Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#30501) Youri


Youri
veterán

A Shogun 2 valamiért egy sort hozzáad a DLC-khez is, ugyanazon a néven, ezért lehet, hogy 2 elemet tartalmaz a gift.

RTX ON

(#30502) danih válasza ollie (#30499) üzenetére


danih
addikt

Én sem hallottam ilyenről, CDR-ben sem látok ilyet. Szerintem egy félreértés lehet az alapja a dolognak.

(#30503) Bluerainbow válasza ollie (#30499) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem tudom , igy mondta a felajanlo.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#30504) Lewzke válasza danih (#30502) üzenetére


Lewzke
őstag

Igen, de nem mindenki jártas ebben, megtévesztő ez így. Az ember elcseréli ennek megfelelően és akkor így jár, itt senki sem hibázatható a Valve és a Shogun kiadóján kívül, főleg nem a felajánló, ő egyszerűen nem tudta, hogy nincs ilyen, ahogy én sem. Ennyivel is többet tudunk.

[ Szerkesztve ]

(#30505) Bluerainbow válasza Lewzke (#30504) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nekem is az jott le eloszor hogy biztos ugy van mint a The Ship-nel. Egyertelmu hogy nem a felajanlo a hibas.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#30506) Niczo válasza Bluerainbow (#30503) üzenetére


Niczo
senior tag

Megnéztem a fiók részleteinél és ott így szerepel:
Holiday Sale 2011 Gift: Total War: Shogun 2
Az eredete ennél fogva egyértelmű, attól tartok 2 példányt egybe nem ajándékoztak a karácsonyi akcióban. Ez bizony bug volt.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#30507) Mardel


Mardel
őstag

Cdkeyshere.com-on és a cdkeysdirect.com-on miért olcsóbb egy-két játék, saletől eltekintve mint a többi oldalon?

Gondolom orosz kulcsokat árulnak de dollárért, nyomott árakkal? Vásárolt már valaki tőlük, mennyire megbízható?

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30508) csaba951 válasza Mardel (#30507) üzenetére


csaba951
veterán

Azért mert, mind a két oldal orosz kulcsokat (is) árul. Természetesen haszonnal. Legfeljebb a hasonló oldalakhoz képest tűnik olcsóbbnak, de persze ők is haszonnal dolgoznak. Akiknek ilyen kell az simán talál olcsóbb boltot. A többi vásárlónak meg nem ajánlom ezeknek az oldalaknak a használatát.

Sok buktatójuk van ezeknek az oldalaknak. Nem kapja meg a kulcsot az ember, a kapott kulcs már ki van osztva, a bankkártyánk adataival visszaélnek. Persze aki vállalja a kockázatokat az csinálja, de az átlag vásárló jobb ha ezektől távol marad. Ezeket a boltokat nem nekik találták ki.

cdkeyshere.com review
Hm. Ennek egész jó híre van.

cdkeysdirect.com review
Na, ezzel már kicsit több probléma van. De még mindig nagyon jónak számít ebben a műfajban.

[ Szerkesztve ]

(#30509) Lewzke válasza Mardel (#30507) üzenetére


Lewzke
őstag

[link]
A WOT-on nem írnak róla jókat, mármint a cdkeyshere-ről. Én mindkettőt kerülném, a másodikról sok infót nem tudok. Az a poén, hogy a reputation oldalra visszaírt valaki, hogy nézd meg könyörgöm még egyszer, hihetetlen, hogyan menti az irháját.

[ Szerkesztve ]

(#30510) Alien83 válasza Mardel (#30507) üzenetére


Alien83
senior tag

Mint írtuk saját felelőségre, de én is az elsőt választanám ha ez a 2-ő közül kéne használnom valamelyiket.

[ Szerkesztve ]

(#30511) warcat


warcat
veterán

Szemezek a Crysisekkel,van ezeken valami cseszegetős/bejelentkezgetős DRM a Steamen kívül?
Az 1-nél látom van Securom 5x aktiválással,gondolom azért normális használat,megfelelő uninstall mellett várhatóan nem lesz baja.A kettőről leszedték vajon amikor felkerült újra a Steam-re?

EA: It's in the crate!

(#30512) Иван válasza SenorGrande (#30498) üzenetére


Иван
őstag

Nem, nekem egy kártyám van.

De nem fenyeget az a veszély, hogy sokat nyúljanak le róla :))

"Persze, csak a webkártya éves díja jelentősen kevesebb, mint egy - ha jól értem - másik bankkártyának."

Attól függ. Ma már használható kártyát is lehet olcsón kapni pl maestrót már évi pár száz ft-os fenntartásért (és ha igaz amit írtatok, jó netre), és még fizikai kártyád is lesz.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30513) csaba951 válasza warcat (#30511) üzenetére


csaba951
veterán

Crysis és Crysis Warhead esetén azóta felemelték "50 machine limit"-re. Ez jó.

A Crysis Warhead-hez itt találsz revoke tool-t.

A Crysis 2-en "5 machine limit"-van. A játék mappájában lévő activation.exe-vel meg tudod nézni, hogy éppen hol tartasz. Ugyanitt revoke-olni is tudsz.

