Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#30551) ( V ) válasza Joci93 (#30549) üzenetére


( V )
veterán

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#30552) lostprophet válasza ( V ) (#30551) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Egy kommentben összefoglalták :D
"cool, so now i can hook up my pc to my tv and pretend its a console
sounds kinda pointless but its pretty inovative"

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#30553) wwenigma válasza Joci93 (#30549) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Onlive, kb. ennyit. Ha nem akar meghalni akkor tarsul steammel, bar szerintem lagos f0s, iranyitasilag, grafikailag meg, hajjaj.... :/

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30554) Ilsyde válasza wwenigma (#30553) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az Onlive-ot a Lauder Partners vásárolta fel, a Gaikai-t meg a Sony.

Úgyhogy a Valve csipkedheti magát :)

(#30555) mrhitoshi válasza Joci93 (#30549) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Jónak ígérkezik. Ezt már nevezem! Mondjuk hozzáteszem, hogy FPS-hez nem előny, de mint mondjuk az AC vagy az L.A. Noire, irányíthatatlan egérrel. Múltkor ki is cuccoltam a PC-vel a TV elé, de kényelmetlen volt mindig váltogatni az egér és a joy között.
Itt van róla két cikk, vagy is inkább olyan hír féle. IGN Gamespot

[ Szerkesztve ]

PS4

(#30556) Mardel


Mardel
őstag

Szerintem AC1 még kontrollerrel is irányíthatatlan. Kamerakövetést nem véltem felfedezni benne így a másik analóg karral kell bűvészkedni vele, közben meg ugrani, futni, stb...
Bill+egér kombó után probáltam ki kontrollerrel, de bill+egér jobb volt.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30557) Crytek válasza Mardel (#30556) üzenetére


Crytek
veterán

Eddig összes AC-t pc-n toltam semmi gond nincs egér és billes irányitással.Van konzolom is de eszembe sem jutna azon játszani velük!

Next PC Upgrade: 2022

(#30558) DeFranco válasza Crytek (#30557) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pedig azon jobb. Biztos lehet egérrel is irányítani, az első részt azzal is játszottam 90%-ban, de gamepaddal szerintem egyértelműen jobb. Kényelmesebb, jobban kézreáll, és hátra lehet dőlni, élvezni a történetet, a mozgást, a várost, elpihenve, nem a gép előtt előretett kézzel görnyedve.

AC-re teljesen jó a gamepad, sőt, annak az iskolapéldája, hogy mire is jó igazán.

(#30559) Agyzuzo válasza DeFranco (#30558) üzenetére


Agyzuzo
addikt

+1. AC sorozat csakis gamepad-del, lerohadva a nagyképernyős elé. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#30560) mrhitoshi válasza DeFranco (#30558) üzenetére


mrhitoshi
veterán

:R
A konzolok kerülnek előtérbe, és ez meglátszik a játékokon. Szinte az összes TPS-ről el lehet mondani, hogy ugyan olyan jól lehet irányítani Joy-al, mint egérrel, ha nem jobb.
Egy BF3-at viszont tilos azzal játszani, ez egyértelmű, de többségében elegendő egy joy is.
A komformitást viszont csak úgy lehet elérni maximálisan, ha nem csak a játékot irányítod joy-al, hanem mindent. Úgy hogy én örülök, hogy végre valaki kínál egy ilyen lehetőséget PC-re is most már, jó nagy piactérrel.
Hétvégén ki is próbálom. :C

[ Szerkesztve ]

PS4

(#30561) danih


danih
addikt

Ez jutott eszembe

(#30562) Mardel válasza Agyzuzo (#30559) üzenetére


Mardel
őstag

Hm nemtudom mi élvezet van, abban hogy a kamerát mindig állítgatnod kell mert nem követi a mozgásod (kivétel talán lovon). PL hátad mutatja elindulsz balra és oldalra néz a kamera, nem arra amerre a karakter. Szerintem sokkal szenvedősebb kontrollerrel az AC-mint egérrel, ott legalább egérrel ahova mutatok a kamera követi és mehetek W-vel előre.

