Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) adise válasza csepeli1 (#349) üzenetére


adise
őstag

Használd a youtube appot, az mukodik a háttérben.

(#352) Prien


Prien
addikt

Sziasztok! S II-ről váltáson gondolkozom és ez a készülék is látótérbe került. Örülök ennek a topicnak, mert sima S 3 nem érdekel, de a Telekom S 3 LTE ajánlata megfontolandó. Használja valaki gyári 3000mah akkuval? Ahhoz a vastagsághoz létezik szilokon tok? Vagy bele lehet passzírozni? :D

A kevés is több a semminél.

(#353) Gergosz2 válasza Prien (#352) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát fene tudja én még ne láttam, de a gyári 2100mAh-s is 2 napig bírja nekem, szóval teljesen tűrhető :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#354) balintkalman válasza Prien (#352) üzenetére


balintkalman
csendes tag

persze hogy van 3000mah-os akku csak külön kell venni hozzá és egy kicsit vaskosabb is lesz tőle a telefon de hogy van-e hozzá tok azt nemtudom.
Az alábbi linket nézd meg hogy milyen lesz:
[link]

Sony Xperia SP 4.3

(#355) Gergosz2 válasza balintkalman (#354) üzenetére


Gergosz2
veterán

tsss
olvasd már el rendesen mit írt :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#356) lrigo


lrigo
tag

Sziasztok!
Autos bluetooth kihangositohoz szeretnek a telefonnal automatikusan csatlakozni. En nem talalom a beallitast, vagy valami kulon app kell ehhez a funkciohoz?

Jó szóval oktasd, játszani is engedd... (JA)

(#357) Danny750 válasza balintkalman (#343) üzenetére


Danny750
őstag

Sp-n ne is agyalj...nagyon gyenge a kijelző és az 1gb ram is kevés a droidnak! Nexus 4 és az S3 lte is nagyon jó választás lehet! Nexus 4 talán a legsmoothabb android az One-val egyetemben , viszont kamerában és készenléti időben jóval gyengébb az Lte-nél! Sebességben pazar ez a gép is ,android vonalon olyan note 2 , xperia z szint ,sőt sztem az s4 sem folyamatosabb...

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#358) Gergosz2 válasza balintkalman (#343) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem a topik miatt de az s3 lte most a legjobb választás ár/érték arányban t-nél.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#359) Peti N95 válasza lrigo (#356) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Szia. Egyszer kell csak összeszinkronizálni őket, utánna már megy. Nekem Bluetooth fejegységem van, és gyönyörűen működik vele. Beülök, elfordítom a kulcsot, pár másodperc és már össze is kapcsolódnak. A telefonon csak be kell kapcsolni a Bluetoothot, a másik ezközzel megkeresni, és szinkronizálni. Utánna már mennie kell!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#360) LouiS22 válasza Danny750 (#357) üzenetére


LouiS22
veterán

Annyi árnyalás a korrektség kedvéért, hogy az Androidnak bőven elég az 1 giga ram, a gyártók által felpakolt launcherek (TouchWiz, Sense) zabálják meg a memóriát.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#361) Danny750 válasza LouiS22 (#360) üzenetére


Danny750
őstag

Bőven elég??
Ez azért kicsit túlzás sztem....
Ha nem akarsz mókolni és nem jön be a stock android semmissége , akkor bizony kell a minimum 2gb ram...

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#362) LouiS22 válasza Danny750 (#361) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha valaki még egyszer le meri írni a mókolni szót, azt száműzetem a digitális világból. :D

Ne viccelj már: a high end telefonokba raknak, téged idézve: minimum 2 giga ramot. Mert olyan sok telefon van ám, amiben ennél több van. Azt kijelenteni, hogy ennyi kell és ennél lejjebb nincs, az bizony elég meredek. Főként úgy, hogy leírtam: a gyártók által rápakolt launcherektől fekszik meg a csodatelefon is (és akkor jön másik kedvencem: a röccenés).

Én nem tudom, hogy egyesek mit művelnek a telefonjukkal (illetve de: asztali pc-kkel, konzolokkal akarják összehasonlítani, és olyan feladatokat ráerőltetni, amire abszolút nem alkalmas a platform. Jó, hogy nem bluray iso-t akar egynémely ember 4,x collon tolni).

