Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73851) Sub-ZeRo válasza Ferenc. (#73850) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak azt telepítsétek fel hozzá, amit nem tud alapból. Ki tudja mik vannak már abban a driverben.

Más, én is érdekesen jártam, elmesélem gyorsan.
Am4 lap, athlon proci. A 10 simán felmegy, van net. Ryzen 5-re cseréltem, net sehol. Már cmd-től kezdve, a windows telepítésig mindent kipróbáltam. Kivéve egyet. A 2013-as ms drivert a lanhoz, ami nem ms, mert realtek volt, amit leszedett magának. nem látta a netet, de a gyártó oldalán a 10hez való drivert megoldotta a gondot. :DDD
Tanulság: Csak gyári drivert hozzá az alaplahoz a megfelelő rendszerhez.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#73852) #86564352 válasza Ferenc. (#73850) üzenetére


#86564352
törölt tag

Csak nem a hírhedt iobit driver booster? :D Sok értelme nincs újratelepítésnek, ha rögtön minden felesleges szar is egyből felkerül. Windows által telepített vagy az eszköz gyártói honlapjáról letöltött driver legyen.

(#73853) Cs1csó válasza Ferenc. (#73850) üzenetére


Cs1csó
félisten

Honnan is kezdjem: a driver keresők közül ingyenes vonalon a driver booster az egyik legjobb. DE!! alapesetben nem kell ilyesmivel foglalkozni, azaz ha a windows feltelepít MINDEN driver-t és a gép ezzekkel HIBÁTLANUL működik akkor nem használj ilyen programot.
Mikor lehet ilyet használni:
- hiányzik egy driver - a win nem talált hozzá - ekkor egy ilyen külső programos keresés segíthet
- a feltelepített driver nem jó - keresel egy frissebbet vagy akár egy régebbit hátha azzal jó lesz

Amit frissíthetsz magadtól - felkeresed a gyártó honlapját stb. - az pl. a VGA driver (pl. nVidia, AMD) vagy a hangkártya drivere (pl. én a Realtek driverem a softpedia-ról szokta letölteni)

twofatcat

Egyetértek, de sokszor a gyártói driver-t elég nehéz megtalálni, úgyhogy HIÁNYZÓ vagy HIBÁSAN működőnél érdemes próbálkozni akár az driver boosterrel is, persze ilyenkor a lefuttatás után is csak azt az egy driver-t szabad frissíteni vagy telepíteni amivel gond volt vagy hiányzott a többi ajánlatot inkább ne eröltessük.

Saját példám: SSD-n van a rendszerem HDD-n adat beállítottam hogy 20 perc tétlenség után a HDD (7200RPM-es 2TB-os Barracuda) álljon le, így jóval csendesebb lett a házam feltettem egy "frissebb" driver-t és az tűnt fel pár óra múlva, hogy a HDD nem állt le kiderült ez a "friss" driver volt az oka, ez is csak egy szög volt ezeknek a driver keresőknek a koporsójában a részemről, újra hangsúlyozva: hiányzó vagy hibás drivernél lehet próbálkozni "ennél már rosszabb nem lehet" alapon.

[ Szerkesztve ]

(#73854) ignisz válasza zanati (#73849) üzenetére


ignisz
senior tag

Hasonló gondom volt. Az Eszközkezelő- Nézet- Rejtett eszközök megjelenítése ezt bejelöltem, s utána látszott a dvd.

(#73855) pc360 válasza pruzsi (#73847) üzenetére


pc360
addikt

ALT + Enter

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#73856) pruzsi válasza pc360 (#73855) üzenetére


pruzsi
őstag

Nekem windowed módban kell

(#73857) csixy válasza zanati (#73849) üzenetére


csixy
addikt

Szedd le előbb a schwarch nérót , ha van neked olyan.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#73858) Pokesz007 válasza quailstorm (#73809) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Nem szívta meg.
Én Win10 home x64 alatt használok gpeditet.
Itt egy egyszerű használati útmutató(videó). Letöltési link a leírásba.
[link]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#73859) quailstorm válasza Pokesz007 (#73858) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De működik is? Mert én olyat olvastam, aki próbálkozott ezzel, hogy hiába kapcsolgatta nem csinált semmit.

Még a Pro 10 is meg van vágva a 10 Enterprise-hoz képest, ott is van, ami ugyan ott van de nem csinál semmit.

