Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Shrike7973 válasza Goldmen75 (#899) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Azért ezzel nem értek egyet, karakter kérdése a fizetés nem fizetés. Ennyire nem rossz az anyagi helyzet... De nem akarom folytatni, mert még hatalmas flamewart keltek itt... Hogy jön ide Magyarország, amikor egyik európai országban sem megvásárolható? :F :W

(#902) Goldmen75 válasza Shrike7973 (#901) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem rossz az anyagi helyzet? Nálad akkor lehet nem:)
Sok ismerősöm él németeknél, azt mondják, ott nem nagyon ismerik a warez fogalmat, mert mindent meg tudnak venni eredetiben! Egyrészt jóval olcsóbb mint ehun, másrészt a minimálbér nem 47e Ft nak megfelelő euro ugyebár!
De tényleg nem ide tartozik be is fejeztem!:)

(#903) lord.lakli válasza Goldmen75 (#899) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ez nem warez kérdése. Nem kapható EU-ban EU-s IGO.

(#904) Shrike7973 válasza Goldmen75 (#902) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Minimálbér... Quadcore, 2GB RAM-os telefon topikjában... okay...

(#905) Goldmen75 válasza Shrike7973 (#904) üzenetére


Goldmen75
őstag

:) Nem magamról beszélek, az átlag magyar helyzetről.
Na ennyi mára

(#906) Recon666 válasza Prien (#872) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Azért nem aprózták el, én naív meg azt hittem, hogy feljebb már nem megy. :DDD

(#907) LouiS22 válasza Goldmen75 (#899) üzenetére


LouiS22
veterán

a NavNGO-nak nem piac az okostelefon, minek versenyezzen az igyenes gyári, tökéletesen működő megoldással? Nekik az automotive a nagy piac. Pl. Kína a maga 1 milliárd lakosával.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#908) Shrike7973 válasza LouiS22 (#907) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Google Maps-re gondolsz tökéletes gyári megoldás alatt? Mondjuk pont most fognak megszűnni a barangolási díjak (mobilinternetre is vonatkozik..?), de azért egy offline navigáció mindig is szimpatikusabb volt számomra. És én is azt tapasztalom, hogy általában az emberek warezolják az iGO-t Android-ra. És nem hiszem, hogy csak országunkban. Még mindig nem értem, hogy ha egy termék készen van, akkor miért nem lehet azt értékesíteni. Függetlenül attól, hogy mekkora business az egy cégnek a többihez képest...

(#909) lord.lakli válasza Shrike7973 (#908) üzenetére


lord.lakli
őstag

Dehogynem forgalmazzák: török, izrael. Török egészen új és még kifizethető is. Tényleg nem értem, hogy akkor miért nem lehet megvenni legálisan.

(#910) kelzsoca válasza lord.lakli (#909) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tényleg nem értem, hogy akkor miért nem lehet megvenni legálisan.

Mint ahogy már írták is, az NNG-nek nagyobb üzlet az autós navigáció, tehát az autóba beépített navigáció.

"Kevesebb mint tíz év alatt egy kezdő navigációs szoftvereket gyártó cégből a világ autóiparának az egyik vezető beszállítója lett az iGO Automotive szoftvert gyártó NNG. Tíz vezető autógyártóból hét az ő megoldásaikat választja"

"Néhány éve stratégiát váltott a cég. Korábban szinte csak hordozható, kézi készülékekre gyártottak szoftvereket. A piac azonban hamar telítődött, számtalan cég gyárt navigációs szoftvereket, így az NNG-nek lépnie kellett, ha a piacon akart maradni. Az elmúlt években összesen húszmillió eurót fordítottak fejlesztésekre, hogy eleve az autókba épített navigációs szoftvereket készítsenek."

