Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) Plazmacucci válasza Jacquestop (#7000) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert a romolás közben nem törölted az előző maradványait. Én is elbasztam, aztán nem működött a kamera stb. Új rom előtt data wipe.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7002) Jacquestop válasza Plazmacucci (#7001) üzenetére


Jacquestop
újonc

Ó, azt nem egyértelműsítettem, hogy a gyári 4.3-as ROM kb. 3 hónapja került fel a telefonra, azóta nem nyúltunk hozzá. Ez a komplett hiba pedig tegnap délután/ma reggel jött elő. Ezalatt a 3 hónap alatt elég sokat fényképeztem és néztem filmet gond nélkül.

De akkor még ennyi idő után is lehet ez a probléma oka?

(#7003) Plazmacucci válasza Jacquestop (#7002) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem sem egyből következtek be. Először csak néha befagyott a kamera. Aztán kisírta, hogy nincs is csatlakoztatva. Aztán néha összedőlt az androidui. Persze ahány felhasználó annyi féle hibajelenség. De hát ez az android :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7004) Jacquestop válasza Plazmacucci (#7003) üzenetére


Jacquestop
újonc

(Drága Omnia II-esem, visszasírlak!)

Oké, akkor megpróbálkozunk ezzel. :)

Köszönöm szépen!

(#7005) Plazmacucci válasza Jacquestop (#7004) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Recovery menüből mindent törölj amit csak lehet, aztán tolj fel egy romot.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7006) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot. Egyszer itt a Fórumban egyszer láttam egy listát, hogy mit lehet biztonságosan leállítani, letörölni. Valaki tudna segíteni, hogy hol találom ezt meg. A Fórumban keresgéltem , de nem találom. Előre is köszönöm a segítséget.

(#7007) glaci válasza Jacquestop (#7004) üzenetére


glaci
őstag

Ááááá ....
Nekem itt van a kezemben mind a 2 egymás mellett, de én csak azért veszem a kezembe, mert néha azon is hívnak. Különben mindíg az LTE -met piszkálnám csak. Az OII felett sajnos nagyon eljárt az idő, akár csak a WinMo felett. (Mondom ezt úgy, hogy egy Asus P535 is itt van a kezem ügyében, mert azon is hívnak néha.)
Ha "használni" kell az okos eszköz, akkor vagy ez, vagy a Nexus7.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#7008) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Antutuban kaptam 19080 pontot. Rekord.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7009) LouiS22 válasza glaci (#7007) üzenetére


LouiS22
veterán

P535, micsoda kütyü volt. Anno én voltam, aki rájött, hogy lehet feldobni rá a WinMo6-ot :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#7010) szerzol válasza Jacquestop (#7002) üzenetére


szerzol
senior tag

Tedd fel a legutolsó Hong Kong TGY ROM-ot, van benne magyar nyelv és ékezetes samsung billentyűzet.

Előtte utána FR és akkor nem lesz FC.

Innen töltheted!

(#7011) glaci válasza LouiS22 (#7009) üzenetére


glaci
őstag

Még most is jó. (Az enyém fel van bővítve 128 Mb -osra, lehet azért.) Tökéletesen üzemel. És jobban is szeretem, mint az O II -t (amiről annó azt hittem "legyilkolja" az 535 -öst, de nagy csalódás volt, csak a kijelzőjét szerettem), de sajna eljárt felette az idő.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#7012) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Mai sammobile-os fw frissítős hír kommentjei közt olvasva:

Kitkat 4.4.x will be first released for Nokia 3310 than for my S3 i9305…

Fogadjunk valaki innen volt! :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7013) LouiS22 válasza glaci (#7011) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem is 128-ra lett bővítve anno. Szerettem, de azért nem sírom vissza. A WinMo nem volt egy acélos oprendszer. Illetve pontosítok: nem "okostelefonra" lett tervezve.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#7014) kungzi válasza Gergosz2 (#7012) üzenetére


kungzi
veterán

:DDD nem én voltam tuti, mert elfelejtettem a jelszómat az oldalra :W

(#7015) glaci válasza LouiS22 (#7013) üzenetére


glaci
őstag

Persze, mint írtam már én is szinte csak butatelefonnak használom.
De hát azért azt hozzá kell tenni, hogy amikor ezek a PDA -k "mentek", akkor az "okos" telefonok még sehol sem voltak.
Akkoriban még, ha meglátta valaki a kezemben, minden ismerősnek 10 - 15 percig kellett mutogatni, hogy miket lehet vele csinálni és mindenki elképedve bámult, hogy ilyen is létezik egyáltalán! :D
Most már az S3LTE mellett csupán játékszernek tűnik, de annak idején maga volt a megtestesült csúcs technológia. ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#7016) tzsolesz válasza Jacquestop (#7004) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Drága Omnia II-esem, visszasírlak!

