Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31701) syl5


syl5
őstag

Na erről a napról is csak ilyen gondolatok jutnak eszembe :DDD

"Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az."

(#31687) nemkovacs
Benne vagyok a történetbe:)
De bazz, ne nő legyek már! :)

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#31702) Lasy válasza Nohab61 (#31694) üzenetére


Lasy
veterán

Én már a 11-et is kerestem, holt töltsem le az eredetit, de azt sem találtam. :(
Tudom én vagyok a naív, de az első hozzá szólásban kerestem.

JA mert csak az online frissült. :(

FLB8
Test overclock kernel for r8a (consider this beta. Will need SetCPU to overclock or edit script in /system/init.d)

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#31703) Saccco válasza anglergab (#31700) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jogos ott a 2 pont. :DDD

(#31702) Lasy:
Esetleg első hsz?

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31704) -ToXiC-


-ToXiC-
csendes tag

Szevasztok!

Akit érdekel, előkapartam egy magyar szótáras Gingerbread billentyűzetet, minden felesleges nyelvet kiszedtem, és kicsit az ékezetes betűk választékát megritkítottam.
Próbából 1-2 menüpontot lefordítottam, de ha van rá igény, megcsinálom az egészet.
Ha már Kelzsolcáék ezt megcsinálták, akkor nem fogom :)
Itt a link: [link]

Véleményeket szívesen fogadok.

【ツ】 (┌∩┐(◣_◢)┌∩┐) 【ツ】

(#31705) pista59 válasza Nohab61 (#31694) üzenetére


pista59
senior tag

A kernekl verzió ott nem régebbi? (.....1.0 )

A győztes féreg irtó baktérium

(#31706) lsebestyen


lsebestyen
addikt

a Radio 1nél zte bladet lehet nyerni jeeeeeeee :DD

[ Szerkesztve ]

(#31707) rezme


rezme
tag

zsoca főzöl nekünk r12őt? :R :))

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#31708) catroot


catroot
veterán

Most virtuálisan kezet fogok magammal, mert gond nélkül, elsőre felment az flb-r8-as rom! :DD

Köszönöm Nektek!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#31709) Nohab61 válasza pista59 (#31705) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Nem tudom ezt hol látod, de ha a képre gondolsz az r8-ról készült.

(#31710) ux1 válasza pista59 (#31705) üzenetére


ux1
addikt

szvsz. mióta kint van a kernel forrás, mindenki azt használja és fordított magának. Ami különbség van a romokban az a SYS alapja libek, stb. egyébb optimalizációk. Az MCRr romok az első kiszivárgott kínai 2.2-es ROM-ra épülnek. A JJR ROM-ok a japánra, az FLB romok a most kínában kiadott készülékek ROM-jára épül.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#31711) anglergab


anglergab
addikt

Ez olvasható a modaco-n:

"Changelog

r12
Reoptimised - smaller, faster!
Updated all outdated components
Contacts should be fixed once and for all - if you uncheck Google contacts to use Smartdialer, Facebook Sync / Contact merge won't work!
r12 goes prebake"

Mit jelent ez a "prebake"?

[ Szerkesztve ]

(#31712) mira72 válasza rezme (#31707) üzenetére


mira72
őstag

olvastad mibe más mint az r11 ?

prebake: hát.. magyarra fordítva kb hogy :házi készítés

magyarul : irány a konyha :)

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#31713) Hosiminh válasza anglergab (#31688) üzenetére


Hosiminh
tag

anglergab
Én ezzel próbálkoztam de nem jött össze lehet az én hibámból, de hátha több sikerrel jársz mint én http://prohardver.hu/tema/zte_blade/hsz_2782-2782.html

(#31714) Dani82 válasza kelzsoca (#31663) üzenetére


Dani82
senior tag

nem megy.... nekem nincs ilywn funkcio benne. a hangero fel.t nyomom csak es a bekapcs gombot.

egyet rezeg elojon az android figura vilagit pirosan a jobb oldali gomb 10 perc utan kiveszem az aksit es normalisan elinitom a telefont.....

(#31715) 72mviktor válasza kcsa (#31628) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ezt cáfolom :) R11 hun van fent.Este feltölt,lefekvés előtt repülő be,(reggel arra kelek)ébredés után 1 óra wifi,indulok melóba 3g be,napközben kb 40 perc telefon,kb egy óra aktiv net,délután 3g ki,wifi be,és még sose mentem 20% alá.Okostelónak sztem korrekt.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#31716) mira72 válasza Dani82 (#31714) üzenetére


mira72
őstag

mert csak vár csak vár szerintem... tuti jól van rajta az sd-n ami kell?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#31717) nemkovacs válasza syl5 (#31701) üzenetére


nemkovacs
tag

Jó, hát nemeket nem tudok megállapítani sajna nickek alapján, de a T-X különben is alakváltó. :D

Következő tényfeltáró értekezésemben a Csodazip eredetét fogom kutatni, mely a múlt távoli ködébe burkolózik..

