Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28101) dragon1993


dragon1993
őstag

Lenne a kelzsoca magyar romjából ki akarok szedni pár alap programot.
Az elég ha a rom zipjéből a \system\app\ mappól kitörlöm azt amit akarok ?

(#28102) mira72 válasza TOZ (#28100) üzenetére


mira72
őstag

ja, 1 dollár volt a 3db i900-as fólia, ha veszek 10 olyan csomit az 10 dollár, 30db, kb 2050Ft..
a brando 2500... nem hiszem h bír annyit mint a 30 kínai :)

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28103) kelzsoca válasza Keeperv85 (#28098) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért lehet user error, mert a SIM kártyával is lehetnek problémák :)

Mennyi idős a sim?

(#28101) dragon1993

Törölni csak óvatosan azért, de elég.

(#28097) TOZ

A class 6-os kártya már rendben van. :)

(#28104) lac14548

Ha vigyázol rá, akkor nem fog az üveg karcolódni, illetve ne a karcoktól védd, hanem attól hogy ki ne essen a kezedből, mert 100 felé reped azonnal a kijelző :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#28104) lac14548 válasza mira72 (#28102) üzenetére


lac14548
aktív tag

hát kétezret én se adnék érte

az ebay-ről viszont nem tudok rendelni...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#28105) dragon1993 válasza syl5 (#28096) üzenetére


dragon1993
őstag

Kicsit gyengébb nekem a térerő de nekem eddig mindenhol volt jel Győrben ha elmegy olyan helyen ahol másik telónak van akkor gari addig meg visszajelző hiba.

(#28106) syl5 válasza mira72 (#28099) üzenetére


syl5
őstag

Hát nem tudom...

-Subpixel hiba - a legtöbb rendelkezik vele; egy-kettő van, ami nem (bár szerintem az is csak azért, mert a kolléga nem vette észre) - Hol itt az user error?

-Wifi hiba - van akinek tartja alvó módban, van akinek nem -> innentől kezdve ez zsákbamacska...nekem nem tartja...

-Porosodás - van akinek porosodik, van akinek nem -> innentől kezdve zsákbamacska...Hol itt az user error?

-Halk - a legtöbbünknek halk, viszont azért voltak többen is, akik jelezték, hogy vezetékes fülessel is jól szól kültéren is -> innentől kezdve zsákbamacska...Hol itt az user error?

-Hátlap illesztési probléma - van akinek tökéletesen illeszkedik, van aki vissza se tudja tenni normálisan -> innentől kezdve zsákbamacska...Hol itt az user error?

-Hangerő gomb nyöszörgés - ez globális, de ezt inkább nem is hibának, hanem sajátosságnak venném.

Egyedül szerintem a wifi problémához lehet user error-t csatolni, de ha alap készülékkel is hibásan működik, akkor oda se lehet...

A bagótól csoda meg a hátlap illesztési, meg a hangerő gomb nyöszörgés, esetleg az alacsony hangerő lehet...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#28107) veector válasza syl5 (#28106) üzenetére


veector
senior tag

Nekem ezekből csak a wifi hiba van meg és a hangerő gomb nem nyöszörög, hanem nem rendesen kattan hanem nagyon puhán (ami nem pozitív dolog sztem).

De azt bírom, hogy valaki mindig megpróbálja elhitetni velem, hogy van subpixelhibám....

(#28108) buca84 válasza lac14548 (#28093) üzenetére


buca84
őstag

Amit én vattem Tőle, az nekem tökéletesen megfelel! NIncs okom panaszra.

Kelzsoca ajánlatát is megfontolhatod...

(#28109) Keeperv85 válasza kelzsoca (#28103) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

November 22.-e óta van érvényben ez a SIM. Az előző Blade mellé jött :P Attól még persze lehet szar. Most megnézem egy másikkal is :DDD

Erre valami jó ötlet esetleg? :DDD

(#28110) paizsl válasza lac14548 (#28081) üzenetére


paizsl
csendes tag

SZia nekem ez bevált [link]

(#28111) telya


telya
aktív tag

60k-ert mit ajanlotok? (fuggetlen vagy tmobile kartyas)
minnel nagyobb tudas szamit elsosorban, de azert legyen megbizhato is.
mindenkepp fontos: nagy tarhely (16 giga pl elerheto legyen), 3,5-os jack.
amiket foleg neztem:
zte blade
samsung galaxy 3
se x8/x10mini(pro)
esetleg valami jo nokia/egyeb?

tudom hogy nem tul autentikus egy ilyen topicban kerni errol velemenyt, de mivel egyelore a zte blade tunik a legjobbnak, talan itt kapok a leghitelesebb infokat rola (lehetoleg objektiveket)

(#28112) TOZ válasza mira72 (#28102) üzenetére


TOZ
addikt

Direktben a Brandotol kell venni. Ugy "csak" 7 dollar.

