Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) ReSeTer válasza savior (#11738) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Nekem még a dvd olvasó lámpája is kialszik, gondolom abbahagyja az olvasást....
Különös.

(#11802) Воланд válasza Mattb (#11798) üzenetére


Воланд
titán

telefonos aktivalas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11803) Lauda


Lauda
félisten

Letoltottem a windows 10 media creation tool 64 bites verziojat. 17.01-kor inditottam, 14 perc alatt letoltotte, 2 perc alatt elkeszitette, osszesen 16 perc alatt vegzett.

Az igy keszitett iso es e kozott mi a kulonbseg? [link] Ez utobbi pro vagy home?

[ Szerkesztve ]

(#11804) Dr. Akula válasza szundybence (#11793) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem shift+del simán vitte. :)

(#11805) MrTwister


MrTwister
őstag

Érdemes felrakni az AMD oldaláról a divert: AMD Catalyst™ Display Driver version 15.20.1046 vagy hagyjam a Windows-oson, mert az frissebb: 15.20-150715a-184226E ?

Diablo3 Bounty Act2-> Desolate Sands pályát nem tölti be ezzel a Windows-os féle driverrel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#11806) Mattb válasza Воланд (#11802) üzenetére


Mattb
senior tag

Hol van ez az opcio 8.1-ben??

(#11807) szundybence válasza Воланд (#11800) üzenetére


szundybence
aktív tag

Köszönöm a válaszod, de még azt mondd meg légyszíves, hogy egy TC-nek hogyan lehet rendszergazda jogot adni?

(#11808) Воланд válasza Mattb (#11806) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11809) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem megy az aktiválás. Legális beaktivált win8,1-ről frissitettem (nem clean install) , de "A windowzt nem lehet aktiválni , próbálja újra később" Hibaüzenetet kapok - már vagy 3 órája.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#11810) tomp


tomp
félisten

Na most újra elindítottam a letöltést a MediaCreationTool-al. Megindult mint a veszett állat. 5perc alatt le is jött. :C

(#11811) Dr. Akula válasza szundybence (#11807) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Shift + jobb klikk az ikonján, aztán futtatás más felhasználóként.

(#11812) szundybence válasza Dr. Akula (#11811) üzenetére


szundybence
aktív tag

:R

(#11813) ittakary


ittakary
nagyúr

DreamSparks-ról levették (délelőtt még fent volt) a Developer Preview-t. Lassan jön oda is :)

(#11814) ablack


ablack
senior tag

Már a DreamsSpark-ról is letölthető.

Mi a különbség az ,,Education" és a ,,Multiple Editions" verzió között?

[ Szerkesztve ]

(#11815) eldarin válasza Bluerainbow (#11809) üzenetére


eldarin
tag

Szia én most raktam fel a win 10-et és nálam is ez a helyzet... legális win 8.1-ről frissítettem és nem lett aktív a windows és aktiválásnál azt írja, hogy próbálkozzak később :S Érdekes mert ez elvileg enterprise kód volt és a másik gépemen meg simán aktiválódott ugyanazzal a kóddal.

(#11816) hodostamas válasza tomp (#11810) üzenetére


hodostamas
addikt

Szintén újraindítottam, hasít a letöltés :C

(#11817) davidsz válasza eldarin (#11815) üzenetére


davidsz
őstag

Szintén nem aktiválható Win 7 Professional kóddal.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#11818) ittakary válasza ablack (#11814) üzenetére


ittakary
nagyúr

melyik suli? BME-n még nincs fent!

(#11819) Dave™


Dave™
nagyúr

Merre található a light téma? Ez a fekte túl sok nekem.

(#11820) Воланд válasza ablack (#11814) üzenetére


Воланд
titán

multiple editions-be benne van tobb verzio (home, pro, stb).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11821) shiftac


shiftac
aktív tag

Ha kilépek Windows Insider-ből, akkor vissza is tudok lépni?

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#11822) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Működik azzal, de szvsz fölösleges felrakni - nekem az ősöreg Logitech DFP-t szépen magától felismerte és működik.

(#11823) Syl válasza Воланд (#11776) üzenetére


Syl
nagyúr

Igazad van, köszi!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11824) Воланд válasza shiftac (#11821) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11825) csizi90


csizi90
aktív tag

Milyen nyelvre állítsam a Windows-t hogy a mediacreation tool tudja frissíteni a jelenlegi oprendszerem az appok megtartásásval?

EN_US és HU esetén is azt írja hogy eltér az oprendszer és a telepítési nyelv.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#11826) Gyula84 válasza Воланд (#11802) üzenetére


Gyula84
veterán

és azt hogy lehet? mert nálam is ez a helyzet :(((

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#11827) ablack válasza ittakary (#11818) üzenetére


ablack
senior tag

BGF

(#11828) Lauda válasza csizi90 (#11825) üzenetére


Lauda
félisten

A mai cikk szerint a jelenlegi rendszeren a regiot es a nyelvet is angolra kell allitani.

(#11829) edari


edari
őstag

woland:
délelőtt beszéltük hogy nekem megmaradtak fájlok 8-ból, pedig nem kértem.
Na most toltam resit a 10-nek, hogy tüntessen el mindent. Ledarált mindent hiba nélkül, de nem tudom aktiválni. Az a baja hogy ezen a gépen nem volt ezelőtt 7 vagy 8. Pedig volt, és még csak nem is virágbolti.

Na ilyenkor mivan?

