Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126251) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#126247) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jogos igaz, így is teszek, épp a PS topikban is írtak választ, köszönöm mindenki a megerősítést és választ :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#126252) Dinomano válasza Döglött Róka (#126245) üzenetére


Dinomano
senior tag

Épp ez az, hogy "tudok úszni", és nem egy FPS-t játszottam ki életemben... Úgy látszik, öregszem... :-) Azóta továbbvittem, vége felé lehetek. (Nekem újak közül Advanced és Infinite Warfare jött be.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#126253) Döglött Róka válasza Dinomano (#126252) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha a casual fokozat kihívás, akkor gond van :) 40 vagyok, de azért egy hard fokozat nem szokott felcsűrni, egy LASO Halo viszont képes rá. :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#126254) negyven2 válasza pzstm (#126226) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy vajon ez ugyan azok a források akik egy hete még azt mondták, hogy minden MS cím jön PS-re? Majd rá pár napra, hogy csak pár darab főleg GaaS játék, majd pár napra rá meg az ezeket leközlő újságírók, hogy nem értik, hogy az emberek miért terjesztenek és miért hisznek el minden internetes pletykákat?

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#126255) mckay válasza mckay (#126242) üzenetére


mckay
aktív tag

és egyébként lehetséges Bluetooth-tal kiegészíteni az XBOX-t?
a boltban vannak ilyen dongle-k, és kompatibilisek a PC-vel
az XBOX felismerné?

mert ha igen, akkor tudnék rá bluetooth hangfalat dugni

(#126256) gianni85 válasza mckay (#126255) üzenetére


gianni85
veterán

Ilyen szempontból szar a box, csak hivatalosan licenszelt audio termékekkel használható (kivétel a jack dugó a controlleren), tudtommal nem létezik olyan cucc amit szeretnél.

(#126257) frankdelgado válasza Norb79 (#126234) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ès müködik :R

(#126258) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Xbox and Microsoft Flight Simulator unveil Dune Expansion and Floating Controller - Xbox Wire

Microsoft Flight Simulator - Dune Expansion Launch Trailer (youtube.com)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#126259) Norb79 válasza frankdelgado (#126257) üzenetére


Norb79
őstag

Örülök neki! Jó játékot! :)

(#126260) gianni85 válasza l.skywalker (#126258) üzenetére


gianni85
veterán

Ezek király cuccok :)
De nem jelentkezek a nyereményjátékra… még elfecsérelném erre a szerencsémet az ötöslottó elől :DDD

(#126261) icemad válasza mckay (#126255) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem és nem.
De úgy többen és többet tudnánk segíteni, ha leírnád, hogy mi a cél, mit akarsz elérni, és mid van jelenleg. (tv, erősítő, hangszóró, hangfalszett vagy csak kell valami, hogy a játékot és a társakat is halljad, stb.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#126262) AMD Power


AMD Power
titán

Sose lesz vége ennek a francos játéknak... :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#126263) AMD Power válasza DaVE-1 (#126229) üzenetére


AMD Power
titán

Ha lenne PS-re GP akkor simán vennék egy PS-t. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#126264) negyven2 válasza AMD Power (#126263) üzenetére


negyven2
veterán

PlayStation®Plus | Több száz letölthető és játszható játék, PlayStation-klasszikusok, próbaverziók és egyebek

Csatlakozz a PlayStation Plus szolgáltatáshoz Essential, Extra vagy Premium tagsági csomaggal, és több száz PS4- és PS5-játékot, online többrésztvevős módot, Klasszikusok katalógust, exkluzív kedvezményeket és még sok mást kapsz.

Ott is van egy hasonló rendszer. Igaz Microsoft ex. címeket játékokat nem kapsz bele (még?), és ott a PS ex. játékok se jönnek Day 1 (még? :DDD) . Illetve talán annyira okosba se lehet megoldani mint a GPU-t...

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#126265) Moby válasza l.skywalker (#126258) üzenetére


Moby
addikt

Nagyon szép az a gép(SS)!

/várom a film második részét is, egyik legjobb könyvadaptáció. Sorozatban mégjobb lehetett volna, nem lenne ennyire rohanós.

(#126266) Bad Pritt válasza l.skywalker (#126258) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Erre a Dűne témára több játék is rárepül érdekes módon, World of Tanks Console már bejelentette, meg még két meg nem nevezett másikról is hallottam pletykaszinten.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#126267) Moby válasza Bad Pritt (#126266) üzenetére


Moby
addikt

Próbálják meglovagolni a Part 2 megjelenését(árukapcsolás).