(#28113) tariattila válasza telya (#28111) üzenetére


tariattila
veterán

"jó nokia" :Y nem létező kategória ebben az árban...

kizárólag Blade ha figyelembe veszed az ár/érték arányt...
esetleg sgs telenor 180-assal... :DDD

(#28114) lsebestyen válasza syl5 (#28089) üzenetére


lsebestyen
addikt

érdekes nekem a BT jól működik 2.2vel, és vlmi tescos BT adapterrel:DDD (win7)
viszont, ami idegesít, az h csak 120mp látható a teló, és mintha ilyenkor nem is küldené a BT az anyagot....persze ez logikus.nincs vlmi progi piacon amivel meglehet oldani? :R

(#28115) mira72 válasza syl5 (#28106) üzenetére


mira72
őstag

-user error az hogy sokan keresik a pixel hibákat, amik mindennapi használatnál NEM fognak előjönni.

-wifi... nem tudom.. nekem nics bajom vele

-porosodás.. 2 ugyanaz a szállítmányból nem hiszem hogy egyik porosodna másik nem, esse tudom miért vagy van vagy nincs ..

-halk.. nekem nem, akinek az annak az meg fülészet, de ezt már mondtam.. bár én szomszéd szobából a legyet is kihallom :) és nem elefánt fülek miatt :)

-hátlap.. lehet tépi ész nélkül mint egy állat, akkor jó hogy nem megy vissza rendesen mert elvetemedik, vagy mint a hülye aki a párna alatt töltötte azt 90 fokos volt az akkuja vagy mennyi,, itt a fórumon írta régebben valaki... nem user? de sztem az
bár a hátlap igen, érdekes, nem 100x-i leszedésre találták ki, nekem kb 3x volt lent, pedig követem a romokat...

-hangerő gomb.. olcsó húsnak...

Szal ennyi pénzért ezt kapod, hátlap illesztést biztosan user hibának mondanám, mert annyira hülye senki sincs hogy megveszi a már elálló hátlappal szerintem... max ha tépi mint az állat akkor lesz olyan.
talán a porosodás ami lehet valami, de nem tudom, szerintem az is használattól függ, máshogy tesszük a zsebbe, asztalra, stb.. lehet ha így áll bemegy a por, ha amúgy, akkor nem.. gondolok arra nekem fejjel ( jack-al ) lefele van a zsebembe, mert ugye ha kell, bégnyúlók és nem kell forgatni... van aki lehet körülményesebb.. :)
tegnap írta valaki hogy sos help kell neki, hogy jön le a tinta a hátlapról, az is blade hiba, mert nem viszi le a benzin, mert azzal próbálta? :) azt utána meg nem illeszkedik? :)
na, lehet érthető voltam, lehet nem.
tuti van szórás benne, de ehhez az árhoz ez tartozik, harmadáron kapjuk meg mint a "nagyok"
ja, kijelző.. de erről is már írtam véleményt valamikor, az okosok wc tesztjére.. üljön rá és nézegesse a sub.pixel hibákat aki akarja, szerintem volt 1-2 barom aki használatba nem vett észre hibát, azt még kereste is.. :)
na mind1.
ez van
ez ilyen :) meg a bambi :)

ui: ez az én véleményem, én meg vagyok a telóval elégedve ( kop-kop ) .. aki nem, az sztem ne küzdjön, annak a SGS se lenne jó :)

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28116) telya válasza tariattila (#28113) üzenetére


telya
aktív tag

hat jah, nokia az utobbi idoben nem alakit tul nagyokat, bar nem magamnak veszem igy lehet h meg az is szobajonne (x6-ost neztem pl, 16 gigas).. sgs meg tudom h fasza (sztem kb a legjobb most), nekem is olyan van, de az sztem nem fer bele a keretbe sztem:)

[ Szerkesztve ]

(#28117) Macz


Macz
csendes tag

Még mindig nem bírom recoveryből formázás céljából mass storagenak használni a telefont.
Fel van telepítve a driver a PCre, de vagy nem a megfelelő vagy valami más a probléma, de a Total Commander felismeri az I meghajtót (ez lenne ugyebár a telefon SD kártyája) de amikor megnyitnám azt írja, hogy nincs ilyen meghajtó.

