Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#30301) sagem válasza ollie (#30298) üzenetére


sagem
addikt

Ez ebből a szempontból tökmind1. Akkor Hobbi Hedvig felteszi a majdnem kész játékát, amit ő maga fabrikált, mert lelkes. Szeretné megjelentetni x helyen, köztük mondjuk a Steamen is. A cucc mondjuk elbukik, így a sima elutasításon felül, még 100 dollárt is fizet azért, hogy megtudja, a Steam nem kér a játékából :) Ötlet/félkész játék, tök mind1 ebből a szempontból.

Lehet csűrni-csavarni, de a lényegen nem változtat: a 100 dolláros beugró a lehető leglustább megoldás a Valve részéről.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#30302) sagem válasza Иван (#30300) üzenetére


sagem
addikt

Én meg üdvözöllek a steam új arculatában, ami azt hirdeti hogy "közösség alapú":) Engem, mivel nem vagyok fejlesztő egyébként nem zavar a dolog, ti meg azt írjátok, hogy a fejlesztőket sem zavarja, mert olyan pitiáner összegről van szó, én ezzel szemben külföldi fórumokon azt olvasom, hogy zavarja őket. Sok ismert indie fejlesztő pl. "együttérzéséről" biztosítja kezdő társait és felajánlja egy-két-három kezdő társának a 100 dolláros beugrót, mert tudják, hogy vannak olyanok akiket ez fog visszatartani..:)

Azt hiszem el vagytok tévedve az átlag indie fejlesztéssel kapcsolatban, nem több ezer dolláron ücsörgő emberek kalapálják ezeket az egyszerű játékokat..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#30303) danih


danih
addikt

Szólni kéne a Supaplex "rebot"-os srácnak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30304) Иван válasza sagem (#30302) üzenetére


Иван
őstag

Az emberek mindig sírnak, ha fizetni kell valamiért.

A helyzet az, hogy a steam így működik, ha nem kell neki, elmondja hogy jaj de szemét pénzéhez bagázs, és ott hagyja őket. Senki se kényszeríti őket a 100 dollár befizetésre. Ez a szolgáltatás ára.

Ez úgymond a beugró arra, hogy befusson. A lottó szelvényt se osztogatják ingyé. :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30305) sagem válasza Иван (#30304) üzenetére


sagem
addikt

Mondjuk így legalább a Steam is felkerül a Child’s Play támogatói falára, elég nagy nevek vannak ott, a Valve/Steam meg sehol (eddig) ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#30306) ollie válasza sagem (#30302) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézd, ha valaki minőségi játékot csinál indieként, annak valószínűleg a greenlight sem kell, hanem simán fel tud kerülni Steam-re. De ha mégsem kerülne be, más siteokon tudja árulni a játékát, ahol nincs beugró (Desura, GamersGate, stb), abból már csak összejön a 100 dolcsi.

***

(#30307) ollie


ollie
MODERÁTOR

Red Faction Armageddon - 5 USD

Nagyon megéri!

***

(#30308) sagem válasza ollie (#30306) üzenetére


sagem
addikt

Igaz, no meg -mindig előjön ez- a Steam olyan helyzetben van, hogy megteheti :) Ha jó fejek, akkor talán mérsékelnek az áron, s akkor a kecske is jól lakik meg a káposzta is megmarad, ha meg nem akkor eszed nem eszed:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#30309) Wolverine válasza sagem (#30296) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha valamilyen ötleted van, akkor a Kickstarteren keress támogatókat - aztán vagy bejön, vagy nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30310) cskamacska


cskamacska
addikt

És eljött a nap mikor a csodás új Steam Community-t mindenki arcába beletolták, és ezzel együtt fagyós-akadós szemét lett a kliensből. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30311) Lewzke válasza cskamacska (#30310) üzenetére


Lewzke
őstag

A bétát már rég aktiváltam. Ez volt az egyedüli előnye a bétának, hogy megszoktam.

