Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) hardi50 válasza glaci (#3000) üzenetére


hardi50
csendes tag

Jok.a szamok rendben.Vissza ellenorzom meg bar mar ezt is megtettem.viszont ezt tenyleg nem ertem hogy minden jo elvileg megsem jo gyakorlatban.

BlackberryQ10

(#3002) dobobazsy válasza Plazmacucci (#2996) üzenetére


dobobazsy
őstag

azóta inkább újoncnak vallod magad? :DDD

(#3003) Plazmacucci válasza dobobazsy (#3002) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát inkább igen :D Ha valaki tud egy biztonságos utat a rootolásra ami nem teszi tönkre a telefont szóljon. Monójuk az első factory resetig az enyém is jól működött. :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3004) glaci válasza Plazmacucci (#3003) üzenetére


glaci
őstag

A fentebb linkelt Framaroot -al nem tudod elrontani! (Legrosszabb esetben root -olni sem tudod, de ez a maximum kockázat!) Szerintem egy próbát megér!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3005) Plazmacucci válasza glaci (#3004) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ok, köszi, este csekkolom. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3006) LouiS22 válasza szabakaa (#2988) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez baromság, de tudod :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3007) dobobazsy válasza LouiS22 (#3006) üzenetére


dobobazsy
őstag

de miért baromság?? mondd el légyszi :DDD
láttam már 2 magos snapdragon s4-el szerelt telót működés közben, hát nevetséges volt az én telefonomhoz képest. igaz abban csak 1 giga ram volt, de a RAM fölény inkább multitaskingnál látszik. na meg az, hogy lehet náluk tele van pakolva sok szeméttel a telefon.. nem tudom. de 2 magos LTE nekem sem kellett volna.. én elhiszem, hogy nem rossz az a proci sem, de ez akkoris jobb, és jogosan aggódott azon az illetékes, hogy 2 magos, vagy 4 magos-e a telója. más kérdés, hogy nálunk nem lehet kapni a 2 magost :DDD

(#3008) LouiS22 válasza dobobazsy (#3007) üzenetére


LouiS22
veterán

Azért, mert ez a magmizéria egy szépen felfújt marketinglufi, amivel lehet vakítani, meg eladásnál tömni a tájékoztatlanabb vevők fülét. Pusztán ennyi. Az elszólás inkább az "ennyi pénzért ez járna" magyar mentalitásnak szólt.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3009) Prien válasza glaci (#2998) üzenetére


Prien
addikt

És nyomtalanul unrootolható is? Nem lesz kiírva, hogy ez egy módosított eszköz?

A kevés is több a semminél.

(#3010) LouiS22 válasza Plazmacucci (#3003) üzenetére


LouiS22
veterán

Framaroot tényleg jó. Mondjuk nem lesz custom recoveryd, de legalább a root jogot megkapod. Én azt csináltam, hogy ezzel root, Titanium Backup, EFS mentés, utána kitakarítottam a sok szart, beállítottam, amit kell, adblock, aztán unroot.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3011) szabakaa válasza LouiS22 (#3008) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Bántott volna ha kétmagos, hülyének éreztem volna magam, mivel előtte jól megfontoltam a telefont, hosszasan válogattam, aztán mondják t-nél hogy sima s3 már nincs, Lte van. Mondom király, legalább lte is. Aztán nézem otthon mit írnak az Lte verzióról mobilarenán, erre két magosnak írják. Nem kicsit fagytam le... :D

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#3012) Rem-X


Rem-X
senior tag

Van CM11 (KitKat) nightly... próbálta már valaki?

Try again, fail again, fail better!

(#3013) fireman3 válasza Rem-X (#3012) üzenetére


fireman3
tag

Én az arra épülő OmniRomot használom. Minden működik, az ART is.

<Xiaomi MI 9>

(#3014) fireman3 válasza fireman3 (#3013) üzenetére


fireman3
tag

Szerk: A képernyő kikapcsolás után a mélyalvást erőlteti ezért kikapcsol mindent (pl: zene lejátszás). A fejlesztői lehetőségek között engedélyezni kell, hogy a háttérben 1-2 alkalmazás fusson (a lista végén).

<Xiaomi MI 9>

(#3015) glaci válasza Prien (#3009) üzenetére


glaci
őstag

Azt még nem próbáltam.
Jelenleg módosított.

LouiS22 -t kellene megkérdezni! Bár Ő meg beletörölgetett, így esélyes, hogy Neki módosított maradt utána is.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3016) Prien válasza glaci (#3015) üzenetére


Prien
addikt

...és nem próbálnád ki? :D

Ha unroot után nem írná a módosított az eszköz-t, akkor már dobnám is fel és el lennék az S 5-ig.vidáman.

A kevés is több a semminél.

