Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29301) Drótszamár válasza gozso (#29293) üzenetére


Drótszamár
őstag

Lehetőleg USB 3.0-s. Arról SSD-re telepíteni eszméletlen gyors :)

:((( Ezt volt szerencsém ügyfél gépén többször egymás után elpróbálni. Win8 home kulcs bele volt égetve a biosba, és az istenverte win8 prof megtalálta, és home verzióként települt. Csak a prof kulcs telepítőbe integrálásával tudtam erről lebeszélni.
Aki ilyet kitalál annak még a szomszédja is hülye. :(((

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#29302) Speed® válasza gozso (#29298) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Amig nem arrol megy a diskurzus, hogyan lehet okosan megvenni, nincs gond..a legalis telepitok mindenki szamara hozzaferhetoek. Szerintem..

(#29303) localhost


localhost
Közösségépítő

Azt mondja megrendelő, hogy core i7-es gép kell, mert az hétmagos.
Amikor furcsán néztem, fogytatt, hogy mer'ugye a core i5 az ötmagos, az i3 pedig három, mint ahogyan az a nevében is van.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29304) MasterMark válasza localhost (#29303) üzenetére


MasterMark
titán

De nem is.

Switch Tax

(#29305) madgie válasza localhost (#29303) üzenetére


madgie
titán

Az A10-es AMD-k meg tízmagosak. Tiszta sor :D

(#29306) KaiotEch válasza localhost (#29303) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem vigyél neki egy dinnyét, vagy egy zacskó szotyit.

(#29307) cbmfan válasza localhost (#29303) üzenetére


cbmfan
senior tag

P100-at fel sem hoztad példának? :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#29308) macilaci78 válasza KaiotEch (#29306) üzenetére


macilaci78
nagyúr

+1 a dinnyére! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#29309) #90933760 válasza localhost (#29303) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az i3-ra még talán rá lehetne mondani hogy teljesítményben egy három magos, jobb esetekben. De amúgy lol az egész.
Bár ez még a jobbik eset ennek örülni kell, ha utána elmagyarázod és elfogadja megérti hogy ő tévedett mert nem ért hozzá, oké. Én is tudnék ilyen hülyeségeket mondani olyan dolgokban amihez alig értek, meg mindenki.
De mikor elkezd kötekedni hogy az nem úgy van, neki van igaza mert XYZ haver aki tudja jól ezeket ő mondta neki, na az a falra mászós eset.

(#29310) macilaci78 válasza #90933760 (#29309) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kollégám irodai gépe valami egymagos 3,4 GHz-es 1 GB rammal és szidja, hogy délre belassul. Én meg elvagyok a C2D 1,83 GHz, 3 GB-os gépemen egészen vígan. De az övé az erősebb... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#29311) ViZion válasza #90933760 (#29309) üzenetére


ViZion
félisten

Szeretem én is, mikor az infós haver mondta, aki ért hozzá, meg értek ám én is hozzá...

AKKOR MIÉRT JÖTTÉL IDE? MIÉRT ÉN OLDJAM MEG?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29312) TESCO-Zsömle válasza ViZion (#29311) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert lusta elfoglalt vagyok megcsinálni... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29313) ViZion válasza TESCO-Zsömle (#29312) üzenetére


ViZion
félisten

vagy mert a szótárban az "orbitális szopás" címszónál a gépéről van egy kép... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29314) szumo válasza gozso (#29295) üzenetére


szumo
senior tag

Nálam egy kulcskarikán van egy 6db pendrive.
Win 7-8.1 ahol egybevannak az x86 és másikon az x64 telepítők.
Mindegyikben csak a saját frissítéseik vannak extra ként.
Amíg a matrica és az onnan származó sorozatszám rendben van, addig engem ne sz@passon senki, hogy telepítés után még 1-1,5 GB frissítést leszed a WinF@s.
Ugyan ez az eljárás Office telepítőnél is, ott is a matrica és a kulcs a fontos, nem az eredeti lemez, amikor a telepítők a Májkrém oldaláról is ketölthetőek.
A maradék két pendriveon vírusirtók vannak, mert az mindig kell :)

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#29315) cbmfan


cbmfan
senior tag

az előbb volt egy fogadatlan hívásom +25299108364 szomáliai emelt díjas számról. szerintetek visszahívjam? :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#29316) ViZion válasza cbmfan (#29315) üzenetére


ViZion
félisten

természetesen! Csak meg tudod szerezni valamelyik ellenséged mobilját... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29317) szumo válasza cbmfan (#29315) üzenetére


szumo
senior tag

Nekem az ilyenek szolgáltató szinten tiltva vannak.
Legalábbis remélem :D

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#29318) cbmfan válasza szumo (#29317) üzenetére


cbmfan
senior tag

trénél ezek szerint nincs...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#29319) pszichoapu válasza cbmfan (#29315) üzenetére


pszichoapu
csendes tag

Engem is hívott tegnap este 22:56-kor, tehát nagyjából Veled egy időben és fel is vert legmélyebb álmomból. :( Eszedbe ne jusson visszahívni! Gondolom ekkortájt támadtak be éppen magyar számokat. Állítólag aki van olyan hülye, hogy visszahívja, hallhat 2 csajt szexelni jó magas emelt díjas áron. Elég gáz, hogy a Tré nem tiltja ezeket csípőből.. :(

Drágám, ha jössz, ha nem, itt fél órán belül szex lesz!

