Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Krisz79 válasza Gergosz2 (#300) üzenetére


Krisz79
őstag

Én tartóba már találtam 1 egész jót 7e-ért a MM-ba. [link]
Fóliába: Cellulariline ulra glass,tükröződés mentest vettem.
Még hátlapnak szeretnék valami vékony rásimuló tokot találni. Esetleg samsung felirattal.
(A telefonom fekete.)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#302) adise


adise
őstag

Root utan nem fog menni otan az update majd?

(#303) brd válasza adise (#302) üzenetére


brd
nagyúr

otan az update

Hűha, ezt dekódold kérlek! Mi az az otan, és milyen update-re gondolsz?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#304) csepeli1 válasza LouiS22 (#298) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Igazából a szolgáltatásuk rendbe van, igen (Telenor is van a családban) de az elég Tré amikor bemegy az ember és lebasszák, úgy h még annyit nem bír mondani h "jónapot, v baz+ anyád mit akarsz" amikor illedelmesen köszön nekik az ember. És ne beszéljen úgy az emberrel mint a kutyával, már elnézést ez a véleményem. :)

A Tré am se gúnyból hanem becenévből ment, de ha zavar akkor átírom "T"-re és elnézést kérek, nem akartam megbántani senkit vele.

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#305) tzoli79 válasza adise (#302) üzenetére


tzoli79
tag

Igen, root-olas utan mar nem megy a frissites OTA-val. Ha rendszer programokat nen modositottal akkor unroit es mehet az OTA.

(#306) Joachim válasza Misi1980 (#285) üzenetére


Joachim
tag

Nekem nem működött a GalaxSimUnlock LTE-n, csak más egyszerű módszer, amit 4.1.1-es rendszer alatt lehet csak elvégezni.
Tehát előbb downgrade utána néhány kattintás a készüléken, ezt követően bármilyen (magasabb verziószámú) rendszer is flashelhető és az unlock megmarad.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#307) csepeli1


csepeli1
csendes tag

@Gergosz2

Köszönöm válaszodat!
Igen, az a megoldás elég tetszetős, csak féltem hogy ha leesik akk nem-e nyílik ki? (tudom én hibám ha leejtem, meg megérdemlem meg minden, de fő a tuti :D )
Nahh ez már látszik hogy komolyabb, csak nem jön be. :D Addig keresünk míg nem találunk! :D

@Krisz79

Nekem is fekete a telóm.
Az űber egy tartó, lehet forgatni is? Gondolok itt hogy elfektetni, kocsiba jó fixen rögzíti a gépet?
A fóliát megsasolom, asszem németből is hasonlót lehet rendelni, csak onnan a postát is meg kell nézni :D
Nahh ez nekem is a baj, kicsit ellentmondásba fogom most kerülni, DE ha rárakok valami űber tokot ami full biztonságossá teszi az egészet, akár dobálhatom is benne (vicc :DD) csak akkor odavész az egyik erénye a telónak, a vékonysága :SS, gondoltam arra is (régebben iPhone-hoz egy srác valami fóliát vett a "T"-nél és rendesen felragasztották, mint a képernyőre és akkor nem karcolódott :D (itt kell dönteni hogy a szuper védelem, vagy az elegánsabb megoldás :D és itt az ellentmondásom. :D )

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#308) Gergosz2 válasza csepeli1 (#307) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen én is keresek olyan megoldást ami csattal záródik de sajnos keveset találtam.
De valahol láttam egy jót csak elfelejtettem a nevét.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#309) LouiS22 válasza csepeli1 (#304) üzenetére


LouiS22
veterán

Sajnos ebben igazad van, rengeteg T-Pontban trék az ott dolgozók (nem általánosítok, de tapasztalat, hogy ezek többsége partnercég, vagyis XY Kft. alvállalkozik a Telekomnál. A megoldás egyébként az lenne, ha az ilyen cégeket/ügyintézőket szépen kiiktatnák, mert rontják a cég hírét.

Amúgy - szintén általánosságban - de tartozékot sose vegyél a T-nél, mert nem ez a fő profiljuk és túl is vannak árazva. Az ilyesmit vagy ebay, vagy speedshop (nem reklám).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#310) Joachim válasza Krisz79 (#301) üzenetére


Joachim
tag

Nekem is ilyen - gyári - Samsung autós tartóm van és nagyon masszívan/biztonságosan tartja a telefont!
Még egy pozitívum, hogy nem remeg be a karja mint a legtöbb gégecsöves megoldásnak, ez olyan mintha odabetonozták volna a szélvédőhöz, valamint univerzális, tehát bármilyen más készüléket is bele lehet rakni.
Ez nem utolsó szempont, hiszen készülékcsere esetén nem kell újat vásárolni!
Viszont egyes helyeken, arcátlanul, 10eFt felett is árulják...

