléma nálam is fennállt. Párom telefonjára is felkerült az IA2, nála semmi gond nem volt az aksival. Ezen felbátorodva egy recovery frissítés után (első körben a tpt-s particionáló által feltett cw 3-as alól tettem fel, másodszor már a 4-es alól), újratelepítettem, most is merül, de már közel sem annyira vészes, igaz a másik telefon jobban bírja. A programok ugyanazok, mint első körben, szóval ez az egész kissé parajelenség, de másodszori feltéttel már nem idegesítő a dolog.

(#12080) salieven


salieven
aktív tag

ice armor 1-nél meg a többinél is ha így van ... mi az a program ami így függvényesen vagy hogyan írja ki az akku használaot hogy meddig ment meg ilyenek ... tudjátok szoktak ilyen képek itt lenni .... na az külön progi vagy a rom-ban van benne? ha külön progi a nevét kérhetem? :)

PSN: salieven

(#12081) rambo4ésfél válasza salieven (#12080) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

alapból benne van a romban beállítások-->készülék adatok-->akkumulátorhasználat

(#12082) zoltan6


zoltan6
őstag

felraktam én is ezt az ice armor 2-öt.eddig big daddy volt fenn,számomra nagy visszalépés ez az ice armorII,fagyogatnak a programok.pl.a monopoly,ami teljesen jogtiszta,megvásároltam.úgy lefagy,hogy csak akksi kivétel segít.a másik ez a commodore64 kinézetü óra,a big daddy IV-ben olyan szép kis óra volt.Az akksi nálam is kevesebb ideig bírja,pedig még fel sem raktam csak 1-2 programot.úgyhogy szereintem uninstall lesz belőle.hacsak nem jön rá valami javítás.

(#12083) salieven válasza rambo4ésfél (#12081) üzenetére


salieven
aktív tag

köszöntem igen megvan :)

PSN: salieven

(#12084) Hunter2


Hunter2
addikt

Ice armor 2-hez létezik HTC sense téma?

(#12085) TRob1


TRob1
veterán

Azt hittem jobban bírja a Döfi. Már egyáltalán nem is akarok más telefont a Penge helyett.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#12086) Sulthekk válasza TRob1 (#12085) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

#region OFF

Azért valószínüleg nem ez az átlag. Nálunk itthon van döfi is, és semmi baja, pedig volt már ejtve. A többi telón ( két bléd meg egy galaxy s ) már azért vannak kopások, meg karcolások, kisebb horpadások. Defy meghatározhatatlan korú, semmi nem látszik rajta, sehol egy karcolás. IP67-es tesztvideót ugyan nem láttam, de az IP68 közel van hozzá, a "will it blend sonim xp 3300" videóra ha rákeresel, akkor nagyjából képet kapsz róla.

#endregion

(#12087) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!

A SS RLS 2 . ben hogy lehet állítani a frekvenciát , nekem sehogy se sikerül.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#12088) sto1911 válasza TRob1 (#12085) üzenetére


sto1911
veterán

es (#12086) Sulthekk: hol latjatok rairva, hogy utesallo? Meg x IP-szabvanynak megfelel? Mocsok nagy tevedesben eltek/elnek azok, akik azt hiszik strapatelefon: attol, hogy az atlagtol tobb strapat elbir, meg nem strapatelefon, akarmennyire is kemenykedo a kinezete.
Dustproof, plus water and scratch resistant - azaz por-, viz- es karcallo!

[ Szerkesztve ]

(#12089) TRob1 válasza sto1911 (#12088) üzenetére


TRob1
veterán

Sosem mondtam vagy írtam hogy ütésálló. Hol látsz ilyet? De mivel bármilyen telefon kibírhat (és sokszor ki is bír) ilyen-olyan eséseket, ezért azt mertem gondolni hogy a gorillaglass jobban bírja. Bocsánat hogy tévedtem, ó mindenható Uram.