"Elfeledett T-Pontokban halkan suttogva beszélik egy bizonyos szemfüles vásárló és egy vigyázatlan értékesítő meséjét..
"És ím elindult világhódító útjára Csodazip, belesodorva prohardver fórumot a leghatalmasabb háborúba, mely valaha is létezett a Káosz és a Rend erői között. A hadjárat elindul, ám csak kevesen tudják, miféle sötét terveket szőnek a háttérben titokzatos hatalmak. Árulás, csalárdság, borzalmas mészárlás veszi kezdetét..."

[ Szerkesztve ]

(#31718) anglergab válasza Hosiminh (#31713) üzenetére


anglergab
addikt

A pdanet-tel a telefon internetkapcsolata használható a PC-n (tehát a telefon modemként viselkedik).
Én a fordított esetre keresem a megoldást (ami úgy tűnik még tényleg nem létezik):
a telefonon szeretném használni a PC internetkapcsolatát.

Ha valaki le tudja tölteni az r12-t a modaco-ról, akkor itt közzétehetné a fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#31719) Nohab61 válasza Dani82 (#31714) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Valaki itt azt írta hogy nála csak akkor megy ha az eredeti kombinációt használja menu+hang fel+bekapcsológomb.

(#31720) bunnyhu válasza kelzsoca (#31592) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Á, már megválaszolták :)

https://divecenter.hu

(#31721) szhunor válasza mira72 (#31712) üzenetére


szhunor
tag

.

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#31722) szhunor


szhunor
tag

Úgy látom rosszat kérdeztem, sajnálom.
Kb. 3 hónapja biztos nem votam már itt a fórumon, le vagyok maradva.

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#31723) kelzsoca válasza Dani82 (#31714) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor nyomd még le a MENU gombot is hozzá.

(#31724) pista59 válasza Nohab61 (#31709) üzenetére


pista59
senior tag

Igen, a képeket néztem. Tehát azért régebbi, ez nem az R12.

A győztes féreg irtó baktérium

(#31725) Hosiminh válasza anglergab (#31718) üzenetére


Hosiminh
tag

akkor valszeg ezért nem tudtam használni, mert én is a PC net kapcsolatát akartam használni a telefonra :R

(#31726) 72mviktor válasza nemkovacs (#31687) üzenetére


72mviktor
senior tag

Menjetek a pi***ba :D :D :D :D :D Ráköptem a kávét a monitorra :C :C :C

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#31727) Fail3D!


Fail3D!
addikt

erdeklodes szinten, van olyan android emulator amivel ha megnyitok 1 apk akkor elkezdi letoteni a hozza tartozo fileokat? mert otthoni neten akar a gpst akar jatekot gyorsabban letudok tolteni mint mondjuk 20kb mobilnettel..:)

(#31728) Fail3D! válasza anglergab (#31718) üzenetére


Fail3D!
addikt

szivesen letoltom neked csak nemtudom hova feltolteni ill olyat meg nem csinaltam:)

(#31729) dragon1993


dragon1993
őstag

Csináltam egy zipet allin.zip
Recovery+kelzsocar11hun+paticionál. Érdekel valakit?

(#31730) tatomi92 válasza Fail3D! (#31728) üzenetére


tatomi92
aktív tag

data.hu-ra simán fel tudod tölteni, feltöltés --> fájl kiválasztása

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#31731) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

A pék pöcs ebbe a telefonba.

Eddig a kisebb hibáit elnéztem, mert 'occsó' de most k**a mérges vagyok rá.

