Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#30101) ollie válasza wwenigma (#30096) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Francba, most miattad megvettem. :DDD

***

(#30102) Иван válasza ollie (#30095) üzenetére


Иван
őstag

Nem rossz a faltout 3, csak pont ugyan az, mint a kettő.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30103) Amantius válasza Иван (#30102) üzenetére


Amantius
senior tag

Te nem az Ultimate Carnage-ra gondolsz?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#30104) ollie válasza Иван (#30102) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#30105) albert8 válasza Иван (#30102) üzenetére


albert8
addikt

Olyan hogy faltout 3 szerintem nincs :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30106) Иван válasza Amantius (#30103) üzenetére


Иван
őstag

Hm, érdekes. Nálunk (vagyis a környezetembe) mindig az volt a hármas, most tudtam csak meg, hogy van egy "hármas" hármas. Vagy mi. :B

albert8: elütés... :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30107) Mardel válasza Иван (#30106) üzenetére


Mardel
őstag

Ultimate Carnage eredetileg a Flatout 2 konzolos változata volt, mert konzolra egyik rész sem jelent meg.
Gondolták hogy a konzolosok ne maradjanak ki a buliból megcsinálták felújított graffal a Flatout 2-t, majd kiadták később PC-re is.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30108) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Van 3db Red Orchestra 2 vendégkártyám. Akit érdekel dobjon PÜ-t!
Most akciós is a Getgamesen [link]

(#30109) DeadBullet


DeadBullet
tag

Sziasztok.

Segitségeteket szeretnem kérni, hogy greenlight-on két játék biztos bekerüljön a steam kinálatába. Két nagyon jó játék. Imádom öket. Euro Truck Simulator 2 es Scania Truck Driving Simulator.

Köszönöm mindenkinek.

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#30110) Csabee. válasza DeadBullet (#30109) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nagyon jó játékok!!

Üdv: Csabee.

(#30111) ViharVadász válasza DeadBullet (#30109) üzenetére


ViharVadász
őstag

Adtam mindkettőre egy-egy szavazatot :) :K

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30112) Иван válasza Mardel (#30107) üzenetére


Иван
őstag

Ja, így már értem. Akkor az inkább egy ilyen dlc szerű valami. Amúgy emlékszem rá anno mennyit bosszankodtunk, hogy a hármas egy fos.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30113) csaba951


csaba951
veterán

Borderlands 2 Season Pass 10 EUR
Ugyan nem akciós, de szerintem nagyon megéri. 4 db DLC-t kapunk a pénzünkért cserébe, mindezt 1 éven belül ígérik.

Ha van orosz kapcsolatod, akkor még olcsóbb, csak 150 RUB.

(#30114) SenorGrande válasza csaba951 (#30113) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Majd inkább a GOTY-t, szűk másfél év múlva, 7,5-ért. . .

;]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#30115) FrozeN`


FrozeN`
tag

Aztarohadt, hogy ez a Greenlight mekkora húzás volt a Valve részéről... ez igen. :) :R

Egyrészt ezt neked EA, másrészt szerintem pont ez kellett a PC-s játékiparnak. A crowdfunding is milyen sikeres és működik ezerrel, ez szinte ugyanazon az elven működik... Én már nem nagyon játszok, de ez az egész elképzelés, meg a már fent lévő játékok azért valamennyire visszahozták a kedvem az egészhez. :C Jóó lesz ez.

(#30116) Csabee. válasza FrozeN` (#30115) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mi az a Greenlight?? :D

Üdv: Csabee.

(#30117) Debilon válasza Csabee. (#30116) üzenetére


Debilon
addikt

játékokat lehet javasolni hogy mik kerüljenek be a kínálatba

steam főoldalon fenn van a bannerje

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#30118) Csabee. válasza Debilon (#30117) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaja látom is közben, nem rossz ötlet.

Üdv: Csabee.

(#30119) Niczo


Niczo
senior tag

Ezt a kiváló elmebeteg játékot tessék lájkolni :DDD
Ja, kötelezően ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#30120) djculture válasza Niczo (#30119) üzenetére


djculture
félisten

Petíciót kell aláírni :C

(#30121) albert8 válasza Niczo (#30119) üzenetére


albert8
addikt

:C :Y :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30122) Csabee. válasza Niczo (#30119) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Régen csíptem!:))

Üdv: Csabee.