(#73860) pc360 válasza pruzsi (#73856) üzenetére


pc360
addikt

Akkor 2x. :D

Ezzel tudlak közelebb segíteni a megoldáshoz.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#73861) mpo válasza Ferenc. (#73850) üzenetére


mpo
veterán

A driver booster felsorolt 16 drivert, amit frissíteni kellene.
Megnéztem az alaplap gyártónál (Gigabyte) és nem voltak frissebbek.
Leszedtem az Intel Driver & Support Assistant programot.
Amit jelzett, azt frissítettem.

Végül a driver booster uninstall.

Ha érted, akkor már elavult.

(#73862) tordaitibi válasza quailstorm (#73859) üzenetére


tordaitibi
veterán

Működik de (nálam) csak mankó, korlátozott lehetőségekkel, a pro natív "kicsit" jobb..

(#73863) zanati válasza ignisz (#73854) üzenetére


zanati
újonc

Sajnos ez nálam nem működik. Hiába kapcsolom be a rejtett eszközöket, úgyanúgy inaktív marad a dvd. De azért köszönöm

(#73864) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Sziasztok!

Win 10 Pro, legális oprendszerem van.
A legutóbbi frissítés óta állandóan hibajelenségekkel küzdök:
- Bekapcsolásnál, mikor beütöttem a kódom, elindul a betöltés,majd megtorpan, és visszatér az előző képernyő, újra be kell ütnöm a kódom.
- Éjjelre néha bekapcsolva hagyom, hogy fussanak a programjaim. Egész éjjel eszi az áramot a gép, mégis rendszeresen a bejelentkező képernyő fogad, holott az energiagazdálkodásban úgy van beállítva hogy semmi se kapcsoljon ki.
- A frissítések, és az azokhoz fűződő újraindítások miatt többször vesztettem el az el nem mentett adataim.

Van valakinek ötlete?

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#73865) Cs1csó válasza Arlekim (#73864) üzenetére


Cs1csó
félisten

Telepítsd újra TISZTA lemezképből (MS oldaláról tudsz letöltneni olyat amiben van pro hun x64 a falls creators update 1709 néven fut talán) A telepítés után hagyd lefutni az update-t.

[ Szerkesztve ]

(#73866) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Üdv

Szintén problémával fordulnék a nálam sokkal hozzáértőbbekhez.

Szóval adott egy tisztaszoftver programban kapott Win10 Pro és Office 2016 Plus termékkulcs. Megcsináltam a friss win telepítést, driverek, hálózati védelem minden rendben zajlott (az összes program legális forrásból származott)

Az Office fél pillanat alatt aktiválta magát a kapott kulccsal, probléma nélkül.

A win viszont ezzel fogad:

Nem értem. Maga a képfájl letöltéshez is a tisztaszoftver felületét használtam, ott csak a Pro-t engedte, telepítésnél is, szóval a verzió különbség kizárható!

[ Szerkesztve ]

(#73867) abdulka1 válasza mpo (#73861) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!

Az, hogy a lapod támogatási oldalán nincs friss driver az nem jelenti, hogy nem is létezik, és a win update-től sem biztos, hogy a legutolsó driver töltődik le.
Pl: A VGA-m support oldalán a 390.65 verzióval jelölt driver a legfrissebb, de az nVidia oldaláról, letölthető a 390.77 számú illesztő. Ez az integrált eszközökkel is így van.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#73868) Doky586 válasza mpo (#73861) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nem bíznék egy programban hogy telepítsen a gépemre 'amit akar' ...
Alaplapgyártótól töltve és MS driverfrissítés megbízható, de miért frissítenéd ha minden jól működik..? Egyetlen dolgot lehet így elérni: azt hogy ne működjön jól..

(#73869) #86564352 válasza Arlekim (#73864) üzenetére


#86564352
törölt tag

Gépházban frissítéseknél az aktív órákat állítsd be mondjuk este 9-től reggel 9-ig, és akkor éjszaka nem fog frissítés miatt újraindulni.

(#73870) Kisbocs06


Kisbocs06
tag

Sziasztok ! Egy Usb-s külső hdd-re hogyan tudok windows 10 et telepiteni ? A telepitő eljut addig ahol a telepitési helyet particiot stb lehet kiválasztani de a telepitést már nem engedi .Van erre valamilyen megoldás ?Üdv

(#73871) mpo válasza Doky586 (#73868) üzenetére


mpo
veterán

Jól működik 2016. májustól a Windows 10 Home az "új" gépen.
Nem is engedtem a driver boosternek semmit csak a keresést.
A többit kézzel frissítettem.
Ez még a Spectre-Meltdown felbukkanásakor volt.