(#30312) Niczo


Niczo
senior tag

Indiegala 8 fullpack eladó (2 pack van). Ha érdekel, pü.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#30313) Youri


Youri
veterán

ninja

5PPXH-RJK7M-E2MN8

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#30314) po1son válasza Youri (#30313) üzenetére


po1son
addikt

OMG, köszi Skyrim.... :Y :Y :Y :R

;] :DDD
Nem én vittem el egyébként...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#30315) pecze válasza Youri (#30313) üzenetére


pecze
aktív tag

majdnem nindzsultam, de kiírta, hogy nekem már megvan :D

(#30316) kervantas válasza Youri (#30313) üzenetére


kervantas
aktív tag

SKYRIM? de jó annak aki csak úgy osztogatja :)

(#30317) Youri válasza kervantas (#30316) üzenetére


Youri
veterán

hát látod :)

RTX ON

(#30318) arfer válasza kervantas (#30316) üzenetére


arfer
aktív tag

Ez csak vicc volt szerintem, amikor próbáltam nindzsulni, kiírta, hogy Sapce Empires V. Persze már felhasználták :D ...

Upsz, most belerondítottam egy megtévesztő manőverbe? :))

[ Szerkesztve ]

(#30319) kervantas válasza arfer (#30318) üzenetére


kervantas
aktív tag

Én meg bedőltem a megtévesztésnek :D

(#30320) Youri válasza arfer (#30318) üzenetére


Youri
veterán

milyen Sapce Empires V? Valamit elnézhettél :)

;]

RTX ON

(#30321) ViharVadász válasza Youri (#30320) üzenetére


ViharVadász
őstag

Sapce? Én meg Sapec-ot olvastam :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30322) arfer válasza Youri (#30320) üzenetére


arfer
aktív tag

Hmmmm... x éve verem a billentyűzetet, de bizonyos szavak mindig kifognak rajtam :((( ;]

(#30323) Lucas Kane válasza ViharVadász (#30321) üzenetére


Lucas Kane
tag

:DD

[ Szerkesztve ]

(#30324) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ennyi dixlesziást, öcsééém... ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#30325) Youri


Youri
veterán

De ahogy látom ismét ninják martalékává vált

RTX ON

(#30326) maross válasza Youri (#30325) üzenetére


maross
veterán

meglepetéééés! :) ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30327) Bluerainbow válasza maross (#30326) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Sosem tanulnak belőle

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#30328) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Most nekem dobál egyfolytáában please reinstall steamet.. Persze attól nem múlt el..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#30329) danih válasza Bluerainbow (#30327) üzenetére


danih
addikt

De mi sem, akik kirakjuk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30330) Bluerainbow válasza danih (#30329) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Pont erről beszélek , ti akik kiteszitek , nem tanultok belőle. Nem érdemes

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#30331) danih válasza Bluerainbow (#30330) üzenetére


danih
addikt

Jah, sorry, arra gondoltam így reggel hogy nem tanulják meg megköszönni :)

(#30332) Bluerainbow válasza danih (#30331) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Soha nem is fogják. Anno egyszer mikor tettem fel kreditnövelés céljából a steamgiftre egy játékot , meghirdettem csak itt , de elkövettem azt a hibát hogy nem tettem a giftet a prohardver csoportba . Mikor a nyertest megkérdeztem a ph nevéről , azt mondta , nem is ph tag , csak olvassa a fórumot , látta a linket , jelentkezett...és nyert. Sokszor olyanok viszik el akik kivülállók , nem is PH-sok

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#30333) olly válasza Bluerainbow (#30332) üzenetére


olly
aktív tag

Ezt már írtam én is hogy ez így nem jó..
Olyanná kéne tenni mint a legtöbb fórumot, hogy be kell lépni a megnézéshez..

