Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31301) syl5 válasza bba (#31273) üzenetére


syl5
őstag

Hányszor írtam már, hogy használjátok az AmonRA-t... A Clockwork-el csak a gond van...

Szerintem bőven elférne az 1 hsz-ba is az AmonRA!

(#31296) anglergab
Szerintem a RAM és a ROM fizikailag azonos chipben van (NAND), csak van egy partícionált ROM-rész (~háttértár, HDD), és egy RAM-rész.

Legjobb tudomásom szerint én is így tudom!

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#31302) tpeti78 válasza Saccco (#31297) üzenetére


tpeti78
senior tag

Igen,ezt tudom. De a kérdés az,hogy ha csak FAT32 lenne a kártya,ez akkor is így működne? :)

(#31304) Saccco

Értem,köszönöm!

A magyarított romon nem megoldható,hogy a skype ne csak hangszórón menjen?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31303) Sorcery


Sorcery
tag

Végre jó a Skype!! JJ9-re[link]

[ Szerkesztve ]

(#31304) Saccco válasza tpeti78 (#31302) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem az minden 4gb+ kártya.

Mivel a sima fat16 nem is bírná megcímezni a 2gbnál nagyobbakat... :)

A kérdés inkább az lehetne, hogy megy-e NTFS-el.

syl5:
Jó ötlet, bekerül. :)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31305) lac14548


lac14548
aktív tag

észrevettem egy hibát... :(

néhol, illetve mindenhol "szellemképes" a kijelző
A lock screen-en is látszik, a szövegekkel egyvonalban egy fehér áttetsző sáv húzódik.
A képen talán látszik:

de pl. az üzeneteknél is a fekete négyzet csíkos a szöveggel egyvonalban

Mi lehet ez?
Hogyan orvosolható?

(r11 hun ROM)

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#31306) barnam_


barnam_
nagyúr

Még egy gyors kérdésem lenne:
Csudazip2 telepítés előtt a romot is felmásolhatom az sd kártyára?
Nincs kártyaolvasóm, így a cs.zip telepítése után nem akarom még egyszer bekapcsolni a telefont hogy rámásoljam a romot. (Gondolom kikapcsolt állapotban nem látja usb-n keresztül a sd kártyát a gép.)

(#31307) Pumika1975 válasza Saccco (#31304) üzenetére


Pumika1975
senior tag

szia! ez az avatar nem véletlenül a dragon ball-ban volt egy figura?:)

win 10, ....múkodj!

(#31308) .DLL válasza anglergab (#31300) üzenetére


.DLL
veterán

A RAM és az úgynevzett ROM (vagy winyó, háttértár, SSD, stb) nem készülhet ugyanazzal a technológiával. (Lehet egy tokozásban, de nem egy összefüggő chip, felosztva, hogy Te leszel a rendszermemória, Te meg a tároló rész) A RAM csak addig őrzi meg az adatot amíg feszültséget kap, ilyen technológiájú memóriába nyilván nem kerülhetnek a romok amiket feltelepítünk és egyéb adatok (pl. recovery), mert az akksi kivételnél elveszne.
Ettől függetlenül a háttértár lehet nagyon gyors, és közvetlen elérésű, de Zsoca példájával élve, amikor ő a kanyarban van, akkor a RAM már a pezsgőt rázza a célnál.
Nem hiszem, hogy olyan űrtechnikát építettek volna a Blade-be amiről nem tudunk, úgyhogy egyelőre itt áll a tudomány kézzel fogható része.

(P.H.)

(#31309) .DLL válasza barnam_ (#31306) üzenetére


.DLL
veterán

Rámásolhatod a romot is egyszerre a kártyára, sőt, akár témát is hozzá, meg igény szerinti update.zip-et is ha akarsz, aztán szépen sorban felteszed őket recovery-ből.