(#30123) kérdező00112


kérdező00112
csendes tag

Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan lehet cod 6 multiba belépni egy szerverre.
A játék eredetibe van meg ezért nem értem hogy miért nem rudok multizni.
:W

(#30124) Иван válasza kérdező00112 (#30123) üzenetére


Иван
őstag

Steames? Csak mert ha nem, akkor nem szeletelem miért ide jöttél.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30125) albert8 válasza kérdező00112 (#30123) üzenetére


albert8
addikt

A játéknak van topikja, de azért nem tudsz belépni, mert nincsenek benne dedikált szerverek.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30126) Youri válasza Иван (#30124) üzenetére


Youri
veterán

MW2 steames

RTX ON

(#30127) kérdező00112


kérdező00112
csendes tag

steames a játék be is lép a multiplayerbe rendesen csak nem csatlakozik szerverhez

(#30128) albert8 válasza kérdező00112 (#30127) üzenetére


albert8
addikt

A játéknak van topikja, de azért nem tudsz belépni, mert nincsenek benne dedikált szerverek.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30129) kérdező00112


kérdező00112
csendes tag

ez mit jelent hogy nem is fogok tudni multizni vagy hogy lehet?

(#30130) ViharVadász válasza kérdező00112 (#30129) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nekem is úgy van meg Steam-es, de nekem se működik a multi szinte. Elsőnek én úgy csináltam múltkor, hogy vártam míg a szerver kereső felmegy 150 ping fölé, aztán kb 2-3 percet még várok. Lelépek és újra elkezdek keresni szervert, akkor már talál. De itt van a megfelelő topic hozzá: [link]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30131) albert8 válasza kérdező00112 (#30129) üzenetére


albert8
addikt

Itt ne offolj, ez nem a te topikod![link] Ezen kívül , próbálj helyesen írni és használd a válasz gombot.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30132) kérdező00112 válasza ViharVadász (#30130) üzenetére


kérdező00112
csendes tag

Köszönöm BirkaZoli
:)

(#30133) ViharVadász válasza kérdező00112 (#30132) üzenetére


ViharVadász
őstag

Remélem sikerül, sok sikert! :) ;)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30134) Wolverine válasza Niczo (#30119) üzenetére


Wolverine
félisten

Rég megvehető a GOG.com-on ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30135) Niczo válasza Wolverine (#30134) üzenetére


Niczo
senior tag

És hol marad a sor? ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#30136) BigBlue69 válasza Niczo (#30135) üzenetére


BigBlue69
őstag

Esetleg Desurán..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#30137) cskamacska válasza FrozeN` (#30115) üzenetére


cskamacska
addikt

Az persze, micsoda világmegváltás ez a Greenlight, mondjuk ahelyett, hogy a legtöbb említett játék egyszerűen felkerülne a Steamre, csak úgy. :U

Ehhez képest az indie fejlesztők jó pénzért reklámoztathatják magukat csak azért, hogy egyáltalán bekerüljenek a kínálatba, ahelyett hogy már a megvásárolható játékot reklámoznák. :W
Bezzeg a nagy kiadók játékait nem állítják ki ketrecharca egymás ellen, azok bármilyen szemetet megjelenthetnek Steamen szó nélkül! :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30138) ollie válasza cskamacska (#30137) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát igen. Az alapötletből biztos ki lehetne hozni valami jót, de ilyen formában egy nagy kalap.

***

(#30139) csaba951 válasza cskamacska (#30137) üzenetére


csaba951
veterán

>Bezzeg a nagy kiadók játékait nem állítják ki ketrecharca egymás ellen,
>azok bármilyen szemetet megjelenthetnek Steamen szó nélkül!

Ez előtt én is értetlenül állok! Vajon miért engedik égetni magukat ezekkel az ipari hulladékokkal? Az ok, hogy pénzért mindent, de azért itt is kellene lennie határoknak.

Itt van pl. 2012 "gyöngyszeme" a Legends of Pegasus, 44,99 €-ért. Metacrtic 33/100 és 1,9/10. És nem azért, mert nem értették meg a játék zsenialitását az emberek!