Hogyan lehet róla menteni a névjegyeket?
Hülye fejjel szinkronizáltam a Google fiókkal, had legyen egy mentésem.
Ma hívnak, és számot ír ki, nézem a 343 névjegyből van 282 db van meg.
A többi elveszett a mentésről és a telóból is.
Amikor nagy nehezen áttettem a számokat a K750i-ről, ami egy kínszenvedés volt, mert semmi nem a helyére került, készítettem egy mentés a Blade-vel. Nosza rajta vissza akarom tölteni. minden kétszer háromszor van meg a saját mentés viasztöltése után. (Idegbaj) :W
Szerkeszteni nem lehet az állományt, annyi az áttétel bent, nem törlöm a hozzátartozó kacatokat, adathibával nem tölt vissza.
A saját mentését visszatöltve hívni akarok, lehülyéz, hogy írjam a hívószám elé a "+" jelet, nézem mind hiányzik.
Szerkesztővel a "+" jeleket pótlom a számok elöl, visszatöltve legalább a számok jók, de mindent többször tölt vissza.
Dzsuvázás ki a többletet, újabb mentés. A 300 telefonban levő szám helyett 548 darabot ment. Nincs is bent annyi?
Agyrém!? :Y

SIM kártya kivéve, (hátha az kavar be) alig akar beengedni, hülye, (SGS simán indul) újabb mentés még mindig 548 számot ment, mikor törölve lett a felesleg, a törölt számokat is menti és újra visszahozza.
Olyan fos mint a World abban is azt hiszi az felhasználó, hogy kitörölt valamit, de ez nem igaz ám, Open Off.-al megnyitva a doksit minden törölt adatot visszahoz és ott vigyorognak a törölt részek.
Gyári ROM van a telefonon. A 2.2 Froyo is ilyen kaki?

Hogy elehet végleg törölni névjegyet, hogy ne csak rejtett legyen, és visszatöltéskor ne jelenjenek meg a törölt adatok újra+újra+ ú***? :(

A K750i-ről mentett és helyrepakolt vcf állományban nincs többszörös adat, ezt visszatöltve és azonnal mentve teli van duplázással triplázással a újabb Blade-ről mentett vcf állomány. (NOTEPAD++ megnyitva is csak egyszeres adatok vannak bent, az erről készült Blade mentés viszont többször hosszabb és tele van szeméttel.)

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#31732) Saccco válasza Sztlaci (#31731) üzenetére


Saccco
nagyúr

Contacts -> menü gomb -> import/export -> export to sd

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31733) kelzsoca válasza Fail3D! (#31728) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ahha, szóval Te modaco V.I.P. tag vagy ugye? :)

(#31734) matyi94


matyi94
senior tag

Sziasztok! Ilyen telefont vennék és azt szeretném kérdezni, hogy csinál e már a T-mobil 2.2-es szoftverfrissítést vagy még mindig várni kell rá? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy együtt tudna e működni az én nokia bh-503-as bluetooth fülesemmel?

Legyen szép napod!

(#31735) mira72


mira72
őstag

APAAAAAAAAAA KEZDŐŐDIKKK :)

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#31736) Sztlaci válasza Saccco (#31732) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Na hát ez az ami ezen a készüléken hibás funkció. Én is ezt csináltam, de használhatatlan.
Erről írtam, hogy betöltött állományt betöltés után közvetlen mentve már tele van többszörözésekkel.
Amit betöltök 1887 sor, ugyan azt mentve mentet 4345 sor.

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#31738) sto1911 válasza Sztlaci (#31731) üzenetére


sto1911
veterán

Ha nem haragszol, akkor itt szerintem user error forog fenn.

A SIMrol is toroltel mindent? A Google fiokodbol is? A teloban tarol un. helyi (local) nevjegyeket is? A duplazodas, mennyisegbeli elteres nekem is volt.

Amit javasolni tudok: gmailbe mindent felraksz, amit akarsz. Kikapcsolod a telon a szinkronizaciot. Gmailen van egy olyan opcio, hogyduplak osszevonasa, az a melo nagyreszet el fogja vegezni neked. Ha ez kesz, akkor a maradekot kezzel megszerkeszted, ahogy jolesik. Utana gmailbol exportalod fajlba, es elteszed.

Telon megint mindet torolsz, szinkronizaciot bekapcsolod, es voila, kesz!

(#31739) kelzsoca válasza matyi94 (#31734) üzenetére


kelzsoca
félisten

csinál e már a T-mobil 2.2-es szoftverfrissítést vagy még mindig várni kell rá?

Küldeném neked ezt a számot és mindenkinek aki várja a T-s 2.2-es szoftvert.