Előzőt már nem tudtam szerkeszteni. *lama*

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31310) rtibi


rtibi
tag

ha felrakom a r11 hun by Kelzsoca a témáját megtudom változtatni? :F
Ne haragudjál meg Kelzsoca köszönöm a munkád,nem fikázni akarom :R csak megszoktam a mostani témát ami a rls9 be van és azt szeretném átvinni a te romodra ha lehetséges :F
Élvezném én is a hun romot :C

[ Szerkesztve ]

(#31311) kelzsoca válasza anglergab (#31296) üzenetére


kelzsoca
félisten

Romra gondoltam, ramot írtam :)

(#31310) rtibi

Nem tudod egyik romról a másikra átvinni a témát, esetleg tehetesz fel pont olyat mint egy másik romban volt, de csakis azt ami kompatibilis vele, modacon találsz paul r11-hez témákat, ha nem azokat teszed fel azonnal működésképtelenné tetted a szoftvert.

[ Szerkesztve ]

(#31312) anglergab válasza .DLL (#31308) üzenetére


anglergab
addikt

Ok, egyetértek. A RAM mindig nagyságrendekkel gyorsabb, mint a "ROM".
Viszont nem értem, hogy a csodazip hogyan kétszerezte meg a RAM-ot, honnan származik az a plusz ~256 MB?
Eddig a leglogikusabb magyarázat: gyárilag minden Blade 512 MB RAM-mal (olyan RAM-NAND chip van mindegyikben) készült, csak nem aktiválták a teljeset valamiért (tipp: különböző piacok miatt?, hogy a 2x-es RAM-út drágábban tudják eladni? stb), így sokan csak 256 MB RAM-ot láthattak. A csodazip pedig aktiválta az addig kihasználatlan plusz 256 MB RAM-ot.

[ Szerkesztve ]

(#31313) rtibi válasza kelzsoca (#31311) üzenetére


rtibi
tag

köszi a választ megnézem
Igazából csak az a baj r11 es témába sok a szürke
a zöld pipa és a circle battery ami fontos lenne ha lenne ilyen téma rá már dobnám is fel az r11hun-t :K

(#31314) #19617792 válasza anglergab (#31312) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mert már benne volt a telefonban, csak ez firmware bug, rosszul lett megírva a memória címtartomány.

(#31315) kelzsoca válasza anglergab (#31312) üzenetére


kelzsoca
félisten

Semmi nincs megkétszerezve, a készülék alapból 512mb rammal készült, tehát ez egy baki volt, ami nem a gyártón múlt.

A csodazip pedig egy firmware+szoftver update, ami többek között ezt is orvosolta.

[ Szerkesztve ]

(#31316) barnam_


barnam_
nagyúr

Felraktam a csudazip2-t, megvolt a backup, a wipe, és a telepítés. Majd reboot, és vagy 5 perce csak a zöld droid van.

Ilyenkor mit kell tenni?
Vissza a recoverybe, wipe, és újra install?

(#31317) anglergab válasza #19617792 (#31314) üzenetére


anglergab
addikt

ok, köszi a korrekt választ. Tehát az eredeti csodazip nem partíciós tábla cserével adott RAM-kapacitást (eddig tévesen így gondoltam: az image mappában lévő mbn fájlok miatt), hanem lényegében firmwaret (~BIOS) patchelt.

[ Szerkesztve ]

(#31318) Fail3D! válasza anglergab (#31312) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat most majdnem azthittem hogy 750 mb ram van a teloban es meg nem raktam fel a csodazippet....:D

(#31319) kelzsoca válasza barnam_ (#31316) üzenetére


kelzsoca
félisten

Recoveryből a következőt csinálja meg aki biztosra szeretne menni (minden adat elveszik, és a régi rom sem jön be ez után, mint egy sima wipe után)

1. Recoverybe belépsz, majd megkeresed a mounts and storage menüpontot
2. sorban végigmész ezeken:

- format boot
- format system
- format data
- format cache
- format sd-ext
(ha van ext paríticód csak akkor)

3. Ezután fel lehet rakni a friss főzött romot.
....................

(#31317) anglergab

BIOS frissítés volt, igen.

[ Szerkesztve ]

(#31320) #19617792 válasza barnam_ (#31316) üzenetére


#19617792
törölt tag

A csudazipekben nincsen ROM, nem is tud tovább bootolni, ezért áll a zöld robotnál. Csudazipek után tulajdonképpen csont üres a telefon. Vissza recoverybe, majd új ROM install, vagy régi ROM backup. Wipe sem kell, mert nincs mit wipeolni. :DDD

Na, én is feltettem a csudazip2-t, nem is vártam mást, mint hogy remekül megy. Igaz, először kicsit lassan jött be a CWM, de utána gond nélkül ment.

