Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Joachim válasza LouiS22 (#500) üzenetére


Joachim
tag

Hjaj, hagyjuk már ezt a dumát!
Fehér sportcipöt is csak nök hordanak? Vagy fehér X6-ossal vagy Hondával is csak nök járnak?
Szerintem a rózsaszín az csajos meg a lila necces, de minden mást már a trendek diktálnak.
A palettán a fekete és a fehér alapszinek amik teljesen unisexek, épp ez a lényeg!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#502) glaci


glaci
őstag

Köszönöm szépen a válaszaitokat!
Ahogy elnézem őket, az az érzésem, hogy mégsem tettem olyan nagyon rosszul, hogy inkább az az eszemre hallgattam.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#503) adise


adise
őstag

Normalis, hogy a facebook app vagy 500x ebreszti fel a telot egy ejszaka? Kep[link]

(#504) sajby válasza Joachim (#499) üzenetére


sajby
senior tag

Ugyan igy voltam vele én is.A fehér számomra is kicsit "bazáribb" volt.És itt nem szeretnék vitát generálni senkivel :)
Vettem rá egy moshi matt fekete tokot,meg egy értelems képernyővédőt.És kész.

(#505) hjanos1 válasza adise (#503) üzenetére


hjanos1
senior tag

Nem normális. A Facebook egy ritka szarul megírt alkalmazás. Ha tehetet távolítsd el és használd inkább a böngészőből ha szükséged van rá.

The Factory Must Grow

(#506) Dr_Senkihazi válasza glaci (#495) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

nekem fekete van,hugomnak meg fehér....nagyon tetszik a fehér is ,fehérben nagyobbnak is látszik (a fekete ugye slankit,és ez itt kifejezetten látszik egymás mellé téve) de harmincegynéhány éves férfi létemre nem járkálok fehér telefonnal.az én szememben az lányos...a munkám és szabadidös elfoglaltságom miatt sem veszek fehéret,de alapjában véve szép.(de nekem egy komoly telefon akkor is fekete)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#507) csepeli1 válasza glaci (#502) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Nekem is fekete van! Sokat gondolkodtam rajta, meg írtam jóópár PM-et, és mindenki azt mondta hogy fekete, megrendeltem utána mondom istenem rosszul döntöttem. :S
Aztán amikor megjött első reakció :Y .. :DD, és egyre jobban tetszett, most meg kb nem is bánom, és örülök neki hogy így döntöttem :)

U.i.: tényleg nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat, főleg h ha izzad a kezem (lehet valami előember vénából örököltem de ez van.. :DD). Fehérről nem tudok nyilatkozni mivel csak az üzletbe volta kezembe, akkor is volt a hátán valami atombomba biztos akármi... :S

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#508) kodoboy válasza csepeli1 (#507) üzenetére


kodoboy
tag

A fekete részemről egyértelmű volt! Vettem hozzá egy vertical flip bőr tokot! Eddig mindenki csak dicsérte, hogy milyen komoly! Férfiembernek fekete való! :)

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#509) BigBlackDog válasza kodoboy (#508) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Tokhoz tudsz adni egy linket? Eddig csak műbőrös kacatokat láttam...

(#510) Gedeon31 válasza adise (#503) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ezt melyik alkalmazással nézted meg?

(#511) Balduran válasza Gedeon31 (#510) üzenetére


Balduran
tag

Wakelock detector.

(#503) adise: Sajnos a Facebook app tényleg nem lett túl jól megírva, így sajnos az 800-1000 ébresztés is "normális" nála, ami nem jó. Én is letöröltem. Böngészőből is nagyon szépen elfut.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#512) kodoboy válasza BigBlackDog (#509) üzenetére


kodoboy
tag

Link sajnos nincsen, mert egy gsm boltban bukkantam rá!

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#513) Gergosz2 válasza kodoboy (#508) üzenetére


Gergosz2
veterán

engem is érdekelne a link! :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#514) Gedeon31 válasza Balduran (#511) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi :)

(#515) adise válasza Balduran (#511) üzenetére


adise
őstag

Köszi, akkor letörlöm sajnos nagyon meríti a telefont. :(

(#516) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Enyém fehér és sokkal elegánsabb mint a fekete.Akár csak az ájfonnál.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#517) Yayoh válasza Plazmacucci (#516) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nálam az elegancia a feketénél kezdődik de kinek mi jön be.