Tokból nekem van egy lehelet vékony (kb 0,5 mm-es) aluminium, amely tele van lyukakkal tehát még könnyű is, de szerintem ez nem sokat véd egy esés során. Max a karcolások ellen ér valamit.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#311) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Látom nem csak szabolcsban probléma... pedig azt hinné az ember hogy nyugatabbra másabb a helyzet ilyen téren ..is.. és igen, nem T-s T volt, hanem XY-os TRÉ..... soha többet... bánom hogy nem írtam le a "panaszkönyvbe"... Ez van, holtig tanulunk :)

Kezdek rájönni erre is, de 1 napos volt a telóm anyáék "izéltek", hogy dolgoztam+tanultam (ösztöndíj) érte eleget ne karcoljam össze vegyek rá valamit, nagy lelkesen bemegyek a teszkós boltba mondom úgyis T-nél vettem a telót, nővérem 2 fóliát vett 1000-ért (galaxy minihez...) hát én 1 darabot vettem.... (nem merem leírni, mert kitiltanak a fórumból. :D) Csak hát taknyos 19 évesként féltem az ebay-es cuccoktól, de ahogy ismerősök meg a fórumosok írták mondták tényleg jó... :D Tintapatron németből szállítással fele annyi mint MO-n. :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#312) PS7A


PS7A
tag

Szerintetek a T-mobile jelenlegi ajánlata erre a készülékre milyen?
24+1992Ft + a mozaik s havidíja.
Megéri megvenni, vagy tudtok esetleg jobbat? :R

(#313) Gergosz2 válasza PS7A (#312) üzenetére


Gergosz2
veterán

abszolút :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#314) tzsolesz válasza PS7A (#312) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Naná.

(#315) PS7A


PS7A
tag

Köszi srácok, akkor szerintem még beszélünk :C

(#316) LouiS22 válasza PS7A (#312) üzenetére


LouiS22
veterán

Itt 2 évig fizeted a mozaik s-t is, ami 128 ezer forintra jön ki (és ez csak több lehet, ha netán variálnak egy sort az áfakulccsal). Tök jó, hogy 0 forintért viszed a telefont, de ha a következő 24 hónapban a T előáll valami más csomagkonstrukcióval, akkor szívhatod a fogad. 24 hónap hosszú idő, te meg beragadsz a mozaik s-be.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#317) kelzsoca válasza LouiS22 (#316) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miközben dominóval 90k-ért kihozható a készülék, persze ha egyébként is kell az előfizetés (és ki is van használva) akkor más a helyzet.

https://vertigostore.eu

(#318) Gergosz2 válasza LouiS22 (#316) üzenetére


Gergosz2
veterán

persze az előfizetéssel belehet ragadni, de ennél olcsóbb már biztos nem lesz ez a telefon.

Talán alternatív lehet neki Eco XS ha nem fontos neki a mobilnet.

(#317) kelzsoca

Én is Dominoval hoztam ki, mert jövö áprilisban járna le az előfizetésem(like 300 , és biztos hogy hosszabítok ), és addigra már biztos nem lesz ez a telefon. Így nekem ez best buy :K

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#319) PS7A válasza LouiS22 (#316) üzenetére


PS7A
tag

A csomaggal nem lenne gond, mert a mostani drágább percdíjakat tartalmaz és net sincs hozzá.
A telefonálgatásért így is úgy is fizetni kell, de remélem nem módosítanak semmit.

(#320) LouiS22 válasza kelzsoca (#317) üzenetére


LouiS22
veterán

Igen, ezt akartam én is írni, csak közben lejárt a szerkesztési időm.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#321) LouiS22 válasza PS7A (#319) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem elbizonytalanítani akartalak, csak vázolni azt, amit végül kelzsoca tett meg. Igaz, ott egyben kell virítani a lóvét :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#322) kelzsoca válasza LouiS22 (#321) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, nem lebeszélni akarjuk, csak a lehetőségeket mondjuk el, hogy vásárlás előtt nem árt átgondolni, a két év sok idő.

https://vertigostore.eu

(#323) PS7A


PS7A
tag

Egyébként jogos, már átnyálaztam a dolgokat, de jelenleg ennél jobb opciót nem találtam.

Amúgy a T még mindig megjelöli a mobilokat saját logoval?

