Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#31201) TazLeacher válasza po1son (#31199) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor érdemes 2 hetente próbálkozni? :U

(#31202) po1son válasza -=Vacsek=- (#31200) üzenetére


po1son
addikt

Inkább lennék egy majom, mint egy erkölcstelen b..om.... ;) :DDD
Részemről off...

jer1cho : Igen...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31203) albert8 válasza TazLeacher (#31201) üzenetére


albert8
addikt

Esetleg steamgifts-en egy post -ot megérhet a kérdés.
Igy többen tudnának véleményt mondani.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31204) Wolverine válasza -=Vacsek=- (#31200) üzenetére


Wolverine
félisten

Már ne is haragudj, de ha egy jótékony célú felajánlásra azért pályázol, hogy a nyereményt eladhasd, az gerinctelenség. Szvsz aki ilyen mentalitással akarna részt venni, azt ki kellene zárni a sorsolásból.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31205) Иван válasza Wolverine (#31204) üzenetére


Иван
őstag

Így van. Sok játékra pályáztam volna, de van bennem annyi tartás, hogy mivel egy lyukas fillért nem dobtam a közösbe, még esélyt se adok arra, hogy kivehessem.

Mondjuk a TF2 item sorsolásra ajánlottam fel, de azokat azóta se láttam kiírva sorsolásra. De ez más kérdés. Meg lehet csak én nem figyeltem.

SZERK
Visszakerestem, az egyiket kirakták sorsolásra, de ha jól tudom egy duelt is adtam. Na mindegy, nem akarok én itt izélni.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31206) po1son válasza Иван (#31205) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem megér egy pm-et az adott illetőnek. :K
Habár az is lehet, hogy csak később kerül sorsolásra, de ahogy nézem vége lett ennek a tf2 ajándéksorsolásnak...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31207) Иван válasza po1son (#31206) üzenetére


Иван
őstag

Dehogy is, most az az egy duel minigame akkor se lenne nálam használva, ha még tolnám. HA ő felhasználta, annak is jobban örülök, mintha nálam lenne és állna.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31208) djculture válasza Wolverine (#31204) üzenetére


djculture
félisten

Álljon már meg a nászmenet, a nyereményt aktiválni kell az akounton nem? Akkor meg hogy adja el, sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#31209) BigBlue69 válasza Иван (#31205) üzenetére


BigBlue69
őstag

Duel is ki lesz sorsolva.. Csak nem sok értelmét látom.. még a SR3 sorsolás se ért kb. semmit.. Ha felveszel sztem.. vagy rám irsz.. vissza adom szívesen..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31210) Иван válasza BigBlue69 (#31209) üzenetére


Иван
őstag

Nehogy vissza add te tuskó, mondtam, hogy nem kell. Ha akarod sorsold ki, ha akarod használd el, akárhol hasznosabb, mint nálam.

Nem bántásból mondtam, vagy mert irigylem a dolgot. :R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31211) daneel92


daneel92
tag

sziasztok!
hogy tudom aktiválni a steam big picture módját? tudom, hogy még béta fázisban van, de érdekelne

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#31212) NFL#13 válasza -=Vacsek=- (#31189) üzenetére


NFL#13
tag

Kisbarátom, neked elég volt az összes eddigi megnyilvánulásod, hogy mindenki rájöjjön arra ,hogy milyen "ember" is vagy.
Szóval a helyedben én csöndben lennék!
A szememben egy szardarab vagy, már régen ki kellett volna baszni a Bluegift-ről.
Részemről lezárom az egészet ,mert úgy is ilyen szarházi maradsz egész életedben ,akármit is mondok.
Gratulálok! :R

[ Szerkesztve ]

(#31213) ViharVadász válasza Crytek (#31184) üzenetére


ViharVadász
őstag

Köszi! Nekem megéri, imádtam ezt a játékot nagyon! :K :C

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#31214) ollie válasza Lewzke (#31194) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tesódnak hozz létre új Steam accountot, úgyis F2P játékokkal játszik.

***

(#31215) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kérnék mindenkit, hogy most hagyja abba a személyeskedést!

***

(#31216) TazLeacher válasza ollie (#31214) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az ötlet jó, viszont nem megoldás "visszafelé"...én megértem, hogy mi a gondja. A Spiral Knights-os szemetek nekem is ott figyelnek.

(#31217) albert8 válasza TazLeacher (#31216) üzenetére


albert8
addikt

No they can't,...They don't want to "mess" with player gamelist without any good reason.
I allready try this when I got pissed with Section 8, when I spend about 2 months trying to activate it on Games for Windows Live, without any success. I would like to remove it from my list, but only I could do was create "Garbage" group and hide it in there.....