(#29320) MurdR


MurdR
veterán

Engem egyszer felhívott a Voda, hogy kedvező ajánlatú csomagot tud számomra, amivel olcsón hívhatok Brazíliát. Hebegtem habogtam hogy minek hívnék én Brazíliát. Az ügyfélszolgálatos meg mondta, hogylátja a kimenő hívásaim között. De hát mondom én nem hogy Brazíliát, még az osztrákokat sem hívtam erről a számról. Megkérdezte a néni, hogy milyen telefonom van. Akkoriban épp egy Asus PDA-GSM kombót nyúztam, és sokat játszottam rajta egy CS klónnal. Megkérdezte program névre pontosan, hogy rajta van-e. Mondom neki hogy igen. Jó, akkor ide és ide lépjen be, és ebből a könyvtárból ezt a dll-t, innen pedig azt az exe filet töröljem, és kész is, mert ez egy vírus. :DDD
És amúgy éjszaka volt hogy felébredtem arra, hogy mintha tárcsázna a telefonom, és megszakad a hívás. De a kijelző sötét maradt. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#29321) pszichoapu válasza MurdR (#29320) üzenetére


pszichoapu
csendes tag

Kicsi az esélye, hogy egy kőkori Samsung D600-ason vírus lenne, amire a Szomáliai hívás érkezett.. :) :) Az "okos" generációtól ez a telő még elég messze esik.. :)

Drágám, ha jössz, ha nem, itt fél órán belül szex lesz!

(#29322) wolfman válasza pszichoapu (#29319) üzenetére


wolfman
veterán

Most épp nagy a menekült bevándorlás az országba, aztán mostmár úgy nyomják, hogy szeretnének előre szobákat kivenni különböző itteni lakosoktól előre telefonos egyeztetéssel. :)

Haver mondta, hogy ahol dolgozik BH, felhívta őket egy helyi szálloda, hogy éppen 25 menekült család szeretne megszállni náluk, kezdjenek velük valamit. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#29323) szumo válasza szumo (#29317) üzenetére


szumo
senior tag

Majd 10 évig vállalati előfizetésem volt, ahol sok mindent nem engedtünk meg a dolgozóknak, csak külön engedélyek alapján, mert a flotta létrehozása után volt néhány csúnya eset (100k+-os számlák). Akkor lettek letiltva az emelt díjas hívások, és sms-ek, minden létező formája a flottán belül.
Volt is belőle problémám, mikor kiváltam a flottából, mert flottakezelői jogaim voltak, amivel a szolgáltató nem tudott mit kezdeni egy egy felhasználós szerződésnél. Ezért új hóbelebancot kaptam, hogy tudjak online számlát fizetni. Viszont a beállítások maradtak, ami nem is olyan nagy baj.

Amikor csinálták az új szerződésem, és át akarta rakni a csajszi az akkor új telefonomba a sim kártyát, azt mondta, hogy várjak már egy pillanatot, hátravinné megmutatni, mert már évek óta nem láttak ilyen régit.
Aztán 10 perc múlva mondta, hogy kész az új kártya, mert mikro sim kellett.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#29324) MurdR válasza pszichoapu (#29321) üzenetére


MurdR
veterán

Ja nem is arra gondoltam, csak megosztottam egy kedves emléket :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#29325) axioma válasza szumo (#29323) üzenetére


axioma
veterán

Ferjemnek allandoan ajanlgatjak, hogy lecserelik a kartyajat - me'g narancssarga pannonos, biztos hogy 2000 elottrol. De o meg ragaszkodik hozza, bar sztem o se tudja miert.

(#29326) ollie válasza MurdR (#29320) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a vírus komoly?

***

(#29327) cbmfan válasza MurdR (#29320) üzenetére


cbmfan
senior tag

E90-em lassan nyolc éves, hét éve használom. egy játék sem volt rajta egész életében, kétlem, hogy vírusos lenne :D pláne ennyi év után nem foglalkoznak Symbiannal.

kb. két éve 14 éves Westeles simet cserélnem kellett, negyed óránként újraindult tőle. új kártyával ez megszűnt, és szintén rácsodálkoznak minden egyes alkalommal, hogy ilyet még nem láttak. volt, hogy szöszi 5 centis műkörmével nekiállt bökdösni belső kijelzőt...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#29328) azbest válasza ollie (#29326) üzenetére


azbest
félisten

Úgy hangzik, mint a modemes időkben az emelt díjas számra betárcsázó netkapcsolatos vírusok :D

(#29329) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ti milyen programmal rakjátok össze a windows-os telepítőket frissítésekkel?