Egyébként meg ez lenne (lett volna) az EGYETLEN indok nálam egy csere mellett, de így már semmi az ég világon.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#12090) sto1911 válasza TRob1 (#12089) üzenetére


sto1911
veterán

Tobbszor feljott mar a topikban, meg az a szerencsetlen is ugy irja, mintha Sonimot vett volna, es te is ugy harangoztad be, hogy azt hitted jobban birja. Hat nem :( Nekem ebbo laz jott le, hogy a robusztusabb kinezet legalabb a tulajt megtevesztette. Ismerosomnek volt, az apja idegbol padlora vagta, es csempe szele letort, a Gorilla Glass meg csak kette. Mert ugy esett. Ilyen ez a popszakma, hu alattvalom :P
Amugy nem teljesen ertek hozza, de az uveg szilardsaga csak egy-egy iranyban nagy, a masik iranyban viszont oriasi feszultseg halmozodik fel, es ha onnan kapja az aldast, akkor bizony reped meg torik.

Vegyed nyugodtan, azert jobban birja, mint egy Blade.

[ Szerkesztve ]

(#12091) TRob1 válasza sto1911 (#12090) üzenetére


TRob1
veterán

Köszi, kihagyom. Ahhoz képest hogy most múlt 1 éves a pengém, 1 karcot se látok rajta.
De ha például geoládázás közben leejtem vmi sziklára/kőre, akkor meg nagyjából mind1 hogy Penge vagy Defy (max defynél 3szor jobban sírnék/szitkozódnék). Másban meg nem jelent pluszt számomra, úgyhogy max a Penge tényleges utódja jöhet cserére majd egyszer, ha egyáltalán ideér.

¤ R'n'R ¤

(#12092) robit1973 válasza Strauss (#12087) üzenetére


robit1973
aktív tag

No-frills CPU Control programmal.

(#12093) esox


esox
senior tag

Ma jött ki Swedish Snow RLS3. Innen talán gyorsabban lejön.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#12094) dragon1993 válasza esox (#12093) üzenetére


dragon1993
őstag

Ma nem volt időm feltölteni saját tárhelyre, úgyhogy mind1 honnan szedi az ember.

(#12095) esox válasza dragon1993 (#12094) üzenetére


esox
senior tag

A statubar brightness control nagyon tetszett IA2-ben, most már ebben is van, azt viszont nem értem miért szedték ki a rezgést híváskor?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#12096) Lenry


Lenry
félisten

mi a tököm baja van ennek a hulladéknak, hogy nem képes visszamászni a WiFi-re?
fogta magát, eldobta, és azóta "Nincs kapcsolat"

IceArmor, karácsony körüli verzió

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12097) M3oH válasza esox (#12095) üzenetére


M3oH
addikt

Modacon azt irtak, mert teljesen haszontalan dolog. Hat sztem pedig jo cucc, kicsit szokatlan eloszor, de nekem mar az fura, ha nem lenne :)

(#12098) Ronam válasza Lenry (#12096) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam is előfordult már. Teló restart általában megoldotta a problémát, ha az sem akkor Router restart. Próbálta már amúgy valaki ezt a Swedish Snow ROM-ot? Érdemes feldobni? Van annyira jó mint a CM ROM-ok?

(#12099) mycso válasza mycso (#12078) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

No még1 utolsó kérdés, aztán megoldom inkább valahogy magam...
Nektek ez a menü ugyan így néz ki???

Mert mindenhol azt olvasom, hogy itt pipáljam be az "adatkapcsolat engedélyezése" vagy hasonló nevű opciót, csak hogy nekem ehhez hasonló opcióm sincsen....

Illetve valami atomstabil romot tudtok ajánlani, vagy a gyári romot újabb gyári romra mivel tudom frissíteni??? (ezzel a dl_customer progival??)
Nem kell semmi buhera, csak működjön stabilan. :R

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12100) TRob1 válasza mycso (#12099) üzenetére


TRob1
veterán

Nem, hanem így:
[link]

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.