[ Szerkesztve ]

(#31321) nemkovacs válasza rtibi (#31310) üzenetére


nemkovacs
tag

Elvileg a paul R11-hez való témák jók hozzá: [link]

(#31322) kelzsoca válasza nemkovacs (#31321) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem csak elvileg, gyakorlatilag is :)

(#31323) #19617792 válasza nemkovacs (#31321) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mivel MCR-r11 ROM a kelzsoca magyar MCR-r11 ROM-ja, ezért jók hozzá ezek a témák.

(#31324) barnam_ válasza kelzsoca (#31319) üzenetére


barnam_
nagyúr

Megvolt, de még mindig semmi :(
Lehet hogy nem megfelelően telepíti a romot? Mert gyanúsan hamar végez vele. Kb. 10 mp alatt :F

szerk.: nem nyúltam bele a romba.

EarL 007: félreértettél, -elvileg- romot is telepítettem...

[ Szerkesztve ]

(#31325) kelzsoca válasza barnam_ (#31324) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pedig annak mennie kellene a csudazip kompatibilis az r11-hun rommal.

Esetleg próbáld meg máshonnan letölteni.

A letöltött romba nem nyúltál esetleg bele?

(#31326) synar válasza #19617792 (#31320) üzenetére


synar
őstag

"A csudazipekben nincsen ROM, nem is tud tovább bootolni, ezért áll a zöld robotnál. Csudazipek után tulajdonképpen csont üres a telefon. Vissza recoverybe, majd új ROM install, vagy régi ROM backup. Wipe sem kell, mert nincs mit wipeolni."

Szerintem jól összefoglaltad a lényeget, érdemes lenne Kelzsoca blogjába is beszúrni ezt a pár sort, ha szabad ilyet javasolnom.

(#31327) barnam_ válasza kelzsoca (#31325) üzenetére


barnam_
nagyúr

most feltettem újra a cs.zip2-t, megpróbálom újra a rom telepítést.

(#31328) tariattila válasza synar (#31326) üzenetére


tariattila
veterán

hú skacok... ezzel a csudálatos zipekkel most bekavartatok engem a málnásba...
nem az volt, hogy ez gyári T-s romot (állapotot) állít vissza ??
akkor hogy lehet, hogy nem tartalmaz romot?
és most mi ez a csudazip2 ? kerestem rá bevallom de elvesztem mert már a bagatelizálása megy ezerrel és a lényeg elveszett :DDD

(#31329) barnam_ válasza tariattila (#31328) üzenetére


barnam_
nagyúr

ezt lesd meg: Csodazip vs. Csudazip

(#31330) tariattila válasza barnam_ (#31329) üzenetére


tariattila
veterán

:R ejj ez ennyire egyszerű? már leskelődök is...

át is tanulmányoztam... remek leírás! Gratula a szerzőknek!

[ Szerkesztve ]

(#31331) zozyk


zozyk
addikt

Ha valaki keveselli a ~280 MB data particiót,és a cache "kárára" szeretne 330 MB-ot,
annak most eljött a megváltás ideje. :)

Ebben a topikban a B. menüben a megoldás.

Holnap szabadságon vagyok,szerintem kipróbálom.

Original:
/system 210 MB
/cache 40 MB
/data 210 MB

csudazip2: /ha jól tudom ennyi/
/cache = 45.3Mb
/system = 128Mb
/data = 288Mb

A topikban lévő megoldással:
/system 128 MB
/cache 4.5 MB
/data 330 MB

[ Szerkesztve ]

(#31332) Fail3D!


Fail3D!
addikt

http://bigyo.blog.hu/2011/02/08/ketkijelzos_mobil_a_kyoceratol?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index

igaz japanban lesz de azert ezert az arert nagyon odaver a zte-nek:D

(#31333) Golfanton válasza barnam_ (#31324) üzenetére


Golfanton
csendes tag

Nem akarok beledumalni de hetvegen havernak probaltam telepiteni a r11-hun romot csudazip2-vel de nekem sem ment fel a rom sokadik probara sem.
Az en telefonomra sikerult feltenni de akkor meg nem volt csudazip es nem volt problemam a telepitessel.

