Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127201) homerhamm


homerhamm
addikt

A Mortal Kombat 1 az 170 gb????? :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#127202) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a Stalker trilógiát milyen sorrendben érdemes játszani? Vagy ez mindegy, mert 3 teljesen külön sztori?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#127203) Bad Pritt válasza icemad (#127202) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Shadow of Chernobyl, Clear Sky, Call of Pripyat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#127204) frankdelgado válasza icemad (#127202) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha még jól emléxem, akkor a Shadow - Clear Sky- Call of a megjelenési sörrend, de a clear sky előzménye a shadownak.

PC-n a Clear Sky ékes magyar szinkronnal volt élvezhető ....

[ Szerkesztve ]

(#127205) oriic válasza icemad (#127202) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utolsót nem toltam még, előző kettő viszont külön sztorik, szóval max megjelenési sorrendben ajánlott tolni.

Live-Die-Respawn

(#127206) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm mindenkinek. Akkor megjelenési sorrendben játszom majd.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#127207) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Nem tudom ki ajánlotta a Dead Island 2-t, de tényleg jó. Kb 7 órám van benne, de egyre jobban élvezem.

Sajnos a Everspace 2 mivel bugos, nem tudok tovább haladni benne. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#127208) frankdelgado válasza AMD Power (#127207) üzenetére


frankdelgado
őstag

Főleg 3as coopba király :) én végigtoltam ps-en egyedül, de most h ganyépasszba belekerült újra pörgetem haverokkal. Többedszerre is megfogadtam, h nem veszek meg semmilyen játékot, mert úgyis gamepasszos lesz.... :)

(#127209) AMD Power válasza frankdelgado (#127208) üzenetére


AMD Power
titán

Igen azt elhiszem. Vannak néha benne húzósabb reszek. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#127210) beyruth82 válasza AMD Power (#127207) üzenetére


beyruth82
veterán

Én voltam :)

(#127211) DaVE-1 válasza frankdelgado (#127204) üzenetére


DaVE-1
tag

Sajnos a konzolra való fejlesztés más kvház mint pc-n.
PC-re akár egy hobbifordító által elkészített magyarítás vagy 30 féle más nyelvet is beraknak a játékba hivatalosan. De egy játékban hiába van bent 30 nyelv majd 1 év múlva hiába portolják át a játékot konzolra marad benne jobb esetbe 7-8 nyelv mert bonyolult és pénzes dolog.

(#127212) AMD Power válasza beyruth82 (#127210) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg jó. Köszönöm a tippet. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#127213) beyruth82 válasza AMD Power (#127212) üzenetére


beyruth82
veterán

Első rész nekem nem tetszett, elején abba is hagytam de a második jó kritikákat kapott és sikeres is lett.

(#127214) smokin


smokin
tag

A Dead Island 2 tényleg jó lett, most van benne majdnem 12órám.

i'm too old for this shit

(#127215) AMD Power válasza beyruth82 (#127213) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is ez volt. Az első résszel kb 30 percet ha játszottam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#127216) beyruth82 válasza AMD Power (#127215) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor ezek szerint a 2.rész tényleg sokkal jobb ha ennyire beszippantott téged :)

(#127217) frankdelgado válasza DaVE-1 (#127211) üzenetére


frankdelgado
őstag

Viszont felmerült, hogy lehetővé teszik a mod-ok beültetését konzolon is. A Skyrim is így lett magyar.... :).

(#127218) zozika84 válasza frankdelgado (#127217) üzenetére


zozika84
őstag

Sanszos, hogy így lesz megoldva.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#127219) .LnB válasza homerhamm (#127201) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bezony' annyi. Én is lehidaltam tőle. :D
De állítólag le lehet külön tölteni a játékmódokat. Azt viszont én nem néztem meg végül, hogy hogyan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127220) zozika84 válasza icemad (#127202) üzenetére


zozika84
őstag

Időrendi sorrendben Clear Sky-SoC-CoP

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#127221) Döglött Róka válasza .LnB (#127219) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Manage gameben ki lehet irtani a kampanyt

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127222) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Boldog Nőnapot!

Go Gunners!

(#127223) homerhamm válasza Phoen|x (#127222) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#127224) Phoen|x válasza homerhamm (#127223) üzenetére


Phoen|x
őstag

Így-így! :R

Go Gunners!

(#127225) bmakszim


bmakszim
senior tag

Sziasztok!

Mit nézek be ennél, hogy csak 8995 Ft-ba kerül? Ez tényleg ennyi?
https://www.xbox.com/hu-HU/games/store/ea-sports-fc-24-standard-edition-xbox-one-xbox-series-xs/9NW6LTVQFCC8/0010

Series S-en akarok vele játszani. Van egy másik standard edition, ami 30k ráadásul 500 FC pont nélkül. Annak mi értelme?

