Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31401) kelzsoca válasza syl5 (#31397) üzenetére


kelzsoca
félisten

a mai felületes olvasás után is tudom, hogy fel kéne húzni egy romot is utána

Hát erről van szó, még ha nem is akarod akkor is belefutsz az ilyen hozzászólásokba, csak sokan lusták még 2 hsz-t is visszaolvasni.

A modaco-val meg az a baj (már akinek) hogy sokan nem értik az angolt :)

(#31400) kentucky

Piros-fehér-zöld csík van benne, elvégre magyarított nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31403) #19617792 válasza kelzsoca (#31401) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Piros-fehér-zöld csík van benne, elvégre magyarított nem?"
Ez fájt. :DDD

Egyébként az a vicc, hogy 1. hsz-ben benne a csoda-csudazipes bejegyzésed linkje, (amit csak most olvastam el :DDD) és ott van benne röviden, tömören, érthetően. Legfeljebb nem 1 soron belül, hanem x-szel alatta...

(#31404) 72mviktor: Értem, akkor nem is fáradok vele. Nem is használom zenehallgatásra a Bladet.

[ Szerkesztve ]

(#31404) 72mviktor válasza #19617792 (#31398) üzenetére


72mviktor
senior tag

Nincs új a nap alatt....sajnos semmit nem segít, de azért mindig reménykedem, és feltolom hátha használ valamit, de nem :W

Api
Induljon a banzáj :C :C :C

Kentucky

Semmi csík nincs benne...legalábbis nálam.Majd mindjárt jön valaki akinél tuti lesz :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#31405) Fail3D! válasza kelzsoca (#31401) üzenetére


Fail3D!
addikt

a chrome a sajat modjan leforditja magyarra de azert abbol nem tennek fel 1 romot pl...:D

(#31406) Artika


Artika
aktív tag

Akkor egy FAT32 re formázott SD re ha fölteszem a csuda2 őt, a r11 est és az updatet, valamit a jelenleg futó backupját, akkor az előző 2.2 es telepített programjaival szépen sorban föl lehet rakni...? :F :C

Nem kell particionálni, szórakozni stb, stb...

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#31407) 72mviktor válasza Artika (#31406) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ahogy mondod.És elég a backup ha csak nem akarsz új romot.De arra figyelj hogy a keretbe beleférj.

31408
A 128 mb ra!

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#31408) Artika válasza 72mviktor (#31407) üzenetére


Artika
aktív tag

Milyen keretre gondolsz?

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#31409) #19617792 válasza Artika (#31406) üzenetére


#19617792
törölt tag

Csudazip2 után elég csak a most futó rendszerről készült backupot vissztenni, mert az teljes backup. Arra ügyelj, hogy a backup system.img-je ne haladja meg a 128 MiB-ot.

Nem tudom mit szólnak az eddig ext-re telepített progik, ha hirtelen eltűnik alóluk az ext... Szerintem azokat a progikat lehet újra kell tenni.

[ Szerkesztve ]

(#31410) kelzsoca válasza Artika (#31408) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ajtókeretre mi másra gondolna.. :)

[ Szerkesztve ]

(#31411) Glatius válasza 72mviktor (#31396) üzenetére


Glatius
őstag

Nekem is csak a youtube, de kell mert a gyári alkalmazás nagyon fatengelyes.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#31412) Artika válasza kelzsoca (#31410) üzenetére


Artika
aktív tag

:W :Y :DDD

OK

Igazad van, mit iszol?

[ Szerkesztve ]

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#31413) tariattila válasza #19617792 (#31398) üzenetére


tariattila
veterán

igazad van! vegyem már a fáradságot számolni... :DDD
azért reménykedtem ezt fejből vágjátok...
köszi amúgy... osztok szorzok

(#31414) 72mviktor válasza Glatius (#31411) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ellenben viszi jól a videókat :)

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#31415) #19617792 válasza kelzsoca (#31410) üzenetére


#19617792
törölt tag

Látom elfáradtál, igyál egyet. :DDD

(#31413) tariattila: Te telefonod, te bütykölöd, dógózzá' is vele. :DDD Meg mondtad, hogy az update.zipet kigyomláltad, oszt mi is maradt benne? Jah, hogy mi majd tudjuk azt is, hogy mit vettél ki? :DDD Mondok egyszerűbb megoldást. A gyomlált update.zip systemjét másold az r11_hun mappájába és ott egyből látod mennyi az annyi. ;]

[ Szerkesztve ]

(#31416) .DLL válasza lac14548 (#31336) üzenetére


.DLL
veterán

Szia,

A gyári romot mindenképpen tedd vissza a csodazippel, hogy meglásd mit mutat a telefon gyári állapotban. Ha azzal is ezt csinálja, akkor megsérült a kijelző valahol, vagy a kábel, vagy az onboard chip, vagy akármi; de ez tényleg gáz, ilyen sávosodást a betűkkel párhuzamosan utoljára régi CSTN kijelzőn láttam.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31417) Glatius válasza #19617792 (#31415) üzenetére


Glatius
őstag

Hogy lehessen szinkronizálni a hűtőszekrényt...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#31418) #19617792 válasza Glatius (#31417) üzenetére


#19617792
törölt tag

Na neee, kész, végem van, mára offolom magam. Amúgy Taybore arra gondolt, hogy az Android 2.4-nek lehetne ez egy feature. :DDD

(#31419) petike.hu válasza petike.hu (#31104) üzenetére


petike.hu
csendes tag

Nálam okosabb emberek....
erre a felvetődött kérdésemre még nem reagált senki...