Mindezt öt év androidos tapasztalatával a hátam mögött mondom, mielőtt megkapom, hogy a kispályáról kiabálok.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#363) lrigo válasza Peti N95 (#359) üzenetére


lrigo
tag

Szia!
Pont ez a gondom! Az ősöreg "buta" telefonomon beállítható volt az automatikus bluetooth kapcsolódás a párosított eszközökhöz, ha elérhetők. Itt nem találok ilyen lehetőséget, ha beülök az autóba, akkor beállítások/bluetooth és katt a párosított eszközre a csatlakozáshoz. Ezt a kattingatást szeretném elkerülni, mert kényelmetlen elővenni a telefont a zsebemből, megnyomni a bekapcsoló gombot, feloldani a képernyőzárat, stb. Azt szeretném, ha a korábban párosított eszközhöz, jelen esetben az autó bluetooth kihangosítójához automatikusan csatlakozna a telefonom, mindenféle vacakolás nélkül.
(a régi "buta" telefon bluetooth beállításainál volt ilyen lehetőség: "automatikus csatlakozás, ha az eszköz elérhető")

Jó szóval oktasd, játszani is engedd... (JA)

(#364) peter_27 válasza LouiS22 (#360) üzenetére


peter_27
aktív tag

Biztos vagy te ebben? :U

Volt s3-am 1 hónapig, nem véletlenül cseréltem le. Idegesített hogy 3-4 lap van csak megnyitva és újratölti az oldalakat mikor váltok, na ilyet ez lte nem csinál.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#365) Danny750 válasza LouiS22 (#362) üzenetére


Danny750
őstag

Pont az optimalizàció hiánya miatt kell ilyen hardver...sajnos
(+a normàlis multitask miatt)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#366) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Sziasztok!
Nem igazán akar működni nekem ez a kéz elhúzásos screenshot , pedig kivan pipálva a beállításoknál.. :F

(#367) Gergosz2 válasza Yayoh (#366) üzenetére


Gergosz2
veterán

a kijelzőn húzd végig a kezed ne előtte :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#368) LouiS22 válasza peter_27 (#364) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk azt nem teljesen értem, hogy minek fut három különböző böngésző egyszerre, mikor ránézésre látszik, hogy melyik közülük a legjobb és legkevesebbet evő. De hát ízlések és pofonok.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#369) ESP23 válasza Yayoh (#366) üzenetére


ESP23
senior tag

(#370) peter_27 válasza LouiS22 (#368) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nem is tudom :U talán az összehasonlítás miatt. Vagy mert az operában be lehet állitani az állando asztali módot, és nem kell minden weboldalnál ezt külön megtenni, mint a másik kettőnél.

Galaxy S10

(#371) bylow válasza Joachim (#350) üzenetére


bylow
aktív tag

"Egyébként az Xperia Z-nek szerintem nagyon szép a kijelzője"
Akkor ezzel szöges ellentét a véleményünk !
Szerintem a "Z"-nek mocskos fakó a képe, én el voltam szörnyülködve mikor meg láttam , és össze is hasonlítottuk. mellé tettünk 1 Samu S3-at "Z" és az enyémet(HTC sensation). A samu agyon vert magasan mindent, a Z-n pedig szörnyülködtem hogy full HD csúcsmobilnál hogy lehet ilyen kijelzőt be építeni.
Na persze ez az én véleményem, és amit emberi szemmel láttam egymás mellett 3 telefont !!!

ByLow #

(#372) Yayoh válasza Gergosz2 (#367) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Sikerült,köszi. :R

(#373) monDani


monDani
csendes tag

Már csak egy kérdésem van. Hogyan teljesít jobban az Xperia SP Antutu teljesítménypróbákon az S3 LTE-nél?

(#374) Gergosz2 válasza Yayoh (#372) üzenetére


Gergosz2
veterán

elsőre nekem se esett le mert nem írta a leírásban , csak azt hogy húzd a kezed.

