Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#30901) olly


olly
aktív tag

[link] itt lehet szerezni hitman sniper challenge steam keyt (lejebb lesz egy fehér sáv oda beírod az emailed és melette egy gomb) kapsz 1 emailt megerősíteni utána kapod a steam keyt csak egy gond van... only for japan

Ezt meglehet úgy oldani mint az orosz kulcsokat, hogy VPN-el aktiválni? (persze itt most egy másik steam accra tételre gondolok nem arra ami "értékes")
Mert a kulcs már megvan csak nemtudok aktiválni (nem elérhető a te régiódban.)

(#30902) ayo válasza olly (#30901) üzenetére


ayo
addikt

This code is available in Japan only. From other regions, playing or downloading HITMNAN SNIPER CHALLENGE through this code is not available.

playing re is mondja tehat csak vpnnel megy

http://jateknaplo.blog.hu

(#30903) olly válasza ayo (#30902) üzenetére


olly
aktív tag

Oh köszi az infót!:)
Esetleg valaki privátban tudna ajánlani valami megbízható, egyszerű, könnyen kezelhető VPN-t?:) mert szívessen kipróbálnám a játékot, csak az ilyen vpnes dolgokhoz, nemigazán értek!:$

[ Szerkesztve ]

(#30904) danih válasza olly (#30903) üzenetére


danih
addikt

Ezért már ban járthat, leírtan tiltott dolog, inkább ne szórakozz ilyesmivel.

(#30905) int


int
tag

Kíváncsi leszek, hogy a "vpn"-es boltok átállnak-e másik módszerre. Például egy eladó steam accountot csinálnak, majd paypal-al fizetni kell nekik, és küldik giftként a játékot.

törölt acc

(#30906) tupacamaru válasza int (#30905) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem már most is van ilyen. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#30907) danih válasza int (#30905) üzenetére


danih
addikt

Kulcsot nem tudsz giftté "konvertálni" ez két különböző dolog. Valamit keversz is amúgy, mert mindek egy gifthez accot csinálni? Arra gondolhattál, hogy létrehoznak egy accot, ráteszik a játékot és az accot küldik (nem giftet). Ilyen van, csak ez semmivel sem jobb a VPN-nél.

(#30908) Lewzke válasza Agyzuzo (#30898) üzenetére


Lewzke
őstag

Mikor lesz steamen? Akkor nekifoghatok a HL2-nek rögtön utána.

[ Szerkesztve ]

(#30909) olly


olly
aktív tag

közben a greenmangaming-en Metro 2033 akció van (-80% = 2€)
[link]
+ GMG25-1BW0K-K1A3G ezzel a kóddal csak 1.5€!

[ Szerkesztve ]

(#30910) Lewzke válasza olly (#30909) üzenetére


Lewzke
őstag

Vigyétek. :C Én akkor is kihagyom, nem csípem ezt a műfajt.

[ Szerkesztve ]

(#30911) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Kövezzetek meg, de hol lehet elérni telepítés után a BlackMesha-t? A 2007-es SDk-t feltette. :U :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#30912) wwenigma válasza tupacamaru (#30911) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hát, nem nagy durranas, de a steam mappaba telepiti a többihez.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30913) hjanos1 válasza tupacamaru (#30911) üzenetére


hjanos1
senior tag

Az összes játéknál a B betűnél van, hogy Black Mesa.
Ha nem jelenik meg, akkor indítsd újra a Steamet!

The Factory Must Grow

(#30914) Иван válasza wwenigma (#30912) üzenetére


Иван
őstag

Mindjárt kipróbáljuk. HL1 úgyis minden héten megkísért a vásárlással, kicsit ez talán most majd csillapítja.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30915) po1son válasza Иван (#30914) üzenetére


po1son
addikt

Én nem ajánlom, hogy megvedd. A sima hl1be a sok update-el annyi bug került az spbe, hogy volt pálya rész, amit csak csalással tudtam végig vinni... Még egyik haveromat is áthívtam, aki xyszor végig vitte a virágbolti verziót és ő sem értette, hogy mi van...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#30916) Иван válasza po1son (#30915) üzenetére


Иван
őstag

Pedig hiányzik a gyűjteményemből, még ha HL2 jobban is tetszett, hiányzik ott a kis ikonja.

De ezt szomorúan hallom :(

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30917) albert8 válasza Иван (#30916) üzenetére


albert8
addikt

Ezt én is, pedig meg kell, hogy vegyem.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30918) Lewzke


Lewzke
őstag

Mióta falja így a memóriát a Steam? Úgy emlékszem 50-100 mega között volt, most meg 250-300.