Egy nyugtatás vagy felpiszkálás is jobb lenne mint ez a bizonytalanság! :U

(#31420) tariattila válasza #19617792 (#31415) üzenetére


tariattila
veterán

asszonyé... bütykölném sűrűbben de nem hagyja ;]

(#31421) petike.hu válasza tariattila (#31420) üzenetére


petike.hu
csendes tag

Asszony pajtás már csak ilyen.... :DD

Az hiába az ember bütykölné... de ez nem hagyja!

Pedig bütykölni muszáj!

[ Szerkesztve ]

(#31423) petike.hu válasza api29 (#31422) üzenetére


petike.hu
csendes tag

Kérdés pont a visszazáró progi utáni állapot és a soha nem nyitott állapot közti szoftosan ránézős megmodható-e dologra vonatkozik. /gondolok itt a csodazippünk alá nem írtságára is amit korábbi hozzászólásomban linkelt forrásból szedek csak és hangsúlyozom nem értek hozzá/

Azt a szenvedő szerkezetit nekie :)) (Kritikus nyelvtanosoknak előre válasz: Azért szenvedő szerkezet mer szenvedtem vele, hogy leírjam mit is akartam :DD)

Ja és api29 köszönöm a gyors választ!

[ Szerkesztve ]

(#31424) esox


esox
senior tag

LG 2X zsivány, de még erre is sw update-et ajánla a csajszi, viszont szép az az óra és időjárás widget...

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#31427) Nohab61 válasza esox (#31424) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Az LG időjárás widget-je

viszont nagyon hasonlít erre.

[ Szerkesztve ]

(#31428) esox válasza Nohab61 (#31427) üzenetére


esox
senior tag

hm ez gyors volt, köszi

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#31429) kelzsoca válasza petike.hu (#31423) üzenetére


kelzsoca
félisten

A függőséggel kapcsolatos dolgokat a telefon mélyebb helyen őrzi, konkrétan alaplapi szinten, ha megfelelő eszközzel ránéznek a telefonra akkor pontosan látható hogy mikor milyen beavatkozás történt és mit érintett.

Az első nagy botrány után az emberek tömegével vitték vissza a telefonokat, ráadásul úgy hogy ténylegesen ki voltak ütve, ezt a T is észrevette természetesen.

Nyilvánvaló hogy most a szigorítások után, amik a garanciával kapcsolatban történtek, ez a független vs. nem független dolog is érdekelheti őket, így nem kizárt hogy ilyen szinten is ránéznek a telefonra.

(#31431) Lasy


Lasy
veterán

generation x blue magyar téma r11hez.
Folyamatban a többi is,de ha privit küldesz azt hamarább megcsinálom.

+36702778032

(#31432) Saccco válasza Pumika1975 (#31307) üzenetére


Saccco
nagyúr

De véletlen abban volt.... :D
A torony őre.

(#31339) Aggregátor:
Esetleg, hagyd a csudazippeket és csináld gépről, vagy terminal emulatorból a cwm telepítést. :)

(#31353) Aggregátor:
Ha van recoveryd akkor kártyaolvasód is. Mounts and Storage -> mount mass storage vagymi :)

(#31369) dipeti:
Igen azt jelenti. :)

(#31403) EarL 007:
Ugye-ugye. :DDD
Csak az a baj, hogy a sok jóember akinek kéne az nem olvassa el..... :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31433) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

Kezdő felhasználóknak készítettem, egy eléggé szájbarágós leírást a ROM cseréről a csodazip feltelepítésétől kezdve a ROM telepítésig mindent leírtam.
A leírást megtaláljátok a következő linken: ZTE Blade - Nem Hivatalos Magyar Tudásbázis

Sok sikert! :)

(#31434) catroot válasza api29 (#31430) üzenetére


catroot
veterán

Basszus ez nagyon kész! :DD Szegény lány, mint a "Csúnya Betti".

@(#31433) balpeter04

Grat az igényes leíráshoz! :R

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#31435) Fail3D! válasza kelzsoca (#31429) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat akkor szomoru leszek bar inkabb csak ne menjen tonkre a telo soha hogy itt barmi is kibukjon. amugy most nem emlexem mar a gonalpra de az nem a zte honlapja ahol generalja a kodot imei szam alapjan?