[ Szerkesztve ]

(#518) glaci


glaci
őstag

Köszönöm a sok hozzászólást. Úgy nézem nem volt rossz a gondolatmenetem, mert fölényesen győzött a választásom.
A "vitát" ezennel le is zárnám, mert megjártam a boltot, és megvan a készülék.
Még nem néztem meg, mert dolgozok, de biztosan szép lesz majd. (Mentem, kihozták a dobozt, nem kérdeztek semmit, nem is bontották ki, gondolom az eredetileg rendelt fekete lehet benne.)
(Egyébként a hölgy nem volt a helyzet magaslatán: 50 percet voltam az üzletben, ebből 5 perc volt a várakozás, a többinél a pult előtt ácsorogtam és vártam amíg pötyögött ill. telefonálni próbált. Valami gondja volt, és sokáig nem tudta megcsinálni a papírjaimat.)
Még elolvasom a szerződést, aztán otthon kibontom a "Drágaszágom".

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#519) LouiS22 válasza glaci (#518) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk a helyedben azért megnéztem volna, hogy 1. van-e benne telefon, 2. nem volt-e már másnak kiadva (rajta-e a fólia), egyáltalán: működik-e. stb. Bátor vagy, hogy csak úgy elhoztad.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#520) Prien válasza LouiS22 (#519) üzenetére


Prien
addikt

Tényleg, amúgy amit mások visszaküldenek, azokat újra csomagolják és eladják a webshopban megint? Hogy lehet kiszűrni ezt? Akár még a gyári fóliát is rá tudják haxolni...

Más: valaki leírná az S 3 gyári töltőjének adatait? Köszönöm.

A kevés is több a semminél.

(#521) LouiS22 válasza Prien (#520) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem sehogy nem tudod 100%-osan kiszűrni, de ha mondjuk ujjlenyomatokkal teli a telefon, a tartozékok ki vannak csomagolva, az legalábbis gyanúra ad okot.

Samsung Travel Adapter, meglepő módon 5V és 1A. Lévén szabvány :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#522) Prien válasza LouiS22 (#521) üzenetére


Prien
addikt

Köszi, csak azért kérdeztem,mert tervben van egy webshopos vásárlás. :U Olvasgatom a véleményeket folyamatosan, keresem a legjobb ár-érték arányt. :)

A kevés is több a semminél.

(#523) kodoboy válasza Prien (#522) üzenetére


kodoboy
tag

A fekete S3 dobozán két matrica van, egy fehér és egy fekete. A fehéren van feltüntetve a szín és az IMEI szám, a másik matrica pedig a "bontatlanságot" igazolja, hiszen ez van rá írva: "Do not accept if seal is broken"! Értelemszerűen úgy van ráragasztva mindkét matrica, hogy csak a matricák roncsolásával lehet kinyitni a dobozt! Ezeket azért nehéz újracímkézni! :) Ha a matricák érintetlenek, a doboz tartalma is érintetlen, remélhetőleg a gyárban belekerült a telefon! Azt azért tényleg nem árt megnézni, hogy minden benne van-e a dobozban, mert utólag már nehéz reklamálni! Az ördög soha nem alszik! ;]

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#524) glaci válasza LouiS22 (#519) üzenetére


glaci
őstag

Nem volt rá időm, így is épp, hogy nem késtem el amire vissza kellett érnem melóhelyre.
Gyári Samsung matricával van leragasztva, ez azért eléggé bizalomgerjesztő.
(Webshopban rendeltem, de nem "külön" Webshopos. Bolti átvételt kértem, a rendszer foglalt egyet a bolt készletéből, mikor mentem érte a csajszi hátrament a raktárba és kihozott egyet.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#525) glaci válasza kodoboy (#523) üzenetére


glaci
őstag

Akkor tényleg csak otthon fogom kibontani, és közben majd fotózok / videózok.
(Gyári csomaggal még nem volt gondom, úgyhogy reményeim szerint utána egyből törölhetem is az egészet.)

