Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28851) smog000


smog000
csendes tag

amugy hivatalos 2.2 mikora várhato tudtok vmit?azzal javul a telefon teljesitménye mostani főzött 2.2-höz képest?

[ Szerkesztve ]

(#28852) TOZ válasza smog000 (#28851) üzenetére


TOZ
addikt

Szerdán.

(#28853) smog000 válasza TOZ (#28852) üzenetére


smog000
csendes tag

és ez biztos?:D

(#28854) zozyk válasza smog000 (#28853) üzenetére


zozyk
addikt

Ez csak egy fórumpoén. :)

(#28855) dragon1993 válasza api29 (#28809) üzenetére


dragon1993
őstag

Az oledért elnézést kértem, volt egy 512 bladem lett mégegy 256-os volt és ott volt a oled felirat (szerviz menu).Szerintem nem velünk van a baj erös moderálás kell aki rámszol, hogy h**** gyökér vagy majd kitörölni a kapcsolô hsz-eket.

[ Szerkesztve ]

(#28856) mira72 válasza TOZ (#28852) üzenetére


mira72
őstag

októberbe :)
megent előjött a téma :)
reménykedjetek csak :)

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28857) CurrentValue


CurrentValue
tag

ezt a setCPU-t vagy más tuning cuccot hogyan kell használni? vagy R11en felejtsem el, jolenne levenni ha nem használom a telot, meg kicsit feltornászni ha épp játszom.

(#28858) Macz válasza smog000 (#28851) üzenetére


Macz
csendes tag

Mivel a rózsaszín majmoknak nem érdekük kiadni a készülék frissítést így készülj hosszú várakozásra.. Addig fogják elhúzni ameddig csak tudják, ha egyáltalán kiadják.

(#28857) CurrentValue
Csak Jellyfishen működik...

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade - Japanese Jellyfish RLS9 - OC 0,71 GHz - ADW EX

(#28859) samub válasza api29 (#28260) üzenetére


samub
csendes tag

Szervusz nekem is hasonló problémám van.Kb 5 méterig visz el a wifi onnantól ledobál. A héten viszem vissza gariztatni, remélem lecserélik.nekem elég idegesítő mert sokat használnám/om

(#28860) qltsar


qltsar
addikt

úgy néz ki kallt kernelével van valami hiba egyes készülékeken, felraktam az mcr-t azóta a kijelzőprobléma elmúlt.

api29: téged egy no comment jelzővel illetnélek, hozod a szokásos formád :)

a moderátorokat pedíg megkérném, hogy tényleg jobban figyeljenek oda a topicra, lehet, hogy nem 10 perces befagyasztás lenne a megoldás erre...de az is lehet, hogy ekkora méretű topicnál gyakorlatilag nincs is megoldás. de jó lenne ha nem kanászosodna el a dolog.

(#28861) Knagymate


Knagymate
csendes tag

Sziasztok! Valaki, akinek van jogosultsága, innen nem tudná leszedni ezt az swf playert, és felrakni valami tárra? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=7330851#post7330851

Elvileg nyílt forráskódú, független az adobe-tól.

(#28862) CurrentValue


CurrentValue
tag

Szerintetek hogyan érhetem el a legjobb akku időt? rettenet hamar lemerült, pár program van fent és R11 kelozsoca...

Jolenne ezt kicsit feltornászni.... Nagyon kevés használat mellett kb 2órát birt.

(#28863) _NCT válasza api29 (#28809) üzenetére


_NCT
őstag

Valóban kezd érdekes lenni a fórum, ahogy látom, de nem csak itt...

Az hogy feldobtam egy hibajelenséget, várva arra, hogy esetleg másnak is volt ilyen problémája, s esetleg tud rá megoldást, az sztem nem bűn.

Az a gond, hogy a fórum amiatt lesz érdekes, hogy az emberek egymás kioktatásán, és a "mit lehetne tenni" című fejezeten nem jutnak tovább,kézzel fogható dolgot a fórum érdekében csak nagyon kevés ember tesz.... Azt a verziót már nem is mondom, mikor valaki nagy unalmában nem tud mit csinálni, és azt baszogatja akit lehet.... Gondolok itt a kelzsoca-syl nevű mérkőzésre.... Mert ugye hibázni és b*szogatni is csak azt lehet, aki dolgozik is....

Mellesleg az alapötlet ("hibák és megoldása") nem lenne rossz, csak ugye ehhez is idő kell, amíg valaki kiszűri a valódi hibát, és a user error-t... Mert ahány ember annyi lehetőség, van aki a debugging módot is hibának veszi, míg egy másik ember(aki ért is hozzá) ezt funkcionálisan használja.... Szóval egész merész vállalkozás, főleg munka és család mellett....