(#31437) kelzsoca válasza Fail3D! (#31435) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezt ugye magad sem hiszed el, amit írtál? :)

A gyártó oldalán a kódgenerátor? :DDD

(#31438) Fail3D! válasza kelzsoca (#31437) üzenetére


Fail3D!
addikt

ez kina siman kinezek beloluk barmiit:) 2 honapja lattam utoljara a honlapot nem emlexem mar ra de siman eltundam kepzelni hogy valami support oldaluk...:D

(#31439) Saccco válasza api29 (#31436) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elcserélem rá a blédet ha ráfizetnek.... :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31440) petike.hu válasza esox (#31424) üzenetére


petike.hu
csendes tag

Féltégla ez az LG de tetszik, hogy hasít... csajszi nagyon beizgult erre a telóra meg az sw bugokra :)

Köszönöm az infókat hát reméljük a legjobbakat. De én azért reménykedtem, hogy azzal az apk-val visszazárva resetleve az attempt-eket rendben lesz.

api29 a #31436 hozzászólásodban rendesen összegzed amin aggódtam :))

[ Szerkesztve ]

(#31441) catroot válasza api29 (#31436) üzenetére


catroot
veterán

Van olyan is, hogy dupla szatyor, szal a csajra egy és arra, aki nyomja, mert mi van, ha leesik a csajról? Akkor ott a másik védelem! :D

Egyébként a telóval kapcsolatban ettől félek a legjobban, hogy a használat közben valami bemondja az unalmast... Amúgy valaki észrevette már, hogy a vissza-gomb egy kissé jobban (szinte nincs 1mm) le van nyomódva, mint a másik széle? Ugye, mert én azt többször használom, de a Blade-m ma 3 hetes napra pontosan.

Amúgy arra kíváncsi vagyok, hogy az eladott példányoknál mennyin van még gyári rom :C

Ej, buborék, buborék, Színejátszós, csodaszép, Imitt veres, amott kék Orromból gyött ki elébb.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#31442) catroot válasza Fail3D! (#31438) üzenetére


catroot
veterán

Bocs a dupláért! :(((

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#31443) Fail3D! válasza catroot (#31442) üzenetére


Fail3D!
addikt

azzal nincs bajom ha hardweresen megy galyra mert annyira nem hiszem hogy profi garda van a cegnel hogy azert is mindnet kicserlenek rajta hoyg megtudjak vajon tort-e a dolog de azert jobb felni mint megilyedni 3 honap mulva tuladok rajta es megveszem a huweit mar ha az jo aron lesz:)

(#31444) barnam_ válasza Saccco (#31432) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mount USB storage

Működik :R
Na most azt nem tudom, hogy másik romot pakoljak-e fel a kártyára, vagy a csodazip-t :)

szerk.: ha innen belemásolom az image könyvtárba a csudazip1-t, és telepítem, utána recovery-vel elvileg menne az R11 hun, nem?

[ Szerkesztve ]

(#31445) #19617792 válasza barnam_ (#31444) üzenetére


#19617792
törölt tag

Persze, csudazip1-gyel települ a recovery, onnantól kezdve ugyanúgy megy minden, mint eddig.

(#31446) catroot válasza Fail3D! (#31443) üzenetére


catroot
veterán

Ez, hogy "későn túladok rajta" dolog nekem is megfordult a fejemben, de még odébb lesz az... Persze nem lesz nálam 2 évig az fix! Amúgy teljes mértékben megvagyok vele elégedve, le is kopogom!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#31447) mukika009


mukika009
tag

Animated Weather for Android - Weather forecast application. The exquisitely realistic video effects of cloudiness, rain and snow provide the vivid sensation of current or future weather conditions for more than 50000 locations over the world.

http://www.weather-android.com/

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=KY9qkmzbBy4

Nézzétek meg ezt az alkalmazást naon királyos!

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#31448) barnam_ válasza #19617792 (#31445) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát én ezt nem értem...
Felraktam a csudazip1-t, belépek a recoverybe -> install from sd card -> reboot = zöld droid 5 perce :/
Az ugye nem baj hogy nincs benne a sim kártya?

A körmöm meg már leszakad, annyiszor szedtem le azt a rohadt hátlapot :W

szerk.:
milyen 2.2-t ajánlanátok, ami megbízhatóbb? Most már az se baj ha nem magyar, ennyi szenvedés után nincs kedvem visszatenni a magyar 2.1-t.

[ Szerkesztve ]

(#31449) mira72 válasza kelzsoca (#31437) üzenetére


mira72
őstag

bírjátok még? :) :W

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#31450) hugeboy


hugeboy
tag

Üdv mindenkinek.

ZTE Blade-re lehet kapni összecsukható bőrtokot? Olyat aminek egyik lapját lehahjtod és ott is van a telefon, nem kell ki-be rakosgatni.

Előre is köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.