(#30334) Mardel válasza olly (#30333) üzenetére


Mardel
őstag

Meg bizonyos hozzászólás szám fölött váljék láthatóva egy topic pl. :)

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#30335) maross válasza Bluerainbow (#30332) üzenetére


maross
veterán

Nekem szimpatikusabb a gondolat, hogy egy nem regisztralt rendszeres olvaso viszi el, mint egy itteni aki annyit nem tud bekohogni hogy koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30336) Youri válasza maross (#30335) üzenetére


Youri
veterán

aki nem regisztrált, az nem is nyögi be, hogy köszi

de a következő szint az lesz, hogy dobjon PÜ-t, akit érdekel, persze friss újoncok kizárva :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#30337) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Battlemass @ deziré

;]

[ Szerkesztve ]

(#30338) maross válasza Youri (#30336) üzenetére


maross
veterán

eppen ezert szimpibb a gondolat, egy huseges olvaso, akinek "nincs lehetosege" megkoszonni :). Legalabbis kevesebb mint az itt lezengo koszonni nem tudo emberkeknek.

defranco: pont tegnap olvastam le az elso ilyen kodot eletemben :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30339) Youri válasza maross (#30338) üzenetére


Youri
veterán

most komolyan miből állna akkor regelni, és benyögni, hogy kösz... ha már rendszeresen olvassa a fórumot, akkor azt is láthatja, hogy ez nekünk nem tetszik...

RTX ON

(#30341) DeFranco válasza maross (#30338) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A nem regisztrált rendszeres olvasókkal nem vagyunk kisegítve. Tessék regisztrálni, ingyen van, nem nehéz, és ha már itt van, tessék beletenni a közösbe. Nem feltétlenül dobócsillagot, akár infót, akár véleményt, akár bármit. Ez egy közösség. Tessék interaktívnak lenni.

Nézz végig a fórumon, lassan mindenkinek egyéni pofázmánya van. Öregszik a fórum, kell az utánpótlás.

re:szerk: a kompjúter technológia csodálatos világa, amikor rövid kódolt üzeneteket küldhetünk egymásnak az interweb digitális szupersztrádáján... azonnal, minden költség nélkül... ez már apáink sci-fi-je úgy érzem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30342) DeFranco válasza maross (#30338) üzenetére


DeFranco
nagyúr

rereszerk: amúgy viccesebb lett volna, ha Youri egy hsz-szel előbb nem lövi le a poént... ez az 5. lelőtt poénom egy hónapon belül... nem vagyok valami szerencsés.

(#30343) AxBattler válasza DeFranco (#30337) üzenetére


AxBattler
félisten

Samurai Pizza Cats! Yaay!
Egyébként tegnap felkerült a Total War Battles - Shogun a Steam-re. Jónak tűnik, asszem be fogom szerezni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30344) danih válasza AxBattler (#30343) üzenetére


danih
addikt

Már jó ideje kint van, nekem is tetszik, de majd 2 euróért. Ez a stílus ilyen megvalósítással mobilra való (onnan is jött egyébként), Androidra jobb lenne.

(#30345) AxBattler válasza danih (#30344) üzenetére


AxBattler
félisten

Úton, netbookra sem lesz rossz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30346) ollie válasza danih (#30344) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Androidra épp tegnap jelent meg, már megvehető a Play-en. Viszont számomra érthetetlen, hogy nem kompatibilis a telómmal (800x480-as felbontás).

***

(#30347) danih válasza ollie (#30346) üzenetére


danih
addikt

OMG köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#30348) wwenigma válasza DeFranco (#30341) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem sosem lesz, mar megtanulták utálni a zsákos embert, nem fogja minden modi ujratanulni a fejem. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30349) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

A steam topicot viszonylag sokan olvassák így a lenti játék miatt érdeklődnék érdekelne-e valakit:

Aki benne lenne egy Torchlight 2 4-packban az irjon pm-t, mert hiányzik két fő.
1 darab igy ~4k lenne es járna mellé egy torchlight 1.

Köszönöm,
Dreimus.

(#30350) cskamacska


cskamacska
addikt

A Steam kliens, de főleg a közösségi része, továbbra is fagyós / akadós / lostconnection szemét a Greenlight bevezetés/közösségi frissítés óta. :W Remélem belátható időn belül megoldják. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.