Ha érted, akkor már elavult.

(#73872) Met


Met
nagyúr

Ahogy itt írom ezt a postot, néha a kurzor mögött karakterek "villognak" a kurzorral együtt, ez win vagy FF feature?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#73873) Doky586 válasza Kisbocs06 (#73870) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

- Sehogy
- Kiveszed a tokból és berakod sata portra a meglevő lemezek helyett..
- Raksz rá ISO-ból WinPE -t (ami azért nem teljes értékű)

mpo: a win10 saját driver frissítője is jól teszi a dolgát.. (nálam)

[ Szerkesztve ]

(#73874) Syl válasza Kisbocs06 (#73870) üzenetére


Syl
nagyúr

Guglizz a Win2go szóra.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73875) King Unique válasza Kisbocs06 (#73870) üzenetére


King Unique
titán

Ezt nem normál telepítéssel kell, hanem WTG-vel. Egy másik topikban nemrég volt erről szó egy hasonló kérdésre adott válaszban. Ahogyan itt is legutóbb pl. ebben a hozzászólásban. Elfut amúgy USB-s külső HDD-re telepítve is a Windows 10, de ha igazán gyors működést akarsz, akkor egy gyorsabb pendrive-ot, vagy külső SSD-t javasolt használni ilyen célra.

[ Szerkesztve ]

(#73876) ATi89


ATi89
csendes tag

Sziasztok.

A következő miatt írnék nektek és segítséget, ötlettet kérnék.

Hiba: Legutolsó win10 frissítés után az összes game fps droppol, elégé.. minimum is bárhogyan.
Előtte jó volt minden!
Nvidia drivert le szedtem felhúztam ujra, le töröltem felraktam régebbit.
Regeditbe átírtam a dvrconfot 1-ról 0-ra.
Már azon gondolkozom hogy újra huzom a rendszert.

Conf:

4690K
16gb 1600mhz
256 ssd
GTX 750TI STRIX

Ha már volt ilyen probléma akkor bocsánat ha nem találtam.

Előre is köszönöm.

(#73877) Werkly


Werkly
őstag

Új alaplapom lett sikerült az aktiválás! Namost a régi deszkát aki elvitte és 10-et tesz rá nem fog neki is jogtisztaként jelentkezni? Vagy ezt supportnál "le kell tiltatni"? Kösz!

(#73878) Adam8199


Adam8199
tag

Sziasztok.
Ma bekapcsoltam a laptomot kerregő hangot adott ki a winchester,és ezt a hibát kaptam.

Beléptem a biosba,ott beállitottam,hogy vinyóról bootoljon a gép el is indult de akkor meg ezt a hibát kaptam.

Meghalt volna a vinyó a gépbe?Vagy ha ujrarakom az esetleg segít?Válaszokat előre is köszönöm.

Audi A4 B5

(#73879) mpo válasza Doky586 (#73873) üzenetére


mpo
veterán

"a win10 saját driver frissítője is jól teszi a dolgát.. (nálam)"

Ha jól tenné a dolgát, akkor nekem sem kellene utánanéznem és kézzel megcsinálni.
Szerintem a W Update dolga lenne.
Az meg fáradságos lenne, hogy az eszközkezelőben egyesével "frissítek", hátha van újabb.

Ha érted, akkor már elavult.

(#73880) Cs1csó válasza ATi89 (#73876) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, ha érdemi tanács nem érkezik itt a fórumon rövid időn belül, akkor ahogy már fentebb is írtam, egy újrahúzás biztos megoldja.
A legutóbbi frissítés eltávolítása is segíthet de ezt nem ajánlom én az "up to date" rendszerekben hiszek.
"LEHET" a játékok újratelepítése is segíthet, egy játéknál kipróbálhatod, de ha biztosra akarsz menni akkor friss telepítés.

(#73881) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Anyám laptopjára kb egy hónapja tettem fel egy Win 10 Prot. Előtte windows 7 volt, az egész fürgén mozgott, de a 10 az első pillanattól kezdve tök lassú volt, alig akarja megnyitni a fájlkezelőt, vagy a start menüt például. A gép egy Toshiba Satellite C850-19Z, Intel Celeron B830 1,8 GHz procival és 2 GB RAM-mal. Értem én, hogy gyenge gépecske, de a 7es tényleg gyors volt ez meg dög lassú, és telepítettem már több gépet is 2 GB rammal de ennyire lassút még nem tapasztaltam. Neten rákerestem, hogy hogy gyorsíthatnám, ekkor találtam olyat, hogy animációkat meg ilyesmiket letiltok, ezt megtettem, egy hangyányit javult a helyzet de tényleg csak minimálisan.