Itt egy válasz.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31218) cskamacska válasza po1son (#31179) üzenetére


cskamacska
addikt

Igazából majdnem úgy nyomja, mint a Steam ajándék kereskedelemre berendezkedett ruszkik, akiknek ebből tényleges kereset kiegészítésük származik. Maga az a tény, hogy 1 zakciós KF-et nem akar beregésztrálni a fiókjára, mert az is kiesett bevétel, mutatja a jóember milyen komolyan veszi a játék kereskedelmet.
Bluegiftes ténykedése egyrészről jogos, mert tényleg nincs sok saját játéka, másrészt rotflol, mert lehet hogy csak a haszonból a hátán tudná vinni az egészet.

más: Oil Rush az Steamworks játék? Anno mintha úgy olvastam volna hogy az, de GetGames nem írja. Egyébként 4 euro most GetGamesGo-nál.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31219) Иван


Иван
őstag

Szerintetek HL antaholgy (HL1 + opposing force + blue shifT9 lesz majd leárazva karácsony környékén vagy valamikor? Mert akkor tudok várni vele.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31220) cskamacska válasza cskamacska (#31218) üzenetére


cskamacska
addikt

:DDD Jó, megvan, az. Itt egy WTF Is.. belőle Totalhonchograndétől.
Nekem tűrhetőnek tűnik és az Unigine motor miatt szép is.

Iván: Csak nem téged is felizgatott a Black Mesa? :P
Rhekua Steam Sales monitorozója szerint tutifix.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31221) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Tudnak játékot törölni, ha akarnak. Többször olvastam már itt-ott, hogy megtették. A múltkor Super MNC guest pass-eket akartam töröltetni a tárgytárolóból, és ezt a sablonválaszt kaptam rá:

Steam achi visszaállításra van a Steam Achievement Manager. Szándékosan nem linkelem, első találat Google-ben. Fórumok szerint biztonságos, nem banolnak érte, a játéknak nem is kell futna a berheléshez, csak a kliensnek. Én csak elindítottam, nem változtattam semmit, így nem is tudok állást foglalni. Döntsön mindenki saját belátása szerint a használatát illetően!

(#31219) Иван:
Ha lesz karácsonyi akció, biztos le lesznek ezek árazva! Bár a lottószámokat tudnám ennyire biztosan. . . :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#31222) Lucas Kane válasza Иван (#31210) üzenetére


Lucas Kane
tag

Ez a tuskó csak nekem volt erős?

@BigBlue69: Megértem, járna egy 'elnézést', de Gálvölgyit idézve: "Én kérek elnézést". :)

[ Szerkesztve ]

(#31223) BigBlue69 válasza Lucas Kane (#31222) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nem.. Nekem is.. :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31224) Wolverine válasza Иван (#31219) üzenetére


Wolverine
félisten

Minden Valve akcióban van leárazott Half-Life :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31225) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem tudom , valami lehet a levegoben fiuk , de ma nagyon eluralkodtak itt az indulatok.
Nem vagyok meggyozodve rola hogy ez helyes. :(

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#31226) TazLeacher válasza SenorGrande (#31221) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Erre kellene valami "bizonyíték", és akkor arra lehetne hivatkozni. Nekem is azt ajánlották, hogy rakjam be egy csoportba, ér rejtsem el.

(#31227) Иван válasza BigBlue69 (#31223) üzenetére


Иван
őstag

Ez amolyan játékos megszólítás akart lenni, mint a "jaj, te csacsi". Tudod, hogy tuskó vagy, hogy megfordult a fejedben, hogy visszakövetelem. :B

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31228) olly


olly
aktív tag

Ki mit gondol a VPN-ről?
Hiszen itt hardveraprón láttam F1 2012-t 4-ért, de... VPN-el kell aktiválni...
Ebből származhat majd késöbb bármiféle problémám? Elég sok játék van az accountomon, és nem lenne jó elveszíteni őket egy játék miatt. :U

(#31229) jozsi252 válasza olly (#31228) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen származhat, mivel tiltva van már. Épp danih-val konzultáltam erről a dologról pár órával ezelött, szóval én is letettem az F1-ről. Inkább elmegyek és megveszem Galaxisba de pár ezer forint miatt nemakarom kockáztatni az accomat én sem.

iPhone 13 Pro Max

(#31230) Rusher válasza olly (#31228) üzenetére


Rusher
őstag

Account banolással jár...nem értem minek minden másnap ezt kérdezgetni, baromi unlamas már ezt olvasni minden másnap 50hsz-en keresztül....sőt, ha jól emlékszem ollie is megmondta már, hogy mivel illegális dolog tiltott a fórumon... :U

(#31231) Agyzuzo válasza Bluerainbow (#31225) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Még jó, hogy az elmúlt 2 napot céges team buldingen töltöttem irtózatos mennyiségű pálinka és bor társaságában. 5 pálesz után hatalmas feeling íjászkodni. :D Talán még a flame-nél is jobb. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#31232) olly válasza Rusher (#31230) üzenetére


olly
aktív tag

Sajnálom, mostanában nemvoltam gépközelben, és nem volt kedvem xxx hsz-t visszaolvasni. Így gondoltam megkérdezem, akkor hamarabb kapok rá választ, de bocsánat! :F

(#31233) danih válasza olly (#31232) üzenetére


danih
addikt

Már egy jó ideje érvényben van, és a Steam eléd lökte egy elfogadandó nyilatkozattal egyetemben, amire te egy OK-ot nyomtál.

