Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Gergosz2 válasza csusza` (#448) üzenetére


Gergosz2
veterán

5 -ös androidot, ahogy előttem is írták, fene tudja mikor adja ki a google, azt meg végképp nem hogy mikor érkezik meg s3-ra.

4.3-ról itt és itt találsz infókat, de szerintem e többség a jobb ramkezelés miatt várja.(Mondjuk engem érdekelnének a lockscreen widgetek is :D)+ sok ficsőrt teszenk át s4-ből is mint pl s-health meg stb....

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#452) ESP23 válasza csusza` (#448) üzenetére


ESP23
senior tag

(#453) gabancs válasza Gergosz2 (#451) üzenetére


gabancs
addikt

Miért, 2 gigánál még mindig gond a RAM kezelés?

(#454) LouiS22 válasza Gergosz2 (#451) üzenetére


LouiS22
veterán

Az S-Healthet most is gond nélkül tudod telepíteni, root nélkül is. Kb. semmit nem ér külső kütyük nélkül. Az egész egy g*ci nagy Omron reklám.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#455) Gergosz2 válasza gabancs (#453) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem de , de miért ne?

(#454) LouiS22

És hogyan? :F

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#456) csusza` válasza LouiS22 (#449) üzenetére


csusza`
senior tag

Elnézést, nem akartam én itt nagy felháborodást kelteni! :)
Nem lenne szegényebb az életem, mindössze azért érdeklődtem, hogy biztos legyen, legalább két frissitest megél meg a készülék.
Ezen felül kiváncsi vagyok az új featureökre is.

Köszönöm nektek a válaszokat. iPhone 4-ről valtanek, remelem jo választás lesz az S3 LTE.

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#457) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

TW-t érdemes lecserélni mondjuk nova prime-ra? Néha laggol a gyári.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#458) Gergosz2 válasza Plazmacucci (#457) üzenetére


Gergosz2
veterán

ha akarod miért ne. Bár nekem nem nagyon jött be sose :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#459) Plazmacucci válasza Gergosz2 (#458) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem véletlenül utálja mindenki a tw-t. S2-n novát használtam mert az gyárival siralmas volt. S3 keveset laggol de néha zavaró.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#460) LouiS22 válasza csusza` (#456) üzenetére


LouiS22
veterán

De azt senki nem tudja megígérni, és a gyártók nem véletlenül nem tesznek ilyen vállalást, hogy két főfrissítést kiadnak. Ha belegondolsz, nekik valójában nem érdekük, sokkal inkább az új készülékeket szeretnék eladni. És amíg van rá kereslet (nem Magyarországból, ebből az elszart kis piacból kell kiindulni), addig ez a modell működőképes is marad.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#461) LouiS22 válasza Gergosz2 (#455) üzenetére


LouiS22
veterán

Én az xda-ról töltöttem le az apk-t, de ismétlem: semmi értelme, csak a helyet foglalja. Add meg kézzel, hogy kb. mennyi kalóriát vittél be, hát ezt más program is tudja, ahogy a szenzoros mérést is. Ráadásul szerintem csúnya is az app, meg ahogy néztem, megvett a Samsung egy piacon kapható alkalmazást és azt skinezte :)

Itt van, ha ezek után is ki akarod próbálni: [link]

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#462) Varszegig válasza Plazmacucci (#457) üzenetére


Varszegig
veterán

Szerintem megéri, én a novát használom már rég, tabon is azt tolom, és nagyon bejött.

(#463) lord.lakli válasza csusza` (#456) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ha kettő fő verziós frissítést szeretnél, akkor vegyél Nexus-t.

(#464) brd


brd
nagyúr

Egy kis mélyvízes kérdés: valamilyen szintetikus drog, vagy egy arab származású CEO hatására az Android fejlesztők megcserélték az OK és Cancel, ill. tulajdonképpen az összes ilyen gombot a korábbi Androidokhoz (meg a többi OS-hez) képest. Ezt elvileg vissza lehet cserélni, a framework-res.apk-ban (meg pl. a Packageinstallerben) van egy (vagy talán többet is át kell írni) xml, amiben ennek az "ablaknak" a felépítését leírja. Viszont én nem értek ahhoz, hogy hogyan lehet egy ilyen apk-t buildelni, decompilálni etc. Valaki tudna ebben segíteni? Van valami apktool nevű program, ami csinál valamit, de az összeállításnál valamit kihagy, vagy kell még neki valami, hogy működő apk-t gyártson.

The only real valuable thing is intuition.