Hát jó is volt az. SPB Mobil Shell ment rá, meg lecseréltem a task bar-t olyanra amelyik tetszett, és egész használható lett. Csak kevés volt már ehhez a RAM. Kijelzője nagyon adta. Anno 92K-ért vettem, te jó isten! :DDD

(#7017) LouiS22 válasza tzsolesz (#7016) üzenetére


LouiS22
veterán

142 volt a P535...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#7018) glaci válasza LouiS22 (#7017) üzenetére


glaci
őstag

Én is a P535 -öt vettem drágán, az Omnia II -t, már megvártam, amíg lement az ára, hiszen negvolt az Asus, nem volt sürgős.
És ezzel a 2 készülékkel el is voltam tavaly szeptemberig, amikor már muszály voltam venni egy Androidos telefont.
Így lett az első "okostelefonom" az S3 LTE. (Mindig is minségi cuccokat használtam és nem cserélgettem őket évente, mint mások.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#7019) bandi7802


bandi7802
csendes tag

Egy apró kérdésem lenne az itteni szakértőkhöz:
S3 LTE-hez vettem ebayről egy MHL hdmi kábelt, de nem ismeri fel a telefon. (állítólag csak az MHL 2-es kábellel működne, vagy a gyári samsunggal)

http://www.ebay.com/itm/190708255661?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ezzel lehet kezdeni valamit? (szoftver, vagy hardver hiba lehet?)
Vagy esetleg ötlet, hogy milyen telefonhoz lehet még jó, mert akkor meg tudom hirdetni.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#7020) kungzi válasza bandi7802 (#7019) üzenetére


kungzi
veterán

ha nem gyári rom van fent, akkor nem fog működni
csak gyári rommal működik

(#7021) Plazmacucci válasza kungzi (#7020) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lol. Ez szívás :(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7022) bandi7802 válasza kungzi (#7020) üzenetére


bandi7802
csendes tag

A gyári van fent, hong-kong-i 4.3-as, de a magyar t-mobilossal sem ment. knox 0.

(#7023) kungzi válasza bandi7802 (#7022) üzenetére


kungzi
veterán

Akkor az mhl rossz vagy a kábel :(

(#7024) szerzol válasza bandi7802 (#7022) üzenetére


szerzol
senior tag

Adtál neki tápot az USB-n keresztül?

(#7025) bandi7802 válasza szerzol (#7024) üzenetére


bandi7802
csendes tag

Igen, adtam. Tölteni lehet vele a telefont, az a funkció működik, de a tv-n semmi nem látszik, meg a telefon se jelzi, hogy érzékelt volna valamit, mint például az OTG kábelnél (ami szépen működik). Vagy egyáltalán kéne jeleznie valahogy?

(#7026) Plazmacucci válasza bandi7802 (#7025) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen jelzi, ha bedugod.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7027) szerzol válasza bandi7802 (#7025) üzenetére


szerzol
senior tag

Esetleg próbáld meg bekapcsolni a fejlesztői beállításoknál az USB hibakeresést, ha még eddig nem tetted meg.
Itt működik gyárival.

Ha nem megy akkor gagyi az egész.

(#7028) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Valaki talált mát arra megoldást, hogy ne oldja fel a képernyőt, ha bedugom a fülest?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7029) bandi7802 válasza szerzol (#7027) üzenetére


bandi7802
csendes tag

Azt is próbáltam már, de nem működik. (legalább van egy 2 méteres kábelem töltésre) Bár majd még kipróbálom másik telóval is (sima s3, és s4 active) hátha mégis a telefon a ludas. Kösz a segítséget.
Pár helyen olvastam, hogy a 4.3-as android miatt nem akarnak ezek a kínai kábelek működni.
De inkább legyen 4.3 ,mint hdmi, mivel ezen kívül semmi baj nincs a telóval.

(#7030) szela01 válasza bandi7802 (#7025) üzenetére


szela01
tag

Szerencsére nekem ilyen bajom nincs.
Smart tv , screen mirror és nem kell a kábel.
Még jó, mert elég sokat használom ezt a funkciót. :K

Üdv: szela01 (Galaxy Note 3 N9005 LTE)

(#7031) dobzy válasza szela01 (#7030) üzenetére


dobzy
tag

Sziasztok!
Tudom, hogy nem igazán ide tartozik, de e-bay-el mi a helyzet?
Úgy értem, hogy megbízható? Szállítás drága? Valakit"vertek már át"?
Bocsi, új komment akart lenni...

[ Szerkesztve ]

(#7032) LouiS22 válasza dobzy (#7031) üzenetére


LouiS22
veterán

Az ebay a világ legbiztonságosabb online piactere. A szállítás eladótól, vásárlás helyszínétől és sok egyéb tényezőtől függ. Átverni nem nagyon tudnak, ha elolvasol egy ebay how to use-t, meg fogod érteni, hogy miként működik és mi az a néhány alapvető dolog, amire figyelned kell.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#7033) dobzy válasza LouiS22 (#7032) üzenetére


dobzy
tag

Köszi szépen :)

(#7034) LouiS22 válasza dobzy (#7033) üzenetére


LouiS22
veterán

Ami a lényeg: olyan eladótól vásárolj, akinek sok pozitív értékelése van, illetve mindig paypallal fizess - utóbbival magadat is véded, mert ha valami balul sül el, akkor van bizonyos védettséged és nagy eséllyel kapod vissza a pénzt. De a legfontosabb: mindig olvasd el az eladó feltételeit is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#7035) Gergosz2 válasza dobzy (#7031) üzenetére


Gergosz2
veterán

véd a paypal is, véd az ebay is szóval nagy veszély nincs. Ha valami kérdésed lenne ezzel kapcsolatban gyere át ide: [link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7036) dobzy válasza Gergosz2 (#7035) üzenetére


dobzy
tag

Köszi!

