Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) kliszi


kliszi
senior tag

A frissitésnél nem lehet beállítani hogy csak manuálisan frissitse illetve keressen rá ?

(#6602) HaZse válasza gretzky77 (#6599) üzenetére


HaZse
őstag

Lumia Camera 5.0.2.54, ami nekem fent van a legfrisebb build alatt. Csináltam HR-t.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#6603) sharplaninac válasza tomboy0013 (#6595) üzenetére


sharplaninac
tag

Köszi.

A hegyek lovagja : a sarplaninai juhászkutya.

(#6604) Zsoleszhun válasza Švejk (#6592) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szerintem 930-on is gyorsabb mint a 8.1 Az edge keresőt úgy tudtam átállítani, hogy google.hu-n bejelentkeztem és utánna már ott volt a beállításokban is.

¯\_(ツ)_/¯

(#6605) Švejk válasza Zsoleszhun (#6604) üzenetére


Švejk
őstag

Már sikerült nekem is, https-el működik csak, simán nem. Kis alattomos az Edge, de legalább gyors :D

(#6606) anorche1


anorche1
őstag

Egy net megosztást próbálna nekem valaki?
Nálam egy idő után (talán ha lezárja magát?) nem látja a gépem a hálózatot.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#6607) gretzky77 válasza HaZse (#6602) üzenetére


gretzky77
veterán

Én egy sima Lumia Camerát találok az áruházban ami microsoftos hiába telepítem elindítani nem tudom mert a sima kamerára irányít. Viszont úgy néz ki most túllépett a felbontás bugon.

anorche1 nekem gond nélkül megy,sokat használom

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6608) kliszi


kliszi
senior tag

Billentyűzetnél hogy tudom a Magyar beavatkozást letölteni ? Jelenleg nem tölti le !

(#6609) mtm800 válasza anorche1 (#6606) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam működik...bár csak egy fél órát használtam ma folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#6610) tomboy0013 válasza kliszi (#6608) üzenetére


tomboy0013
veterán

Magyar beavatkozás? Az meg mi? :D

(#6611) Zsoleszhun válasza tisti1965 (#6600) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Tegnap felhúztam a 930-ra, nekem is van rajta vállalati levelezés eddig várakozáson felüli (azért mertem bevállalni mert keddig szabin vagyok :DDD )

¯\_(ツ)_/¯

(#6612) kliszi válasza tomboy0013 (#6610) üzenetére


kliszi
senior tag

A beállításoknál a billentyűzetnél megjelenik a Magyar nyelv és ott írja hogy beavatkozásra vár illetve letölteni szeretné de nem tölti le !! A 8.1-nél is volt ilyen ott sikerült letölteni .

(#6613) tisti1965 válasza Zsoleszhun (#6611) üzenetére


tisti1965
aktív tag

Köszönöm,én is csak keddem melozom reggel

felrakom

Ehhez csak az kell,hogy regizek az insederen?

[ Szerkesztve ]

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#6614) Zsoleszhun válasza tomboy0013 (#6610) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Erre gondolt:

¯\_(ツ)_/¯

(#6615) trytron válasza kliszi (#6612) üzenetére


trytron
csendes tag

Töltsd le a Windows Insidert, lépj be ismét fast ringre, utána próbáld letölteni a nyelvi csomagot, ekkor már letölti, utána kér egy restartot és működik

(#6616) Levwi válasza anorche1 (#6606) üzenetére


Levwi
aktív tag

nálam megy amíg nem zár le a telefon és nem rakja rá a feloldó kódot, ha már kéri a kódot akkor lekapcsolja valamiért. Tesómnak osztottam a netet és amíg tapicskoltam addig ment gond nélkül de amint lezárt azonnal bomlott a kapcsolat. Nem tudom be lehet e állítani valahol, de ha igen azt megköszönném ha valaki leírná, hogy hol.

