Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28601) deniel86 válasza kentucky (#28599) üzenetére


deniel86
csendes tag

Csatlakozom!

Koff nagyfonok

Meg ugy szorasban mindenkinek aki felfigyelt az eddigi sikitasaimra :D

(#28602) Arthuro_Adam válasza deniel86 (#28587) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ez tény, de szerintem sem tud annyival többet, amennyivel többe kerül. Ráadásul mondjuk engem a flash hiánya kevésbé zavar egy telefonon, mivel mindig is Opera Minit használtam, beépített böngészővel túl hamar elfogyna az 500 megám. Ezzel az említett barátom is így van.

(#28603) kelzsoca válasza kentucky (#28599) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszönöm mindenkinek, de nem azért írtam le a dolgokat hogy megvédjetek, hanem azért hogy mindkét oldalról tiszta legyen a kép.

(#28604) futo001 válasza kentucky (#28599) üzenetére


futo001
senior tag

Egyetértek, nincs is mit hozzátenni.
És ha igaz is lenne a nagyképűség? Nem lenne alaptalan, de én semmi ilyet nem tapasztaltam.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#28605) oris válasza kelzsoca (#28603) üzenetére


oris
aktív tag

Bár még nem használtam az általad készített ROM-ot (Modaco alpha 4-nél leragadtam), a Blade-es közösségért végzett munkád (munkátok) köszönetet és tiszteletet érdemel!

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#28606) qltsar válasza nemkovacs (#28597) üzenetére


qltsar
addikt

ezt hogy érted? :S nekem is kezdi nem érzékelni a dolgokat, de úgy tudom, hogy ez rom hiba.

valamikor teljesen lefagy a kijelző, a gombok mennek, viszont valamikor úgy érzékeli a készülék, hogy 2-2 cm-rel odébb nyomom meg, ilyenkor ha szerencsém van, újra tudom indítani, utána ha jólesz akkor jólesz, ha nem akkor nem.

leírnád részletesen, hogy mi a problémád?

(#28607) deniel86 válasza Edez (#28596) üzenetére


deniel86
csendes tag

Irnal nekem par sort errol a jj9rol?
Letezik belole magyar?
H is van ez a romcsere?

Letoltom aztan okos inditasnal telepitem a zipet es ennyi?
Titanium ize hasznalatahoz kell pc is vagy azt is meg tudom oldani
csak a teloval? Merthogy meloban vagyok es nincs keznel pc
de nagyon jatszanek. Zenoniaval elrepul a 24es szoli :d

Ha esetleg tudnal egy linket a letolteshez azt kulon megkoszonnem.
Tudom google a baratom de nem bizom benne... plane magamban :D

(#28608) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Csak élménybeszámolóként írom, már 3 napja megy a blade telefon módon (értsd. úgy használom mint egy telefont és nem mint egy számítógépet, játékgépet stb) és 73%-on az akksi. Igen elégedett vagyok a jószággal, ha kell tud ez takarékos is lenni!
Elixír szerint 3923mV az akksi.

https://divecenter.hu

(#28609) dragon1993


dragon1993
őstag

Sziasztok, hogyan lehet kikapcsolni azt hardvergombokra ne rezegjen?

(#28610) bala6120


bala6120
senior tag

Hang probléma kezdett egy kicsit zavaró lenni, hogy nekem miért nem halk? Ezért leteszteltem az itthon fellelhető fülesekkel + PowerAMP.
Környezet: HIFI, TV bekapcs hangerőfel + gyerek játszik, énekel :D Metróba nem tudok menni, nálunk nem fellelhető.

-Gyári: kialakításából adódóan "halk". A külső hangok jelentősen elnyomják a zenét.

-Philips SBC HP195: párnás kialakítású. Rendkívűl halk akármilyen EQ beállítás mellett. Külsőhangok jelentősen rátesznek egy lapáttal negatív irányba. TV-t viszont esténként ezzel nézek, mert azzal viszont ez szól a legszebben, hangerő bőven elég. Érdekes.