(#31334) barnam_ válasza tariattila (#31330) üzenetére


barnam_
nagyúr

Először én se értettem mi ez a sok csoda itt :DDD

No, szerintem ez nem akarja nekem feltenni Kelzsoca romját, mert ugyanúgy nem jut túl a zöld droidon. Most imádkozok hogy a restore sikerüljön :W

(#31335) #19617792 válasza kelzsoca (#31325) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én ugyan nem a MCR-r11_hunt használom, hanem sima MCR-r11-t, backupoltam, csudazip2, majd restore és megy minden, ahogy eddig is ment.

Aggregátor: Csudazipbe raktad a ROM-ot? Csudazip csak akkor tud ROM-ot telepíteni, ha a ROM system.img, data.img, cache.img, stb fájlokból áll, amit pl. a CWM / Nandroid backup is előállít.

synar: :R Ki kell egészíteni szájbarágósra, mert ez így tömör, illetve elrontottam egy dolgot. :DDD

"A csudazipekben nincsen ROM, nem is tud tovább bootolni mivel nincs OS (ROM) amit be tudna tölteni, ezért áll a zöld robotnál. A csudazipek után tulajdonképpen csont üres a telefon, mivel a komplett partíciós tábla át lett írva, úgymond formázódott a telefon, vele együtt. ROM telepítéshez vissza a recoverybe, majd új ROM install / régi ROM restore, ugyanúgy, mint eddig. Fokozottan kell ügyelni, hogy a telepítendő / visszaállítandó ROM system-e (a system.img) ne haladja meg a 128 MiB-ot, mert az nem fér fel. Néhány MiB tartalékot célszerű hagyni a /system-en."

Aggregátor: Csudazip telepítés után közvetlenül azért áll meg, mert normál módon próbálja betölteni a rendszert, csak mivel az alapból a csudazipben nincs, ezért áll. :DDD Lehet, hogy rosszul raktad a image mappába a ROM-ot, pl. lehet, hogy zipestül raktad bele. Akármi lehet.

zozyk: Amennyiben jól tudom a nagyon kicsi cache (ha az nincs átirányítva a /data alá) gondot okozhat, mert pl Market oda tölti le az appokat, amíg fel nem telepíti.

[ Szerkesztve ]

(#31336) lac14548 válasza lac14548 (#31305) üzenetére


lac14548
aktív tag

Senki másnál nem szellemképes a kijelző?

:(

Újra is indítottam, hátha megjavul, de ugyanolyan...
A világos színek faltól-falig (a kijelző jobb-bal széléig) el vannak maszatolódva, mintha alatta lenne egy sáv ami áttetsző...

itt pl a fehér jorte naptár widget rész a háttéren szellemképes

Rakjam vissza a gyári ROM-ot (csodazip?) és vigyem vissza garanciába?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#31337) #19617792 válasza #19617792 (#31335) üzenetére


#19617792
törölt tag

Tényleg, MCR-r11-hez van olyan, mint JJ RLS9-hez, hogy csökkenti a /cache méretét is, illetve teljesen átirányítja azt /data alá?

[ Szerkesztve ]

(#31338) powers válasza barnam_ (#31334) üzenetére


powers
tag

csudazip2 vel nekem sem ment fel az r11hun,pedig mindent betartottam,többször próbáltam.Aztán vissza csodazip,utána csudazip 1 és ment

(31339)
igen,nekem is furcsán rövidnek tűnt A feltelepítési ideje

[ Szerkesztve ]

(#31339) barnam_ válasza #19617792 (#31335) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem nem:
- Leformáztam az SD kártyát FAT32-re.
- Az image mappát bemásoltam az SD kártya gyökerébe.
- Ugyanúgy a gyökérbe a kelzsoca_r11_hun.zip-t.
- Hangerő fel+bekapcs-al felment a csudazip2.
- Hangerő le+bekapcs-al bejön a recovery.
- Megcsináltam a backupot.
- Wipe/factory reset
- Install zip from sdcard/choose zip from sdcard

Ennél a pontnál kb. 10 mp alatt végez a telepítéssel (amit furcsának találok hiszen pl. a restore is eltart legalább 1-2 percig). Majd reboot, és nem jut túl a zöld droid-on.

