Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) bul07 válasza Gedeon31 (#25391) üzenetére


bul07
nagyúr

Olcsóbb pár százassal a családitól, tehát kár nem ér
Akkor van gond ha valaki családiról akar váltani és csomagváltás kérelem után nem a M-be hanem S-re dobják vissza mert ugye családira már nem lehet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25402) jbl


jbl
aktív tag

Kint voltak a T-Home tól vezetéket kicserélték házon kívül belül. Fő elosztóig a távolság 150 méter.
Nálam a sebesség mégis csak 15 Mbit/s NetMáni M csomagot rendelte meg. Eddig DSLcsaládiba voltam a sebességem nem változott. Igaz én egy kis faluba élek. Gondolják elég az a parasztnak. Pedig az én pénzem is ugyan olyan, mint a városinak.

(#25403) ludsimon válasza jbl (#25402) üzenetére


ludsimon
veterán

Miért nem kábelnetet húztak be??

undefined

(#25404) jbl válasza ludsimon (#25403) üzenetére


jbl
aktív tag

Azért mert ez egy kis falu, a hol nincs más, csak ADSL.

(#25405) Nescafé válasza Nescafé (#25394) üzenetére


Nescafé
őstag

Nekem az ADSL2+ van DSL-360R

 iPhone 15 Pro

(#25406) Vangelis válasza jbl (#25402) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nyugi nálunk is ez van.
15-18 között ingázik a sebesség.

De a világ végén ennek is örülni kell sajnos :=(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25407) djculture válasza Vangelis (#25406) üzenetére


djculture
félisten

Akkor mit szóljanak azok pl Cserkeszőlő környékén ahol csak 1 mega a max 2003 óta. Egyébként a feltöltésnek kellene normálisabbnak lennie, a letöltés 15 magával bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#25408) villamos


villamos
őstag

Nem kell a világ végére menni, hogy rossz vonali paramétereket találjunk. A fővárosban is akadnak olyan területek, ahol kritikán aluli a rezes hálózat minősége. Nekem közel 10 évig, mindössze 1-2 MB jutott. Eleinte ez elegendő volt, de az utóbbi időkben odáig jutottunk, hogy egy youtube videót nem lehetett megnézni normálisan.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#25409) bul07


bul07
nagyúr

Leírom hogy tesóm hogy járt
Megvet egy házat és örökölt egy IPTV előfizetést , mivel hűségidős volt előre elkérte a fennmaradó hónapokra az összeget , ami most le is járt vitte a papát akinek a nevén volt hogy lemondják a előfizetést
Ügyintéző közölte ha nem lemondják hanem átíratják akkor a kedvezmény megmarad és tud venni részletre tv-t(nem akarta egybe fizetni), így is lett megrendelte a tv-t is
Telt múlt az idő a tv nem jött felhívta hát a 1412-őt, ott közölték hogy a tv vásárlást elutasították mert nem felelt meg a feltételeknek nem volt 6havi számlafizetése
Ara hogy az ügyintéző mit mondott azt mondták hogy menjen vissza oda ahol intézte és az üzletvezető saját hatáskörében megadhatja a tv vásárlás jogát , vissza is ment de két perc alatt lerázták hogy a üzletvezető nem ér rá ilyennel foglalkozni
Eltelt egy hét csak zavarta a dolog, felhívta megint őket és elmondta az egész történetet az ügyintézőnek aki normális volt, és meglepetésre tett is valamit beszélt a főnökével és kapott a tesóm egyszeri 10.000Ft jóváírást , amit majd a számlákból vonnak le

Így elég jól jött ki az egészből, mert a ugyanazt a tv-t megvette máshol , igaz 5000Ft-al drágában de kapott mellé egy tabletett, és még most egy 10e Ft-os jóváírást , mondjuk az is igaz hogy autókázott vagy 200Km feleslegesen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25410) Vangelis válasza djculture (#25407) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen a feltöltés nem az erőssége az adsl nek.

Amikor városon laktunk 2007 ben már 20/20 al toltam.
Akkor valami 9ezer forintért.

Nem volt olcsó de legalább megvolt a sebesség.

