Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Mozso26


Mozso26
senior tag

Kérem szépen valaki világositson fel hogyan lehet betenni a magyar feliratokat. :R :R Amugy a game nagyon jonak tünik csak a harcrendszer furi, a Goethic 3-ban ez sokkal jobb volt.

(#202) dante3 válasza Mozso26 (#201) üzenetére


dante3
addikt

start menü --> futtatás és ott beírod: regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE
-SOFTWARE
-CD PROJEKT RED
-The Witcher
Language 3-ast írd át 16-ra !!!!!!
Aztán a lang_3.key-ben és a dialog_3.tlk-ban a hármast cseréld le 16-ra..

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#203) Janoska26 válasza dante3 (#202) üzenetére


Janoska26
addikt

Én a dialog file-t, nem írtam át oszt mégis megy a magyar felirat :DD

(#204) dante3 válasza Janoska26 (#203) üzenetére


dante3
addikt

Nekem most elkezdett sz@rakodni a game, tegnap tök sokat toltam, és semmi baja nem volt! Ma meg állandóan kilép witcher.exe hibát észlel és leáll! :F

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#205) Janoska26 válasza dante3 (#204) üzenetére


Janoska26
addikt

Tegnap akkor kaptam azt az üzit amikor kiléptem belőle, remélem ma még azért elindul :B :DD

(#206) bélanéni válasza PhilBrick (#200) üzenetére


bélanéni
őstag

Nem a tanulópályára (erődre) gondolok. Hanem az "Outskirts of Vizima"-ra. Akkor az kissé gáz :W De ez legyen a legnagyobb gond, a többi pozitívum mellett könnyen meg lehet róla feledkezni.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#207) macy válasza Janoska26 (#205) üzenetére


macy
addikt

Nekem minden kilépéskor ezt írja ki. De maga a játék megy normálisan.

(#208) jozef11


jozef11
csendes tag

Helló tudtok mondani egy címet ahhonan letölthető a magyar szöveg a játékhoz?
Előre is thanks!

(#209) Mozso26 válasza dante3 (#202) üzenetére


Mozso26
senior tag

Köszönöm szépen. :R

Jozef11 a magyar feliratokat már tartalmazza a jatek nézz vissza dante3 #202-es hozzászolására ott leirja hogyan kell csinálni azt , hogy magyar legyen legalábbis a felirat a szinkron magyarra még sokat kell várni.

[ Szerkesztve ]

(#210) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Lehet valahogy billentyűzettel kardozni?

I am having fun staying poor.

(#211) sumdudum válasza jozef11 (#208) üzenetére


sumdudum
tag

a 202es hozzászólást olvasd el.

Kowalsky#2903

(#212) macy válasza Drizzt (#210) üzenetére


macy
addikt

Nem lehet. Az iránygombokkal csak kitérni tudsz harc közben. Gyorsan 2x megnyomod valamelyik gombot (WASD) akkor arrébb sasszézik, vagy átszaltózik az ellenfél fölött.
Na megyek vissza bunyózni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#213) Gyusz


Gyusz
őstag

Tegnap kipróbáltam a játékot, és leesett az állam. Utoljára talán a Vampire the Masquerade - Redemption volt hasonló stílusú, és kiváló hangulatú játék számomra. Ráadásul egész jól is fut, de ma még kicsit finomítani kell a beállításokon. A kamerakezelés engem speciel nem zavar és a harcrendszert sem olyan nehéz megszokni.

(#214) Balinov válasza macy (#212) üzenetére


Balinov
félisten

tetszik a videó! a karakter alatti kör-ben az a világosabb körcikk az az életerjeét mutatja?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#215) Calibos válasza macy (#212) üzenetére


Calibos
addikt

Ez nekem is tetszik :) Ez a bunyó fogadás vagy beléd kötött a fickó :F

(#216) macy válasza Balinov (#214) üzenetére


macy
addikt

Igen :D

Calibos: fogadás :DDD
De nem tanulnak a fiúk, még mindig ki mernek állni pedig már vagy 20x elvertem őket.
A bordó ruhás ficsúr 50 orenért, a többiek csak 20-ért verekednek. Többet nem tudtam kiverni belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#217) Calibos válasza macy (#216) üzenetére


Calibos
addikt

A városban egy kocsma van csak? Vagy ilyen fogadás-verekedést máshol is lehet szervezni?