Te jártál már úgy, hogy gond volt?

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#526) tzoli79 válasza adise (#503) üzenetére


tzoli79
tag

Hello ! Használd helyette a KLYPH nevű progit, szélvész gyors, most próbálom nekem nagyon bejön. Egyenlőre nekem nem hiányzik semmilyen funkció. A FACEBOOK app elbújhat mellette.

(#527) sajby válasza glaci (#525) üzenetére


sajby
senior tag

Itt nagyjából max az a gond jöhet elő,hogy esetleg már kaki a teló.És a boltban azonnal tudják cserélni,ha olyasmit tapasztalsz ami 3 napos cserére jogositana.De ne legyen ilyen ;) mondjuk én beszélek,aki webshopból rendelte :D

[ Szerkesztve ]

(#528) kodoboy válasza glaci (#525) üzenetére


kodoboy
tag

Nem volt gondom még! Mondjuk a boltban én sem üzemeltem be a telót egy próbára, de szerencsére nem volt itthon meglepetés! Nagy valószínűséggel, te is meg leszel elégedve! :))

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#529) Zsocc11


Zsocc11
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon gondolkozom a S3 LTE vásárlásán a Tmobilnál 80k! Szerintem nagyon jó ár.
Azonban sehol nem olvastam az aksi időtartamáról az LTE nél. Megvagytok vele elégedve?
Mert ugye kissé változott a processzor és a ram aránya a sima S3-hoz képest. (arról találtam is tapasztalatot)
Mennyit bír közepes használatnál?!
Köszi előre is a válaszaitokat!

(#530) Gergosz2 válasza Zsocc11 (#529) üzenetére


Gergosz2
veterán

nálam 2 napot mindíg bír.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#531) dobobazsy válasza Zsocc11 (#529) üzenetére


dobobazsy
őstag

a proci ugyan az, csak a ram lett a duplája.
közepes használat. ez egyén függő, kinél mit jelent. de szerintem egy napot vígan kibír végig. most az enyém 1 napja és 4 órája megy. 35%-on van az akksi

(#532) cstom válasza Zsocc11 (#529) üzenetére


cstom
aktív tag

Wifi on, mobilnet on, napi 1 óra nettel egy nap max. De volt már rá példa, hogy csak mobilnettel 3 óra alatt majdnem leszívta a teljes akksit. 2 és fél óra filmezés teljes fényerőn kb 25% merülés. (A fényerejével nem vagyok kibékülve.)

[ Szerkesztve ]

(#533) ESP23 válasza Zsocc11 (#529) üzenetére


ESP23
senior tag

Ha közepesen használom, akkor 1 napot és 16 órát bír ki, úgy hogy amikor töltőre rakom még 29%-os az akkumulátor.
Ha durvábban használom, akkor is kibír 16-19 órát egy töltéssel.

(#534) sajby válasza Zsocc11 (#529) üzenetére


sajby
senior tag

Eddig ez volt a csúcsom.

[link]

Jelenleg a Wifi folyamatosan megy,mobilnet is.Ma volt fél óra beszélgetésem.Kis játék.46%on van 12óra használat. után.

[ Szerkesztve ]

(#535) adise válasza cstom (#532) üzenetére


adise
őstag

Az auto fenyero elokkiveszed a pipat es ugy huzod maxra, nalam ugy szinte vaKit mar akijelzo.

(#536) Plazmacucci válasza adise (#535) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor állj ki a napra.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#537) adise válasza Plazmacucci (#536) üzenetére


adise
őstag

Mas hasonlo technikaju kijelzoju telefont se latsz jobban. Ez nem a telefon hibaja.

(#538) csepeli1 válasza Zsocc11 (#529) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Nekem is 2 napot elmegy, tök lazán a múltkor majdnem 4et bírt, amikor GPS-t használtam 3,5-4 óra alatt + kevéske nettel 95ről 5%-ra ment le, de hasonló adatok jöttek másnak is :)

Bírja a masinéria, de ha húzzák a fülit akkor eszik is :DD, korrekt üzemidő :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#539) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

sziasztok olyan kérdésem lenne hogy ha egy sima képet állítok be háttérnek a telefonon és lépkedek az ablakok között akkor a kép miért nem ugrik azzal együtt jobbra-balra, ahogy azt megszokhattuk a galaxy s óta..? nem találtam sehol erre beállítást. youtuben néztem egy sima(nem lte-s) s3ason ez működik.