Ráadásul az xbox-on nem látom ezt az ajánlatot, csak a laptop böngészőjében.

[ Szerkesztve ]

(#127226) Wesder válasza bmakszim (#127225) üzenetére


Wesder
félisten

Miutàn ez hivatalos bolt, ez tènyleg ennyi. Hogy mièrt, azzal meg nem kell törôdni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127227) skroy válasza bmakszim (#127225) üzenetére


skroy
senior tag

Ez valóban ennyi. Ez könyvjelzőzve van nekem már pár hónapja, azóta folyamatosan ennyi. Ezen a fórumon ajánlotta valaki az ünnepek idején kb.

(#127228) bmakszim válasza Wesder (#127226) üzenetére


bmakszim
senior tag

Azt hittem, hogy valamit nem veszek észre. Hogy csak demo, vagy csak One verzió, vagy csak valami dlc, amihez kell külön az alapjáték. De nem. Köszi. Ennyit megért nekem.

(#127230) Redneck válasza S@c@ (#127229) üzenetére


Redneck
veterán

Ez a bunyós játékokban story téma nekem mindig büdös volt, de kinek mi. Verekedni (meg varázsolni) kell a kiválasztott karakterrel, oszt kész. Egyik MK történetét sem tudom felidézni.

Más:
Aki ezt a Hogwarts Legacyt így engedte kiadni Xboxra, menjen az anyjába! Villogó textúrák, nevetséges teljesítmény, és temérdek hiba.
Az irányítás sokszor egy vicc. Különösen a seprűvel repkedés gyalázat, főleg amikor versenyt futtatva akad is mint a sz*r.
Az UI baromságait és a használhatatlan térképet még elfogadnám, de a többi hibával nagyon gyenge az összkép. Nem baj, azért teljes áron adják, a lényeg hogy legyen 1001 kincskeresés, merlin próba, és hasonló időhúzó dolgok.
Egyébként egy tök fasza játék, de nagyon tré portot kapott. Kíváncsi lennék a Sony mennyit fizetett, hogy ennyivel rosszabb legyen az MS gépén. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127231) homerhamm válasza Redneck (#127230) üzenetére


homerhamm
addikt

Biztos fizetett érte a Sony... :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#127232) Döglött Róka válasza Redneck (#127230) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Oh pedig tudnád mennyire rá vannak gyógyulva a lore-nácik. :D Pedig nagyon blőd az összes.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127233) Redneck válasza Döglött Róka (#127232) üzenetére


Redneck
veterán

Csodálatos! Mindig röhögtem ezeken a ki kinek a fia, meg ki hogy támadt fel okosságokon. A filmekben is ez ment. Az egyikben Scorpion ellenség, a másikban szövetséges. :D

homerhamm:
Lehet neked vicces, de köztudott hogy a Sony kiemelt projektje volt, és exkluzívnak szerették volna.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127234) Döglött Róka válasza Redneck (#127233) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Csak egy példa innen, arra a felvetésre, hogy mennyire röhejes hogy menet közben töröd ki a másik nyakát :D :

"Ez egyébként azért van, mert a Mortal Kombat az idősebb istenek által létrehozott, felügyelt harc és ők gyógyítanak meg rögtön.

Bár a storyra kíváncsi vagyok, mert az idősebb istenek - talán mind - halottak mostmár. Pont ezért is lehet már a Mortal Kombat nem fair. Bár sok kérdés felmerül. A Mortal

Kombat eleve azért kell, mert az idősebb istenek megesküdtek, hogy nem avatkoznak be a realmek dolgaiba, Liu Kanget nem köt ilyen eskü, ha valaki rosszalkodna pont mint a trailerbe SS-t simán kivégezheti, de akkor miért van mégis ilyen viadal.

Plusz a Mortal Kombat világa halálra van ítélve, mert a realmek ugye a "Being One" testéből vannak elkészítve és ha egyesítik a lelkét és testét akkor ő még az idősebb istenek egyesített csapatát is legyőzi, Liu Kang pedig csak egy mezei kettős isten, tűz és villám. A 9 rész végén Shao Kahn-t megszálló Being One-t nem teljes potenciállal alig tudta Raiden + idősebb isten csapat legyőzni."

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127235) Voy15 válasza Redneck (#127230) üzenetére


Voy15
tag

Nekem az égadta világon semmi ilyen problémám nem volt, és day1 kezdtem el játszani vele.