[ Szerkesztve ]

(#28864) Macz válasza Knagymate (#28861) üzenetére


Macz
csendes tag

Nem fogsz tudni flash tartalmat lejátszani, hiába töltöd le. Bár ezt már párszor leírtuk..

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade - Japanese Jellyfish RLS9 - OC 0,71 GHz - ADW EX

(#28865) qltsar válasza Knagymate (#28861) üzenetére


qltsar
addikt

(#28866) zozyk válasza Knagymate (#28861) üzenetére


zozyk
addikt

(#28867) smog000 válasza CurrentValue (#28862) üzenetére


smog000
csendes tag

Nekem 1-2 napott bir ugy hogy néha wifizek és zenéthalgatok

(#28868) Knagymate


Knagymate
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek, és az általam megírt flash-t lejátssza :D Nekem pont erre kellett. swf formátumba sd-ről nyomja a flasht :D

(#28869) mira72 válasza CurrentValue (#28862) üzenetére


mira72
őstag

átlag használattal 2 nap
elég erősen is kibírja az 1 napot
ha kikapcsolod szinte semmit nem merül :)

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28870) Reverting válasza syl5 (#28827) üzenetére


Reverting
őstag

2.2 alatt van faxan mukodo, sott ott minden mukodik... de az a furcsa h 2.1 alatt meg semmi... sajnos ez sem:(((

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#28871) tariattila válasza CurrentValue (#28862) üzenetére


tariattila
veterán

ez azért irreális fogyasztás gondolom tudod...

még akku hiba is lehet (vagy előző romon mennyit ment?)

feladatkezelőben nézted mik futnak?

(#28872) Knagymate


Knagymate
csendes tag

Akit érdekel szedje le a qltstar vagy zozyk által feltöltött 6-os swf playert, és tesztelje ezzel

http://www.2shared.com/video/GQvgFoGN/golyok.html

Nálam megy hibátlanul.

Szerk: Bocs :)

[ Szerkesztve ]

(#28873) zozyk válasza Knagymate (#28872) üzenetére


zozyk
addikt

zozyk...
:C

(#28874) dragon1993 válasza samub (#28859) üzenetére


dragon1993
őstag

NEKEM is ez volt visszavittem adtak egy újat (3 napon belül voltak).

(#28875) qltsar válasza zozyk (#28873) üzenetére


qltsar
addikt

és qltsar :))

[ Szerkesztve ]

(#28876) rzerge


rzerge
aktív tag

hangerőhöz hozzászólva
Nekem Canyon CNR-EP8O agybadugós cucc van, occsóér számítják (vkinek van róla LogOut-os cikke is) és teljesen korrektül szól, akár a sima zenelájtszóval, vagy a poweramp-pal is (itt még egy lehelletnyi basszt is adtam rá)
szóval semmiféle boost nem kellett
használjatok vagy zárt füleseket, vagy agybadugós cuccot

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#28877) Saccco válasza rhiannon223 (#28731) üzenetére


Saccco
nagyúr

"Ha bebootol a cucc akkor szép kék, természetesen csodazip után normális."
Ezt a sort nem értem :F
Írtad, hogy feltetted a superbootot egyszer, de többször nem ugye?
Csak a recovery-t?
Minden verziót végigpróbáltál?

Ha egyikre se megy akkor tényleg lehet, hogy hardver hiba. :(

(#28841) smog000:
A stagefright valami kódoló (nem tom pontyossan :F ), ha azt bekapcsolod akkor duplázza meg a quadrant pontokat. Ha érdekel itt csináltam egy összehasonlítást anno.

zozyk & qltsar:
Nekem meg mindig kifelejt valaki egy c-t a nevemből... :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28878) Norb555


Norb555
csendes tag

Sziasztok!

Van egy problémám, amely sejtésem szerint az utóbbi néhány napban jöhetett elő. Valamilyen oknál fogva a hangerő+ gombra a 'visszalépés' funkció lép életbe. Magyarán úgy viselkedik, mint a 'vissza' gomb. Lehet, hogy valamelyik program állíthatta át, vagy programmal állítottam át.

Tudna valaki segíteni? Esetleg egy olyan program kellene, amivel ilyenfajta módosításokat lehet végrehajtani. (2.1 gyári rom)

Köszi!

(#28879) Saccco válasza Norb555 (#28878) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mintha V.Stryker küzdött volna ezzel a hibával. De nem tudom lett-e megoldás rá. Pl itt #24903

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28880) smog000


smog000
csendes tag

kösszönöm a válaszod sacco...tudnál ajánlani vmi romot?ami neked is bejött jól teljesit és huzható a proci:)kösszönöm

(#28881) dragon1993


dragon1993
őstag

Aura-t és felmerült bennem egy kérdés nincs net akkor honnan veszi az idöjárás adatokat, gps jel tartalmazza vagy régebbi netes adatokból?