Hát igen ott kábelnet volt és nem thome hanem egy helyi kis szolgáltató.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25411) rii


rii
nagyúr

báziskulcs ))))-.

zone reality nincs a T-nél? ))))-.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#25412) wmati


wmati
addikt

Tegnap olyan kioktatást kaptam egy T szerelőtől akit nem neveznék nevén, hogy általam leírt jelenségek nem léteznek mi szerint analóg ktv elmegy vissza jön kockás csíkos kép bizonyos csatornáknál szerinte ez nem létezik mert van egy fejállomás és úgy be van biztosítva hogy onnan tökéletes jel távozik és folyton nézik hogy minden rendbe van e és inkább én vegyek másik tv-t, de fel ajánlotta hogy szívesen ki jön DE ha nem tapasztalja a hibát akkor 5000 Ft elkér, vicc az hogy ezzel 5000 Ft mindig csak ez a szerelő jön elő, más szerelőtől soha nem halottam ilyet

(#25413) bul07 válasza bul07 (#25381) üzenetére


bul07
nagyúr

Most hívott az ügyintéző hölgy akivel tegnap beszéltem, és ahogy érzékelem foglalkozik az ügyemmel, rákérdezett a műszakisoknál és úgy néz ki hogy bővítenek a dolgon , csak azt nem tudja még hogy mikorra fejezik be és így nekem mikkor lesz csomagváltásom , ma még választ kap ere is, és ma még hívni fog hogy tájékoztasson
Azért elég érdekes hogy ahhoz hogy bármit el lehessen normálisan intézni kell egy értelmes ügyintéző és nem olyan aki sz@rik az egészbe bele

Kár hogy nem lehet név szerint keresni ügyintézőket(legalábbis én még nem hallottam ilyen lehetőségről), de az biztos ha ma hív meg fogom kérdezni a nevét meg hogy lehet e név szerint őt kérni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25414) joecontra válasza bul07 (#25413) üzenetére


joecontra
addikt

Ez azért fejlemény.

wmati
Sajnos néha a szerelők sincsenek a helyzet magaslatán. Tisztelet a kivételnek.

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#25415) ludsimon


ludsimon
veterán

Nekünk a tapasztalatunk az, hogy eszméletlen kedvesek a T-nél, mindent megcsinálnak amit kérünk.

Anno az ADSL- nagyon gagyi volt, akkor gyakorlatilag hívogattuk kb hetente 1x közel 1 éven át!!!!
Sose lettünk lecseszve, de mondta, hogy ez nem lesz megoldva, mivel nagyon messze vagyunk fizikailag a központhoz, így hát lemondtuk aztán jött egy új lehetőség, a kábelnet, ez már kb elhozta a 21. század fénykorát internet szempontból számunkra.
Kb ez olyan ADSL-ről Kábelnetre való átlépés, mint ha egy 500-as Polski-ból átültünk volna egy Golf GT-be. A méret ugyan az (modem), de a teljesítmény még is 10000x jobb.

undefined

(#25416) wmati válasza ludsimon (#25415) üzenetére


wmati
addikt

Nálunk is vannak jó fej szerelők,de sajnos jó pár van akit már jól ismerek tudom hogy sz@rik bele

(#25417) dr.bubo válasza joecontra (#25414) üzenetére


dr.bubo
őstag

Néha az ügyintézők sincsenek tisztában a dolgokkal. Két éve, mikor a kábelnetet és iptv-t rendeltem. A T-home oldalán vissza hívást kértem, hogy részemre ajánljanak csomagokat. Másnap a t-től hívott is egy hölgy, és megkérdezte, milyen csomagokat akarok (se milyen ajánlatot nem mondott :( ), elmondtam, hogy kábelnet-t és iptv-t szeretnék. (UPC-ről váltottam T-re, az utcában már pár éve működött a T kábelszolgáltatása). Az ügyintéző hölgy felvette, az adatokat stb. , és mondta, hogy másnap felhív, hogy milyen csomagok lehetségesek nálam (miért nem előre nézte ezt már meg, hisz ezért kértem vissza hívást :F ). Másnap hív, hogy sajnos nem lehet nálam iptv, mert kábelnet mellé nem tudnak iptv-t szolgáltatni :Y
Mondom neki, hogy szórólapot is kaptunk, hogy lehetséges van iptv/net az utcánkban. Szerinte pedig nem lehet. Elköszöntem tőle és felhívtam a 1412-t és simán megrendeltem a az IPTV/kábelnet kombót, két nap múlva be is kötötték. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#25418) tomi319


tomi319
tag

Van valakinek Pirelli A4201G Home Gateway csodája? Belehet rajta azt állítani, hogy wifin is elérhető legyen az admin felülete?