Egyedül aminél bejött eddig a kontroller az a Driver SF volt, arcade autós játékhoz jó, de szimulátorokhoz meg ott a kormány+pedál.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30563) Lewzke válasza danih (#30561) üzenetére


Lewzke
őstag

Remek. :C

(#30564) Crytek válasza DeFranco (#30558) üzenetére


Crytek
veterán

Én sosem értettem ezt a " hátra lehet dőlni, elpihenve, nem a gép előtt előretett kézzel görnyedve" konzolos szöveget.

Nekem is van konzolom és mégis ugyanúgy ülve tolom mint a pc-s gameket.
Fekve stb valahogy kurvára nem tudom beleélni magam.

Next PC Upgrade: 2022

(#30565) ( V ) válasza Agyzuzo (#30559) üzenetére


( V )
veterán

nekem voltak szabadságfok gondjaim a kontrollerrel ami az egér/bill-en fel se tűnt, viszont a kont. kényelmesebb :K

(#30561) danih

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#30566) csaba951


csaba951
veterán

Sam & Max are 25! Celebrated Crime-Fighting Duo Hit Landmark Anniversary
Most ünnepli a 25. születésnapját a Sam & Max sorozat. Így ezen a hétvégén nagy kedvezménnyel lehet megvásárolni a sorozat újabb darabjait a Steam-en. Más platformokra (konzol, mobil) is lesz ilyen akció, akit érdekel keresse fel az oldalt a részletekért!

[ Szerkesztve ]

(#30567) csaba951


csaba951
veterán

Már megint felkapta a sajtó ezt a butaságot!
EA sought to buy Valve for $1 billion - Report

(#30568) Agyzuzo válasza Mardel (#30562) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Fú te... Nekem ez fel se tűnt, annyira automatikusan mozgatom együtt a két analóg kart hogy mindig arra megyek és azt látom, amit akarok. :D Én pont az első rész miatt vettem anno kontrollert, először bill-egérrel kezdtem nyomni, de azóta TPS-t csakis kontrollerrel. FPS-t meg csakis egér-bill kombóval.

szerk: ja és az újabb Telltale játékok (Jurassic Park, The Walking Dead) is kontrollerrel jobbak, teljesen olyan, mintha mozizna az ember.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#30569) LaleeeSan válasza Mardel (#30562) üzenetére


LaleeeSan
tag

Szintén az AC 1 miatt vettem controller-t és azon tanultam meg játszani, azóta kötelezően ilyen típusúakat azzal nyomom, dehát kinek mi.
Legyen egy kis on is Hitman collection a napi ákcijó.

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#30570) ( V ) válasza LaleeeSan (#30569) üzenetére


( V )
veterán

ohne Contracts... :O

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#30571) LaleeeSan válasza ( V ) (#30570) üzenetére


LaleeeSan
tag

De azt mintha nem is lehetne Steam-en megvenni, vagy rosszul emlékezem?

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#30572) danih válasza LaleeeSan (#30571) üzenetére


danih
addikt

Az Absolution előrendelői kapják csak, mint egyfajta kedvcsináló.

(#30573) Agyzuzo válasza danih (#30572) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ők a Sniper Challange-et kapják meg, nem? (Amúgy megvehető boltban is, 576-nál 1490 HUF).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#30574) danih válasza Agyzuzo (#30573) üzenetére


danih
addikt

Valóban, egy androidos sniperes játékkal kevertem :)

(#30575) VGYke válasza SenorGrande (#29951) üzenetére


VGYke
addikt

újratelepítés előtt mindig revok-olni szoktam mindent, amit kell
Hogyan kell revokolni? És mi az amit újratelepítés előtt kell?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#30576) SenorGrande válasza VGYke (#30575) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ezen Steam DRM lista alapján levadászod a revoke tool-okat, és lefuttatod őket (rendszergazdaként).