(#30514) warcat válasza csaba951 (#30513) üzenetére


warcat
veterán

Köszönöm a választ ! :)
Na majd még meggondolom ezt a dolgot.

EA: It's in the crate!

(#30515) 7 válasza Alien83 (#30400) üzenetére


7
addikt

Alien83: A warezt még ilyen szinten is kerülni kéne a fórumon. A további beszélgetést (ha tervezted volna) erről a problémádról inkább ne erőltesd, mert szembemegy a szabályokkal. És a tisztánlátás kedvéért: ez most moderátori figyelmeztetés.

[ Szerkesztve ]

(#30516) jozsi252 válasza olly (#30408) üzenetére


jozsi252
veterán

Na az jólesz akkor nagyon. Igen azt tudom hogy elöbbre jött egy picivel. Kíváncsian várom már nagyon. Demo-ba gondolom kizárt hogy lesz egy kis korlátolt multi rész mi? Csak hogy látni lehessen hogy müxik a steam-es multi rész. Jó hát mondjuk bizonyított már..

Lényeg hogy nincs GFWL

iPhone 13 Pro Max

(#30517) BigBlue69 válasza jozsi252 (#30516) üzenetére


BigBlue69
őstag

Dirt Showdown-ban is volt multi demó.. Akkor itt is lehetne..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#30518) Alien83 válasza 7 (#30515) üzenetére


Alien83
senior tag

Köszönöm hülye nem vagyok, a warez téma tudom hogy tilos, de itt nem maga a játék akart lenni a lényeg, hogy még 1x megemlítsem.

Hanem hogy erről a vírusról azt olvastam hogy belepiszkál egy idő után a registry-be, és hogy a steam-et elcseszheti, és nem tudja a gazdája elindítani.
Szóval nem warez játékról kérdezgettem hogy hogy indul el, csak akartam jelezni hogy akinek netán valami gondja van előfordulhat hogy ott lesz a probléma....

Ennyi. De köszönöm a figyelmeztetést.
privátba nem tudtam írni mert nem emlékeztem ki mondta régebben hogy szar a steam neki.
Ha waerzról akartam volna írkálni konkrétan akkor az elmúlt kb fél év alatt sokszor megtehettem volna.

(#30519) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Kérdés: Anno valami probléma volt a Valve és EA között, nem is lehetett megvenni pl. a Crysis 2-t. Dobozosan megvettem, csak a játék kedvéért feltelepült az Origin.
Most meg azt látom hogy a steamen, qrva olcsón itt is meg lehet venni a Crysis2..., tehát kibékültek.
Szerintetek mi lenne ha kigyilkolnám az Origin-t (uninstall) és az eredeti dobozos Crysis2 kódját megetetném a steam-el? Működne itt?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#30520) albert8 válasza VGYke (#30519) üzenetére


albert8
addikt

Tuti, hogy nem.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30521) Youri válasza VGYke (#30519) üzenetére


Youri
veterán

nem... attól még, hogy valamit meg lehet venni steamen is, nem jelenti azt, hogy az egyéb retail verziók regelhetőek is.
De tudtommal a dobozos C2 esetében az Origin csak opcionális

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#30522) Executioner


Executioner
tag

Üdv.,

Ha Steamgifts-en nyert tőlem valaki akit felfüggesztettek (Suspended), akkor az még visszatud jelezni hogy megkapta a nyereményét?

Exec

(#30523) Mardel válasza Executioner (#30522) üzenetére


Mardel
őstag

Nem, mert nem tud belépni.
Írj a supportnak hogy kérsz egy újrasorsolást, ha még nem küldted el neki.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30524) BigBlue69 válasza Executioner (#30522) üzenetére


BigBlue69
őstag

De előtte várj.. Mert lehet én vagyok.. :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#30525) Executioner válasza Mardel (#30523) üzenetére


Executioner
tag

Köszönöm a gyors választ!

Sajnos már elküldtem neki 3 napja, akkor még nem volt felfüggesztve :W

A felfüggesztés az végleges? A rendszer meddig várja hogy visszajelezzen?
Ha nem jelez vissza hogy megkapta akkor az olyan mintha én nem küldtem volna el?

BigBlue69
Ha csak nem vagy Svédországban akkor nem valószínű hogy te vagy :)

[ Szerkesztve ]

Exec

(#30526) Mardel válasza Executioner (#30525) üzenetére


Mardel
őstag

A felfüggesztés általában végleges, fake giveaway, regift, stb. miatt tiltják ki őket.
Írj a supportnak, hogy elküldted neki mikor még nem volt kitiltva, próbálják meg hozzáadni az értékét a fiókodhoz, mert akinek elküldted már nemtudja visszaigazolni.

(#30527) BigBlue69: Meg kell nézni a kitiltott felhasználó steamgiftses profilját, ha van olyan játék amit nyert és azt felajánlotta újra , vagy vannak törölt felajánlásai, akkor nem beszólásért lett tiltva...

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30527) BigBlue69 válasza Mardel (#30526) üzenetére


BigBlue69
őstag

Vagy mert steamtraden valakit le stupidoznak fél éve..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#30528) Executioner válasza Mardel (#30526) üzenetére


Executioner
tag

Akkor megpróbálom lerendezni a supportal.

