Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29464) PpenoO válasza qltsar (#29423) üzenetére


PpenoO
őstag

Ekkora pechet...

Mivel egy Blade-em volt/van és pixelhiba mentes, nem tudom milyen is az a pixelhiba egy ilyen kijelzőnél. Az összes telefonod pixelhibás volt? A fóliától és a sok fénytől nem látszanak? Nehogy félre értsd de én a 3. telefonomnál, pláne ha ugyanabba a boltba cseréltettem volna, "mikroszkóppal" néztem volna át, mielőtt átveszem. Na jó ez túlzás de tuti feltelepítettem volna velük a Dead Pixel Test nevű progit vagy valami hasonlót.

Egy javaslatom azért van.

Esetleg visszavinnéd a telefont, ők meg elkezdik lökni a dumát, hogy nem látják a pixelhibákat, akkor kérd meg őket, hogy olyan optikával is vizsgálják meg a ZTE által meghatározott távolságról a kijelzőt, mely be is bizonyítja az állításukat vagy mutassanak egy tanúsítványt melyben a ZTE hitelesítette ilyen vizsgálási eljárásra az adott szervizes szemét/látását. Nem rendelkeznének ilyen optikával illetve tanúsítvánnyal, akkor nyugodt hozzáállással említsd meg nekik, hogy fogyasztóvédelmi szempontból erősen megkérdőjelezhető a garanciális csere elutasítása mivel az csak szubjektív véleményen alapszik és semmilyen objektív bizonyíték nem áll a rendelkezésükre.

Ha elég nyugodt és magabiztos hozzáállást tanúsítasz akkor nagyobb a valószínűsége hogy kicserélik a telefonodat.

Remélem sikerül kicseréltetned a telefont és végre te is boldog Blade tulajdonos leszel, mint itt sokan mások.

Sok sikert a cseréhez!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.