-X10 mini pro gyári (asszony telója): agyba dugós, külső hangokat rendesen kizárja, hangos, szépen szól, mély még lehetne több. Gyári lejátszóval használva megfájdúl a fülem max hangerőn. ;)

-Pioneer SE-CL20U-X-L: kedvencem, ezzel használom a pengémet. Tavalyelőtt hóban találtam, vki elhagyta :C Agyba dugós, remekűl kizárja a külső hangokat, hangos, nagyon jól szólaltatja meg a mélyeket. Gyári lejátszóval, max hangerőn megfájdúl a fülem. Még így is élvezhető a zene! PowerAMP

UI: melóhelyen egy sima logitech hangszórón, viszont eléggé halk.

[ Szerkesztve ]

(#28611) pecsenyelaci válasza kentucky (#28599) üzenetére


pecsenyelaci
csendes tag

Csatlakozom! Teljesen érthető minden egyes negatív reakció Kelzsoca részéről. Örüljünk, hogy ennyit foglalkozott és foglalkozik a kérdéssel, mert bedühödik teljesen jogosan, és akkor jöhetnek az önjelölt "szétbarmolók"...

(#28612) Pumika1975


Pumika1975
senior tag

Sziasztok! Sajnálm ezt a blades fórumot egyre több a vita, persze sokszor hülyeségeken!

Kérdés:
Azt az embert aki fenyegetözik meg kultúrálatlan hangnemben ír akàr privàtban akàr nem, nem lehetne kizàrni a fórumról?

Érthetetlen szàmomra, ha valaki elkezdi SAJÁT felelössêgére buheràlni a telefonjàt és elcseszi, miért a másikat fenyegeti ês a családjàt, tiszta dedó!!!!!

Nem vagyok géniusz, de aki az 1.hsz alapján nem tud egy rom cserêt megcsinálni....... nem tom .....adja el a bladet ........ szerintem...

win 10, ....múkodj!

(#28613) Lagler


Lagler
tag

Sziasztok!

Valaki leírná lépésről lépésre, hogyan tudok Titanium backup pro-val teljes mentést csinálni, hogy mindenem, hangsúlyozom MINDENEM el legyen mentve? :B
Am a Titanium backup azt a működő full rendszert állítja vissza gebasz esetén, amit most a kezemben tartok? widgetekkel, launcher pro-val, sms-ekkel mindennel együtt?
Lehet priviben is!

ELőre is köszönöm a segítséget!

Üdv. Ákos

CS 1.6...The One And Only ...::: Samsung Galaxy S2, Criskelo v26+speedmod 2-5 :::... ...::: SONY Vaio :::...

(#28614) kentucky válasza Pumika1975 (#28612) üzenetére


kentucky
őstag

+1 :C

(#28615) marcitp válasza kentucky (#28614) üzenetére


marcitp
őstag

Dettó, +1 !!
Örüljünk, hogy vannak emberek, akik segítenek önzetlenül!!! :R

ja. még annyit, mivel törött a kijelzőm, kapja rendesen az ívet, nem figyelek már rá. Ha majd lesz új előlap, kap fóliát, de azóta nem nagyon karcolódik...... :))
Szóval, új Blade-eseknek, meg úgy általában: kell az a fránya fólia. Még a gorilla üvegesek is panaszkodnak, a hipi-szupi karcolhatatlanon is lesznek nyomok.... :Y

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#28616) Saccco válasza dragon1993 (#28609) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ugye ugye nem véletlen van ott az első hszben, hogy tessék végignyomkodni az összes beállítást... ;]
Beállítások -> sound(hangok) -> Feedback -> audible touch és haptic feedback pipa ki

(#28613) Lagler:
Csak az appokat és a hozzájuk tartozó adatokat, market linkeket(ezt csak a pro, root kell hozzá) menti le. :)
Egyszerű a dolog:
- Titanium backup beszerez, lehetőleg a pro-t a market linkek miatt
- Backup/restore fül
- menü gomb
- batch
- kiválasztod mit szeretnél -> run
- kiválasztod melyik appokkal szeretnéd amit szeretnél.
- vársz míg végez :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28617) Arm0red


Arm0red
csendes tag

Hogy lehet normálisan 480x800 képet berakni háttérnek? Launcher Pro-t használok és csak egy oldalra állítottam be, szal bőven elég lenne egy 480x800-as háttér, találtam is néhány nagyon jót, de ha be akarom állítani mindig jön az a narancssárga keret amivel max a felét lehet kijelölni, úgy meg randa lesz.