(#25419) pakriksz


pakriksz
őstag

LOL váltottam L-re, úgy hogy ed 2.0-s modemem van. át is váltottak, ed 1.1-es configban van meg az 5,5 mbit feltöltés :DDD letöltés maradt 13 mbit körül, de ez nem zavar annyira, de azért majd telefonálok hogy hol az új modem.
(értesítés nuku volt csak a my t-home-ban láttam hogy a folyamatban megrendelés le van zárva)

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#25420) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

UPC 29-es körzethez hasonlóan a T-nek is vannak olyan területei ahol koaxos hálózata is van, így aki párhuzamos területen lakik egyszerűen tud váltani kábelnetre, így jobb előfizetői megelégedettséget tud elérni a T, mint a UPC az említett primer körzetes területen.
Ha jól látom főként Budapesten vannak párhuzamos T-s területek, de vidéken is pár helyen előfordulnak ilyen területek pl Sopron és környéke, Vidanetes területek.
Ha jól látom többen vannak akik megvannak elégedve a T-vel mint akik nem. A szokásos tényezőkön ( hozza a max sebességet, szép a kép) kívül elég sokat számít az ügyfélszolgálat egyéni problémákhoz való pozitív hozzállása. UPC 29-es körzetben a rosszabb megelégedettséget az ADSL és kábelnet ár/érték aránya közötti különbség okozza.

[ Szerkesztve ]

(#25421) joecontra válasza dr.bubo (#25417) üzenetére


joecontra
addikt

Ez se rossz. :)

Üdv,
J

(#25422) bul07 válasza kabelmania27 (#25420) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát azért főként a délutáni órákban elég sokat kell várni egy ügyintézőre, nekem a csúcsom 49perc és akkor meg kellet szakítanom mert lemerült a telefonnom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25423) kabelmania27 válasza bul07 (#25422) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A várakozási időt nem számítottam bele az ügyfélszolgálat megelégedettségi értékelésébe, mert hiába veszik fel hamar, ha pl nem lehet visszalépni olcsóbb csomagba csak listaáron.
Te megvagy elégedve a T-vel. Ha igen miért, ha nem miért?
Más is leírhatná ha van kedve, hogy milyen csomagot használ mióta előfizető, megvan e elégedve.
2004-2008között használtam két évig (384-512-1Mbit) Externet, majd két évig (1Megabit forgalomdíjas 3Gb felett 1Ft/1Mb) Enternet ADSL-t mivel messze volt a központ 1Mbitnél nem ment gyorsabban D-link 360R modemet hoztak a T-com szerelők. Van akinél még használatba van ugyanez a modem?

[ Szerkesztve ]

(#25424) dchard válasza jbl (#25402) üzenetére


dchard
veterán

"Igaz én egy kis faluba élek. Gondolják elég az a parasztnak. Pedig az én pénzem is ugyan olyan, mint a városinak."

Úristen ezt a demagóg szar dumát hogy utálom...

Ha te azt tudnád, hogy milyen elit környékeken milyen internet van aranyapám, nagyot néznél...

Persze semmi konkrétumot nem tudtunk meg azon kívül, hogy nem "elég" gyors, meg hogy a pénzed mennyit ér. Például vonali paraméterek, spektrumkép stb nélkül mit szeretnél, jósoljunk?

Egyébként elárulom, hogy a kis falukban jellemzően jobb a szolgáltatás, mert:

1. Kisebbek a távolságok
2. Kevesebb az előfizető
3. Sokkal kisebb az áthallási zaj
4. Jellemzően az infrastruktúra is kevésbé koros

Szóval ennyit a kis falvakról...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25425) dchard válasza kabelmania27 (#25423) üzenetére


dchard
veterán

Jézusom, hosszú lesz:

0. Analóg faxmodem, 43kbit/s dobáló freestart drága és szar, Conexant modem, szerintem ebben minden benne van.

1. Axelero 384/64 ADSL <-- meg voltam-e elégedve? A faxmodem után gyakorlatilag nedvesedtem :K
2. Axelero 512/64 ADSL
3. Axelero 1024/128 ADSL
4. Axelero 2Mbit/256 ADSL
5. Tvnet 3Mbit/384 ADSL <-- eddig ugyanaz a fehér Siemens XPressLink modem volt, elpukkant a tápja
6. Tvnet 3Mbit/384 <-- Dialcom modem, nagyon szerettem, hűvös és stabil volt.
7. Tvnet 8Mbit/512kbit ADSL <-- Először 360T majd 380T modemekkel, mindkettő nagyon jó volt, mai napig mennek. Ugyanez az előfizetés kapta meg a Dlink 321B-t amire a híres firmware-emet is megírtam :)
8. T-Home 15/1 ADSL <-- Úgy kellett kikönyörögnöm, 12/1-el ment stabilan és nagyon örültem a dupla uplinknek :)
10. T-Home 25/5 kábelnet <-- nemigen volt eddig kiesés a sáv is megvan, válaszidő jó, a csomagvesztésre azért gyúrhatnának, 3250-ért telefonnal olcsó.
11. T-Home 30/5 kábelnet <-- ez van most, DLink DCM-301 8/4 modemmel amivel elégedett vagyok, jön is, gyors is a válaszidő is megfelelő, ára 3.350 telefon mellé.

Modemek:

Siemens Xpresslink fehér: 4 év után meghalt táphibával
Dialcom 1600 mai napig működik de ezekhez a gyors csomagokhoz nem való, nem tud ADSL2+-t.
Dlink 360T és 380T: nagyon jó modemek, tudják az ADSL2-t mai napig működnek (5 évesek)
D-Link 321B: végre tudunk diagolni meg állítgatni, ezzel tudtam elérni a 12megá egy 40dB-s vonalon. Szerintem rekord :)
Dlink 360R A2, B3, C3 (szürke/zöld): kalap szar, megbízhatatlan, 5db áll a polcon újrakondizásra de utána is szar marad...
Dlink 360R T1E (fekete): ugyanaz mint a 321B szóval jó, mert Broadcom chip van benne.
Tp Link 8810B: szintén Broadcom, ugyanaz mint a 321B vagy a 360R T1E, elég jó.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25426) kabelmania27 válasza dchard (#25425) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Előszőr elenter/psinet 5órás, utána matávnet/axelerő, nyílt internet 0651622622, utána externet kombi 10órás 06516xxxxxbehívóval, aztán 4évig ADSL, utána először 1Megabit Fibernet kábelnet, aztán 2,5/1, majd 6/1, Fibernetet megvette az Invitel, így egy éve Inviteles vagyok.
Modemek:
Dialcom 33,6 külső soros portos: Gyorsnak tűnt a sebesség
Acorp: 56k külső szintén soros portos: 47k-s kapcsolódási sebességet írt ki a windows.
Ha jól emlékszem soros port sebességénél 56k-nál nagyobb értéket is lehetett beállítani.
360R volt először utána jött a T?

(#25427) #78121280


#78121280
törölt tag

Forrás: Link

(#25428) Apa+Fia válasza #78121280 (#25427) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Ez jó! :))

Apa csak 1 van!

(#25429) #78121280 válasza Apa+Fia (#25428) üzenetére


#78121280
törölt tag

Igen a második pont. Ezt azt hiszem javasoltuk is anno a T-s fórumon, hogy legyen már ilyen opció.

(#25430) Apa+Fia válasza #78121280 (#25429) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Igen írtunk róla, talán a nyár folyamán. ;)

Apa csak 1 van!

(#25431) Gedeon31 válasza #78121280 (#25427) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam nem jó a link,de elég gyakran van így a T-s oldalakkal, nem tudom miért. :F

(#25432) #78121280 válasza Gedeon31 (#25431) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nálam okés.

(#25433) dchard válasza kabelmania27 (#25426) üzenetére


dchard
veterán

"Ha jól emlékszem soros port sebességénél 56k-nál nagyobb értéket is lehetett beállítani."

Lehetett, de a modem attól még nem működött gyorsabban a központi oldali modemel, szóval értelme nem sok volt.

"360R volt először utána jött a T?"

Először szürke 360R A2 és B3 volt, ezek gyárilag nem tudtak ADSL2+-t de lehetett őket frissíteni soros konzolon keresztül. Utána jött a 360R C3 szintén szürke, ez már tudott ADSL2+-t is. Majd jött a 360R T1E fekete ami már végre normális modemnek tekinthető.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#25434) Gedeon31 válasza #78121280 (#25432) üzenetére


Gedeon31
addikt

Most nálam is, ez van egyszer betudok lépni a My T-homeba , máskor nem ,de ez van a T-home weboldalaival is.