[link]

"egy új nap mindig új reményt ígér"

[ Szerkesztve ]

(#31740) V.Stryker válasza kelzsoca (#31739) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

:DDD :R Nem bírom abba hagyni a röhögést. :C

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#31741) Sztlaci válasza sto1911 (#31738) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

SIM kivéve, úgy mentve, nehogy bekavarjon. Sem Wifi, sem 3g nincs bekapcsolva, szinkronizáció egyébként is tiltva. Majd akkor szinkronizálok újra a Google fiókkal, ha meszet ettem.
Most töröltem ki a duplázásokat, amíg nem tudok olyan mentést készíteni, amelyet gépen megnyitva nincs tele piszkolva Blade által generált önfejű szeméttel addig most nem nyúlok hozzá. Mára elég volt a 2-3 óra szutyakolás.
Akinek több száz szám van a készülékén (törölt is közben jó pár számot) készítsen egy mentést az SD-re és gépen nézze meg valami nézegetővel szerintem tele lesz szemetelve, és minden Blade hülyeségre azért ne fogjuk rá hogy USER ERROR. Van BLADE ERROR is. ;]

Az hogy törlök valamit és a készülék csak megcímkézi, hogy ne látszódjék, valójában nem törli az adatot nem user error. Az BLADE ERROR, hogy menti is az ilyen adatokat, és visszatöltés után viszont nem tudja megkülönböztetni a törölt és hasznos adatokat. (Csak a FAT tábla bejegyzéseket módosítja mint a WIN :D )

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#31742) matyi94


matyi94
senior tag

Köszi szépen :D A másik kérdésemre nem tudna valaki válaszolni? Még azt kérdezném, hogy először felrakom a csodazipet( 1-est vagy 2-est?), aztán pedig ugyebár az új romot. Na most melyik romot érdemesebb feltennem? A lényeg az, hogy magyar legyen és működjön az élő háttérkép és az általános funkciók. (ja és hogy laikus programozóként meg tudjam csinálni :D)

Legyen szép napod!

(#31743) nananuka válasza kelzsoca (#31739) üzenetére


nananuka
csendes tag

:)

(#31744) Gabex1


Gabex1
csendes tag

Srácok le a kalappal elöttetek, hogy ennyire értitek ezt az andoidos, linuxos, pc-s témát. Sajnos tök béna vagyok hozzá, lehet azért mert nem vagyok villanyszerelő? :D Sajnos már nem is vagyok tinédzser.

Kelzsóca hihetetlen ürge lehetsz, aki ennyit tesz a közösségért, itt a Blade fórumon. Megemelem a kalapon elötted!! Egy alkalommal telefonon beszéltünk, amikor még mind a ketten csak terveztük, hogy ilyen telót kellene vásárolnunk. Már akkor is feltünt milyen segítőkész vagy, amit azért a kinti világban ( nem netes ) ritkán lehet fellelni.

Segítséget szeretnék kérni akár privátban is. Gyári T.-s 2.1 -es készülékem van. Több alkalmommal több helyről próbáltam már feltenni a PowerAMP progit ( nekem ez lenne a legjobb az equaliser miatt ) de mindig az lett a vége, hogy gondolom mivel fizetős ezért egy idő után behalt a progi. megtudnátok mondani, hogy honnan tudnám ingyenesen valamelyik verziót letőlteni, beszerezni?

Előre is köszönöm! M.Gábor

(#31745) Empire válasza Fail3D! (#31728) üzenetére


Empire
tag

Ment pü...

(#31746) rtibi


rtibi
tag

felraktam a csudazip 2 :C
utána ujrainditottam a telot és bejöt minden rendesen mintha mise történt volna
elméletileg mindent törölnie kellet volna nem?
most sikerült a csodazip 2 vagy nem? :F
hogyan tudom ellenörizni ezt? :F
közbe felraktam r11 hun-t green témával és nagyon faca ám :Y

(#31748) pista59 válasza matyi94 (#31734) üzenetére


pista59
senior tag

Szerdán.

A győztes féreg irtó baktérium

(#31749) kelzsoca válasza Gabex1 (#31744) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Igen, emlékszem rád, ha jól rémlik lányodnak vagy valami családtagodnak vettetek egy blade-et és fontolgattad hogy beszerzel magadnak is egy ilyen készüléket.

Mivel akkor még én is csak terveztem nem tudtam konkrét információkat mondani a dolgokkal kapcsolatban, biztos emlékszel miről volt szó. :)

Dobok egy privátot.

(#31746) rtibi

Az ext partíció a kulcsa a dolgoknak, elhiszed?

(#31750) istnag

Na végre, vadvízi evezés közben is tudom olvasni a prohardver fórumot. :R

[ Szerkesztve ]

(#31750) istnag


istnag
addikt

A mai nap csúcspontja gyerekek besz@rás ez a szöveg:
ZTE BLADE DEFY :C :C :C

Bocs,ha már volt,de ezen behaltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.