(#11830) zzola válasza csizi90 (#11825) üzenetére


zzola
félisten

Én a nevezett app-al csináltam egy pendrive telepítőt, majd azt elindítva minden magyarra volt állítva és megtartotta a programokat, beállításokat frissítés után...

(#11831) Mattb válasza Воланд (#11808) üzenetére


Mattb
senior tag

Telepítési azonosító az micsoda? Ezt nem értem.. És nem is találom

(#11832) szundybence válasza edari (#11829) üzenetére


szundybence
aktív tag

És nem volt partíció-mentésed? Én ezt az ingyenest használom és teljesen jó! Csináltam vele egy pendrájvra emergencyt és azzal bootolok be. Gyors és biztonságos.

(#11833) Peathee válasza zzola (#11830) üzenetére


Peathee
aktív tag

Na ez jó, hír!
Mindjárt kész a pendrive-om és én is csak frissítésre akarok menni, ne formázza le a partíciót.

(#11834) vlevi


vlevi
nagyúr

Azt .... a mi van itt? Reggel beleolvastam a topicba, most hazajöttem, valami ezerakárhány új hozzászólás.
Nem olvasom végig, de mostakkor ennyien dícsérik, vagy ennyire rettenetes lett? :D

Nekem a preview van még fenn, és a levelező már több, mint 2 hete nem szinkronizál.

Most, hogy megint próbálom 1-2 hete használgatni, most már kezd zavarni, hogy a startmenüt, ha oda rakok valamit, akkor nekem kell kézzel rendezgetni, mert semmi auto arrange nincs benne

(#11835) Vitiris válasza eldarin (#11815) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Dettó ez a helyzet nálam is!
Én win7 64bit home premium legális, upgradeltem.
Elvileg lehet csak az a gond hogy a hivatalos frissítés 30.-án indul. Lehet hogy a licence szerver is akkor fog üzemelni.

(#11836) Angel2014


Angel2014
addikt

Letöltöttem a win 10 64 bites isokat de mi a kölönbség a win 10 pro és a win 10 pro N között? Az az N betű mit jelent?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11837) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre sikerült elindítani. :C

Most már csak minden simán menjen. Ha beszarik a gép, holnapra vehetek ki szabit, hogy helyrehozzam. :P

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11838) oszi666


oszi666
őstag

A többujjas mozdulatokat hol lehet beállítani? W8.1-en eddig a háromujjas jobbra meg balrasöprés az előre-hátra ugrásnak felelt meg (pl böngészőben előző-következő lap) most meg az ablakok között ugrál.
Dell Latitude e6430, W10, dell touchpad driverrel.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#11839) ToMM23 válasza wjbhbdux (#11797) üzenetére


ToMM23
tag

Az MX-eknél alapból nem lehet állítani a driverben ezt. Nem is rakok ezért drivert

(#11840) zzola válasza Peathee (#11833) üzenetére


zzola
félisten

Azt hozzá kell tennem, hogy Win7Pro-ról frissítettem...de vissza is tértem, mert a 10-es nem aktiválódott....

(#11841) edari válasza szundybence (#11832) üzenetére


edari
őstag

Nem is akartam. Tiszta win volt a cél.

(#11842) csizi90 válasza Lauda (#11828) üzenetére


csizi90
aktív tag

Mind2 azon van, pluszban még a Home location-t is US-re állítottam de még mindig semmi. Ráadásul tök fura de a telepítő magyarul beszél hozzám. Amit főleg nem értek.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#11843) hjanos1 válasza ittakary (#11818) üzenetére


hjanos1
senior tag

Éééés BME-n is fent van! :)

The Factory Must Grow

(#11844) ittakary válasza hjanos1 (#11843) üzenetére


ittakary
nagyúr

igy van, pont most gyüttem irni! :)

[ Szerkesztve ]

(#11845) Fecogame


Fecogame
veterán

Azért az vicces, hogy még mindig a bmp formátumot használják a telepítő hátterének megjelenítéséhez :)

Így, bmp formátumban 2,25MB-ot foglal a lemezen a háttérkép, míg ugyanez jpg-ben 12,6KB-ot, png-ben pedig mindössze 4,72KB-ot foglalna.

Kép helye: sources/background_cli.bmp

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11846) #65388800 válasza hjanos1 (#11843) üzenetére


#65388800
törölt tag

Mindegyik DreamSparkon fent van már. Csak sajnos lejárt az engedélyem a letöltésekhez. Megújítani meg még nem volt kedvem így nem tudok letölteni :D

(#11847) szundybence válasza edari (#11841) üzenetére


szundybence
aktív tag

Az, hogy az ember mit akar és a valóságban mi sikerül, az néha két külön dolog. Na, ilyenkor kell a mentés. Most rakhatod fel a w7-et, vagy w8-at, aztán aktíválás, aztán upgrade fullosra (ez a leghosszabb) és aztán a w10up. Ez kb 10 órás munka. Ha sokan töltik, akkor 20, vagy még több. Egy mentést visszarakni kb 5-15 perc. Hát így. :K

(#11848) ittakary


ittakary
nagyúr

szerencsére ezek a szerverek bírják :)

(#11849) RolEnD_


RolEnD_
tag

Frissítés után milyen e-mail címet adtatok meg amivel aktiválta magát? Azt amire a frissítési értesítő jött, vagy MS címet?

(#11850) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

van egy részben letöltött windows.bt mappám, wuauclt.exe /updatenow-s módszer semmit sem csinál. már van kb 6 naplóbrjegyzés arról, hogy nem tudta telepíteni 80200020 hibával? mit csináljak? iso-s telepítés nem játszik.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.