[ Szerkesztve ]

(#324) Balduran válasza PS7A (#323) üzenetére


Balduran
tag

Boot animációban van egy T logó. A telefonon csak a Samsung van. (Szerencsére :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#325) Gergosz2 válasza PS7A (#323) üzenetére


Gergosz2
veterán

playben is azt írja, hogy T-mobile Samsung GT9305

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#326) LouiS22 válasza Gergosz2 (#325) üzenetére


LouiS22
veterán

Azt át tudod nevezni :) [link] Csavarkulcs és akár hakapeszimiki is lehet az eszköz.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#327) ESP23 válasza PS7A (#312) üzenetére


ESP23
senior tag

Ez igen!
Hétfőn lesz 2 hete, hogy ugyan ebben a csomagban vettem meg a készüléket 24x2610Ft-os konstrukcióban.
Nem semmi!

(#328) Varszegig válasza Gergosz2 (#325) üzenetére


Varszegig
veterán

Meg azt a T-mobile-t csak a simből veszi, nekem régen az S2-nél először Telenor Galaxy S2 vagy mi volt, aztán lett T-Mobil ... a neve.

(#329) PS7A


PS7A
tag

Ez külön öröm :D Emlékszem, mikor mindenre rárakták azt a förtelmes rózsaszín logot. Még egy fekete telefonon is hülyén nézett ki.
Amúgy ez előtt egy S2-m volt, aztán most pár hónapig Nokia butafón. Már nagyon kíváncsi vagyok mit tud :P

(#330) Gergosz2 válasza LouiS22 (#326) üzenetére


Gergosz2
veterán

áá ezeket nem tudtam!

(#328) Varszegig

Ez is újdonság nekem :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#331) ESP23


ESP23
senior tag

Nektek működik a közvetlen hívás funkció?
Nekem vagy 2 napja nem, fogalmam sincs miért.
Pedig be van kapcsolva.

(#332) kano


kano
nagyúr

Ha van itt valaki aki T-s S3 LTE-t vett, de most nem T-s kártyával hasznája, dobna egy pü-t!
Köszönöm. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#333) Krisz79 válasza Joachim (#310) üzenetére


Krisz79
őstag

Ma megvettem az autostartót.
Az Auchanba 6 pénz.
Tokot is talaltam a hàtára.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#334) Krisz79


Krisz79
őstag

Azt szeretném megtudni,hogy létezik-e a telóba
"inteligens gépelés"
pl: . (pont) után uj sort kezdve nagy betűvel kezdi .?
Illetve csak ez a T9 -Predektiv szövegtanitás létezik?

(mire ezt az érzékenységet, kezelhetőséget apple után megszokom, lehet befonom a hajam.)
köszönöm.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#335) Balduran válasza Krisz79 (#334) üzenetére


Balduran
tag

Én a swiftkey-t használom.
Lehet állítani a gyorsaságot (a nyomva tartásét is), van intelligens szótára ami tanul, magyar hang alapú gépelés stb.
Ki tudod próbálni, van free verzió. 7 nap után kikapcsolja a szótárat, de minden más megy tovább. Ha tetszik a prémium 399 forint most akciósan

Samsung Galaxy S7 edge

(#336) racerx válasza Balduran (#335) üzenetére


racerx
őstag

+1. Kipróbáltam sokat, de szvsz ez a legjobb bill.

(#337) Plazmacucci válasza Krisz79 (#334) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Swype?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#338) sajby


sajby
senior tag

Közel 1 hónapja használom a telót,de olyan borzalmas akadással még nem találkoztam.Ami álltalában az alma-android vita tárgya.Igaz nem piszkálom.Gyári rendszerrel szolgáljon ki,ugy,hogy elég legyen.
Kamerával elégedett vagyok.Akku idővel is.Reggel leveszem a töltőről,estig elvagyok vele.Remélem továbbra is jóban leszünk.Spigen curved fóliát pedig mindnekinek ajánlom.Kifogástalan minőségü.
Eddig nem bántam meg,hogy az Adroid-Samsung párost választottam.Dominós kiszerelésben :)

(#339) lord.lakli válasza Plazmacucci (#337) üzenetére


lord.lakli
őstag

+1: Az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Gyors gépelés, elég jó szótár, elég jól felismeri a mondott szavakat.

(#340) monDani


monDani
csendes tag

Sziasztok! Van-e olyan közöttetek aki hezitált, hogy ezt vagy Sony Xperia SP-t vegyen? Olvastam hideget is, meleget is,és nem tudok dönteni a kettő közt. Az árrés a kettő közt nem mérvadó. Bővebben ha kifejtenétek az okokat, sokkal megkönnyítené a választásom. KÖszi!