Valakinek van valami tippje?

üdv

u.i.: most nézem, hogy 64 bites rendszert raktam fel, az lehet, hogy emiatt lenne lassú?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#73882) Bogyó bá' válasza olloczky (#73881) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A 64 bites Windowshoz még a 4 GB RAM is necces lenne, de ha nincs SSD a gépben akkor végképp érthető a lassúság.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#73883) King Unique válasza olloczky (#73881) üzenetére


King Unique
titán

A gép a gyártó oldala alapján 64 bites Windows 8-cal van előtelepítve. Az nem derült ki, hogy vannak-e hozzá megfelelő driverek a 10-eshez, de nyilván az sem mellékes. A 2 GB RAM kissé karcsú, de akár még azzal is eldöcög egy 64 bites Windows. Viszont pl. a frissítésnél már kevés lehet, nemrég egy régebbi PC-n tapasztaltam, hogy ilyenkor totál leakadt a 7-es, mert kevés volt a memória. De persze annál sokan jellemzően letiltják a WU-t, míg a 10-esnél alapértelmezetten be van kapcsolva a frissítés. Az pedig nem derült ki, hogy ilyen téren a mostani esetnél mi a helyzet. Ha nincsen lefrissítve a rendszer, akkor a WU is pörgetheti a gépet és egy ilyen gyenge hardvernél nem meglepő a belassulás... Na meg a 2,5"-os 5400 RPM-es lassú merevlemez pedig már csak hab a tortán...

Egy 32 bites Windows lehet valamit javítana rajta, de csodát attól sem kell várni. Itt egyértelműen pl. egy SSD javítana sokat a működésen, plusz több RAM. Hardvermódosítás nélkül pedig egyértelműen egy Linux. Vagy visszarakod a 7-est, de egy ilyen gépen nem hiszem, hogy az is annyira repült volna.

[ Szerkesztve ]

(#73884) Doky586 válasza Werkly (#73877) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Miért sajnálod tőle..?
Vagy utólag még pénzt kérnél érte..? :F

(#73885) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!

Újra akarom telepiteni a windowst, a laptopomnak bios kulcsa van. A lenovo oldala ezt irja:

Windows 8/8.1/10 will use the key embedded in the BIOS. For this reason you cannot use a download ISO of Windows or other version as they cannot use the bios code. [link]

Ezt nem értem. Ha leszedek egy win 10 Home-ot, akkor nem tudom aktiválni?
Nem akarom a reset funkciót használni mert elég sok bloatware volt rajta ami nekem nem kell.

Hogy kell clean install-t csinálni hogy aktiválni tudjam?

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#73886) vlevi válasza daninet (#73885) üzenetére


vlevi
nagyúr

Wolt már W10 azon a gépen?
Ha igen, akkor a következő telepítés automatikusan aktiválódni fog, amikor csatlakozik az internetre

(#73887) #38742016


#38742016
törölt tag

Sziasztok. Van egy SSD, 2 partícióra felosztva, és elég érdekes dolog történt a fájlok / mappák egy részével az adat meghajtón. Egyszerűen semmit se lehet velük csinálni Windows alatt, rendszergazdaként nincs hozzá jogom.

A 3. képen látható ablakban ha bármire kattintok, lefagy az explorer, nem a szokásos "nem válaszol", hanem megáll és semmire se reagál, csak feladatkezelőben lehet kilőni. Linux alatt minden fájl megnyitható, átmásoltam őket máshová, akkor is ugyanez van, Windows-ban semmihez sincs jogom. :((( Próbáltam több féle neten található programmal is alapra állítani a NTFS jogokat, azok se tudnak vele mit kezdeni, hozzáférés megtagadva. :o Lassan már én is ott tartok, hogy megtagadom a Win10 hozzáférését a gépemhez. :( Vírus biztosan nincs, a fájlok se sérültek, más rendszer alatt minden használható. Arra a meghajtóra van telepítve pár játék, azoknak a mappája működik, és pár másik cucc is.