(#465) Gergosz2 válasza lord.lakli (#463) üzenetére


Gergosz2
veterán

Samu is megígérte.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#466) Plazmacucci válasza Varszegig (#462) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ki tudom majd rakni a gyári időjárás widgetet? Arra panaszkodtak hogy nem lehet utána.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#467) Gergosz2 válasza Plazmacucci (#466) üzenetére


Gergosz2
veterán

Na igen azt nem engedi + az s -tervezővel is baja van

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#468) Varszegig válasza Plazmacucci (#466) üzenetére


Varszegig
veterán

Azt nem, de mondjuk az a gyári időjárás widget annyira gyenge, hogy nem ejtenék érte könnyeket, rengeteg sokkal jobb van a playen.

(#469) Plazmacucci válasza Varszegig (#468) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszi srácok. Nekem gyárilag accuweather van, elég jó. Most vacillálok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#470) Varszegig válasza Plazmacucci (#469) üzenetére


Varszegig
veterán

Semmibe nem telik kipróbálni:)

(#471) lord.lakli válasza Gergosz2 (#465) üzenetére


lord.lakli
őstag

Samu megígérte, Nexushoz meg adják.

(#472) Plazmacucci válasza Varszegig (#470) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja hát igen. Fel is dobom aztán írok :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#473) Gergosz2 válasza lord.lakli (#471) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez igaz. :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#474) LouiS22 válasza lord.lakli (#471) üzenetére


LouiS22
veterán

Te még hiszel az ilyen "ígéretekben"?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#475) LouiS22 válasza Varszegig (#468) üzenetére


LouiS22
veterán

Pl. a Beautiful Widget. Igaz, nem olcsó a többi apphoz képest, de megéri az árát, bónusz van TouchWiz kinézetű skin is. Én nem bántam meg, hogy cseréltem a gyárit, mert tényleg kritikán aluli. Már csak a lockscreenre kellene valahogy applikálni és teljes lenne a siker.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#476) lord.lakli válasza LouiS22 (#474) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ez az, hogy én nem :)

(#477) csusza`


csusza`
senior tag

Haliho!

Meg egy kérdés merült fel bennem: telefont tilt a szolgáltató vagy csak kártyát/számot ha nincs fizetve az előfizu?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#478) kelzsoca válasza csusza` (#477) üzenetére


kelzsoca
félisten

IMEI alapján tilt.

https://vertigostore.eu

(#479) csusza` válasza kelzsoca (#478) üzenetére


csusza`
senior tag

Ertem.
Es ebben az esetben ér valamit az adásvételi szerződés? Telefon csere es ráfizetés lenne, de kicsit tartok tőle, bár a srác azt mondja tizenpar éve ez a száma.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#480) kelzsoca válasza csusza` (#479) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pereskedni elég lehet, de attól még nem lesz se működő telefond, se pénzed, sokan itt bukják el, mindenféle papírra bízzák a készülék sorsát, de ezek a letiltás elleni fecnik nem sokat érnek.

Persze, lehet nem lesz gond, de az esetek többségében nem ez a jellemző.

https://vertigostore.eu

(#481) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nova valóban jobb mint a tw de tényleg nem tudom kirakni s gyári időjárás widgetet. Sebaj.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#482) rutyika68


rutyika68
őstag

Hali mindenkinek!

Csatlakoztam a táborotokhoz. :)
Mindjárt egy kérdés CM-t használókhoz.
Mennyiben ad többet a CM rom, mely funkciók maradtak meg a gyári rom-ból, vagy mi az a plusz amit ad a CM?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv..

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#483) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Nahh én asszem, a dropboxot bekapcsolom töltse oda nyugodtan fel... hátha lesz ilyen szerencsétlen :)

[link] :DD

Létezik ez? :DD

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#484) gabancs válasza Plazmacucci (#481) üzenetére


gabancs
addikt

Azért nem tudod kitenni, mert nem kompatibilis vele, csak a saját launcherével működik.

(#485) zatonya válasza Plazmacucci (#111) üzenetére


zatonya
csendes tag

Próbáltad az Slll is

Szipi

(#486) LouiS22 válasza Plazmacucci (#481) üzenetére


LouiS22
veterán

Beautiful Widgets, van benne pont olyan, mint a Touchwizes, csak ezerszer jobb :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#487) Plazmacucci válasza LouiS22 (#486) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszi, csekkolom!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#488) Varszegig válasza Plazmacucci (#487) üzenetére


Varszegig
veterán

vagy az android weather, ami nálam veri a BW-t, és nagyon megszerettem:)

(#489) Plazmacucci válasza Varszegig (#488) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszi ez szuper :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#490) LouiS22 válasza Varszegig (#488) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem a BW a HTC-t idéző anim miatt kellett :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#491) dobobazsy


dobobazsy
őstag

CM10.2 mennyire használható? próbálta-e valaki? bugos még?

más: hogyan lehet bekapcsolni azt a plusz oldalt a kezdőképernyőn, ami akkor jön elő ha bedugom a fülhallgatóm? anno mielőtt újraraktam a telóm egyik napról a másikra magától bejött, de most nem, és sehol sem találom.