(#28882) Saccco válasza smog000 (#28880) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen, tudok #28678. :DD

dragon1993:
Mikor írsz egy hszt küldés előtt azért olvasd el még egyszer.
Feltettem az "Aura-t és felmerült bennem egy kérdés nincs net akkor honnan veszi az idöjárás adatokat, gps jel tartalmazza vagy régebbi netes adatokból?"
Az aláhúzott rész kimaradt szerintem. :DDD
Amúgy korábbi netes adatok alapján írja ki szerintem.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28883) smog000 válasza dragon1993 (#28881) üzenetére


smog000
csendes tag

ez engem is érdekelne...én nemmertem feltenni mert hátha leszivja a pénzem...:D

(#28884) smog000 válasza Saccco (#28882) üzenetére


smog000
csendes tag

és estleg tudnál adni eről az átszabot RLS9 romrol linket:)megkösszöném:):):)

(#28885) Saccco válasza smog000 (#28884) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ott a link -> letöltés

Amúgy, ha 5 percen belül vagy és nem írtak utánad próbáld szerkeszteni a hszed. :)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28886) syl5 válasza Reverting (#28870) üzenetére


syl5
őstag

Próbáld meg a Switchpro widget-et! Van reboot kapcsolója is. Nekem jól működött 2.1-en is.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#28887) qltsar


qltsar
addikt

belenéztem kallt boot.img-jébe, de közben elkezdte ez a rom is csinálni a kijelzőhibát...nem reagál, illetve az érzékelési pontokat elcsúsztatja. fakk :(

(#28888) smog000 válasza Saccco (#28885) üzenetére


smog000
csendes tag

oké legközelebb oda figyelek rá...nem vagyok vmi nagy fórumozó :D

(#28889) samub válasza dragon1993 (#28874) üzenetére


samub
csendes tag

Hogyérted hogy 3 napon belül voltak? Én sajna már régebben vettem és egy ideig nem tudtam kipróbálni wifivel, aztán meg azt hittem h szoftveres gond/ router gond. Szted így is cserélik?
Az oldaladon nem találom a fórumot:D(priviben valaszolj pl mert ez a forum nekem gyors:D)

(#28890) qltsar válasza samub (#28889) üzenetére


qltsar
addikt

a 72 órás cseregaranciára gondol. Elvileg bármi bajod van a készülékkel 72 órán belül kötelesek kicserélni egy másikra.

(#28891) Tomcy7


Tomcy7
tag

Sziasztok!

VM Heap-ot hogyan tudok úgy növelni, hogy full gyári a telefon, nincs rajta semmi mókolás és nem is szeretnék ha megoldható?
Thx!

(#28892) kelzsoca válasza Tomcy7 (#28891) üzenetére


kelzsoca
félisten

"mókolás" nélkül sehogy.

(#28893) smog000


smog000
csendes tag

amugy azért mert rootoltad a telefont vagy vmi azért nem szolhatnak nem?mert az andorid az egy nyilt forrású rendszer és ezért nemszolhatnak ha mokkolom a telefont nem?

(#28894) CurrentValue


CurrentValue
tag

tudtok adni müködő google talk apk-t?

R11böl kiszedte zsoca, de használnám, onnan kivettem az APKt felraktam, de nem települ?!

(#28895) dragon1993 válasza smog000 (#28893) üzenetére


dragon1993
őstag

Nem rendeltetés szerü hasznâlat.

(#28896) kelzsoca válasza CurrentValue (#28894) üzenetére


kelzsoca
félisten

A blogomban a rom alatt megtalálod update.zip formátumban a kiszedett alkalmazásokat és hogy hogyan kell feltenni.

(#28893) smog000

Ki az aki nem fog szólni?

Ha már gariztatásra kerül a sor, nyilván komolyabb probléma van, ha a hiba nem befolyásolja a telefon működését nagy mértékben, akkor vissza kell tenni a csodazip-et a telefonra és minden gyári állapotú lesz, ha már bekapcsolni sem lehet a hiba miatt, akkor meg teljesen mind1.

[ Szerkesztve ]

(#28897) Frozzy


Frozzy
őstag

ki milyen Launchert használ? és azon belül milyen romot, és hogy megy nekik a launcher?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#28898) Forceman válasza smog000 (#28893) üzenetére


Forceman
tag

Nyugodtan "mokkolhatod", ha valami gáz van akkor csodazip és irány horány!

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#28899) tariattila válasza Frozzy (#28897) üzenetére


tariattila
veterán

zsoca r11 default... legjobb ;)

(#28900) Saccco válasza Tomcy7 (#28891) üzenetére


Saccco
nagyúr

Minimális mókolással.
- Universal androot -> rootolás (ideiglenes)
- VM Heap tool -> módosítás
- Be happy

(#28897) frozzyZTE:
Hásít mint a szíííl - LP + RLS9 :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.