(#28618) nemkovacs válasza qltsar (#28606) üzenetére


nemkovacs
tag

Hát részletesen annyi h elkezdett néha-néha érzékelni, gondoltam romhiba.. csodazip felment és utánna is csinálta majd egyszercsak nem érzékelt semmit..

Nem akarlak elkeseríteni, de valami hasonló módon kezdődött nekem is mint amit leírtál, csak ezután a teljes behalás pár nyomkodás után bekövetkezett..

Vigyáztam rá pedig, nem tokban de mindig külön zsebben hordtam, fóliát nem raktam rá de nem is kell, egy karc se volt a kijelzőn. Most beadtam szervízbe ahol vettem a telefont, nem akartam nagyon tudálékos lenni csak megemlítettem hogy úgytudom nincs szervíze, de ez a hivatalos eljárás hogy átveszik aztán max két hét múlva kiértesítenek.

[ Szerkesztve ]

(#28619) thealkimist válasza Saccco (#28616) üzenetére


thealkimist
csendes tag

Szeva!

Van neked netán most saját megpiszkált romod?

Múltkor is a tiednél maradtam, annak volt 5 oldalas desktopja.

Vagy át lehet állítani már felrakott romban is bármelyiknél?

Nekem ez fontos, és a zsoca meg dashes romok a múltkor 3asok voltak csak.

Kösz az infót. :)

(#28620) Saccco válasza Arm0red (#28617) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez jó kérdés...

Egy félmegoldást tudok mondani:
Fogod a 480*800as képet és beleteszed egy 960*800 kép közepére.
LPbe kiválasztod a lapozás tiltását, majd beállítod háttérnek. :DDD

(#28619) thealkimist:
Diego romja van fent, csak launchert, bootanimot, témát cseréltem rajta. :)
Amúgy a home-ok számát tudod állítani, tedd fel mondjuk a Launcher Pro-t.
Majd menü gomb -> preferences -> homescreen settings -> number of screens -> 1-7 egy szám

(#28621) kelzsoca:
Pont az a gondja, hogy csak 1 képet szeretne mindenhova, nem csúsztatóst.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28621) kelzsoca válasza Arm0red (#28617) üzenetére


kelzsoca
félisten

960x800-as képet használj háttérnek.

A kép beállításánál a keretet húzd szét amennyire tudod.

(#28622) deniel86 válasza Pumika1975 (#28612) üzenetére


deniel86
csendes tag

Hulye embernek ne kelljen okostelefon? :D
Lehet valahol igazad van de szerintem sok esetben csak megerosites
kell az emberkeknek a leirashoz vagy felmerul benne egy kerdes amire nem talal
egyertelmu valasz ott. En elolvastam tobbszor is. Sot most is azt bujom. Elso
esetben is elolvastam sot meg ezen kivul 2 forumban neztem a leirasokat.
Akkor is kellet a megerosites mert ugy sem volt teljesen tiszta.
Inkabb 3x kerdezek minthogy baj legyen.

Ez a fenyegetozes dolog persze egyertelmu h eros.. es azt is ertem h faraszto
a sok sotet. Mint pl en is :D

(#28623) qltsar válasza nemkovacs (#28618) üzenetére


qltsar
addikt

hát ez marhajó :(

és mennyi idő után lett teljesen "érzéketlen" a kijelző? mert most nekem pl. teljesen jól működik.

(#28624) d@minator válasza d@minator (#28499) üzenetére


d@minator
addikt

Közben rájöttem a proximity szenzor elhelyezéséből, hogy ez egy jobb kezes (füles) telefon. Bal fülön tartva a szenzor gyakran a fül alá esik ezért aktivizálódik a kijelző és okoz nemkívánatos billentyű benyomódásokat. Átlagos fülem van és nem elálló. :DDD Talán megoldást jelentene a szenzor átkalibrálása távolabbra...Szenzorprogi szerint a max 6cm és csak 83%-ról érzékel.

kelzsoca: eddig nem mondtam köszönetet a ROM-ért, most, hogy kitapasztaltam megköszönöm, szép munkát végeztél! :C Előre is megköszönöm ha megtudnád, hogyan lehetne az R11Hun-ban a szervizmenüt elérni. Nem sürgős.