És ahogy nézem a visszaállított backup-nál sem.

powers: hát akkor valahonnan szereznem kell egy kártyaolvasót, aztán holnap újra próbálkozok.

[ Szerkesztve ]

(#31340) d@minator válasza barnam_ (#31329) üzenetére


d@minator
addikt

Akkor a csudazip nem más, mint a recovery egyszerűbb telepítése?
A csodazip meg nem más, mint egy javított T-s ROM?
Már annyi minden elhangzott itt, hogy azt sem tudom mennyi a ROM és a RAM ebben a telefonban.
Csináltam egy ext2 partíciót ami 512MB. Akkor most a telefon RAM-ja tkp. 1GB? Mi van a ROM-ban és a RAM-ban? Megköszönném ha valaki összefoglalná.

(#31341) #19617792 válasza barnam_ (#31339) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jah, értem. Ez érdekes... Talán arra tudok tippelni, hogy kelzsoca_r11_hun-ban a system túl nagy (bár kelzsoca ROM-jai elég liteok), de akkor is kellene valameddig dolgoznia telepítéskor.

(#31340) d@minator: "Akkor a csudazip nem más, mint a recovery egyszerűbb telepítése?
A csodazip meg nem más, mint egy javított T-s ROM?
Már annyi minden elhangzott itt, hogy azt sem tudom mennyi a ROM és a RAM ebben a telefonban.
Csináltam egy ext2 partíciót ami 512MB. Akkor most a telefon RAM-ja tkp. 1GB? Mi van a ROM-ban és a RAM-ban? Megköszönném ha valaki összefoglalná."

Csodazip az, amit arra adtak ki hivatalosan, hogy orvosolja a feleannyi RAM-ot, illetve a gradiens hibát. Javított T-Mobile-os 2.1 ROM + firmware update.
Csudazip1 ~ugyanez, csak feltelepíti a recoveryt, alapból CWM 2.5.1.8, de bármi más is telepíthető vele, csak ki kell cserélni a recovery.img-t, de nincs benne ROM.
Csudazip2, az 1 továbbgondolása, recovery telepítés + a partíciós tábla átírása a telefonon belül, ebben sincs ROM, sőt, alkalmazása után üres a telefon, letöröl mindent, ami eddig a telefonon volt. SD kártyához egyik sem nyúl hozzá.

Telefonban 512 MB RAM és 512 MB ROM van, kettő nem összeadható, mint ahogy az ext partíció mérete sem adható hozzá semmihez, az egy külön hely, ahova a progik egy része, illetve magának a proginak egy része átkerül, az app2sd miatt.

[ Szerkesztve ]

(#31342) Golfanton


Golfanton
csendes tag

Senkinek nincsen problemaja r11hun romnal hogy sok esetben ha hivast fogadok akkor en kivaloan hallom a hivot viszon engemet nem hallanak.

(#31343) zozyk válasza #19617792 (#31335) üzenetére


zozyk
addikt

Jól gondolod,azért linkeltem azt a topik-ot,mert ott a megoldás benne.

Kelzsoca:
Nincs kedved a redirect_cache_jj9.zip mintájára FLB/Paul redirect_cache.zip et gyártani?

(#31344) kelzsoca válasza zozyk (#31343) üzenetére


kelzsoca
félisten

Cache mérettel nem játszunk, nem kell hogy menjen a nyafogás hogy probléma van a letöltésnél-bárminél.

(#31339) Aggregátor

Azt meg tudod magyarázni hogy miért csináltál egy backupot csudazip telepítése után?

Egyébként ne vicceljetek már, nálam simán működik a kelzsoca r11_hun rom felpakolása a csudazip2 felrakása után, nem adok ki semmi olyat amivel nem lehet dolgozni.

Persze ha megpakoljátok a romot még alkalmazásokkal akkor érthető a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#31345) barnam_ válasza d@minator (#31340) üzenetére


barnam_
nagyúr

A csodazip az egy teljes, javított eredeti T rom, amit a gradiens és 256 MB rom hibára adtak ki. A csudazip1 az egy herélt változat, jobbára csak a recovery van benne. A csudazip2 ugyanez, csak megnövelni a felhasználó által használható ROM-t 256MB-ra.
A ROM 512 MB, ide kerül a rendszer és a programok, a RAM is 512 MB, ez ugyanaz mint a számítógépedben lévő memória, vagyis kikapcsoláskor törlődik.