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#30577) ( V ) válasza LaleeeSan (#30571) üzenetére


( V )
veterán

de sajna így van! vmi hülye betétdal licenc miatt.. :(((

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#30578) LaleeeSan válasza ( V ) (#30577) üzenetére


LaleeeSan
tag

Nekem nem kell semmilyen betétdal alá tudnék hitman-ezni csendben is! ;]
Megvenném úgy is ha nem lenne benne semmilyen zene.

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#30579) ( V ) válasza LaleeeSan (#30578) üzenetére


( V )
veterán

kb. :K

de ez már megint olyan agymenés mint a GTA EFLC Brazíliai betiltása mert egy hatodosztályú rapper nem járult hozzá a száma használatához. eredetileg világra szóló tiltást szerettek volna...

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#30580) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Rengeteg játék 10 dollár alatt! Van pár Steam-es közöttük! [link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#30581) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. nyomtam mozzilám van csinálnom kelelt egy előzmény törlést (crtl shift del) ürlapok és keresőmezők törlése funkciot nem pipáltam be. most probálok bejelentkezni a steamen böngészöből elküldi emailomra a kódot beirom és csak pörög az a fehér szarság. mit lehet tenni? nagyon fel tud huzni ez a steam h nem tudok belépni akkor amikor kell..

(#30582) Mardel válasza LaleeeSan (#30578) üzenetére


Mardel
őstag

Valami olyasmit olvastam, hogy ennek a számnak lejárt a licence szerződése, emiatt nemtudják kiadni Steamen a játékot.
Mondjuk azt se értem, hogy gameflyon meg meg lehet venni (nem steames) licence ide vagy oda.

Tehát tulajdonképpen semmi akadálya nem lenne hogy felkerüljön steam-re csak ugye a jogok meg stb. Persze youtubre feltöltheti boldog boldogtalan, mondjuk az sem zavarna ha törölnéka játékból azt az egy számot és nem lenne zene azon az 1 pályán. De ez túl egyszerű lenne...

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30583) abteam2008 válasza m4rk_ (#30580) üzenetére


abteam2008
tag

Itt honnan tudod, hogy melyik Steames? Amit néztem, azoknál azt írta a GameStop app kell hozzá, vagy pedig azt, hogy nem elérhető az én régiómban. :F

Xbox Series X

(#30584) csaba951 válasza abteam2008 (#30583) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs tökéletes Steam-en aktiválható játékok listája! Ha nem tudod, vagy csak lusta vagy megkeresni, akkor írd be ide, hogy melyik játékra vagy kíváncsi!

(#30585) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ezt a kommentet mar big picture alol irom kontrollerrel. :) Gyerekek ez marha jo probaljatok ki!

(#30586) albert8 válasza DeFranco (#30585) üzenetére


albert8
addikt

Hol lehet? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30587) Rent


Rent
senior tag

Hali!
Valaki guru aki már hasonló problémába ütközött, segíthetne!
Crysis 2 -ről lenne szó.
A problémám az, hogy teljes képernyőn fix 24 fps-t produkál a game, ablakosban pedig 54-60fps.
Beállítások 1920x1080 DX11 ultra.

Egy megoldást találtam már de az nvidia kártyákhoz volt. Az én vga-m ati hd7950 3gb, 42" led LG tv-n.

Vki tudna segíteni? Köszi a válaszokat előre is!

(#30588) DeFranco válasza albert8 (#30586) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Be kell kapcsolni hozza a betat.
Utana lesz egy kor alaku gomb a jobb felso sarokban.

(#30589) peter9228 válasza DeFranco (#30585) üzenetére


peter9228
aktív tag

Nekem valamiért nem jó, x idő után egy "Steam.exe működése leállt" hibaüzi fogad.