(#540) Gergosz2 válasza whatwhatwhat (#539) üzenetére


Gergosz2
veterán

mert nincs is ilyen a TouchWiz-ben. (azaz most már MotionWizben)

Haználd ezt vagy ezt a progit, vagy más launchert bár akkor búcsút inthetsz a samus widgeteknek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#541) tzsolesz válasza Gergosz2 (#540) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A Samsung sok lépésével magát az alap androidot csonkítja meg.
Nincs adattár mód? Nem görgeti a hátteret. Vicc az egész, komolyan mondom. :(

(#542) cstom válasza adise (#535) üzenetére


cstom
aktív tag

Napfényben nagyon nem az igazi. Ugyanilyen volt az S2-őm is. Zárt térben valóban kiváló.

(#543) Gergosz2 válasza tzsolesz (#541) üzenetére


Gergosz2
veterán

én sem értem , hogy ilyen apróságokat miért hagynak ki :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#544) Peti N95 válasza tzsolesz (#541) üzenetére


Peti N95
aktív tag

:U Az, hogy nincs adattár mód, annak biztonsági okai vannak. Így nem tud sérülni sem az sd, sem a belső tárhely leválasztáskor. Az meg hogy nem görgeti alapból a háttérképet, könnyedén orvosolható, a fentebb említett módokon. Szerintem ezek azért annyira nem tragikus dolgok, és emiatt nem fogok kiábrándulni az S3 LTE-ből! Szerintem! :U

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#545) dady53


dady53
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérek. Telepítettem az Android Weather app-ot, ami nekem is jobban tetszik mint a gyári. Nem tudom hogy lehet az akkuweather kezdőképernyője helyett ezt kitenni a kezdőlapra. Előre is köszönöm segítségeteket!

(#546) dady53


dady53
csendes tag

Bocs! Már rájöttem...

(#547) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

köszi a választ, igazából nem az idegesített hogy nem görgeti a hátteret, anélkül még valahogy tudok élni :D csak az istenért sem tudtam rájönni hogy miért nem :) a lényeg hogy ez természetes ennél a telefonnál. amúgy vannak ilyen problémái.. ez a háttér, meg a lassú képernyőfelvillanás amikor fel akarod oldani. meg ami engem zavar és meg is akarom kérdezni hogy ez így van-e, hogy a fólia amit vettem rá miért nem takarja le az egész üveget? tuti hogy s3asra való, mert olyan a formája és a kijelzőt teljesen letakarja, csak nem ér ki a széléig, aztmondták hogy azért mert ívelt a széle és nem tapadna meg a fólia, ez így van?

amúgy ettől a pár hibától eltekintve egy remek készülék, nem is tudok ennél jobbat(najó s4), valahogy mindig a samsungokat tartottam a legjobb okostelefonoknak(no meg az iphonet, de az drága a parasztnak :( )
tokot mindenképpen kell rá venni, én találtam egy nagyon jó tokot, nemis tudom milyen anyagból van, a lényeg hogy nagyon vékony, max 1 mm-t növel a vastagságán, mégis hatalmasat javít a fogásán.

(#548) Yayoh válasza whatwhatwhat (#547) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Igen azért van úgy mert ívelt a kijelző széle.Nekem se ér le teljesen.Én GSM boltba 500ft-ért vettem 2 fóliát teljesen jó :D

(#549) Varszegig válasza whatwhatwhat (#547) üzenetére


Varszegig
veterán

Steinheil curved fólia ér ki a széléig. A nevéből sejthető, hogy miért is.:)

(#550) Krisz79


Krisz79
őstag

Navigálásnál kicsit melegebbnek éreztem a telefont
Bár hátlap védő tok van rajta.
Autós tartó és közben töltés ment.
Ez normális?

(#551) Gergosz2
Igen,gondoltam megkérdem...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.