(#373) monDani

ne antutu alapján vegyél telefont. :N
Össze vissza dobálja a pontokat+ agyártók össze vissza manipulálják ezeket a teszteket.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#375) LouiS22 válasza peter_27 (#370) üzenetére


LouiS22
veterán

még jó, hogy feltalálták a mobilra optimalizált weboldalt és/vagy a klienseket ilyen célra. Nem kötözködés, de ha pl. az indexet asztali módban olvasod mobilon, hááát...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#376) peter_27 válasza LouiS22 (#375) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ez mindig is szerettem mikor más akarja megmondani nekm, hogy mikor mivel mit és hogy csináljak, mindezt úgy, hogy nem kérdeztem. De épp az index-et, és a fb-t, szoktam chrome-al nézni mobil modban, és bármilyen hihetetlenül is hangzik, létezik még most is olyan weboldal amelyik nincs mobil nézetre is optimalizálva.

Galaxy S10

(#377) LouiS22 válasza peter_27 (#376) üzenetére


LouiS22
veterán

Akarta fene neked megmondani, hogy mi a jó.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#378) manlions


manlions
tag

Sziaztok holnap jön a serviz továbbra sem javult meg a térerö vesztés hivás után teljesen eltünik kiváncsi leszek mi lehet az oka.

[ Szerkesztve ]

(#379) Gergosz2 válasza manlions (#378) üzenetére


Gergosz2
veterán

De nem is tudsz emiatt rendesen telefonálni?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#380) Gergosz2 válasza Gergosz2 (#379) üzenetére


Gergosz2
veterán

Azt elfelejtettem írno hogy nekem idehaza bent a lakásban 25 és 50% között szokott lenni bár ebben nagy szerepe van az alumíniumlemez tetőnek.Gps-t is megfogja ,de ha kimegyek minden rendben van.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#381) manlions válasza Gergosz2 (#379) üzenetére


manlions
tag

Sajnos utana sem hivast inditani sem fogadni nem tudok amig vissza nem jôn a tèrerô ès kilèp és bezàrja a kèpernyôt.
:U

(#382) Krisz79


Krisz79
őstag

Melóhelyemen xp van.
Rádugtam kábelen a telefont.
Miért nem látom az Sd kártya tartalmát a gépen?
Csak mint fényképező jelenik, de ott is csak a telefon "C" mappáját látom.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#383) kano válasza bylow (#371) üzenetére


kano
nagyúr

És akkor még nem beszéltünk az LG Optimus G kijelzőjéről. Állítólag az visz mindent. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#384) Danny750 válasza monDani (#373) üzenetére


Danny750
őstag

Az lte is dobott már 17000felett...teljesen gyári! (össze-vissza mér, néha 5-6000 pontos szórással...+főleg snapi procikra lett optimalizálva)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#385) kano válasza Danny750 (#384) üzenetére


kano
nagyúr

Ahogy látom, neked a mániád a gyári, alap beállítás. Pedig hidd el, hogy a TW nem a csúcs. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#386) Danny750 válasza kano (#385) üzenetére


Danny750
őstag

Nem a csúcs, de semmi bajom vele...
Akkor meg miért szórakozzak a bugosnàl bugosabb romokkal....Így teljesen megfelel számomra! Neked lte-d van? Mert sima s3nàl még megérteném...

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#387) kano válasza Danny750 (#386) üzenetére


kano
nagyúr

Nem, nekem egyelőre a gyengébb S2 van és azon is a rengeteg Samu app kigyomlálása nagyon sokat gyorsít a rendszeren. Úgyhogy sajnos a sok felesleges Samu belepiszkítás rettentően lerontja a felhasználói élményt.
S3-on is teljesen akadásmentesen futna az alap android, ha nem szemetelnék tele.
Egyébként lehet, hogy S3 LTE lesz nekem is a végén, de jelenleg most az LG szimpibb (csak a gar....... és az LG márkanév ne lenne :( ).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#388) Varszegig válasza Danny750 (#386) üzenetére


Varszegig
veterán

Azért egy Nova launchert tegyél fel a TW helyére, az nem romolás, de meg fogsz lepődni, mennyival jobb:)

(#389) Danny750 válasza Varszegig (#388) üzenetére


Danny750
őstag

Az bejövős és használtam is , de furcsa mert bejön a tw :D
(a sebességgel meg semmi bajom , mert itt nem tudja megzabàlni a ramot)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#390) ESP23


ESP23
senior tag

Valaki tudna nekem ajánlani ettől olcsóbb HDMI adaptert?
Vagy ez mindenhol ilyen drága?