(#28625) Watto1991 válasza Arm0red (#28617) üzenetére


Watto1991
senior tag

960x800 -as képeket tölts le.

(#28626) Saccco válasza deniel86 (#28622) üzenetére


Saccco
nagyúr

"Hulye embernek ne kelljen okostelefon?"

Bárki vehet nem is arról van szó. Csak ha azt nem tudja mi az a cmd, hogy kell egy drivert feltenni, akkor ne álljon neki romot cserélni. Ne akarjon romot csinálni stbstb.
Mindenkinek el kell kezdeni valahol, nem arról van szó. Csak ne a lecsó közepébe vágjunk bele egyből.

Az első androidos telóm buherálásánál (GW620) én is úgy paráztam... csináltam 4 backupot mindent ellenőriztem 6szor, minden parancsot betűről betűre átnéztem. Ráadásul azt leginkább csak linuxon tudtam babrálni is.

"Ez a fenyegetozes dolog persze egyertelmu h eros.. es azt is ertem h faraszto
a sok sotet. Mint pl en is"

Hozzáállás kérdése, mert van sok emberke aki nem olvas semmit és azt várja, hogy bedob egy sort ide a fórumba, netán megkeres emailbe és neki te majd lépésről lépésre szájbarágva leírsz mindent. Holott már le van írva, össze van gyűjtve lásd 1 hsz. . Ha azt elolvasta és nem megy akkor lehet kérdezni, sokan szívesen segítenek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28627) Lagler válasza Saccco (#28616) üzenetére


Lagler
tag

Saccco!

Ha jól értem, akkor hiába csináltam full mentést TB-al, mert ha kipróbáltam egy főzött romot és utána esetleg vissza akarok térni a 2.1-hez, akkor minden beállításom, egyedi widgetem, és kontakt+sms elvész?
Ha igen, mivel tudom ezeket a személyes beállításokat-dolgokat lementeni?

Üdv. Á

CS 1.6...The One And Only ...::: Samsung Galaxy S2, Criskelo v26+speedmod 2-5 :::... ...::: SONY Vaio :::...

(#28628) thealkimist válasza Saccco (#28620) üzenetére


thealkimist
csendes tag

Hmm, neked még az RLS6 van fenn?

Nekem az lett vele a bajom, hogy csak szürkeárnyalatban megy a kamera. :-/

Újabbak közül melyiket ajánlanád?

7.5, 11, 10, 8... Megint annyi lett a múltkori óta, hogy nem igazodok ki. :)

Köszi

(#28629) Glatius válasza Arm0red (#28617) üzenetére


Glatius
őstag

A 480×800-as képpel egyetlen dolgod van: A narancssárga kis keretet nem csak mozgatni lehet, hanem a méretét is változtathatod... tehát kifeszíteni a kép teljes méretére, és úgy fogja beszerkeszteni.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#28630) nemkovacs válasza qltsar (#28424) üzenetére


nemkovacs
tag

Nekem az X10mini-m egyáltalán nem működött amikor töltöttem, még fel se tudtam venni a hívást mikor csörgött, de azért mert használtan vettem és utángyártott töltőt kaptam hozzá, nem eredetit..

(#28623) qltsar

Mondom pénteken elkezde ezt a sz.rakodást, nyomkodtam, jó volt jó volt, aztán képernyőzárat nem igazán reagálta, majd 1általán nem, cs.zip, utánna megint képernyőzárat nem tudtam feloldani akksi ki-be aztán megint képernyőzárat nem tudtam kioldani, majd a teljes behalás.. szóval 1 nap alatt

[ Szerkesztve ]

(#28631) futo001 válasza Pumika1975 (#28612) üzenetére


futo001
senior tag

Én sem értem, hogyan tudták hazavágni a telefont. Szinte minden állapotból feléleszthető. Csak nagyon erős akaraterővel (és puffin lekvárral, ami adja :DD ) lehet kicsinálni. Mit kezdene egy ilyen pl a HTC Diamond ROM cseréjénél?