(#126268) Bad Pritt válasza Moby (#126267) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Tudom. Csak az első részből kiindulva ez nem feltétlen olyan és akkora cím, aminél érdemesnek gondolták az ilyesmit, de a Warnernél biztos tudják, mi éri meg, erről is híresek. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#126269) Moby válasza Bad Pritt (#126268) üzenetére


Moby
addikt

A tonnyányi tucatmarvel-szar mellett elfér az ilyesmi.

(#126270) l.skywalker válasza Bad Pritt (#126266) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az első résznél is volt sok ilyen, de a második részhez pl. a COD-ban már tavaly decemberben jelentek meg skinek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#126271) Dinomano válasza Döglött Róka (#126253) üzenetére


Dinomano
senior tag

Hát én is ezen akadtam ki, hogy megfog a casual. Mentségemre legyen mondva, hogy nem gondoltam, hogy ez ennyire turbo-sebességre kapcsolt lövölde. Lassabb, taktikusabb lövöldét jobban szeretem!

/(^_^)____7=--- - - >|

(#126272) Dinomano válasza l.skywalker (#126258) üzenetére


Dinomano
senior tag

Ez de jól néz ki! :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#126273) AMD Power válasza negyven2 (#126264) üzenetére


AMD Power
titán

Mint írtam ha lenne/lesz Game Pass. Akkor simán vennék egy PS-t.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#126274) Döglött Róka válasza Dinomano (#126271) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Quakeeztel te valaha multiban? Ezek ahhoz kepest leszedalt csigak. :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#126275) icemad válasza Döglött Róka (#126274) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az teljesen más világ. Quake 1-2-ben én jobb vagyok, mint a fiam. Ha egymás ellen játszunk.
Fortniteban meg úgy elkenik a számat, hogy csak lesek. 10 másodperc alatt építenek olyan Vampire stét bíldinget, amilyet csak akarnak, meg ugrás közben megfordulva nyomják a headshotot. Ahhoz meg már kevés vagyok.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#126276) Dinomano válasza Döglött Róka (#126274) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen, de az már huszon éve volt... Sokat ment PS1-en a Quake 2 (ott tanultam meg használni konzolos kontrollert) valamint utána PC-n Quake 3.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#126277) Döglött Róka válasza Dinomano (#126276) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En mai napig eloszedem oket. Csak hogy ne lustuljak el :D

Icemad: arena shootert battle royallal osszehasonlitani kisse szerencsetlen dolog :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#126278) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#126277) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Quake 2 remake-re én is ránéztem megjelenés után, baromi jó meccseket toltunk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#126279) negyven2 válasza AMD Power (#126273) üzenetére


negyven2
veterán

Én értem, hogy akkor egy GP előfizetéssel játszanál Xbox-on és PS-en, de ilyen nem lesz. De mivel neked a GP az jelenti (erre használod), hogy egy havi előfizetéssel hozzáférsz sok third és first party játékhoz, arra lett volna válasz, hogy ilyen már most is van PS-en. És ahogy az előző, úgy ezt a hozzászólást is direkt raktam OFF-ba. Ott azért mert az csak szarkazmus volt, ezt meg azért nem része a topiknak... ;)

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#126280) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#126278) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Oszinten, ezert vagyok a halora ragyogyulva, az van a legkozelebb konzolon a quakehez :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#126281) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. Tomb Raider 1-3 Remaszti. Store-ban csak az X/S Optimized logo-s verziót látom. Ez fog futni sima Xbox One-on is?

(#126282) Bad Pritt válasza 42861 (#126281) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Ne azt nézd, hanem a playable on/lejátszható itt pontot kicsit lejjebb. Az alapján Xbox One és Series.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#126283) Wesder válasza 42861 (#126281) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#126284) AxBattler válasza Wesder (#126283) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem úgy volt, hogy elengedik a One-t?
Vagy ez csak az MS Studio címekre vonatkozott?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#126285) Norb79 válasza AxBattler (#126284) üzenetére


Norb79
őstag

Ez azért egy minimál felújítás, ami switchre is megjelent, szóval simán jó xbox onera is.

(#126286) Voy15 válasza Norb79 (#126285) üzenetére


Voy15
tag

Most próbáltam rá, mert nekem mindhárom rész amolyan 100% nosztalgia faktor, és mindet nagyon szeretem.

Viszont itt az irányítás eléggé borzalmasnak tűnik.
Más is tapasztalta ezt, vagy én vagyok old school és csak meg kell szoknom az irányítást? :F

(#126287) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány technikai részlet a hamarosan érkező Final Fantasy XIV Online bétáról: [link]

[link]

Xbox-on is lesz egér-bill támogatás.