(#218) dante3 válasza Calibos (#217) üzenetére


dante3
addikt

Erre én is kiváncsi vagyok, élveztem a bunyót! :DDD
Amikor a kertben a két növényt kell leölni, van valami trükk, hogy könnyebb legyen, mert részegen elég esetlen a karakter! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#219) Janoska26


Janoska26
addikt

rohaggyon meg ez a játék már megint hajnal 4ig játszottam az este, kinyertem pókerbe a szemét a fél városnak, meghúztam vagy 2 kurtizánt(az összes pénzem elkurváztam) :)) , ez valami istenkirály :DD már látom a szomorú sorsom, kialvatlanság, hajnalig játék az asszony meg megöl :DDD de hát ha istenkirály akkor nincs mit tenni :DD

[ Szerkesztve ]

(#220) Janoska26


Janoska26
addikt

izé hozé, visszaszereztem a városba a cuccaimat, ugyebár kaptam egy csomagot amit be kéne vigyek a szőrös medve fogadóba, viszont ez nem volt a cuccok között a küldetés pedig aktív, akkor ez most egy bug? :F vagy csak Én találkoztam ilyennel? :F :))
egyébként most a mocsárba aprítok, na az az eddigi legjobb hely tp gyűjtésre annyian vannak mint az oroszok, lehet végre hentelni :DD

[ Szerkesztve ]

(#221) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az előzetesek alapján korrekt cuccnak tűnik, 7990 forint lesz, full magyar és az alapcsomag sem csupán a játékot fogja tartalmazni.
Meg is venném, csak félek, hogy nagyon hajaz az Oblivionra, azt meg nem szerettem.

(#222) Janoska26 válasza (Kolombusz) (#221) üzenetére


Janoska26
addikt

Semmi köze az Obilvionhoz hála istennek, azt Én se komáltam, ezt viszont egyenesen imádom, istenkirály jáccád csak jáccad, nem fogsz csalódni :DD

(#223) HaaS válasza (Kolombusz) (#221) üzenetére


HaaS
addikt

Ahogy Jánoska is írja: valóban nincs köze az Oblivionhoz, ez egy egyszerűsített hack'n'slash, semmi köze az rpg-hez:)! Ja lehet szintet lépni... hmm, elbizonytalanodtam... akkor mégis rpg... talán... de jó hír, hogy nem lépnek szintet az ellenfelek veled együtt, mint az Oblivionban... nincs idejük, ugyanis ha elég jó a reflexed, akkor két-három katt elég egy átlagos monsztának. Pirossal vannak jelölve, szóval könnyen észreveszed őket. A bossok már durvábbak... ott többször kell nyomogatni, és még inni is kell. Most jut eszembe, jobb klikkel spéci effektek vannak, baró.
Szerintem karácsonyra kérd Kolombusz, legalább nem a te pénzed bánja, ha nem jön be:).

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#224) Calibos válasza Janoska26 (#219) üzenetére


Calibos
addikt

Muszáj ribizlizni, barátnőt vagy szeretőt nem tarthatsz?

meg kell vennem ezt a játékot :K

(#225) bélanéni válasza HaaS (#223) üzenetére


bélanéni
őstag

Kicsit azért leegyszerűsíted a képletet. Akár úgy is fogalmazhattál volna, hogy kattingatsz, mész előre és néha ránézel a monitorra is, mi történik :DDD
Ha valaki ennyit érez a játékból, az már valamit nagyon reflexből csinál :K

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#226) (Kolombusz) válasza Janoska26 (#222) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akkor megnyugodtam és megveszem majd, ha megjelenik.
Ehh, le fogok nullázódni.
A Crysist is eredetiben szeretném megvenni.

(#227) Janoska26 válasza (Kolombusz) (#226) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát egen erősen zsebbenyúlós kérdés lesz, de szvsz, mindenképp megéri :K :DD

(#228) Calibos válasza Janoska26 (#227) üzenetére


Calibos
addikt

Tényleg, állandó barátnőd nem lehet :F
csak mert nem válaszoltál :(

(#229) Janoska26 válasza Calibos (#228) üzenetére


Janoska26
addikt

az sajna nem lehet, legalábbis nemtom :DD

(#230) HaaS válasza bélanéni (#225) üzenetére


HaaS
addikt

Hol hibáztam ;)? Mesélj!
De jóvan, nemszólok... megyek Guild 2-be vissza. Furcsa játék, kell gondolkodni is hmm... nem is keveset :D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#231) bélanéni válasza HaaS (#230) üzenetére


bélanéni
őstag

Nem hardcore RPG az biztos, de feltétlenül annak kell lennie, hogy jó legyen? :)
(én speciel örülök, hogy nem az)