Az már csak hab a tortán, hogy az autóba épített naviról nem tudod leszedni a szoftvert, így a warez mint olyan, szintén megoldva.

forrás

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#911) LouiS22 válasza kelzsoca (#910) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem sokszor az az érzésem, hogy ez amolyan megszokás, hogy csak EZ van és más semmi. Tudom, erre az a válasz, hogy de külföldön drága a mobilnet. Nekem meg az rá a válaszom, hogy elég hihetetlen, hogy itt mindenki külföldre járna napi szinten autóval.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#912) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Most olvastam hogy lesz már 5.0 is?!?!?!?!? Több helyen is láttam, a 4.3 -al emlegetik:)

(#913) Balduran válasza Goldmen75 (#912) üzenetére


Balduran
tag

Elvileg megkapjuk. Nem láttam még listát, hogy mik lesznek az újítások így részemről még nem várós.

[link]

Samsung Galaxy S7 edge

(#914) lord.lakli válasza Balduran (#913) üzenetére


lord.lakli
őstag

Az 5.0-t "megszüntették", helyette 4.4 KitKat lesz.

(#915) Balduran válasza lord.lakli (#914) üzenetére


Balduran
tag

Jó tudni. Én úgy tudtam, hogy mind a 2 lesz.

Samsung Galaxy S7 edge

(#916) lord.lakli válasza Balduran (#915) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nemrég lett átnevezve, átszámozva. Hivatalosan 4.3 után jött volna 5.0, de most mégsem jön 5.0 helyette az új főverzió KitKat lesz, amiről néhány héttel ezelőtt lehetett először hallani csak.

(#917) adise


adise
őstag

Ennel van frissebb build? Ha igen hogyan tudnam felrakni?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#918) hjanos1 válasza adise (#917) üzenetére


hjanos1
senior tag

Ez a legújabb.

The Factory Must Grow

(#919) Krisz79


Krisz79
őstag

Előfordulhat,hogy beakadt 1 progi,ami miatt a mobilinternet számlálóm 12Mb-on volt.
15 perc múlva 260Mb-ot mutatott.
Azt gondoltam,ha lelépek a firefox-ról,akkor a háttértben ez nem fog futni.
Legközlebb érdemes a home gomb hosszan nyomásával kilépegetni a progikból...
Van rá más megoldás esetleg?
Előző op rendszernél ilyet még hirből sem hallottam....

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#920) Plazmacucci válasza Krisz79 (#919) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jutub ment a háttérben? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#921) Krisz79 válasza Plazmacucci (#920) üzenetére


Krisz79
őstag

nem.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#922) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Használtok valami "tisztítót" ram felszabadítót? Érdemes? Találtam egy "seprűs" Clean Mastert?!

(#923) Rem-X válasza Goldmen75 (#922) üzenetére


Rem-X
senior tag

Már milliószor be lett bizonyítva, hogy többet ártanak ezek a programok mint használnak... az Android nem windows... 2 giga ramnál pedig manapság teljesen felesleg is bármiféle hasonló megoldás... (meg amúgyis...)

Try again, fail again, fail better!

(#924) lord.lakli válasza Goldmen75 (#922) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem kell, nem szabad ram felszabadítót. Clean master egyedüli "előnye", hogy egy gombnyomásra ki tudod törölni a cache-t minden programnál, de ezt akár kézzel is meg tudod tenni egyesével.

(#925) brd válasza Goldmen75 (#922) üzenetére


brd
nagyúr

RAM felszabadítót 2GB-nál felesleges (amúgy is, rövid, kisebb akadástól eltekintve - ameddig a felesleget bezárja az OS - megtelt RAM esetén sincsen baj), a programkilövősnek még bizonyos helyzetekben lenne értelme (Battery takarékosság), ha valamelyik tudna "Force Stop"-ot, de mivel nincs (valaki szóljon, ha van ilyen, én még nem találtam), így nem sok. Amit a sima bezárás bezár, és nyomorékul készített program, az úgyis visszatöltődik.

The only real valuable thing is intuition.

(#926) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Oks, köszönöm, értettem!:)

(#927) jabbagoa


jabbagoa
tag

energiatakarékos módnál benne vagyok a viberben /fehér háttér/ és lezárt képernyő feloldása után vibrál /kb fél-1mpercig/ a fehér háttér /led-sor?/ szóval nem az egész hanem csak pár csík. ez normális?
ha nem vagyok energiatakarékos módban ez a problem nem figyelhető meg.