Egyébként ő az a felhasználó. Nem ajánlott fel még semmit és nem is nyert semmit, csak tőlem...

Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Exec

(#30529) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Napi Steam akció: Terraria 3,39€ -66%
Aki nem játszott vele, annak bátran ajánlom! :) :C

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30530) VGYke válasza Youri (#30521) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszaitokat!
C2 esetében az Origin csak opcionális...
Nekem olyan dobozosom van, hogy előbb telepíti az Origint, mint a játékot... Útálom!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#30531) Lucas Kane válasza ViharVadász (#30381) üzenetére


Lucas Kane
tag

Nekem elindult minden probléma nélkül, viszont vagy nincs motorhang, vagy elektromos autót kaptam, csak madárcsicsergést hallok vezetés közben, az meg elég fura. :(( (Menüben be van állítva a motorhang.)

(#30532) Youri válasza VGYke (#30530) üzenetére


Youri
veterán

akkor nem szóltam... nekem olyan volt, hogy telepítette a játékot, azt indulhatott, később regeltem originre

RTX ON

(#30533) Hunork


Hunork
veterán

Üdv srácok!

Az Origin kálváriámnak köszönhetően (EA Origin ), úgy gondoltam, hogy megváltoztatom a Steam-en is az email címemet. Ez meg is történt, az új címre jött is levél, hogy hitelesítsem, ez is megtörtént.
Ennek ellenére még mindig a régi email cím szerepel a fiókom beállításaiban, sőt, a böngésző általi belépés esetén szükséges kódot is a régi címre küldték.
Most akkor mi a retek van?
Az új fiókon ott van a sikeres változtatás, de a régire küldenek nekem levelet?
A bejelentkezéskor sem csinál semmit, automatikusan belépek, és a hitelesített cím még mindig a régi.
Mit kell tennem?
(az egész műveletet szombaton intéztem, tehát lassan 2 napja!)
Köszönöm előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#30534) danih válasza Hunork (#30533) üzenetére


danih
addikt

Van Steam topik is, kukkantsd meg pár napra visszamenőleg, néhánynaponta felmerül ez, most is volt erről szó a napokban.

(#30535) Hunork válasza danih (#30534) üzenetére


Hunork
veterán

Hát lehet, hogy hülye vagyok, de nem nagyon találtam. Elfelejtett email cím, meg jelszót igen.
A Steam Guard amúgy bekapcsolva, jó hírben állok, semmi probléma, csak biztonsági okokból szeretném megváltoztatni. Az új címre jött, hogy sikeres volt, hitelesítsem, megtörtént. Bejelentkezés, és belépés után azonban a régi szerepel. Nem értem... :F
(arra is gondoltam, hogy a változtatás idejére a Steam Guard-ot nenm kell kikapcsolni???)
öööö...és ez a Steam fő topik, nem?

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#30536) SityiSXT válasza Hunork (#30535) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ha jól emlékszem, a címváltoztató Steam ablakot addig nem szabad bezárni, amíg a címcsere le nem zajlik teljesen. De a topic első hozzászólásában szerintem le van írva ennek a pontos menete is.

[ Szerkesztve ]

(#30537) Hunork válasza SityiSXT (#30536) üzenetére


Hunork
veterán

Ezer hála... :R
Röhej, de most már jó...
egy ablak... :W
Köszönöm a segítséget!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#30538) maross


maross
veterán

Steamgiftsen 100 db indiegala 8 sorsolason.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30539) Wolverine válasza danih (#30534) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a Steam topic :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30540) danih válasza Wolverine (#30539) üzenetére


danih
addikt

LOL azt hittem az Origin topikban vagyok, ott beszélgettünk erről. :DDD

(#30541) Hunork válasza danih (#30540) üzenetére


Hunork
veterán

:D
Gondoltam...
De már írtam oda is... remélem, vége a rémálomnak...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#30542) csaba951


csaba951
veterán

Mensa Academy; -50%; 9,99 EUR
Kb. 6 hete jelent meg, ez az első komolyabb leárazása.

(#30543) lostprophet válasza csaba951 (#30542) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Jesszusom, Menses Academy-t olvastam :DDD

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#30544) danih válasza lostprophet (#30543) üzenetére


danih
addikt

Kinek mi, amúgy én is, whatever...
-80%-ba jó lesz, esetleg bundliban.

(#30545) Bluerainbow válasza danih (#30544) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Mind betegek vagyunk , en is azt olvastam :W :Y

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#30546) maross válasza Bluerainbow (#30545) üzenetére


maross
veterán

Tenyleg betegek vagytok :K.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30547) csaba951 válasza Bluerainbow (#30545) üzenetére


csaba951
veterán

Hát ez nagyon fura! Soha nem találkoztam még senkivel, aki félreolvasta volna. Most meg hirtelen ennyien...

(#30548) danih válasza csaba951 (#30547) üzenetére


danih
addikt

Üdv a péhán :DDD

(#30549) Joci93


Joci93
senior tag

[Ehhez] mit szóltok? :Y

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.