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#28632) Saccco válasza Lagler (#28627) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem hiába az appok megmaradtak. :D

Ha bitre pontos mentést akarsz akkor:
- recovery
- backup/restore
- backup

(#28628) thealkimist:
RLS9et használok, bátran ajánlom is. :)
A szürkeárnyalat a vm heap magas mivolta miatt van, de az elkészült képek színesek. :)

(#28631) futo001:
Touch HD mellett járkáltam eleget...... óóó azok a 10-15 perces ideges időszakok... ott megáll valami akkor lesz ám csak tégla az eszköz....

(#28629) Glatius:
Értő olvasás, pont az a gondja hogy ugyanazt a 800*480as képet szeretné minden háttérre. :DDD
Nem a széthúzással volt a gond. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28633) qltsar válasza nemkovacs (#28630) üzenetére


qltsar
addikt

tudod mi a vicc? nekem is pénteken kezdte :D de még megy, de már most is félremegy állandóan az érintés ahogy ránéztem fél perce...hát kezdem megbánni ezt az egészet, hogy megvettem.

lehet hogy a kis huaweiem nem volt ennyire erős, de legalább az kifogástalanul működött megbízhatóan...jah és azt hozzá kell tennem, hogy cserével kezdődött a vételem, amit úgy szenvedtem ki a trémobilnál...és akkor most megint cseréljem? 1 hónapos sincs a készülék. nagyon f***a már elnézést...

amúgy még annyit kérdeznék tőled, hogy miután teljesen meghalt a kijelző, azért a világítás, és a kép látszik rajta gondolom, csak az érintést nem veszi, ugye?
meg ezt a "teljes meghalást" azért kérdem, hogy ne nézzenek hülyének a szervízben, hogy visszaviszem, és náluk meg működik. amúgy én vittem be a készüléket, és le is írtam a fórumban, hogy nincs magyarországon szervíz, és nem javítják a telefonokat, legalábbis nekem ezt mondták...

[ Szerkesztve ]

(#28634) deniel86


deniel86
csendes tag

Kelzsoca fele r11et hasznalok figyelem!

Ha valaki jatszik jatszott a zenonia 1el leirhatna a tapasztalatait.
Nalam hang nagyon akad sot tobbnyire nincs. Nomeg maga a jatek is
hajlamos akadni pl varazslatoknal rendszeres jelenseg.

Sacco: 1etertunk akkor

[ Szerkesztve ]

(#28635) nemkovacs válasza qltsar (#28633) üzenetére


nemkovacs
tag

Pedig nem is telepítettem mostanában semmit, a legutolsó az pénteken volt a market módosítás modaco-fórum szerint, de ha cs.zip-et felraktam és az se mentette meg akkor gondolom nincs köze hozzá?

Lehet valami vírus esetleg?

Igen, világítás minden müxik, csak érintésre nem reagál, illettve elkezd villogni a vissza gomb pirosan!!!

Rákérdeztem én is az ügyintézőtől hogy ugye nincs szervíz, de ez a hivatalos eljárás hogy visszaküldik a központba sajna, neki így kell eljárnia, másik boltba meg nem akartam vinni a telefont mert tőlük vettem ugye..

(#28637) Kombat

Szerintem is kontakthiba lesz mert villog a piros led mikor hozzáértem..

[ Szerkesztve ]

(#28636) Arm0red válasza Glatius (#28629) üzenetére


Arm0red
csendes tag

Sajnos ez nem ilyen egyszerű, mint írtam sajnos csak a kép felére lehet kihúzni.

Am köszönöm a tippeket.

(#28637) Kombat válasza qltsar (#28633) üzenetére


Kombat
őstag

Nálam is ilyen hibajelenség van.

Szerintem valami érintkezési hiba, mert amikor nem érzékel fogom a telefont és "csavarok" egyet rajta vagy "rákoppintok", akkor általában megjavul.

(#28638) Pumika1975 válasza deniel86 (#28622) üzenetére


Pumika1975
senior tag

szia! szóval akkor az 1.hsz alapjàn csinàltad meg..... az hogy valaki kérdez az nem baj... söt....
sokszor inkàbb az a gond, ha sokféle módszert olvasunk.... na akkor bele lehet zavarodni....

win 10, ....múkodj!