"rám nem hatnak a Jedi trükkök" !@#$%^&*!

(#928) jabbagoa


jabbagoa
tag

valaki használ esetleg appmgr 3 at? /app2sd/
régi telómnál külön kijelezte a 2 tárhelyet /belső sd,sd card/ most egybe írja.
érdemes ezt a progit egyáltalán használni?

az energiatakarékos módot nem lehet időziteni? hogy pl 50% aksi töltöttségnél kapcsoljon be?

[ Szerkesztve ]

"rám nem hatnak a Jedi trükkök" !@#$%^&*!

(#929) Gergosz2 válasza jabbagoa (#927) üzenetére


Gergosz2
veterán

az energiatakarékos mód nem nagyon ajánlott, visszafogja a telefont nagyon, és nem sok plussz időt nyer a telódnak.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#930) jabbagoa válasza Gergosz2 (#929) üzenetére


jabbagoa
tag

minek rakták bele akkor?

"rám nem hatnak a Jedi trükkök" !@#$%^&*!

(#931) brd válasza jabbagoa (#930) üzenetére


brd
nagyúr

Mert a "visszafogja a telefont nagyon" állítás nem igaz. Én kb. észre sem veszem, ha be van kapcsolva. Nem tudom, a topictárs mit futtat rajta, de én 800MHz felett nem veszek észre markáns különbséget a sebességben, eddig bármilyen programot futtatva.

The only real valuable thing is intuition.

(#932) jabbagoa válasza brd (#931) üzenetére


jabbagoa
tag

játéknál a melegedés/hátlap alsó része/ lehet az energia takarékos módtól?

"rám nem hatnak a Jedi trükkök" !@#$%^&*!

(#933) Sanyi.il válasza brd (#931) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

akkor neked valami nincs kipipálva azenergiatakarékos módon belül, mert szemmel láthatóan laggol a rendszer ha bevan kapcsolva ez a mód. (vagy rossz a szemed) :)

(#934) Gergosz2 válasza brd (#931) üzenetére


Gergosz2
veterán

még a TouchWiz is sokszor belaggol , ha be van kapcsolva Teljesen feleleges, simán bír a telefon 1-2 napot nélküle is.

(#932) jabbagoa

Az amgától a játéktól van , nem kell emgilyedni tőle , teljesen normális. Tegnap is 2 órát BTD5-öztem , és 32-35 c-nál nem ment feljebb a a hőmérésklet. De nem értem miért lepődtök meg ezen, a számítógép is melegszik ha játszol rajta, vagy valami nagyobb számításigényű progit futtatsz rajta.

Töltésnél is ugyan így melegszik, de melyik akksi nem?

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#935) brd válasza Sanyi.il (#933) üzenetére


brd
nagyúr

Be van minden, a szememmel pedig minden rendben, ne aggódj. ;) Nem sokkal problémásabb energiatakarékosban sem, mint amúgy az Android egyáltalán.

The only real valuable thing is intuition.

(#936) glaci válasza brd (#935) üzenetére


glaci
őstag

+1

Nekem is be van kapcsolva, és mindenhol ott a pipa, de még nem tűnt fel, hogy emiatt lassulna.
Elötte egy kétmagos 1,2 Ghz -es Qualcom procis Adreno 220 -as tabletem volt 1 Gb RAM -al és ICS -el.
Nem volt rossz gép, de amikor tele lett telepitve, az tényleg rendesen be tudott lassulni. (Vagy ha több progi futott egyszerre és elkezdett vészesen csökkenni a memória.)
Ennél a készüléknél ilyesmit, de még csak hasonlót sem tapasztaltam eddig, pedig az első pillanattól engedélyezve van az energiatakarékosság.
Sajnos még így is épp csak kibír nekem egy napot, bár mindjárt hozzá is kell tennem, hogy ez nálam kb. 14 - 16 óra üzemeidőt jelent, amelyben 4,5 - 5 órát megy a népernyő és aminek a java internetezés és dokumentum olvasás, tehát a mobilnet is megy közben eleget. (Folyamatosan bekapcsolt adatkapcsolattal.)
Szóval jó kis gép ez energiatakarékosan is, meg gondolom annélkül is.
Csak egy nagyobb akksi kell majd hozzá! ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#937) dobobazsy


dobobazsy
őstag

lehet akkor az én telóm a sz.r, de ha bekapcsolom az energiatakarékosságot bántja a szemem olyan lomha lesz ahhoz képest, hogy milyen anélkül. :DDD