[ Szerkesztve ]

(#492) Dr_Senkihazi válasza dobobazsy (#491) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

beállitások--kijelzö---környezetérzékeny old.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#493) Balduran válasza dobobazsy (#491) üzenetére


Balduran
tag

Csak gyári lanucherrel megy. Ha Novát vagy valami mást használsz akkor nem.

Samsung Galaxy S7 edge

(#494) dobobazsy válasza Dr_Senkihazi (#492) üzenetére


dobobazsy
őstag

köszönöm! fogalmam sem volt, hogy ez a funkció az. :B

#493 Balduran: a gyárit használom. köszi :R

(#495) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Készülékválasztásban szeretnék segítséget kérni tőletek, de kicsit szokatlan módon!

Vidéki vagyok, holnap leszek Budapesten. Ma rendeltem a T -től webshopban egy ilyen készüléket és holnap elvileg átveszem a MOM parkban.
Amikor megkérdezte gép a rendelésnél, hogy milyen színt akarok, nagy dilemmában voltam:
A szívem a fehérhez húzott, mert az a képek alapján valahogy elegánsabbnak tűnik.
Ugyanakkor az eszem a feketéhez, mert a fehéren feltételezem átvilágít a műanyag részeknél a sötétben (pl. érintőgombok, képernyő széle) és az engem lehet, hogy zavarna.
Megrendeltem a feketét, de azóta is ezen rágódom ...
Kinek milyen van? Mik a tapasztalataitok? Nem bántátok meg, hogy az adott színt választottátok?
Ill. ha esetleg meggondolom magam (pl. mert azt mondjátok, hogy a fehér is tökéletes, vagy még jobb is), akkor szerintetek az átvételnél még átcseréltethetem majd, vagy ez már kőbe van vésve?
Sajnos nagyon nagy futásban leszek, így ott már nem lesz majd időm agyalni.

Köszönöm a válaszaitokat, és elnézéseteket kérem az idióta kérdésért!

Üdv.: Laci

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#496) sajby válasza glaci (#495) üzenetére


sajby
senior tag

Nekem fekete van és pont azért tetszik,mert nem fehér :D
Korrekt darab igy is.

(#497) Yayoh válasza glaci (#495) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nekem is fekete van , én is gondolkodtam a fehéren de a fekete élőben nekem sokkal jobban bejön. ;)

(#498) hjanos1 válasza glaci (#495) üzenetére


hjanos1
senior tag

Szia!

Én is gondolkodtam a két szín között. Végül a feketét választottam és azt kell mondanom, hogy nagyon nem bántam meg. A netes képeken valahogy a fekete valóban nem tűnik annyira elegánsnak, mint a fehér. Élőben viszont nagyon szép, szerintem neked is tetszeni fog. ;)

The Factory Must Grow

(#499) Joachim válasza glaci (#495) üzenetére


Joachim
tag

Ugyanígy dilemmában voltam a színt illetöen, föleg hogy eddig fekete telefonjaim voltak, tehát a fehérrel szemeztem. De élöben szerintem nagyon gagyi müanyag hatást kelt, mintsem elegánst!
Igaz, hogy a fekete kicsit már unalmas (pár éve még a Samsung zongaralakk feketéje volt a menö) és bár az ujjlenyomatok is nagyon meglátszanak a hátlapon, mégis emellett döntöttem.
Mivel legtöbben tokban hordjuk, azokból meg van matt fekete meg sok színes is amin nem látszik az maszat.
A fehérnél valóban van némi fényelmosódás a gombok körül, tehát rábelszélés nélkül is a fekete!
De el tudnám képzelni kékben és szürkében is (elöször azokra vadásztam), de csak egy nagyon leharcolt, használt volt eladósorban.
A T viszont csak feketében és fehérben kínálja... ha mindenképp tölük akarod megvenni.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#500) LouiS22 válasza glaci (#495) üzenetére


LouiS22
veterán

A fehér női szín :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.