(#28639) Dani82 válasza nemkovacs (#28597) üzenetére


Dani82
senior tag

Szia!

nincs fent semmilyen home screen modosito progi. Teljesen szuz a telefon, 3 napja vettem nem telepitettem ra semmi kulonoset meg es a rom is az eredeti 2.1 -es. Pedig 2 napja meg mukodott :S

(#28640) nemkovacs válasza nemkovacs (#28635) üzenetére


nemkovacs
tag

Bocsánat rosszul írtam, akkor villogott a piros led mikor a bekapcsgombot nyomkodtam a képernyőzár kioldásához

(#28639) Dani82

Akkor passz, máshol nem lehet, launcherpro-ban van ilyen beállítás és az felülírja a sima beállítások menüpontban beállítottat.

[ Szerkesztve ]

(#28641) qltsar válasza Kombat (#28637) üzenetére


qltsar
addikt

hát ez csodálatos, de nálatok is elcsúszik az érintés? nálam van hogy 2cm-rel feljebb érzékeli mint ahogyan nyomok. pl megnyomom az app-drawer ikont alul középen, és a képernyő közepén lévő widgetet nyitja meg, és nekem is villog pirosan az egész...na ez most akkor mi?

amúgy akár lehet vírus is...de ha leformázod elvileg nem lehetne tőle. este visszarakom énis a csodazipet.

Tilos a függetlenítés!

[ Módosította: Thrawn ]

(#28642) deniel86 válasza Pumika1975 (#28638) üzenetére


deniel86
csendes tag

1. Hsz + 2 leiras mas forumokrol + zsoca blogja + zsoca megerositese + 1doboz cigi kb

Igy pontos :D

(#28643) Pumika1975 válasza deniel86 (#28642) üzenetére


Pumika1975
senior tag

drága rom csere! húzó a cigi ára.... :)

win 10, ....múkodj!

(#28644) nemkovacs válasza qltsar (#28641) üzenetére


nemkovacs
tag

Játékoknál előfordult előtte is pl. Asphalt5, Heavy Gunner hogy nem érzékelt 1-2x, csak másodszori érintésre. Asphalt5-öt én accelerometer helyett touchscreen-en irányítottam, talán ez lett volna baj? :F

Cs.zip nem oldotta meg.. :(

Pedig vigyáztam rá, 1x sem esett le, teljesen karcmentes, semmi külsérelmi nyom és mégis..

[ Szerkesztve ]

(#28645) thealkimist válasza Saccco (#28620) üzenetére


thealkimist
csendes tag

Hi!

Na pont RLS9-et nem találok az 1. hsz irányából...
Tudsz linket adni a tiedre? :)

Már ha nem vagyok túl pofátlan. :U

Thx. :R

(#28646) Kombat válasza qltsar (#28641) üzenetére


Kombat
őstag

Nekem olyan van, hogy néha egyáltalán nem reagál, máskor meg pl. ha a bal alsó sarokba nyomok, akkor a jobb alsóban érzékeli, tehát nálam horizontálisan csúszik el az érzékelés.

Egyébként nem hiszem, hogy vírus, mert akkor mindenkinél (már akinél gond van) ugyanúgy érzékelné rosszul az érintést.

[ Szerkesztve ]

(#28647) nemkovacs válasza Kombat (#28646) üzenetére


nemkovacs
tag

Kicsit félek emiatt a 2hét miatt, én december közepén vettem, a még 256-os de már "hibátlan" kijelzős változatból, nagy nehezen buditeszttel találtam rajta 1db fekete pixelhibát, még örültem is hogy milyen faxa erre tessék..

(#28649) rhiannon223


rhiannon223
csendes tag

Sziasztok,

olvasgattam a forumot de nem talaltam a megoldast. A clockwork felrakasa utan eloszor zold emberke majd kek majd sotet kepernyo. A clockwork menut sem erem el. Mit csesztem el?

Elore is koszi

(#28650) Saccco válasza thealkimist (#28645) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mindjárt feldobom valahova. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.