(#341) Plazmacucci válasza monDani (#340) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Sp-ben kaka sony kijelző van és csak egy giga ram ami kínos már most.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#342) Gergosz2 válasza monDani (#340) üzenetére


Gergosz2
veterán

azért ezt nem hiszem hogy egy s3 lte topikban kéne megkérdezni :D

Amúgy +1 s3 lte-re a +1 gb ram idővel kifezitődő lesz :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#343) balintkalman


balintkalman
csendes tag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne telefon ügyben,......igazából 3 telefon ügyében:
Szerintetek melyik a jobb,illetve aki ilyen telefonokat használ: tapasztalatok,hiányosságok,hibák.
1.Samsung Galaxy SIII LTE
Kijelző: 4,8 hüvelyk
720 x 1280 pixel (306 ppi)
Super AMOLED
Hardver: 1,4 GHz négymagos ARM Cortex-A9
Mali-400 MP4
2 GB RAM
16 GB belsőtárhely
NFC,Bluetooth 4.0
Multimédia: Fő kamera: 8 megapixel, autofókusz, LED villanó,Full HD
Másodlagos kamera: 1,9 megapixel,HD
Ár: 76.000 Ft - 95.000 Ft

2.Sony Xperia SP
Kijelző: 4,6 hüvelyk
720 x 1280 pixel (319 ppi)
Kapacitív, multi-touch TFT, Mobile Bravia Engine 2
Hardver: Dual-core 1,7 GHz (Krait)
Adreno 320
1 GB RAM
8 GB belsőtárhely
NFC,Bluetooth 4.0
Multimédia: Fő kamera: 8 megapixel, autofókusz, LED villanó,Full HD
Másodlagos kamera: van
Ár: 65.000 Ft - 80.000 Ft

3. LG Google Nexus 4
Kijelző: 4,7 hüvelyk
720 x 1280 pixel (320 ppi)
True HD IPS Plus technológiás kapacitív érintőkijelző
Hardver: 1,5 GHz-es, négymagos Krait
Adreno 320
2 GB RAM
16 GB belsőtárhely
NFC,Bluetooth 4.0
Multimédia: Fő kamera: 8 megapixel, autofókusz, LED villanó,Full HD
Másodlagos kamera: 1,3 megapixel,
Ár: 87.000 Ft - 102.000 Ft

Nem tudok dönteni mert mind a 3 nagyon tetszik,bár nemtudom hogy melyik jobb az Adreno 320 vagy a Mali400MP-4!
Szerintetek melyik a jobb/rosszabb,tapasztalatok,észrevételek,érvek,hibák,hiányosságok?
Előreis köszönöm mindenkinek :D
U.i.:Bár legjobban az SIII LTE tetszik utána meg a Nexus 4 utána meg az SP.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia SP 4.3

(#344) Giorgio1313 válasza balintkalman (#343) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Szia!

Elég sok telefonom volt,és elég sok meg is fordult a kezem között.Ezek közül számomra az abszolút nyerő az LTE-s S3 és nem azért mondom mert ez van...A sony kijelzője fakó a nexus 4 meg nekem személy szerint olyan semmilyen..ajánlom hogy menj el egy MM-ba és nézd végig meg tudod nyomkodni mind a hármat.én sok év ios meg blackberry után váltottam LTE-s S3-ra és nem bántam meg:) a skype meg viber néha mókázik de az inkább android problémája mint telefoné.ha van kérdésed próbálok válaszolni.üdv

(#345) Giorgio1313 válasza balintkalman (#343) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Ja és a mali 400ról annyit hogy így 2giga rammal nem volt még játék ami akadt volna:) RR3,Modern combat 4,Asphalt 8...minden röcc nélkül fut

(#346) Gergosz2 válasza balintkalman (#343) üzenetére


Gergosz2
veterán

szerintem az s3 és a nexus 4 közül válaszd valamelyiket.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#347) Krisz79 válasza balintkalman (#343) üzenetére


Krisz79
őstag

Én S3-t választanám.
Jó ár értékarány.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#348) balintkalman válasza Giorgio1313 (#345) üzenetére


balintkalman
csendes tag

köszi :D
megfogadom a tanácsodat és elmegyek megnyomkodom őket,fényképezek velük meg megnézem hogy milyen a kézbe,stb-stb.
de méggyszer köszi :D

Sony Xperia SP 4.3

(#349) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy ha netezés közbe több oldal van megnyitva be lehet-é állítani hogy ha youtubon zenét hallgatok, és mondjuk mobilarénára átmegyek akk a youtub ne álljon le? Lehet hogy pofonegyszerű de nem találtam, pedig szinte minden böngészőt kipróbáltam (le is töröltem az összeset... a gyári tetszik a legjobban :DD )

Előre is köszi! :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#350) Joachim válasza balintkalman (#348) üzenetére


Joachim
tag

Én pusztán azért választottam az S3-at, mert a Sony Xperia Z-ről és a Nexus 4-ről is hiányzik a középső, fizikai gomb.
Egyébként az Xperia Z-nek szerintem nagyon szép a kijelzője, folyamatos a kamera követése, úgy minden tekintetben ok, bár tudom az SP volt az összehasonlításban, az meg teljesen más kategória! :)

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.