Huawei P20 Pro Black

(#6617) anorche1 válasza Levwi (#6616) üzenetére


anorche1
őstag

Fura.
Ahogy látom másoknak hibátlanul megy, nálunk meg nem :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#6618) gretzky77 válasza anorche1 (#6617) üzenetére


gretzky77
veterán

Nálam mondjuk nincs kód amikor lezár így passz!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6619) anorche1 válasza gretzky77 (#6618) üzenetére


anorche1
őstag

Nálam se.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#6620) Zsoleszhun válasza trytron (#6615) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Így működik :R

¯\_(ツ)_/¯

(#6621) burasu4 válasza tisti1965 (#6600) üzenetére


burasu4
senior tag

Nekem stabil nagyon 930-on. Gmail levelek jönnek, jeleznek, nincs gond. Tetszik. Én személy szerint ajánlom, mert nekem nincs semmi gondom most. Megy minden, frissül is. ;)

(#6622) kisbodza válasza burasu4 (#6621) üzenetére


kisbodza
tag

Nekem van 4 emailfiókom, de pont a Microsoft fiókomat nem szinkronizálja már reggel óta... Restart, fiókbeállítások, minden megvolt. Felraktam egy másik májkroszoft fiókot, hogy majd eltávolítom a fő fiókot, de nem tudtam cserélni...
Ja, 930

[ Szerkesztve ]

Galaxis 10

(#6623) Zsoleszhun válasza kisbodza (#6622) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A telepítés után csinált ilyet és emiatt nem ment az áruház sem HR megoldotta.

¯\_(ツ)_/¯

(#6624) kisbodza válasza Zsoleszhun (#6623) üzenetére


kisbodza
tag

Csak az a baj, hogy nem vagyok gépközelben, és 930-on az összes képem elveszne.. 🙁

Galaxis 10

(#6625) tisti1965 válasza burasu4 (#6621) üzenetére


tisti1965
aktív tag

Appot letöltöttem,hogyan tovább?

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#6626) gretzky77 válasza gretzky77 (#6607) üzenetére


gretzky77
veterán

Na nem tudom mi a gondja a kamerának de sok esetben írja pár 100 kb-nak és 1920*1080-as felbontásnak illetve ilyenkor nem ír egyéb adatokat pl iso stb,viszont azt vettem észre,hogy olyan képekre is írja amit még más builddel csináltam. Vagy már akkor is rossz volt vagy csak nem megfelelően olvassa ki az adatokat,megnézné más is mi a helyzet?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6627) HaZse válasza gretzky77 (#6626) üzenetére


HaZse
őstag

Nekem tökéletesen működik.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#6628) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Sziasztok, a legujabb buildel nalam a tarteruletnel nem mutatja a telefont, csak az sd kartyat, de ott is valami kinai jelet mutat. Lentebb ahol kivalasztom, hogy programokat hova mentsen, a menube nem latszik semmi.Masnal is van ilyen?Mennyire veszelyes igy hagynom a telomat?

(#6629) gretzky77 válasza HaZse (#6627) üzenetére


gretzky77
veterán

Ezt hol nézed mert nekem nem is így néz ki? A fényképek appból nyitom meg!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6630) confuser válasza Ice_Man22 (#6628) üzenetére


confuser
senior tag

Ismert hiba, már a build megjelenésekor benne volt a blogüzenetben másodikként az ismert hibák között. Nem veszélyesebb így hagyni a telefont, mint olvasás nélkül telepítgetni előzetes buildeket a telefonodra.

(#6631) burasu4 válasza tisti1965 (#6625) üzenetére


burasu4
senior tag

Milyen appot?

(#6632) Ice_Man22 válasza confuser (#6630) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Az ezelotti buildben pl. nalam nem jelent meg, :) olvasassal is veszelyes telepitgetni buildeket telefonra :).

(#6633) confuser válasza Ice_Man22 (#6632) üzenetére


confuser
senior tag

Persze hogy nem jelent meg ez a hiba az ezelőtti buildben, mert ez a mostani build hibája. És igen, olvasással is veszélyes preview buildeket telepíteni, de ha valaki mégis vállalja a kockázatot, legalább informálódjon előtte (hogy egyáltalán miféle kockázatot / bugokat is vállal), és ne utána.

(#6634) Tessier válasza HaZse (#6627) üzenetére


Tessier
csendes tag

Nekem úgy tűnik, hogy a rich mód bekapcsolása után hülyül meg a kamera app.

