Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) xxSanchez válasza apszi (#11549) üzenetére


xxSanchez
őstag

Természetesen csak a rendszerpartíción, de nekem ott sem törölt le mindent. A C gyökérben több mappám is volt amiket megtartott.

Heyho.

(#11552) Mattb válasza Воланд (#11422) üzenetére


Mattb
senior tag

Es mivel aktivaljam, amit letoltok?

(#11553) generic válasza Воланд (#11550) üzenetére


generic
senior tag

Akkor mit lehet kezdeni egy tiszta telepítéssel?

(#11554) Dr. Akula válasza xxSanchez (#11537) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

htxvm! :R Megszabadultam 10 giga szartól. :)

(#11555) kornel76 válasza Воланд (#11533) üzenetére


kornel76
aktív tag

Köze nincs a win10 kulcsának a 8.1-em kulcsához. Produkey-el is megnéztem. Arra spec kíváncsi leszek, ha clean installt fogok csinálni a későbbiekben a most kiolvasott kulcsot elfogadja-e.

(#11557) woland_y2k 3v66t ezt a produkey olvasta ki

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#11556) Воланд válasza Mattb (#11552) üzenetére


Воланд
titán

ezzel ki tudod olvasni biosbol a kulcsot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11557) Воланд válasza kornel76 (#11555) üzenetére


Воланд
titán

mi az utolso ot karakter? nem akarom en leirni, mert eddig meg nem vagyok 100%-ig biztos benne.

koszi :DDD

szoval nem, te azzal a kulccsal tiszta telepiteskor nem fogod tudni aktivalni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11558) Dr. Akula válasza xxSanchez (#11551) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Így van. A legnagyobb helypazarlók: Windows.~BT, Windows.~WS, Windows.old. Ezekre semmi szükség.

(#11559) Milestone2 válasza generic (#11553) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Első alkalommal tudtommal szükséges hivatalos w7-ről vagy w8-ról frissítés!
A frissítés után elkészül az MS azonosítód (alaplaphoz) ha ez megvolt utána már -elméletben- bármikor csinálhatsz tiszta telepítést (amit elméletben felesleges megtenned, mert ott az "alaphelyzetbe állítás" funkció)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11560) apszi válasza xxSanchez (#11551) üzenetére


apszi
őstag

Köszi! :R

(#11561) mackosajt válasza Angel2014 (#11190) üzenetére


mackosajt
addikt

Úgy tűnik, nálam is ez az, ami megoldja a 80240020 hibakódot.

Elképzelhető, hogy azért van ez, mert letöltés közben korábban valamiért megszakadt a folyamat? Mondjuk ki lett kapcsolva a gép?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11562) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.

Azt hol lehet beállítani mint a win8 -ban ,hogy a frissítések csak megjelenjenek de én választom ki mit töltök le és mit telepítek ?

Előre is köszi.

(#11563) pzstm válasza szundybence (#11538) üzenetére


pzstm
titán

nyilván 32 bites rendszernél értelemszerűen 32 bitest ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11564) semetka válasza prokxy (#11531) üzenetére


semetka
őstag

Mindegy hogy DTS vagy AC3, halkabb. Viszont nem minden filmnél. :F

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#11565) Воланд válasza vigyori78 (#11562) üzenetére


Воланд
titán

sehol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11566) Milestone2 válasza vigyori78 (#11562) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy gondolom sehol...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11567) azka79


azka79
aktív tag

asztali minialkalmazások vannak ebben a csillámpóniban?

(#11568) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Minden játék megy ahogy eddig, csak a gta nem.... Ez mi ez? :F :F :F :F

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#11569) tylerddd


tylerddd
veterán

Látom volt már róla szó, de mégis megkérdem: tiszta telepítés után mivel aktiválhatom a Windows-t?!

Mindenképp újra kell telepítenem, mert valamiért RAID On módban megy a gépem, nem AHCI-ben, amiben kellene.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11570) vigyori78 válasza Воланд (#11565) üzenetére


vigyori78
őstag

Faxa

Azt belehet valahol állítani ,hogy vga ,hangkártyához ne töltsön le drivert vagyis ne frissítse az update ?

(#11571) Milestone2 válasza tylerddd (#11569) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Link

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11572) Воланд válasza tylerddd (#11569) üzenetére


Воланд
titán

ha mar egyszer frissitettel azon a gepen, akkor tiszta telepites utan magatol aktivalodik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11573) Kukipapa_rr válasza vigyori78 (#11562) üzenetére


Kukipapa_rr
tag

Windows 10 alá két napja megjelent egy frissítés, amivel meg lehet akadályozni egy már telepített és eltávolított frissítés újratelepítését (pl. driver-ek), ha probléma van vele.

https://support.microsoft.com/en-us/kb/3073930

(#11574) Воланд válasza vigyori78 (#11570) üzenetére


Воланд
titán

defer updates lenne erre hivatott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11575) Skinny26


Skinny26
aktív tag

Ha felrakom ISO-ból a win10-et, de nincs aktiváló kulcsom, max egy microsoft fiókom és eddig enterprise-t használtam, akkor mennyi időm marad aktiválni a win10-et? egyáltalán feltudnám telepíteni?