[ Szerkesztve ]

(#30140) FrozeN` válasza cskamacska (#30137) üzenetére


FrozeN`
tag

Várj. Bocs ha én voltam figyelmetlen, de nem ingyenes a játék beküldése?

Ha nem, akkor mindjárt más.
De ha az, akkor viszont mindenképp máshogy nézném. Mondjuk úgy, hogy ez legrosszabb esetben is egy remek gyűjtőoldal (mint pl a moddb a modoknak), amit most több(tíz)ezer ember nézeget. És nem egy olyan játék van, ami már kész és kapható, és a greenlightból eljut az ember a hivatalos oldalra, ahol megveheti... előtte meg lehet, hogy az életben nem hallott a játékról. Szerintem nem olyan rossz ez, főleg hogy ilyen még nem nagyon volt. A többi meg amjd idővel kiderül... :)

(#30141) ollie válasza FrozeN` (#30140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, a Greenlightra feltenni a játékot ingyenes. Ő más költségekre célzott.

***

(#30142) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Én azt furcsállom, hogy már más rendszeren meglévő játékokat is ajánlgatnak, például a Gas Guzzlerst.

(#30143) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: 7 Wonders: Treasures of Seven

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#30144) Иван válasza csaba951 (#30139) üzenetére


Иван
őstag

Elképzelhető, hogy szerződésük van néhány fejlesztővel/kiadóval, átalánydíjért annyit forgalmazhatnak steamen, amennyit akarnak. Vagy ilyesmi.

Amúgy meg a játék minősége nem hiszem, hogy különösebben a steamre tartozna. Persze, valamennyire igen, de a szupermarket se tehet arról, ha mondjuk valamelyik csoki rossz minőségű.Természetesen a saját imidzsét IS rombolja vele, de alapjáraton a gyártó/fejlesztő szégyene. A felelősség sztem valahol úgy 30/70 körül van.

Aki meg 44 eurót kidob egy játékra úgy, hogy nem jár utána, annak meg sok pénze van.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30145) olly


olly
aktív tag

ez a steam teljessen fel..... már...
Délelött játszottam a race on-al. most akarom indítani, erre át akar valmit konvertálni hogy hatákonyabb legyen.. mondom oké.. erre elkezdeni előről leszedeni.. most ez normális?? oké leszedtem, utána nem indult el.. akkor indítom a race07-el.. ezt is át akarja konvertálni.. és persze előről leszedni..
Most miért nem volt jó neki azt ahogy edig játszottam?... :F

(#30146) vzsryl


vzsryl
nagyúr

CS:GO-t kell revokolni uninstall előtt, hogy végtelenszer újrarakható legyen?
Mert muszáj újraraknom legalább a GO-t, de lehet még a windowst is kell, mert ez így nem gyere be, hogy 5mp játék után ezt dobálja: [link].

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#30147) KRi2 válasza olly (#30145) üzenetére


KRi2
aktív tag

Pont így jártam én is. Most leszedtem mindent, és újrarakom az egészet, hátha így működni is fog. Nemtudom hogy mitképzelt magáról...

||| | || ||||| | ||| ||

(#30148) Mardel válasza vzsryl (#30146) üzenetére


Mardel
őstag

Itt nem látok ilyet.

Valve nem szokta külön DRM-el ellátni a játékait, mert a steam maga egy DRM.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30149) Иван válasza vzsryl (#30146) üzenetére


Иван
őstag

Nem hiszem. VALVe a steamen túl nem rak védelmet a játékaira (szerintem a steam eleve egy elegendő védelem).

Amúgy rákerestem, és 30 másodperc google után nem láttam erre utaló nyomot. Ja, és jobb egérklikk a játékra se ajánl fel ilyesmit (nemtom amúgy hogy kell revoke-oklni). Mindenesetre ha van valakinek erről konkrétabb infója, ossza meg.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30150) KubanitoS válasza vzsryl (#30146) üzenetére


KubanitoS
veterán

A Valve saját játékait megkötések nélkül lehet bármennyiszer telepíteni tetszőleges számú gépre.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.