(#30919) Youri válasza Lewzke (#30918) üzenetére


Youri
veterán

Nekem most is 93-on van

RTX ON

(#30920) Lewzke válasza Youri (#30919) üzenetére


Lewzke
őstag

Akkor valamit nem stimmel nekem, lehet néztem egy videót vagy nem tudom ...
Újraindítottam és megint normális.

[ Szerkesztve ]

(#30921) po1son válasza Lewzke (#30918) üzenetére


po1son
addikt

Azért a 4 gb ram csak elég lesz neki... ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#30922) danih válasza Lewzke (#30918) üzenetére


danih
addikt

A memó azért van hogy a progik használják, ha háttérbe szorul majd "lejjebb veszi magát".

(#30923) Lewzke válasza danih (#30922) üzenetére


Lewzke
őstag

Tudom én, csak képzeld magad a CS 1.6-osok helyzetébe akiknek van egy Athlon/P4 fél vagy egy giga rammal és csak CS-re használja a klienst.

(#30924) danih válasza Lewzke (#30923) üzenetére


danih
addikt

Hát igen, így már picit más a helyzet, bár ez annyira nem jellemző, ha valakinek még régi is a gépe és nem tud upgradelni, a ramját azért valószínűleg kimaxolta...

[ Szerkesztve ]

(#30925) ViharVadász válasza olly (#30909) üzenetére


ViharVadász
őstag

A csuda, hogy 1995-öt írtam be regisztrációnál, most nem engedi megvenni :( Pedig barátomnak szeretném megvenni :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30926) Niczo


Niczo
senior tag

Steamgiften és társain feltűnően sok Trine található (4-5-ösével teszik fel).
Osztogatják valahol :F

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#30927) ViharVadász válasza ViharVadász (#30925) üzenetére


ViharVadász
őstag

Utóirat: szerencsére már sikerült kijátszanom, meglett a játék :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30928) Amantius válasza ViharVadász (#30927) üzenetére


Amantius
senior tag

Aztán nehogy sérüljön a lelkivilágotok. :)

Nagy gáz, kis szerencse!

(#30929) ViharVadász válasza Amantius (#30928) üzenetére


ViharVadász
őstag

Annyi sérülés van azon már, hogy nem látszana meg még egy :DDD
(Nem félreérteni, nem játék vagy internet miatt :DD )

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30930) csaba951


csaba951
veterán

Mai akció:
Cryostasis; -75%; 5,25 EUR

MetaCritic 69/100 és 7,9/10
Akcióban máshol akár 5 USD-ért is hozzájuthatunk. A Steam-es változat viszont az EU1/EU2 régióban nagyon túl van árazva a maga 20,99 EUR-val. Mindenképpen megéri tehát kihasználni a mai akciót azoknak, akik Steam-en szeretnék birtokolni a játékot!

Nvidia kártyások szép PhysX effekteket is találhatnak benne.

[ Szerkesztve ]

(#30931) lostprophet válasza csaba951 (#30930) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Cryostasis az magyarul jelent meg még anno?

[ Szerkesztve ]

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#30932) Bluerainbow válasza lostprophet (#30931) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

:K

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#30933) Mardel válasza csaba951 (#30930) üzenetére


Mardel
őstag

Nvidia kártyások szép PhysX effekteket is találhatnak benne.

Ehhe, lol.

Tényleg igaz hogy ezt sima játékmotorral is meg lehet csinálni, de physx nélkül meg elég... hmm szóval nekem nem érne meg ennyit.

(#30931) lostprophet: Igen, és elvileg a magyar verzió fájlai itt érhetőek el.

Bár ahogy olvastam a patchek verziói bekavarhatnak a magyarításba, konkrétan nem néztem melyik, de gondolom a legújabb. :DDD

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30934) cskamacska válasza csaba951 (#30930) üzenetére


cskamacska
addikt

Vagy akár megvárhatják az Amazonos akciót is. :K
Ami bármelyik héten kezdődhet. :DDD De be van ígérve, valami biztos lesz belőle.

Metacriticet pedig megtanultam teljesen figyelmen kívül hagyni, ajánlom másnak is azt.
Az még hagyján, hogy a jó ég tudja mi alapján pontozó fizetett politikai gémersajtót veszi figyelembe, meg a bipoláris gémerpistikéket user score-nál, de még az átlagszámításuk is igen érdekes néha.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30935) kervantas


kervantas
aktív tag

(#30936) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Cryostasisre emlékszem, jó volt végigvinni. Rendhagyó FPS egyedi hangulattal.

(#30937) csaba951 válasza kervantas (#30935) üzenetére


csaba951
veterán

Valami nem stimmel ezzel az akcióval. A saját Dead Island kategória oldalukon látni az akciós árat, de a konkrét terméket kiválasztva nem. Ott még mindig az akció nélküli árat látni, és így is teszi bele a kosárba. Egyébként ez egy nem hivatalos bolt, ezt is érdemes figyelembe venni a vásárlásnál.