(#31234) albert8


albert8
addikt

Steamhez is kapcsolódik igy beraknám a kérdést:[link]

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31235) TazLeacher válasza albert8 (#31234) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tudod használni, én is ezt csináltam több játéknál is.

(#31236) Иван válasza Wolverine (#31224) üzenetére


Иван
őstag

Ja, ezen átsiklottam. Akkor várok.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31237) jozsi252


jozsi252
veterán

Úgy néz ki hogy jövő hét végefele meglesz a terás WD Black winyóm. Az lenne a kérdésem a Steam mappával kapcsolatban, hogyha nemakarom újra letölteni a játékokat, akkor kompletten az egész Steam mappát húzzam át az új winyóra?

Illetve ami még kell azt majd mellétölti a Steam? Illetve van jópár játéknál hogy C Visual ++ vagy mit tölt le 1-2 játékhoz, meg physx-et, ezek a file-ok is autómatikusan átkerülnek az új winyóra, vagy ezeket a rendszer a rendszer winyómra telepíti?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#31238) danih


danih
addikt

Unalmamban aktiváltam magamnál egy Border 2-t, mielőtt visszaküldtem volna.
Meglepetésemre működött, simán... Aztán csekkoltam - és tényleg, ezen is változtattak.
Licensz infó a játékról, ezt a bejegyzést kreálta a steamemben:
--------------------------------
License Borderlands 2 Retail RU (16143):
- State : Active
- Created : Sat Sep 22 16:11:32 2012 in HU
- Depots : 49520, 49521, 49522, 49523, 49524, 49525, 49526, 49527, 49528, 49530, 217490, 217491, 217492,
--------------------------------
Ott a 49520 ami a ROW verzió... Töltődik gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#31239) maross válasza danih (#31238) üzenetére


maross
veterán

Ez egy mennyi forintba fajos verzio?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31240) Crytek válasza maross (#31239) üzenetére


Crytek
veterán

Korábban linkeltem egy oldalt ott ~3430FT a Borderlands 2 és nincs vele gond!

A webshop: CDDISKI

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#31241) bazsi83vp válasza Crytek (#31240) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

jók az árak - az innen vett Skyrim menni fog nekem? Vagy azt ne reszkírozzam meg?

(#31242) danih válasza bazsi83vp (#31241) üzenetére


danih
addikt

Innen egyáltalán ne reszkírozz, semmit - menj inkább yuplay.ru-ra

[ Szerkesztve ]

(#31243) Crytek válasza bazsi83vp (#31241) üzenetére


Crytek
veterán

Skyrim és Rage ezek oroszok csak :(

Sleeping dogs-ot vettem itt nem volt vele semmi gond!

Next PC Upgrade: 2022

(#31244) bazsi83vp válasza Crytek (#31243) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

észrevettem (Язык: Русский) - szerencsére a yuplayos nem annak van írva.

(#31245) Crytek válasza bazsi83vp (#31244) üzenetére


Crytek
veterán

Pedig a yuplayes Rage és Skyrim is only orosz területen aktiválható. Max vpn-el tudod aktiválni ami rizikos!

Next PC Upgrade: 2022

(#31246) bazsi83vp válasza Crytek (#31245) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Köszi. Akkor sajnálom a fejlesztőket, de olyan forgalmazótól nem veszek aki lekorlátoz, mert az ő érdekeltségébe tartozó régióban lakom.

(#31247) danih válasza bazsi83vp (#31244) üzenetére


danih
addikt

Te a nyelvre gondolsz, az más, mint a régió. Jól van kiírva minden.A vpn pedig nem csak "rizikós", hanem tiltott.

(#31248) Wolverine válasza bazsi83vp (#31246) üzenetére


Wolverine
félisten

Még mindig kiköltözhetsz a régióba tartozó egyik országba és élvezheted az olcsóbb játékokat :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31249) bazsi83vp válasza danih (#31247) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

1... a nyelv is számít, mert hiába értem az oroszt, az angolt mégis csak jobban.
2... tudom mi a régió és ha a yuplay se reg.free kódokat ad akkor sajnálom, de a Cenega (vagy mi) tőlem fél petákot nem kap, megoldom másképp (peer-to-peer) hogy legyen játékélmény - ennyi :)

(#31250) Youri


Youri
veterán

Ubuntu Steam.nek létezik tesztelhető változata?

RTX ON

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.