(#25435) jbl


jbl
aktív tag

Én meg Telefonos KIWI internettel kezdtem. :K

(#25436) hackeeeee válasza #78121280 (#25427) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tehát, védd meg magad az ellen, hogy ittasan csomagot módosíts, vagy valami kiegészítő csomagot rendelj meg.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#25437) #78121280 válasza hackeeeee (#25436) üzenetére


#78121280
törölt tag

:DD :DDD :C

(#25438) hackeeeee válasza #78121280 (#25437) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Power user level99! :DDD

De amúgy, gondolom ez ilyen gyerekzár funkció akarna lenni.. Ennek úgy látnám értelmét, ha az egész menürészt le lehetne zárni, aztán kész.. Az tuti gyerek/alkohol biztos. Bár mindent lehet, csak akarni kell. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#25439) #78121280 válasza hackeeeee (#25438) üzenetére


#78121280
törölt tag

Most is van ilyen pin-kód dolog pl hogy fater ne tudjon filmeket kölcsönözni. ;]

(#25440) Gedeon31 válasza #78121280 (#25439) üzenetére


Gedeon31
addikt

Anyukám kolléganőjének a férje ezért bukta az IPTV-t ,mert az asszonynak elege lett a férjből borzalmas számlákat csinált. Pedig le kódolta ,de az ember mindig rájött a kódra. :DD

(#25441) djculture válasza hackeeeee (#25438) üzenetére


djculture
félisten

Ja persze a settop boxot meg elvinni a bankba és bezárni egy széfbe.. :C

(#25442) #78121280 válasza Gedeon31 (#25440) üzenetére


#78121280
törölt tag

Fater munkatárásnak a gyerekei meg 30 ezer Ft számlát csináltak film kölcsönzésből. :C

(#25443) Gedeon31 válasza #78121280 (#25442) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az igen gondolom megdicsérte őket :D

(#25444) hackeeeee válasza djculture (#25441) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát mer nem? Kocsmából hazafelé legalább nem tudsz bemenni érte.. ;] :DDD

Véleményem szubjektív...

(#25445) n@p@lm válasza kabelmania27 (#25423) üzenetére


n@p@lm
őstag

augusztusban cseréltem ki, mert akkor váltottam 5-ről 15 mbitre.

(#25446) n@p@lm válasza jbl (#25435) üzenetére


n@p@lm
őstag

azokat még ingyen osztogatták a szfvári plázában;)

(#25447) kabelmania27 válasza dchard (#25433) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

360R szürke modem volt
Elfelejtettem megemlíteni, hogy albérletben használtam mobilnetet, UPC internet 15-ös netet, koliba NIFI-s 100/100-at.

[ Szerkesztve ]

(#25448) lesaux


lesaux
veterán

Bátyámnak a mobilinternet mellé kértünk Duplanet 400 kedvezményt, amihez ugye alá kell írni plusz egy év drótos internetet is. Telefonos ügyintéző kolléga átkapcsolt a DSL osztályra, ahol elmondtuk, hogy Duplanet 400 miatt szeretnénk még egy évet aláírni. Ma bejelentkezem a bátyám loginjával, és mit látok? NetMánia XS. Alig találtam meg, hogy mi a lószar ez, valami hivatalosan nem is létező díjcsomag. Ezek szerint a 15 megás netről átrakott az 1,28 megásra. Mondjuk már a hangján éreztem, hogy nem fog minden simán menni, de ez azért minden várakozást alulmúlt.

(#25449) djculture válasza lesaux (#25448) üzenetére


djculture
félisten

Létezik: [link]
NetMánia XS díjcsomagunkat, amely 1,28 Mbit/s kínált és 0,12 Mbit/s garantált letöltési (és 0,16 Mbit/s kínált, valamint 0,06 Mbit/s garantált feltöltési) sebességet és korlátlan adatforgalmat kínál azoknak, akik jórészt csak egy számítógépen böngészésre, levelezésre használják internet összeköttetésüket.

Honnan ásták ezt elő eddig 5 mega volt a minimum, meg volt 1 megás de az 5 giga forgalommal.

[ Szerkesztve ]

(#25450) lesaux válasza djculture (#25449) üzenetére


lesaux
veterán

Na ez az! Nekem is csak a google dobta ki. De most átírattam egy 10 megásra, állítólag a 20-ast nem bírja a technika.
Más. Meglévő hűséggel át tudunk váltani DSL-ről kábelnetre? Mert nagyon ajánlotta a hölgy, hogy legyen inkább az, de egyelőre nem ragaszkodtam új mazdagokhoz a lakásban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.