(#30590) DeFranco válasza peter9228 (#30589) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most léptél be a bétába? Akkor újraindul a steam, nem kell kapkodni, meg kell várni amíg kilép, installál és visszalép. Ha ráindítasz még egyet megzavarodik. úgy látszik, mintha nem futna, de az óra mellett ott az ikonja, hogy dolgozik. Várni kell egy-két percet.

[ Szerkesztve ]

(#30591) mrhitoshi válasza DeFranco (#30585) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez gyors volt. :C

PS4

(#30592) peter9228 válasza DeFranco (#30590) üzenetére


peter9228
aktív tag

Vártam is. Egyébként rendesen működik, csak a big picture módban fagy le. De ráguglizva is találtam pár fórumot, ahol ugyan erről panaszkodnak. Remélem kijavítják a végleges változatban.

Szerk.: "Crashes on Windows 8 for users with AMD graphics cards,Valve only used nVidia cards when testing BPM, so they are aware of the issue. Driver version 8.97.10.6 reported to be working for AMD cards though"
[link]

[ Szerkesztve ]

(#30593) albert8 válasza DeFranco (#30590) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem nagyon jó, simán lehet kanapérol stimezni és játszani HTPC-vel. :C

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30594) DeFranco válasza mrhitoshi (#30591) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, nagyon érdekelt, kicsit irigyeltem a dasht az xboxosoktól.

Látványra nekem csillagos ötös, amit a Valve összehozott, kezelésre erős négyes ha első próbálkozásként értékelem, hiányoltam pár funkciót.

A gépelést külön megdicsérem, mert szokható és ha megszokod elég haladós (persze senki ne várjon még csak okostelefonos tempót sem, szükségmegoldásnak viszont ötös)

Végre van a játékoknál lapozható full screen képernyőmentés.

Az egész rendszer látványos, intuitív, nagyon tetszetős, és minden infó ami kell, frankón a helyén van. Jár a plecsni:

[ Szerkesztve ]

(#30595) mrhitoshi válasza DeFranco (#30594) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Most csak arra van időm, hogy gyorsan belenézzek egérrel, de hétvégén huzamosabb ideig tuti használom majd, akkor majd kiderül hogy bejön e nekem, de amit eddig láttam, az nagyon tetszetős. :R

[ Szerkesztve ]

PS4

(#30596) VásRló


VásRló
tag

Sziasztok !

Fontos lenne.

Van olyan, aki tudja, melyik játék játékosai fizetnének azért, ha adok nekik valamit, ami a játékukban fontos (pl. arany, fa, űrhajú, akármi) ?

(#30597) Lewzke válasza VásRló (#30596) üzenetére


Lewzke
őstag

Team Fortress 2 és hamarosan megjelenik a Dota 2, ha jól értem a kérdésed. :D

[ Szerkesztve ]

(#30598) VásRló válasza Lewzke (#30597) üzenetére


VásRló
tag

És abban miket vennének?

(#30599) DeFranco válasza VásRló (#30598) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#30600) VGYke válasza SenorGrande (#30576) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszod! Mivel soha nem csináltam ilyet (újratelepítés) és valószínű vak vagyok, ráadásul az biztos hogy angolom gyenge, kérlek segíts.
Újra akarom telepíteni rendszerem, mert megbolondult egy win7 saját maga által kreált bizt. mentés visszaállítása után, tehát maradok a jól bevált ghost-nál. Csak hogy a ghost mentésem 2011.02 havi, azóta meg történt egy, s más (pl. Steam, Origin, GameStopApp, MS Marketplace, stb. stb telepítés)
Szóval jelenleg ilyen játékaim vannak a steamen telepítve (vásárolva sokkal több):

Mondjuk a DukeNukem dobozos, nem itt vettem.
Milyen játékot lehet / kell "revokolni"?
Persze ezek mellett még van Origin, alatta pl. Crysis2 is, azt biztosan. Na de hogyan?

Kérlek segíts, mert az újratelepítés SOS.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.