(#6635) gretzky77 válasza Tessier (#6634) üzenetére


gretzky77
veterán

Mi ez a rich mód és hol kapcsolható?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6636) Tessier válasza gretzky77 (#6635) üzenetére


Tessier
csendes tag

Most épp intelligens felvételnek hívják, a kamera appban a varázspálca ikon.

(#6637) gretzky77 válasza Tessier (#6636) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi majd ránézek,tesztelgetek

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#6638) bepken


bepken
veterán

na mondom kipróbálom az új buildet. hát elég perverz látvány fogadott.... :D

ez micsoda gyerekek? :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6639) bepken válasza bepken (#6638) üzenetére


bepken
veterán

kikapcsoltam a csempék áttetszőségét és úgy tűnik, minden rendben. :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6640) kisbodza válasza bepken (#6639) üzenetére


kisbodza
tag

Nekem is hasonló volt.😁
Átállítasz bármit a háttérnél, és jó lesz. Utána már be lehet állítani úgy, ahogy volt.

Galaxis 10

(#6641) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Az edge szinkronizál az asztalival mert az összes mentett jelszavamat átmásolta, viszont az könyvjelzőket tényleg nem. Először mikor lépkedtem a telefonon a bellításokban az asztali 2x lefagyott de utána ez megszünt.
Végre van rendszer szintű betűméret állítás! A 250% tetszik de lehet csak nekem újdonság ☺

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#6642) MrCsiT válasza y300fire (#6557) üzenetére


MrCsiT
addikt

viber: kapcsold ki az értesítéseket.
Lépj ki belőle.
Lépj vissza: nyávog, hogy ki van kapcsolva az értesítés, kérdezni, kívánod-e javítani. Kívánjad.
Jó lesz. ;)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#6643) bepken válasza kisbodza (#6640) üzenetére


bepken
veterán

utána láttam, hogy a known issues között van valami hasonló. látványos volt, azt azért aláírom :P

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#6644) Clemi


Clemi
veterán

Kérdés:
Nektek elindul valamelyik Here+ alkalmazás? Nekem egyedül a Here transit megy. A másik kettő csak üres ikonok nélküli kezdő képernyővel válaszol az indításra, de olyan szinten, hogy csak a képernyő lezárása és feloldása adja vissza az ikonokat.

(#6645) lck válasza Clemi (#6644) üzenetére


lck
senior tag

+1 :(

(#6646) Zsoleszhun válasza Clemi (#6644) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Első indulás után ilyen volt, nyomtam egy HR-t azóta tökéletes.

¯\_(ツ)_/¯

(#6647) lck válasza Zsoleszhun (#6646) üzenetére


lck
senior tag

Nálam memóriakártya nélkül megy, amint beleteszem behal. Resettől függetlenül.

(#6648) tisti1965 válasza burasu4 (#6631) üzenetére


tisti1965
aktív tag

win insidert.közben felment a 10mviszont minden német,hiába állítottam át a nyelvet és a régiót magyarra.Most még valamit frissít 23%-on van kiváncsi leszek mi lesz a vége

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#6649) Zsoleszhun válasza lck (#6647) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen ez is lehet gond, hogyha a térképeket már egyszer áthelyezted a kártyára. A here menüjén belül már ki lehet választani hova szeretnéd menteni a térképeket de a 930-al nem tudtam kipróbálni hogy működik-e.

¯\_(ツ)_/¯

(#6650) Clemi válasza Zsoleszhun (#6646) üzenetére


Clemi
veterán

Részemről az ébresztőnél teljesen hiányzó gyári rendszerhangok teljes hiánya miatt csináltam egy teljes ujrázást. Kábelen alap 8.1 semmi visszaállítás, majd erre a legújabb build, de megint elakadt az áttelepítésnél ráadásul ugyanott :W :W a gyári hangok viszont nem lettek meg továbbra sem :( :(
Az előző build alatt még mentek a Here cuccok, de ahogy elnézem tényleg egybe gyúrták a három programot a térképek alkalmazásba. Ami végül is nem baj, csak erről lökhettek volna valami infót :F na és ha meg nem működik, akkor mi a fenének települ a rendszerrel?

Más: most tolt valami konfiguráció frissítést és ez legalább helyre tette a gépházban az extrák menü nem működő pontjait, bár a mozgásadatok még most se megy. Ezen kívül lehet tudni vajon mi frissült még?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.