Live-Die-Respawn

(#126288) mckay válasza icemad (#126261) üzenetére


mckay
aktív tag

Köszi, Icemad.
Szóval akkor nagyon zárt a kis XBOX S-em, és tulképp egy kimenete van a hangnak: a HDMI, képpel együtt.

Hogy mit szeretnék?
Monitoron játszani, mert monitorom van.
Szóval nem tévé, és nincs benne hangszóró.

Néztem egy Creative hangszórót, szimpi, csakhogy csupán USB vagy BT a bemenete, slussz.
De akkor ez nem jó így, keresek másik megoldást. :-)

Valószínűleg kihozom a monitorból a hangot 3,5 jacken, mert füles kimenet azért van rajta.
Csak megpróbáltam elkerülni, hogy állandó madzagok álljanak ki a monitorból... ;]

Köszi még1x, üdv.

(#126289) consono válasza mckay (#126288) üzenetére


consono
nagyúr

Én egy HDM audio extractort használok, mikor monitoron játszom, de onnan is 3.5-es jacken megy nekem is tovább a hang. Valahol a kábelcsatornában elvan, az Xbox USB-jéről kap tápot.

"In God we trust. All others must bring data"

(#126290) Skynet258 válasza mckay (#126288) üzenetére


Skynet258
veterán

A 3.5-es kimenetre tehetsz egy 3.5/Bluetooth átalakítót szerintem,és akkor BT fülessel mehet is a móka.

https://geekpulse.hu

(#126291) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Isonzóval van valakinek tapasztalata Xboxon? Baromira érdekelne, de nem venném meg, ha konzolon kihalt (crossplay támogatott).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#126292) .LnB válasza Bad Pritt (#126291) üzenetére


.LnB
titán

Hát most megnézve, hogy Steam-en is ilyen 400 player van (24h peak)... Szerinted mi lehet akkor konzolon? Még a Hell Let Loose-t is 10x többen játszák.

De nem tűnik rossznak, most azért is néztem utána, mert eddig nem is hallottam róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#126293) Bad Pritt válasza .LnB (#126292) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Hát jahm. Szomorú, mert a Verdunt nagyon szerettem és ez mérföldekkel jobbnak tűnik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#126294) .LnB válasza Bad Pritt (#126293) üzenetére


.LnB
titán

Egyébként, hogy van ez a Verdun, Tannenberg, Isonzo? Minden évben kiadnak egy új játékot a témában? Nem egyet bővítenek folyamatosan?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#126295) Bad Pritt válasza .LnB (#126294) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Hát azért nem minden évben, 2015, 2019 és 2022 volt a három játék, de amúgy igen, ez egy nagy hibája a sorozatnak, elaprózzák az amúgy is kisebb játékosbázist.
Viszont van is fejlődés köztük meg elég más a játékmenet, a Verdun sokkal lassabb, Tannenberg és videók alapján az Isonzo pörgősebb, movement, gunplay is sokat fejlődött és a kasztokat is átdolgozták, hogy támogassa ezt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#126296) Guitar14 válasza Bad Pritt (#126291) üzenetére


Guitar14
senior tag

Engem is nagyon érdekelt, Verdun nagyon jó kis játék, játszottam is vele. Isonzoról Steam-en néztem mindig a játékosok menyiségét és arra jutottam annyira nem sokan játszanak vele - főleg Xbox-on.
Az újabb SW Battlefront II-t is nagyon szeretem, azzal jelentősen többen játszanak viszont hiába van benne a GPU-ban, PC-n kell játszanom mert Xbox-on mindig csak pár meccs fut, az is csak egy korszakba (asszem a Age of Republic pörög csak)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#126297) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Suicide Squad tesztem. Jöhet pro és kontra, de csak kulturáltan ha kérhetem. :R

[link]

Live-Die-Respawn

(#126298) l.skywalker válasza Bad Pritt (#126293) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

sajnos PC-n sem sokan vannak a játékaikban, pedig jó kis BF1 vibe-ja van nekem

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#126299) Bad Pritt válasza Guitar14 (#126296) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Nekem is az a tapasztalatom a Dice összessel, hogy Xboxon a legkisebb a játékosállomány, egy konzolok közti crossplay támogatás jót tenne nekik. Most pl. BFV-öt játszom PS5-ön és még csúcsidőn kívül is megy vagy 3-4 teli szerver EU-n a 64 fős játékmódokban, csúcsidőben meg 10-20 között szokott lenni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#126300) Bad Pritt válasza l.skywalker (#126298) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Pont azért találtam én is, mert végeztem a BF1-gyel és valami autentikus élmény kellett volna utána. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.