(#3017) LouiS22 válasza Prien (#3016) üzenetére


LouiS22
veterán

A Custom binary értelemszerűen 1-en áll, de a current binary és a system status official (hiszen recovery nem lett módosítva). Az elsőt meg a triangle away megoldja).

Viszont nekem úgy rémlik - de javítsatok ki, ha tévedek - hogy Samun a custom romokhoz köll a custom recovery is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3018) Prien válasza LouiS22 (#3017) üzenetére


Prien
addikt

Köszi szépen a választ! Custom romot nem akarok feltenni, csak a 4.1.2-t rootolni pár alkalmazás miatt és persze ,ha eladásra kerül a sor, gyári állapot visszaállítás lehetősége megmaradjon.

A kevés is több a semminél.

(#3019) LouiS22 válasza Prien (#3018) üzenetére


LouiS22
veterán

Jó eséllyel az eladáskor már nem lesz garis a telefon ;) (mármint ki fog futni a garanciaidőből :D).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3020) Muki94 válasza Rem-X (#3012) üzenetére


Muki94
aktív tag

Próbáltam, elég sok hibába futottam. Például a kamera abszolút megbízhatatlan.
Valamelyik nap megjelent egy új rom, AOSP alapokon. A fejlesztője számomra már régről ismerős, és a legmegbízhatóbb munkákat ő szállította. Igaz, hogy nagyon fapados (teljesen Nexus-like), de ennyire gyors működést és folyamatosságot még nem tapasztaltam semelyik rommal. Supernexus a neve.
A kamerát működésre lehet bírni ezzen fájl flashelésével: Fixed_Cam_for_CM_10.2_CM11_V2.3.
Fejleszteni fogja, remélem belekerül 1-2 fontos dolog, és akkor meg is állapodok végleg ennél a rendszernél.

(#3021) Prien válasza LouiS22 (#3019) üzenetére


Prien
addikt

Nekem csak 2015 Novemberében jár le a gyártói gari, addig tutira elcsábít valami újabb technikai csoda. :D

A kevés is több a semminél.

(#3022) glaci válasza LouiS22 (#3017) üzenetére


glaci
őstag

Furcsa, nekem nem ugrott a számláló, amikor Framaroot -al root -oltam.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3023) LouiS22 válasza glaci (#3022) üzenetére


LouiS22
veterán

Megnézted azóta is?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3024) glaci válasza LouiS22 (#3023) üzenetére


glaci
őstag

Igen. Pár napja valahol felmerült, hogy ilyenkor nem "0" -t ír, hanem valami "szöveg" van ott, és azt ellenőriztem. (Talán "none", most hirtelen passzolom.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3025) fireman3


fireman3
tag

(#3026) glaci válasza fireman3 (#3025) üzenetére


glaci
őstag

Remélem ezek után a mi frissitésünkben már nem is lesz majd benne!
(Egyébként ha összeesküvés elméleteket akarnék gyártani, akkor azt is mondhatnám, hogy: micsoda "véletlen". Minden adat ... Lehet, hogy csak lebuktak?)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3027) myckie2 válasza glaci (#3026) üzenetére


myckie2
őstag

Nem mindegy?

(#3028) LouiS22 válasza glaci (#3024) üzenetére


LouiS22
veterán

A Triangle Away szépen takarít, most délután kipróbáltam. :) Szóval lehet játszadozni!

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3029) Prien válasza LouiS22 (#3028) üzenetére


Prien
addikt

Bocsi a láma kérdésért, de a custom binary-t és a current binary-t hogyan tudom csekkolni?

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#3030) LouiS22 válasza Prien (#3029) üzenetére


LouiS22
veterán

Download mode-ba teszed a telefont: power+home+volume down kb 10 másodpercig. Értelemszerűen kikapcsolt állapotból indulsz így. Aztán követed a képernyőn az utasítást (volume up-ot kell nyomni). Én akkukivétellel szoktam kijönni belőle.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3031) Prien válasza LouiS22 (#3030) üzenetére


Prien
addikt

:R

A kevés is több a semminél.

(#3032) Prien válasza LouiS22 (#3030) üzenetére


Prien
addikt

Framaroottal rootoltam a telót, Custom binary: No; Current binary: Samsung official; System status: official.

Most akkor nem ugrott a számlálóm? Pedig arra számítottam :F Közben megvettem a Triangle awayt is, biztos, ami biztos.

A kevés is több a semminél.

(#3033) LouiS22 válasza Prien (#3032) üzenetére


LouiS22
veterán

Jaja, jó vagy :)

Még a settingsben nézd meg a névjegynél az eszköz állapota sort (legalsó). Ha az is normál, akkor nincs para.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3034) glaci válasza Prien (#3032) üzenetére


glaci
őstag

A számláló nem ugrik, hiszen nem flash -eltél. (Ezért is jó ez a módszer.)
Viszont ne lepődj majd meg a status Official -ról át fog állni egy idő után Modified -re.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3035) Prien válasza LouiS22 (#3033) üzenetére


Prien
addikt

Eszköz állapota: Normál. Akkor , ha meguntam a rendszert, Triangleval Reset flash counter, unroot a Framarottal vagy a SuperSu-val és ennyi?

glaci köszi neked is!