EarL 007: én is erre gondolok, majd a cs.zip1-el újra próbálkozok holnap.
szerk.: tehát jól értem, hogy a Csudazip1 után megmarad a rendszer, de telepíti a CWM-t, a Csudazip2 pedig törli az egész rendszert?
Ha igen, ezt nem ártana beletenni a CS.zipes írásba :)

kelzsoca:
Azt meg tudod magyarázni hogy miért csináltál egy backupot csudazip telepítése után?
Backup-ot akartam a rendszerről, de azt nem tudtam hogy a cszip2 mindent töröl...

Nem módosítottam semmit a romodon :)

[ Szerkesztve ]

(#31346) smog000 válasza Golfanton (#31342) üzenetére


smog000
csendes tag

ilyen volt nekem is és rájöttem hogy a fölemel vagy vmivel hivásközben rámentem a billentyüzetre vagy vmi más és akkor nemhalják amit mondasz:D

(#31347) zozyk válasza kelzsoca (#31344) üzenetére


zozyk
addikt

Oks,akkor átírom kézzel. :)

Majd jelzem,hogy müködik e...

(#31348) powers válasza kelzsoca (#31344) üzenetére


powers
tag

nem pakoltam rá semmit,gyári kelzsoca volt :)

(#31349) #19617792 válasza zozyk (#31343) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ja már látom, csak nem olvastam végig...

Na, észrevettem egy érdekes dolgot az anno sonique által linkelt MCR-r11 ROM-on. Paul ROM-jai (és az FLB ROM-ok) az /etc/init.d-ből töltik be bootkor a bash scripteket és ehhez kapcsolódik, hogy eddig akárhányszor próbáltam a /system/app alól kitörölni a Tweetdeck.apk-t, mindig visszajött, de nem látszódott feltelepítve.

Ugyanis van az /etc/init.d-ben egy 80tweetdeck script, ami minden bootkor visszahozza /system/app-ba a Tweetdecket, mert azt beletették /data/app-ba. Mivel nem használok Twittert, így ennek kb. semmi értelme nincs nálam... :DDD Ugyanez a WifiStatus.apk esetében is, de az legalább értelmes app. Szóval, ha van valami app, ami nektek nem kell, kitörlitek, de mégis megjelenik újra, akkor már tudjuk miért. Ez a Twitter esetén gondolom nem okozhat ha töröljük, de fontos appnál hagyjuk békén.

#!/system/bin/sh

busybox mount -o remount,rw /system
cp /data/app/com.thedeck.android.app*.apk /system/app/Tweetdeck.apk
rm /data/app/com.thedeck.android.app*.apk
cd /system/etc/appearance/tweetdeck
zip -r /system/app/Tweetdeck.apk *
sync
busybox mount -o remount,ro /system

Aggregátor: A csudazip1 az csak recoveryt telepít, csudazip2 az recovery telepítés + partíciós tábla átméretezés. Mivel átméretezed a partíciós táblát, egyúttal úgymond formázod is a telefont, tehát csont üres lesz. Ha közvetlenül csudazip2 után csinálsz backupot, akkor gyakorlatilag a semmit backupolod, majd állítod vissza így semmi sem lesz a telefonon és állni fog a zöld robotnál, mint szamár a hegyen. :DDD

Azt hittük, hogy egyértelműen vannak leírva a csoda csudazipek, de lesz korrigálva. Tehát csudazipek előtt kell backup, és azt már vissza lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#31350) 72mviktor válasza kelzsoca (#31344) üzenetére


72mviktor
senior tag

Pont ezt akartam én is kérdezni de beelőztél....a hab lenne a tortán ha még azt a backupot is akarná vissza tenni :O

Earl
A zsoca féle hun rom erősen telepitett backupjában 108 mb a system.img tehát a mérete nem lehet akadály.

Aggregátor
Pont most tettem fel én is a csudazipp2-őt és toltam rá vissza a zsoca hun mcr11-et és gyönyörűen működik.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.