A WoW-t is leírják sokan ilyen szempontból. Az sem az valóban, szimplán k**vajó :DDD (csak túl addiktív, de az már egy másik történet)

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#232) sumdudum válasza Calibos (#217) üzenetére


sumdudum
tag

van egy kocsma a külvárosban, van egy a templomnegyedben, és asszem a kereskedő negyedben is, de odáig még nem jutottam el

Kowalsky#2903

(#233) macy


macy
addikt

Ez így nem lesz jó, nem tudom abbahagyni :C

(#234) Janoska26 válasza macy (#233) üzenetére


Janoska26
addikt

Én se rohaggyon meg, hajnal 4 után miközben felálltam a géptől, a kezem közbe még az egeren volt, és a másikkal kellett elhúznom, hogy tudjak szabadulni :DD szerentem ma este sem lesz másképp, max annyira, hogy játszhatok reggelig, holnap nem lesz meló :DD

(#235) macy


macy
addikt

(#236) Janoska26 válasza macy (#235) üzenetére


Janoska26
addikt

ez fejjel lefelé van :F

(#237) macy válasza Janoska26 (#236) üzenetére


macy
addikt

Nálam nincs.

(#238) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

emberek, hogy a jó életbe kell kardozni eme úriemberrel? tartja a feje felett a kardot, de az istennek se csinál semmit akár mit nyomok meg kattintgatok, az opsönzben meg pláne semmi utalás nincs az attack gombokra?

nem hittem volna, hogy ilyen hülye kérdést valaha is fel kell tennem, de eljött az ideje :B

[ Szerkesztve ]

(#239) macy válasza CounterBoci (#238) üzenetére


macy
addikt

Egér ellenfélre, ha kard akkor nyomsz egy bel egeret. Ha tüzes kard, akkor megint nyomsz egyet, így kombózik.

(#240) CounterBoci válasza macy (#239) üzenetére


CounterBoci
senior tag

:DDD

akár hogy vertem az egeret csak lóbálta a feje felett a kardot. lehet hiba volt microsoft egeret venni :))

(#241) macy válasza CounterBoci (#240) üzenetére


macy
addikt

Ne verd, csak nyomkodd a gombot :DDD
Így ni

(#242) sumdudum válasza CounterBoci (#240) üzenetére


sumdudum
tag

ha soxor nyomod meg egymásután akkor megszakítja az ütést és a feje felett lóbálja a kardot mint ahogy írtad, próbáld ki hogy csak egyszer kattolsz az ellenfélre aztán mégegyszer amikor sárga lesz a kurzor..:)

eza Hóvihar nevű lötyi tökzsír..^^

[ Szerkesztve ]

Kowalsky#2903

(#243) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

köszönöm a segítséget :R

(#244) trassher


trassher
addikt

sziasztok. épp most telepítem a játékot és arra lennék kíváncsi hogy az adataimnál látható konfiggal mit várjak, hogyan fut majd a game?

Redmi Note 7

(#245) trassher


trassher
addikt

sikerült

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#246) Haart


Haart
addikt

Nem tudja valaki hogy tudok növényeket leszedni. Valami herbalizmus skill kéne hozzá de azt hol tom megtanulni?

(#247) trassher


trassher
addikt

a sáskával az elején hogy kell végezni? bármit csinálok nem sérül

Redmi Note 7

(#248) trassher válasza trassher (#247) üzenetére


trassher
addikt

rpg-ben még életemben nem akadtam el szinte erre egy gagyi tutorial kifog rajtam. :W mit csináljak azzal a pöcsköszörű sáskával? hiába varászolok az üstökre nem csinál semmit. más használható tereptárgyat nem is találtam.

Redmi Note 7

(#249) Drizzt válasza trassher (#247) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én már nem emlékszem miről van szó, de biztos, hogy végezni kell vele? Mit mutat a minimapen a piros nyíl?
Játszottam megint egy picit a játékkal, mostmár biztos, hogy megveszem. Felteszem ennek lesz normális doboza, ha már 130 oldalas kézikönyv lesz. Csak jönne már ki. :W

Valahol lehet egyébként előrendelni kártyás fizetéssel, neten keresztül intézve a fizetést?

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#250) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hmmm. A collectors is teljesen magyar lesz? A hozzáadott extra pár száz oldalas könyvek is?

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Witcher (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.