Meg tudnátok mondani, hogy nektek milyen illesztő eszköz van a gépetekre telepítve hozzá?
Rádugod a telefont, és eszközkezelőben megnézed a hordozható eszköz driverének a nevét.

ZTE Blade - Japanese Jellyfish RLS9 - OC 0,71 GHz - ADW EX

(#28118) mira72 válasza Macz (#28117) üzenetére


mira72
őstag

én mindig megcsinálom futó droiddal ROM telepítés előtt a fat és ext partíció formázását...
minek küzdeni recovery-be?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28119) energy_ válasza mira72 (#28115) üzenetére


energy_
senior tag

én ha nem nyomkodom a telót MINDIG tokban tartom és igy is csupa por meg nem is por mer a por csak nagy fénynél látszik hanem vmi más alatt feketek pontok vannak meg ein feketés csikok :D (nem az 5mmenkénti bigyuszok) meg ott ahol koszosodik az egész be is világit a kijelző tuti nem jól lett összerakva :F

telya: kicsit pakolj rá és vegyél egy wavet :D

[ Szerkesztve ]

(#28120) Keeperv85 válasza mira72 (#28115) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

-halk.. nekem nem, akinek az annak az meg fülészet, de ezt már mondtam.. bár én szomszéd szobából a legyet is kihallom

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!! :W:W:W

Istenem.. nem tudom mi nem érthető abból szépen, többször leírva, hogy M-É-R-É-S-S-E-L B-I-Z-O-NY-Í-T-H-A-T-Ó hogy HALK!!!

Örülnél neki, hogy tiéd nem az...

(#28121) Macz


Macz
csendes tag

Ja szóval úgy is lehet formázni? Azt hittem, hogy azért írták nekem, hogy recveryt használjam úgymond "kártyaolvasónak", mert másképp nem lehet. Ezek szerint lehet.. :)

És úgy is 100%osan jó lesz, vagy van hátránya, hogy futó rendszer alatt csinálod?

ZTE Blade - Japanese Jellyfish RLS9 - OC 0,71 GHz - ADW EX

(#28122) istnag válasza Keeperv85 (#28109) üzenetére


istnag
addikt

A Paul féle romokban nem megy vagy tiltva van a coarse location....sajnos :((( Ezért nem tudja pl, a Beautifull Widget helymeghatározója sem,meghatározni a helyzeted...

[ Szerkesztve ]

(#28123) mira72 válasza energy_ (#28119) üzenetére


mira72
őstag

akkor van a wc-teszt amibe a nem vagy alig látható sub.pixel hibákat keressük, és van a nagy fényű por tesztnek mi a fantázianeve ? :)
elhiszem hogy előfordul szarabb összerakás... esetleg kijelző porvédő elmarad vagy valami..

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28124) mira72 válasza Macz (#28121) üzenetére


mira72
őstag

a jelen futó rendszer, amit onnan használt épp, az nem fog menni, de nekem eddig nem volt, mert format, és utána kikapcs, új rom fel :)

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28125) mira72 válasza Keeperv85 (#28120) üzenetére


mira72
őstag

elhiszem hogy halk. azt is hogy nagyon, de nekem nem :) leírtam erről már a véleményem párszor :)
http://prohardver.hu/tema/zte_blade/hsz_24703-24703.html ....

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28126) mira72


mira72
őstag

Na.
Senki nem ír? :)
Megöltem a fórumot?
Vagy sokan fejbe lőtték magukat tőlem? :D

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28127) lac14548 válasza paizsl (#28110) üzenetére


lac14548
aktív tag

kösz, megpróbálom...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#28128) telya válasza telya (#28116) üzenetére


telya
aktív tag

kozben kiderult h front camera is fontos lenne, igy a blade bukonak tunik... valami egyeb tippje vkinek? :)

(#28129) energy_ válasza mira72 (#28123) üzenetére


energy_
senior tag

hát nem tudom konkrétan a por nem zavar hanem a kosz ami világosabb szineknál látszik nem is akárhogy és azt nem kell keresni kifejezetten idegesitő :D de t-nél leginkább a porra tudtam hivatkozni mer azt vették észre olyan fényviszonyoknál :C

(#28130) mira72 válasza energy_ (#28129) üzenetére


mira72
őstag

lehet hogy elmállott a az a szivacsszar ami a kijelzőt védi a portól :)
nekem a hátlapon ami a cam optikát "védi" az se van már rajta... pedig mint írtam nem szedtem soxor le.. észre se vettem mikor tűnt el onna, ha volt egyáltalán, nem csak a maradékát ragasztották fel :)

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#28131) pista59 válasza mira72 (#28126) üzenetére


pista59
senior tag

Hát, nekem semmi bajom sem volt eddig, remélem nem is lesz.

