Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3409) tomboy0013


tomboy0013
veterán

1-2 tapasztalat az új build-ről: Hír volt, hogy lehet majd kikapcsolva tölteni a W10-es telókat, hát ebben a build-ben ez még nincs megoldva pedig azt hittem meg lesz. Végre a mappázásnál nincs idiótán kinéző szöveg a kis csempéknél. Gyorsaságra nincs különbség a 166-oshoz képest sajnos, egyedül a Store nyílik rövidebb idő alatt. Sajnos a nem rendszer alkalmazások mint pl. a Messenger vagy a WindowsCentral-os app piszok lassan nyílik még 930-on is :( Mi a fenére kellett várni 1 hónapot, szinte semmi változás. Kíváncsi vagyok a képernyő érzéstelenedését hívás után valóban sikerült-e javítani vagy csak a leírásban van benne. A beállítások menü menüpontjai is változatlanok, amik eddig nem voltam 10-es dizájnnal megcsinálva azok még most sincsenek. A Quiet Hours gyorskapcsolója ismét villog mint a kettővel ezelőtti build-nél.
Jah igen majdnem kifelejtettem, hogy a Lumia és HERE alkalmazások még mindig nincsenek a Store-ban!!! Hol a francba vannak??? Kérdésem, ha nyomok egy HR-t és biztonsági mentésből vissza akarom ezeket állítani akkor vajon letölti őket a Store-ból?
Csodálatos egyébként, hogy egy hónap várakozás kellett ehhez a build-hez, még a netmegosztás sem működik. Nem értem, hogyha volt egy jól megoldott funkció már ez előtt akkor az hogyhogy nem működik egy új verzióban? Ez a tipikus 1-et előre 3-at hátra eset...
Most egy kicsit dühös vagyok, nem lesz ebből csak egy nagy bughalmaz. Új beigért dolgok sehol sincsennek, csak egy majdnem teljes dizájn csere (már ennek fejében sem értem a sok bugot...) Drukkolok, hogy működjön a dolog, de egyre valószínűbb, hogy megjelenésre hasonló lesz a helyzet mint az asztali W10 esetén. Hiba hiba hátán...

Még valami: Ha megnyomom a bekapcsoló gombot kell kb 3 mp mire bejön az óra... Még jó, hogy 166-ba ilyen nem volt, de erre a csodálatos build-re ezt is sikerült megvalósítani. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.