(#11576) Milestone2 válasza vigyori78 (#11570) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az előző válasz után ezt komolyan kérdezed? Ha a hangkártyához be lehetne, akkor be lehetne bármely frissítéshez. Olvass vissza, állítólag van egy tools amivel lehet szabályozni, de senki nem írt róla ódákat, hogy sikerült visszafognia vele a W10 frissítési kedvét.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11577) generic válasza Milestone2 (#11559) üzenetére


generic
senior tag

És ha csinálok egy visszaállítást, akkor a partíción csak a friss w10 lesz?

(#11578) kalimist válasza vigyori78 (#11570) üzenetére


kalimist
aktív tag

(#11579) Milestone2 válasza Skinny26 (#11575) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Fel tudod. Csak nem lesz aktivált.

generic
Szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11580) norti válasza azka79 (#11567) üzenetére


norti
addikt

Nincsenek, ott a start menü élőcsempéi helyette.

(#11581) funk648


funk648
aktív tag

Sikerült már valakinek virtuális gépre telepíteni? (Virtualbox) Elindítom a gépet, bejön a windows logo, és kritikus hibával a gép leáll.

(#11582) Skinny26 válasza Milestone2 (#11579) üzenetére


Skinny26
aktív tag

És a nem aktivált op.rendszert meddig tudom használni? Vagy milyen hátrányai vannak?

(#11583) galmat válasza Zoshi85 (#11568) üzenetére


galmat
aktív tag

Nyugi-nyugi. Ha nem csak nálad fordul elő, akkor a Rockstar is észreveszi, és majd kiadnak hozzá egy patch-et.

(#11584) Lauda válasza kalimist (#11578) üzenetére


Lauda
félisten

Ez gyarilag bent van a winfosban?

(#11585) kornel76 válasza Воланд (#11557) üzenetére


kornel76
aktív tag

Akkor ha neadjisten gariztatnom kell a lapomat (remélem nem), marad a MS ügyfélszolgálat zaklatása,h mifasz van (azt értem , h ha minden alkatrész marad akkor a clean install nem probléma , csak ha fő alkatrész kerül cserélésre akkor nem tom ) mi van.?

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#11586) Milestone2 válasza Skinny26 (#11582) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nincs hivatalos info. Lehet később lesz retorzió, lehet nem.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11587) Воланд válasza Lauda (#11584) üzenetére


Воланд
titán

igen, bent.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11588) tylerddd válasza Воланд (#11572) üzenetére


tylerddd
veterán

OK, köszi! :R Azt láttam egyébként, h lehet skippelni telepítéskor a kulcs megadását, de gondoltam akkor később csak kér valamit az aktiváláshoz. Ezek szerint nem!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11589) Kukipapa_rr válasza funk648 (#11581) üzenetére


Kukipapa_rr
tag

VMware termékek alatt az első Preview óta működik.

(#11590) kaszaf válasza Воланд (#11550) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Akkor sem lehet aktiválni, ha olyan fiókkal használnám ami korábban retail win 8.1-el volt aktiválva és használva?

Két ilyen gép van itthon az egyiket frissíteném de tiszta telepítést akarnék. A másik marad insider-es.

(#11591) Skinny26 válasza Milestone2 (#11586) üzenetére


Skinny26
aktív tag

Érdemes lenne akkor így feltelepítenem? :D

(#11592) Lauda válasza Воланд (#11587) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! Akkor nincs semmi gond, ezeket le kell tiltani es kesz. A tobbi update meg had menjen.

Vagy ettol meg lehet gond, hogy mindent magatol feltelepit?

[ Szerkesztve ]

(#11593) Воланд válasza kornel76 (#11585) üzenetére


Воланд
titán

igy van. aztan hogy mi alapjan fognak tudni segiteni azt ne kerdezd.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11594) alfa20 válasza kalimist (#11578) üzenetére


alfa20
senior tag

ez nem tudom éles rendszeren működik-e, de nekem insiderben csak halasztott egy-két napot, majd ugyan úgy fel telepítette a drivereket.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#11595) galmat válasza Skinny26 (#11582) üzenetére


galmat
aktív tag

Hátránya nincs a nem aktiváltnak. Gondolom 30 nap, ahogyan a többinél volt.
Ha valaki tört verziót frissít, akkor azoknak elvileg figyelmeztető üzenetek jelennek majd meg időnként, és a személyre szabás menü a Gépházban nem fog működni.

(#11596) funk648 válasza Kukipapa_rr (#11589) üzenetére


funk648
aktív tag

Oracle VM VirtualBox-ot használok, elég sok beállítást kipróbáltam már, többször is csináltam új gépet, de semmi.

(#11597) FollowTheORI válasza Gézengúz (#11526) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Start Icon -on jobb egérgomb és kiválasztod. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11598) Milestone2 válasza Skinny26 (#11591) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindenki saját maga dönt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11599) SpongyaBob válasza Lauda (#11592) üzenetére


SpongyaBob
veterán

így van az a többi update pont a vga, hangkártya ésatöbbi :DDD

Szóval a fent linkelt kép alapján a dolgokat hiába iktatod ki, úgy lerántja a VGA drivert mint a szél.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#11600) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok.

Korábban regisztráltam a win10 frissítésre.
Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudom letőlteni a win10-et illetve hogyan tudok tiszta telepítést csinálni?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.