(#7037) Haugland


Haugland
aktív tag

Sziasztok,
Vissza tudnátok azt igazolni, hogy ez alapján a leírás alapján lehet-e rootolni 4.3 tmobile-függő S3 LTE-t?
[XDA developers - root]

(#7038) Plazmacucci válasza Haugland (#7037) üzenetére


Plazmacucci
félisten

úgy emlékszem ez alapján csinálta, de fordult a knox. szóval meg lehet csinálni. az ajánlott biztonsági mentéseket sose hagyd ki!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7039) Haugland válasza Plazmacucci (#7038) üzenetére


Haugland
aktív tag

Oks köszi!

Az elsődleges dolog a root jog megszerzése lenne, hogy el tudjak kezdeni egyáltalán bármiféle biztonsági mentést csinálni.
A tervem (fontossági sorrend szerint):
1, EFS mappa biztonsági mentés
2, CWM recovery install
3, CWM-el teljes system backup fájl
4, aztán majd jöhetnek később a mindenféle oprendszerek kipróbálásra

A bajom, hogy múltkor egy másik fájllal próbáltam root-olni és akkor elszállt az EFS mappám tartalma ami egy ismerősöm ismerőse véletlenszerűen vissza tudott varázsolni valahogy.
Ezt az opciót viszont nem szeretnám többet megjátszani...

Ugye jól tudom, hoyg root jog nélkül nem lehetséges a telefon backup fájl létrehozása?

(#7040) Plazmacucci válasza Haugland (#7039) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem kell neki, igen. Én sose mentettem le mielőtt széttúrtam a rendszert :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7041) Haugland válasza Plazmacucci (#7040) üzenetére


Haugland
aktív tag

A Razr Maxx-omnál nekem se kellett..
Ott ezek a dolgok kissé egyszerűbben működtek és telepíthettem egymás mellé 6 különböző rendszert, stb..
A Samu-nál úgy látszik, hogy minden körülményesebb egy kicsit....
Pedig ha eljutnék egyszer a SlimKat-re, akkor be is fejezném ott a pályafutást ;-)

(#7042) Plazmacucci válasza Haugland (#7041) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én rájöttem, hogy csak a gyári jó erre a szarra. A honkongi rom tényleg hibátlan a többihez képest. Sima S3-ra bezzeg vannak fasza romok. Ez van, népszerűbb telefont kell venni :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7043) Haugland válasza Plazmacucci (#7042) üzenetére


Haugland
aktív tag

Szerinted melyik a legjobb gyári, de szolgáltató független ROM?
Esetleg nem tudnál egy linket is küldeni hozzá?

A legjobban akkor örülnék ha találni lehetne egy google play edition -hoz hasonló módosítatlan android rendszert, de ez ezen a készüléken szerintem felejtős :(

(#7044) Plazmacucci válasza Haugland (#7043) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem is felejtős. Sammobile.com-on regisztrálva letölthető a hong kongi rom. Fasza, magyar is. Meg sem kell várni a visszaigazoló email-t, lehet is tölteni. Csak lassan jön. [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7045) Watt25 válasza Plazmacucci (#7044) üzenetére


Watt25
veterán

Gondolom, ha felraknám, egy üres rendszert kapnék. Mármint minden programot újra kéne telepítenem, amit használok és elvesznének a játékok mentései... Igaz?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7046) Plazmacucci válasza Watt25 (#7045) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jaja.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7047) csaabz


csaabz
őstag

Lehet venni valahol olyan fóliát, amit a telefon hátuljára/hátlapjára lehet felhelyezni?
Előre is köszi!

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7048) Gergosz2 válasza csaabz (#7047) üzenetére


Gergosz2
veterán

pl: [link]

De szerintem felesleges úgysem drága egy akkufedél.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7049) California1 válasza Gergosz2 (#7048) üzenetére


California1
őstag

Udv mindenkinek!
A lányom telóján 4.1.2 van fent; erdemes lenne frissiteni 4.3-ra? ( Knox nem lenyeg már nem garis)
Előre is köszi a válaszokat.

(#7050) LouiS22 válasza California1 (#7049) üzenetére


LouiS22
veterán

Az én véleményem az, hogy ne frissíts gyári rommal (pont a knox miatt), hanem élvezd ki, hogy nincsen. Én mondjuk tuti nem engedném rá a knoxot még akkor sem, ha már nem garis.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.