(#127236) negyven2


negyven2
veterán

Sea of Thieves: #BeMorePirate 2024 Trailer

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#127237) Redneck válasza Döglött Róka (#127234) üzenetére


Redneck
veterán

Zseniális! Akkora story, hogy egy 8 kötetes regény után kiált. ;]

Voy15:
Pedig tele van a net a teljesítmény problémákkal. Próbáld ki, mert beszarás! Minden módban szutyok. Rendszeresen felbukkan a tűzijáték-szerű textúra villódzás, ugrál a brightness, hibás a bevilágítás, és még a menüben is glitchelnek textúrák. Volt olyan, hogy beestem a falak között valahová, és eltűnt egy fél épület, vagy beszorultam két tereptárgy közé a láthatatlan erőtérbe, csávókám meg ott lábtempózott, seprű nélkül.
Egyébként day1 még nem volt gáz, egy fél éves patch óta ilyen, de a support csak annyit írt, egyelőre nem foglalkoznak ezzel, de továbbítja a problémám a fejlesztőknek. :(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127238) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

marc 11

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#127239) homerhamm válasza IntelKiller7 (#127238) üzenetére


homerhamm
addikt

Első Game Passes NBA játék? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#127240) Wesder válasza homerhamm (#127239) üzenetére


Wesder
félisten

3. vagy 4.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127241) HunChris válasza AMD Power (#127212) üzenetére


HunChris
senior tag

Nekem is kedvenc, PCn a story és side questek mellett a lost and foundot maxoltam, pedig nem jellemző nálam.

(#127242) minilego válasza IntelKiller7 (#127238) üzenetére


minilego
senior tag

Pont most nézegettem, hogy jó lenne megvenni, de ha már jön, akkor skip. :R

(#127243) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Az SSD-t pucoljatok le az NBA elott azert.. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#127244) consono válasza IntelKiller7 (#127243) üzenetére


consono
nagyúr

Majd a sztori módot letörlöm ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#127245) minilego válasza IntelKiller7 (#127243) üzenetére


minilego
senior tag

Letöröljük a 23-at. :K

[ Szerkesztve ]

(#127246) Voy15 válasza Redneck (#127237) üzenetére


Voy15
tag

Na akkor sikerült kiadni egy jó patchet :DDD .

Az elején semmi ilyen nem volt, de én viszonylag gyorsan ki is játszottam, még bőven a One verzió release előtt.
Azóta elő sem vettem, picit modernkori Assassin Creed-nek tűnt nekem Harry Potter világban, talán azért nem annyira AC-sen bosszantóan.

Egyedül talán az tűnt akkor fel, hogy egy-egy ajtónyitáskor megakadt a játék egy picit, vélhetően az új területek betöltése végett.

(#127247) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Delta Force: Hawk Ops | Gameplay Showcase: Havoc Warfare

F2P cucc, ami egyszerre próbál meg COD, BF, Tarkov és Insurgency lenni :D

Live-Die-Respawn

(#127248) Redneck válasza Voy15 (#127246) üzenetére


Redneck
veterán

Memória cache vagy UE textúrázási hibának tűnik, plusz az automata mentés is bekavar. Egy kis röccenéssel nem is lenne gondom, mert hatalmas területeket lehet bejárni, de most olyan helyeken is durván megakad, ahol totál indokolatlan. Megnézed a PS5 gameplayt mellé, és sírsz hogy mi ez a fos?
Pedig toltam miatta egy Xbox visszaállítást/cache törlést/resetet. Időpazarlás volt. :(((
Nekem sokszor a Witcher 3 játékmenete ugrik be leginkább, talán ezért is tetszik. Bármennyire is idegesít a sok hiba, nyomom, mert nagyon jó játék lett.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127249) Dinomano válasza Döglött Róka (#127234) üzenetére


Dinomano
senior tag

Oké, van valami sztori összetákolva: Ahhoz a játékhoz, ami a 90-es évek elején jelent meg, és az volt a lényeg, hogy fantasy-világban lehetett véresen "gyilokolni" egymást.
Volt egy B-kategóriás alap (ne érts félre, szeretem a sorozatot, a világát, a karaktereit), erre építettek rá egy világot, saját szabályrendszerrel. Értelemszerűen ezt izzadtságszagúan lehet csak megtenni.
(No offense, nem támadásnak szántam, csak így gondolom. :DD )

/(^_^)____7=--- - - >|

(#127250) Dinomano válasza Wesder (#127194) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én nekiálltam, és 10 perc után töröltem. Igaz, nem én vagyok feltétlen a fantasy és rpg célközönség. (Mondjuk, Witcher 3 még vissza van és ki akarom tolni; DA Inqusition-t meg nagyon szerettem /COVID idején PS3-on játszottam ki/.)

/(^_^)____7=--- - - >|

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.