(#391) tzsolesz válasza kano (#387) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

2 hónappal kevesebb gari az nem vészes. Viszont az hogy LG, csak azt jelenti hogy minőségibb a cucc.
Nehogy valaki trollkodásnak vegye, ez csak az én személyes tapasztalatom.

(#392) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Ha valaki domino-s telót vesz T-nél, és a 100 megát választja, azt 2 héten beül használja el! :D (mert én úgy jártam, hogy itthon vagyok van wifi menjen az..., csak 2 hét alatt lejár az akármi, (megkérdeztem másik fórumba anno 1 hónapot mondtak :S :/) és vége... )

LouiS22 igazad volt... az ügyfélszolgálatos csaj, tök rendes volt, meg megkérdezte h miben tud segíteni meg minden :) és még megköszönte hogy megköszöntem neki hogy emberi módon tudott beszélni :) nahh ez egy orbitális piros pont a T-nek :) ;)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#393) Danny750 válasza tzsolesz (#391) üzenetére


Danny750
őstag

Hát nem tudom , de az Lg-k nem a megbízhatósàgukról híresek...legalábbis ezt hallani, itt legalább ha gond van házhoz is jönnek és fél óra alatt a probléma megoldva! :D

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#394) kano válasza Danny750 (#393) üzenetére


kano
nagyúr

Kivéve állítólag az LG Optiums G. A legkevesebb probléma van velük, ahogy olvasom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#395) Danny750 válasza kano (#394) üzenetére


Danny750
őstag

Kevés készülék -> kevesebb hiba....
Alig adtak el Lg Optimus G-t , ettől függetlenül korrekt kis masina!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#396) peter_27 válasza ESP23 (#390) üzenetére


peter_27
aktív tag

Az eredeti samsung mindenhol ennyi itthon, de ebay-en találni olcsóbban csak 3 hét a szállítás, vagy kicsit drágábban Angliából 1-5-nap alatt itt van.

Galaxy S10

(#397) kano válasza Danny750 (#395) üzenetére


kano
nagyúr

Itt, Magyarországon. Mert sajnos itthon hivatalosan csak a Telenor forgalmazza.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#398) tzsolesz válasza Danny750 (#393) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

az Lg-k nem a megbízhatósàgukról híresek...legalábbis ezt hallani

Én még ilyet nem hallottam. Linket please.
Az egy dolog hogy a O3D, és a 2X nem volt valami szoftveres bajnok, de szerintem ez nem jellemző a következő modellekre már. Nagyon össze vannak rakva szoftveresen is, a gyári launcher pedig masszívabb,és gyorsabb is mint a TW. Próbálj ki egy újabb modellt. megéri. :)

Hozzáteszem kezdem megszeretni ezt a nyikorgó, lötyögő gombokkal ellátott kis fekete szörnyetegemet. :D

[ Szerkesztve ]

(#399) LouiS22 válasza tzsolesz (#398) üzenetére


LouiS22
veterán

Elég csak a mostani MA tesztet megnézni. Mondjuk LG kb. 1:1-ben másolta a TW UI-t, de ez lényegtelen. Tényleg szép és gyors is. Csak ne lenne 5,5 coll az a valami :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#400) tzsolesz válasza LouiS22 (#399) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mondjuk LG kb. 1:1-ben másolta a TW UI-t.

Nagyon régóta ez a kinézet, és stílus jellemzi az LG UI-t, tehát nem kizárt ennek pont az ellenkezője, ebbe inkább ne menjünk bele. De erre is csak annyit mondok, hogy azonos országból való a cucc, ha van olyan hogy hungarikum, akkor ez koreakum. :D Színes, csicsás, élénk, figyelemfelhívó, díszes ikonok, és widgetek.
Nézd meg mindkét gyártó TV-s promóját. Ami a boltokban megy a tévéiken bemutató. Színes, díszes ruhák, csupa csupa csillogó villogó bútor, kellékek, porcelánok, ezt szereti ez a nép. Dél-Korea.
:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.