A kevés is több a semminél.

(#3036) glaci válasza Prien (#3035) üzenetére


glaci
őstag

Az állapot nálam késöbb átállt módosítottra.
A triangle elvileg nem fog majd kelleni. (Hiszen nincs mit visszaállítani vele.)
Unroot van a SuperSU -ban is és a Framaroot -ban is. (Hogy melyiket jobb használni, azt paszolom.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3037) mody válasza LouiS22 (#3030) üzenetére


mody
tag

Power gomb hosszan is jó, kevésbé káros.

(#3038) LouiS22 válasza glaci (#3036) üzenetére


LouiS22
veterán

De, a Triangle pont azért fog kelleni, hogy a modified státusz visszaálljon normálra.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3039) Prien válasza glaci (#3036) üzenetére


Prien
addikt

Mivel most volt időm/kedvem ezzel szórakozni, gyorsan unrootoltam is a Framaroottal. Úgy tűnik, nem történt galiba, szoftverfrissítésre nyomva azt írja, már telepítve vannak a legújabb frissítések...
Download módban is minden "szűz" maradt. Triangle-t nem használtam.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#3040) dobobazsy


dobobazsy
őstag

feltettem az official CM11-et. 26.-ai build. ART-al FC-zik a com.google.process.gapps (ha jól emlékszek), és a play sem működött. egyébként jónak tűnik, csak hiányolok belőle ezt-azt.
már csak egy boeffla kernel kéne alá

(#3041) glaci válasza LouiS22 (#3038) üzenetére


glaci
őstag

Tudtommal a Triangle a számláló nullázására való. Arra pedig egyelőre nincsen szüksége. (De ha nem csak arra jó, akkor bocsi, nem szóltam.)

(#3039) Prien:
Ez jó hír! Árváltott már módosított -ra, vagy még elötte unroot -oltad?

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3042) LouiS22 válasza glaci (#3041) üzenetére


LouiS22
veterán

Hát, ha a system folder módosult (márpedig a root miatt módosul), akkor bizony előfordulhat, hogy az eszköz állapota módosított lesz. Ezt pedig a Triangle Away tudja orvosolni :) (Az a bizonyos pipa).

Részletek erre: [link]

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3043) adise


adise
őstag

Újra raktam a windowsom és egyszeruen nemtudom rootolni odinnal a telefont. Kiirja hogy added, de semmi nem fut végig a dolog. A gép felismeri a telefont másolni lehet rá meg minden, csak az odin nem szeretne menni. Mitol lehet?

(#3044) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Ha felteszem a CM 11-et, akkor majd, egyszer, hogyan tudok visszatérni a gyári romra? Sima odin flash?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#3045) Balduran


Balduran
tag

Triangle Away megy a 4.3-on is?
Vagy számít egyáltalán neki, hogy mi van a telefonon?

Samsung Galaxy S7 edge

(#3046) fireman3 válasza dobobazsy (#3040) üzenetére


fireman3
tag

Innen választhatsz.

<Xiaomi MI 9>

(#3047) glaci válasza LouiS22 (#3042) üzenetére


glaci
őstag

Akkor egy gyors kérdés:
Ha nem unroot -olom, csak lefut a Triangle, akkor is visszaáll? Ill. úgy is marad? (Mondjuk pl. amíg nem nyúlok hozzá a hosts fájlhoz. Ill. ilyenkor utánna újra és újra vissza tudja állítani?)

Csak mert akkor én is benevezek egy Triangle -ra. (Hiányos ismereteimmel én eddig úgy tudtam, hogy csak és kizárólag a számláló visszaállítására való.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3048) dobobazsy válasza fireman3 (#3046) üzenetére


dobobazsy
őstag

köszönöm! :)

(#3049) Muki94 válasza dobobazsy (#3040) üzenetére


Muki94
aktív tag

ART kompatibilis gapps csomagot tegyél fel. Valahol külön jelölve van, hogy melyik-melyik. Nem egyezik a kiadási dátumuk. Egyébként a Paranoid-féle gapps tuti jó az ART-hoz.

(#3050) dobobazsy válasza Muki94 (#3049) üzenetére


dobobazsy
őstag

akkor OMNI ROM-on azért ment.. ahhoz pont a paranoidos gapps-ot használtam :D
akkor várok pár buildet és lehet felteszem véglegesbe, mert nem tapasztaltam semmilyen hibát.
csak a statusbaron rögtön állítható fényerőt hiányolom belőle :DDD
köszi, hogy szóltál!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.