Szerintem érdemesebb keresni egy olyan embert akinek már megvan a játék (alap verzió!), és vele leboltolni. Ők már 10 EUR-ért meg tudják venni gift-ként a GOTY verziót.

(#30934) cskamacska
Légy szíves mond egy általad jobbnak vélt oldalt, ahol a felhasználók hasonlóan pontozhatják a játékokat! Persze legalább annyi vagy több aktív felhasználója legyen mint a MetaCritic-nek!

(#30938) cskamacska válasza kervantas (#30935) üzenetére


cskamacska
addikt

4800 forint most :U Cédékulcsbótoknak nem lehet hinni. ;]

De akkor már sokkal inkább Dead Island: Game Of The Year GMG25-1BW0K-K1A3G -25%-os kóddal a Green Man Gaming-en. :K

csaba951: Nekem pont a pontozással van a gondom. Random pontok alapján vettem sok szemetet, és pontok alapján maradtam volna le sok jó játékról. :U
Pontok alapján egy ujjal sem lett volna szabad nyúlnom a két legkedvesebb játékomhoz(77 és 72 metacritic pont), amelyekbe 1700 órát toltam eddig.. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30939) csaba951 válasza cskamacska (#30938) üzenetére


csaba951
veterán

Ez kb. egy jó, meg egy közepes játéknak fel meg. Egyiket sem írnám le vásárláskor. Amihez nem szabad hozzányúlnod az ez a játék! :D

A pontozás meg meg pont azt jeleníti meg, hogy mennyire elégedettek a vele a felhasználók. Ritkán fordul elő az, hogy egy rossz játék rengeteg pontot kap a játékosoktól. És persze simán előfordulhat az a helyzet is, hogy elfogult az ember egy játékkal kapcsolatban, mert az a szíve csücske. De lehet, hogy a többi játékos ezt nem díjazza, nekik nem jön be az adott játék. Ezt el kell fogadni.

[ Szerkesztve ]

(#30940) Иван válasza cskamacska (#30938) üzenetére


Иван
őstag

77 pont nem olyan gáz. olyan 70-80 az átlag, 85-90-től már nagyon jó.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30941) csaba951


csaba951
veterán

Take On Helicopters; -66%; 8,49 EUR

MetaCritic 70/100 és 6,5/10

(#30942) Mardel válasza cskamacska (#30934) üzenetére


Mardel
őstag

Amazonos, ha jól tudom nem steames.

A másik, hogy a játék eléggé optimalizálatlan.
Az sem tetszik, hogy a legtöbb effektet amit simán meg lehetne oldani physx nélkül, úgy adják el, hogy ehhez kizárólag physx-es kártya kell.
PL az a víztőmlő, physx-el rendesen jön belőle a víz nélküle meg csak vízpára, kész vicc...

...

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30943) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Új (7 órás) sorsolás PH! tagoknak a Steamgifts-en:

Hajrá! :C

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#30944) Mardel


Mardel
őstag

The Walking Dead

Aki még nem vette meg € 14.99-ért (4220 Ft), most megveheti amazonról $ 14.99-ért (3215 Ft).

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30945) Lewzke


Lewzke
őstag

Saints Row: The Third tulajdonosok figyelem. Két DLC-t sorsolok ki a Steamgiften a Prohardver! csoportnak: [Saints Row: The Third - Special Ops Vehicle Pack] és [Saints Row: The Third - Nyte Blayde Pack].

[ Szerkesztve ]

(#30946) .tnm


.tnm
addikt

Hamár a build a bundle 3 kapcsán valaki bedobta a Secret of the Magic Crystals-t, azt nem tudja valaki, hogy magyarítást lehet-e beleerőszakolni? A steam-es videóbemutatóban a nyelvválasztó képen a negyedik zászló magyar, de a steam leírásban nincs felsorolva a nyelvek között és a demóban sem volt magyar.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#30947) Pangelus válasza Niczo (#30926) üzenetére


Pangelus
tag

Szerintem az IGN-en A Virus Named TOM-mal egyetemben.

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#30948) peter9228 válasza Niczo (#30926) üzenetére


peter9228
aktív tag

(#30949) Niczo válasza peter9228 (#30948) üzenetére


Niczo
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, így már érthető :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#30950) Mardel válasza Niczo (#30949) üzenetére


Mardel
őstag

Mondjuk nem ingyenes ez sem.

$ 29.95 1 évre vagy $ 6.95 havonta és $ 14.95 3 havonta.

Más.

GMG-n Steames Company of Heroes (-80%) € 1.59 + még jó a -25%-os voucher code (GMG25-1BW0K-K1A3G).

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.