A győztes féreg irtó baktérium

(#28132) d@minator válasza tariattila (#28084) üzenetére


d@minator
addikt

Én mellette szólok, mert most jöttem haza és egyből magától felcsatlakozott a jelszavas wi-fire. (kelzsocaR11hun)
Alvó módból viszont ez sem ébred...

[ Szerkesztve ]

(#28133) m_peti01


m_peti01
csendes tag

sziasztok!

nem tudjátok véletlenül melyik az a widget amivel az eredeti ROM-ban a wifi-t, gps-t, bt-t, stb lehetett kapcsolgatni? :F

(#28134) sniphoe válasza m_peti01 (#28133) üzenetére


sniphoe
aktív tag

power widget (marketből leszedheted)

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#28135) futo001 válasza Keeperv85 (#28109) üzenetére


futo001
senior tag

Be van kapcsolva a geotag-hozzárendelés. Nem talált jelet, mikor fényképeztél, és fals adatok kerültek bele. :D

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#28136) istnag válasza futo001 (#28135) üzenetére


istnag
addikt

nem az a baja,hanem az amit az előbb írtam.... :(((

(#28137) Keeperv85 válasza istnag (#28136) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Remek :DDD Kösz a választ. Reménykedem, hogy valaki tudja, hogyan kell visszakapcsolni a megfelelő funkciókat :)

(#28138) embe válasza m_peti01 (#28133) üzenetére


embe
nagyúr

Energiakezelés a neve az általad keresett widgetnek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28139) energy_


energy_
senior tag

ezt meg mi lelte? :C :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#28140) Forceman válasza mira72 (#28125) üzenetére


Forceman
tag

Nekem se halk.
Mondjuk nem is a gyári fülessel használom.

@#28139 Megéri! Mit akarsz? :D

[ Szerkesztve ]

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#28141) Jooatia


Jooatia
csendes tag

Sziasztok! Tudtok-e valami progit, ami a telefonálás közbeni hangerőt megnöveli? Nekem az előző telóimhoz képest halkabbnak tűnik.

(#28142) atees válasza futo001 (#28135) üzenetére


atees
őstag

A geotag-hozzárendelést hogy lehet bekapcsolni??

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#28143) m_peti01 válasza sniphoe (#28134) üzenetére


m_peti01
csendes tag

thx :R

neked is köszi Embe!

[ Szerkesztve ]

(#28144) sniphoe válasza Jooatia (#28141) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Olvass vissza vagy keress rá, volt már sokszor szó róla..

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#28145) pista59 válasza energy_ (#28139) üzenetére


pista59
senior tag

Talán megzakkant :Y

A győztes féreg irtó baktérium

(#28146) syl5 válasza Keeperv85 (#28109) üzenetére


syl5
őstag

Nekem is ezt csinálja a Gallery Paul r11 alatt.
De nekem működik a cellainfo alapján való helymeghatározás beautiful widget-nél is, maps-nél is; és a hely tárolása ki volt kapcsolva a fénykép készítésekor.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#28147) JOEKER15


JOEKER15
csendes tag

Van egy kis problémám. A videókat a telefon ugy játsza le, hogy vékony fekete csíkok vannak keresztben a képen mint egy négyzethálós füzetben.A probléma az internetes videóknál is látszik meg az SD kártyán lévőkön is.Please ha vaki tudja mitől van és mit lehet tenni válaszóljon.

Köszi

(#28148) hjanos1 válasza JOEKER15 (#28147) üzenetére


hjanos1
senior tag

Milyen romot használsz?

The Factory Must Grow

(#28149) Jooatia válasza sniphoe (#28144) üzenetére


Jooatia
csendes tag

Oké, megnéztem, szerintem ezek csak a fülesen keresztül, vagy a bluetooth-n keresztül való hang átvitelt segítik.
De találtam ezt: Louder Volume Hack - van free változata. Valaki próbálta már?

(#28150) syl5 válasza JOEKER15 (#28147) üzenetére


syl5
őstag

Úgy rémlik, hogy ezt a nagy heap size miatt csinálja.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.