(#938) adise


adise
őstag

Ha máshol nem is de a főképernyőn lapozásnál biztos, hogy látni, ha be van kapcsolva, mivel a kijelző képkockasebességét is visszaveszi és emiatt nem "smooth" a lapozás. Ezt viszont eléggé látni. A programok, plane ha már fut a háttérbe nem feltétlen lesz annyival lassabb

(#939) Sanyi.il válasza adise (#938) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

erről beszélek énis, nem tudom hogy a fentiek ezt hogy nem látják :)

(#940) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a gyári ébresztőbe, hogy lehet azt beállítani, ha nekem minden nap 6 órára be van állítva egy ébresztés, akkor mondjuk ma este 5re is be tudjak egyet külön. Mert jó volna ha az 5órásit kinyomnám oszt cső, mert félek hogy el fogom felejteni visszaírni reggel 6ra. Apró probléma de nem jöttem rá :DD

Előre is köszi! :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#941) Plazmacucci válasza csepeli1 (#940) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát beállítasz egy új időpontot :) plusz jel, tudod.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#942) adise válasza csepeli1 (#940) üzenetére


adise
őstag

Plusz jellel hozzáadsz egy ujat?
Vagy csak én nem értem a kérdést? :DD

(#943) csepeli1 válasza adise (#942) üzenetére


csepeli1
csendes tag

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Istenem, verj meg érte! :D bocsi. :D nahh nem szokott lenni válogatás a heti hülye kérdésekből? :$ tuti nyernék! :DDDDD

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#944) Rem-X válasza dobobazsy (#937) üzenetére


Rem-X
senior tag

Az enyém is szar akkor :)

De pl takarékos módben még a notif bar lehúzása során is látszik hogy sokkal röcögősebb az animáció...

Try again, fail again, fail better!

(#945) Sanyi.il válasza csepeli1 (#943) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

azért ennyire nem bonyolult ez az android :D

(#946) dobobazsy válasza Rem-X (#944) üzenetére


dobobazsy
őstag

igen elég rendesen látszik. én ezért is használom csak nagyritkán ezt a funkciót. :) de hogy folyamatosan be legyen kapcsolva.. áhh ;]

(#947) csepeli1 válasza Sanyi.il (#945) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Mentségemre szóljon, kiraktam a kezdő képernyőre egy widgetet, és abba néztem, és ott NINCS :DDD utána ha belemegyek az órába megtaláltam :D csak, nahh. :DD hülye voltam/vagyok kész. :DDD

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#948) glaci válasza dobobazsy (#946) üzenetére


glaci
őstag

Ok, akkor így van, csak mivel én lassabb, elavultabb géphez vagyok szokva, ez már így is annyira gyorsabb, hogy fel sem tűnik, hogy lassabb mint nélküle. ;)

Akkor én egyelőre maradok így, aztán ha játszok, akkor meg kikapcsolom arra az időre. ;)
(Ennek megvan az az előnye részemről, hogy így marad még benne tartalék, így ha már kevésnek érzem, nem kell maj új telót vennem, csak kikapcsolom a mesterséges lassítást és akkor valószínűleg el leszek majd vele még egy jó darabig.) :D

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#949) dobobazsy válasza glaci (#948) üzenetére


dobobazsy
őstag

ez is egy hozzáállás :D végülis nem lassú energiatakarékosban sem, de azért nélküle jóval akadásmentesebb.
én csak akkor használom néha, ha alszik a teló.. bár úgy nem tudom van-e értelme :)

(#950) LouiS22 válasza jabbagoa (#928) üzenetére


LouiS22
veterán

10+ belső tárhelynél mégis miért akarsz ilyen appot használni?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.