(#29330) Armagedown válasza Sanyi.mTs (#29329) üzenetére


Armagedown
őstag

Amióta van westlake, nem használok ilyen programot :)

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#29331) szumo válasza Armagedown (#29330) üzenetére


szumo
senior tag

+1 :C

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#29332) Sanyi.mTs válasza Armagedown (#29330) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

linket pls

(#29333) macilaci78 válasza pszichoapu (#29321) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nokia 101 Dual Sim 2db feltöltőkártyával évi 3000Ft-tal feltöltve. Hajrá neki...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#29334) unclefucka válasza Sanyi.mTs (#29332) üzenetére


unclefucka
senior tag

nMag... :U vagy bH, vagy ilyesmi.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#29335) szumo


szumo
senior tag

Egy barátomtól kaptam a linket, de úgy éreztem ez mindenkinek át kell mazsoláznia, csak a miheztartás végett!

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#29336) localhost válasza szumo (#29335) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jah hogy ez már retró? Nekem szimplán ez a TEGNAP.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29337) szumo válasza localhost (#29336) üzenetére


szumo
senior tag

Öregszünk, lassan ki is halunk akár a dinoszauruszok, és jön a VérPistikék zombi apokalipszise utánunk :D

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#29338) ViZion válasza szumo (#29337) üzenetére


ViZion
félisten

Azt hitted ez vicces? Takarítsd le a szmájlit a végéről... :((( :O

OK, természetesen tisztelet a kivételnek. OK a mi generációnk is rossz példát mutatott (nem mindenki persze), nem csoda ha a tolvaj, tocsikolós, politikailag "korrekt", pályázatos csehrendszámos terepjárós vastagláncos munkát nem ismerős tajparasztok az etalon, akik este mások műéletét nézik a műsoron, a műmelleket csóváló műnőket éltetik műsöröket szürcsölve, várva a pályázati forrásokat...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29339) #21346560


#21346560
törölt tag

Ja, újságban bármikor látni ilyeneket, de élőben...
1 hete lőttem :)

(#29340) -=RelakS=- válasza localhost (#29336) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ilyenre kértek Windows 10-et, vagy mi? :]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#29341) Zolly444 válasza -=RelakS=- (#29340) üzenetére


Zolly444
aktív tag

A mögötte lévő kávéfőzőbe meg +2giga RAM-ot ;]

(#29342) wolfman


wolfman
veterán

Korábban egy csaj ismerősöm ideadta a laptopját, hogy szereljem meg, mert egy idő után kikapcsol. Posztoltam is róla, meg TaaT is rakott ide képeket az előttem valaki által eszkábált ventiről.
Mivel valószínűleg VGA hibás, így sikerült szerezzek végre olcsón VGA-t bele. Belerakom majd nem kapcsol be, meg se mukkan. Hamar kiderült, hogy áltó helyében megmukkant az adaptere, az bizony már semmit nem ad le magából, az akkuja meg már állt egy ideje, így nincs benne nafta. :(

És itt is tennék fel egy kérdést is, hátha valaki tud segíteni mondjuk privátban hogy ne itt boltoljunk.
Adapter kell nekem FujitsuSiemens-hez, használt, utángyártott, sőt vagy egyszerre lehet mindkettő, természetesen pénzért.
Model: lse0202d2090 (ha eredeti)
Output: 20V ; 4.5A ; 90W
csati méret: külső: 5.5mm, belső: 2.5mm

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#29343) tserrof77 válasza wolfman (#29342) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ment PÜ.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#29344) localhost


localhost
Közösségépítő

Ha nem nagyon akaródzik kifizetni a megrendelőmnek egy munkámat... Elég az, ha maintenance módba állítom a tárgyat képező weboldalt, vagy túrjak le róla mindent? Esetleg éppenhogy töltsek fel rá "ezt-azt" ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29345) ati012 válasza localhost (#29344) üzenetére


ati012
senior tag

Mentés legyen meg magadnak, és töröljed a lefele :)

(#29346) zsolesz010 válasza localhost (#29344) üzenetére


zsolesz010
senior tag

+1 a törlésre

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#29347) Out válasza localhost (#29344) üzenetére


Out
addikt

Regisztráld be AdSense-be és ha nagy látogatottságú weboldal lesz, akkor megtartod a bevételt.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#29348) macilaci78 válasza localhost (#29344) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ne töröld, nehogy helyette mással pakoltasson fel valamit.
Karbantartás mód és valami csecse generált jelszó a tárhelyhez is. Esetleg linux disztróval minimalizált a rendelkezésre álló szabad tárhelyet. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#29349) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor behajtunk. :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#29350) MR_Joe válasza VegyesTamás (#29349) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

...az egyirányú utcába szemből, majd a minket megállító rendőrnek ártatlan arccal mondjuk: "de hát én nem is mentem két irányba" ...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.