(#73888) Pokesz007 válasza quailstorm (#73859) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Nekem is működik,amit használok 1-2 dolgot. Lehet,hogy van olyan funkció,annyira nem bújok bele,ami működik nem piszkálom.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#73889) szimi57


szimi57
őstag

Üdv.
Eddig szépen megvolt egymás mellett a Win7 ill. Win10, külön SSD-n. A Win7-et használom. Ma meg akartam járatni a Win10-et, de nem jutott el a kezdőképernyőig, meg kellett elégednem a forgó pontocskákkal. Ez kicsit durva! Semmi SSD, HDD tevékenység. Legutóbb még nem volt semmi baj. Mi lehet a gond?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#73890) laktop


laktop
tag

Sziasztok!
Egy PC-én létrehozott rendszer helyreállítási meghajtót (pendrive-ot) lehet használni egy másik számítógép helyreállítására, vagy csak azon a számítógépen használható, ahol a meghajtó készült?

"- Mennyire vagy túsz? - Sörhöz hozzáférsz?"

(#73891) laszlohu válasza HartgeH3-2.8 (#73695) üzenetére


laszlohu
addikt

Nem tudom, hogy segít, vagy sem,
nálam egy ősöreg monitort , vagyis Fujitsu-siemens -t "nem bírt" a Windows 10,
frissítés telepítésekor egy olyan felbontásra kapcsolta a monitort, amit nem ismert, és elfeketedett,

Azóta már vettem új monitort, azzal no problem a Win10, de aztán kipróbáltam egy linuxos gépen, a korábban említett
Fujitsu-siemens monitort, és tökéletesen működött, ezért nem dobtam ki a kukába, hátha jó lesz valamikor elven.

De azóta sok víz lefolyt a dunán, és sok frissítés.

(#73892) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Köszönöm a mai frissítét(?)
Megint jobb lett!!!!!!!!!

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#73893) Dumi86 válasza Sztlaci (#73892) üzenetére


Dumi86
senior tag

Ma nem jött semmi frissités (persze defenderhez biztos jött). Szóval ott valami más gond van,de ennyiből ki jön rá mi lehet a gondod ? :U
Lekopogom nálam még ilyen egyszer se volt mióta win10 létezik... Szerencsére ilyen kék halál dolog elkerült.

[ Szerkesztve ]

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#73894) pc360 válasza Sztlaci (#73892) üzenetére


pc360
addikt

13-án volt utoljára frissítés.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#73895) Sub-ZeRo válasza Sztlaci (#73892) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egy memtest-et lenyomnék rajta. Vagy driver, vagy memória modul döglött.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#73896) olloczky válasza King Unique (#73883) üzenetére


olloczky
senior tag

Pedig 7-tel tényleg gyors volt. Akkor kipróbálom a 32 biteset, köszi!

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#73897) szimi57 válasza szimi57 (#73889) üzenetére


szimi57
őstag

Elbujt a kis huncut. Ránéztem Paragonnal és rejtett volt a partició :Y

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#73898) vaakuum


vaakuum
addikt

sziasztok!

A hétvégén furcsa fagyásokat tapasztaltam egy olyan játékban (és csak abban), amiben korábban soha nem volt ilyen problémám. De napi 6-7 alkalommal. (Ez simán lehet a játék miatt is)
A Win naplóban ilyen van többször is:
A(z) alkalmazásspecifikus engedélybeállítások nem biztosítanak a(z) Helyi számára Aktiválás engedélyt a COM-kiszolgálóalkalmazáshoz. CLSID:
{6B3B8D23-FA8D-40B9-8DBD-B950333E2C52}
, APPID:
{4839DDB7-58C2-48F5-8283-E1D1807D0D7D}
, felhasználó: NT AUTHORITY\HELYI SZOLGÁLTATÁS, SID: S-1-5-19, cím: LocalHost (helyi állomás, LRPC használatával), futtatási alkalmazástároló: Nem érhető el, SID: Nem érhető el. Ez a biztonsági engedély a Komponensszolgáltatások felügyeleti eszközzel módosítható.

Lehet ez az ok? Mit jelent ez a hiba?

A proci húzva van 3-8-ra, ezért első lépésben visszavettem 3.75-re, de így is volt fagyás az este.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#73899) Werkly válasza Doky586 (#73884) üzenetére


Werkly
őstag

Ugyan, dehogy! :)

(#73900) Gyuri27 válasza Sub-ZeRo (#73895) üzenetére


Gyuri27
félisten

Driver.
Nekem is ez volt. Nem jöttem rá mi okozta. Sok sikert hozzá.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.