Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Létrehoztam ezt a topicot, mert az utóbbi időben teljesen kaotikussá vált az S3 topic, mivel a két telefon csak külsőben hasonlít, de hardveres-szoftveres téren különböző, indokolt a két tábort szétválasztani, ezzel megakadályozva a készülékek esetleges elflashelését, vagy olyan módosítását, ami otthoni körülmények között már nem helyrehozható.

https://vertigostore.eu

(#2) adise


adise
őstag

üdv :C

(#3) Gudy válasza kelzsoca (#1) üzenetére


Gudy
tag

jujj de jó! épp most szemezgetek egy s3LTE-vel... Esetleg 1HSZ is lesz?

(#4) Balduran


Balduran
tag

Üdv mindenkinek :)

Samsung Galaxy S7 edge

(#5) SP!T


SP!T
addikt

Na így már nem lesz veszekedés! ;]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#6) [P]laci válasza kelzsoca (#1) üzenetére


[P]laci
senior tag

:R

(#7) kano


kano
nagyúr

Üdv.
Én is szemezek egy S3 LTE-vel, de kétségeim vannak. (Elindítanám a topic első vitáját. ;] )
Jelenleg van egy tökéletes állapotú, garos S2-m és meg vagyok vele elégedve.
Nem vagyok biztos benne, hogy megérné az a +35.000 Ft - 40.000 Ft az S2 és az S3 LTE között.
Plusz még az zavar, hogy az LTE készüléket nem szeretik annyira a fejlesztők. :F
Nem tudom, hogy esetlegesen a több RAM miatt lassan előtérbe kerülhet-e a fejlesztőknél az S3 LTE is és lesz rá több custom rom?
Tanácsotokat szeretném kérni....
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8) Joachim válasza SP!T (#5) üzenetére


Joachim
tag

kelzsoca :C
Mindenképp ideje volt már, és ha valakinek lenne kedve hozzá, csináljunk együtt 1.sz. hsz-t!
Én benne vagyok... Eddig két db S3 LTE készülékem volt, amelyeket magam buheráltam.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#9) Gergosz2 válasza kano (#7) üzenetére


Gergosz2
veterán

Ha meg vagy elégedve a telefonoddal semmi értelme hogy lecseréld szerintem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) kano válasza Gergosz2 (#9) üzenetére


kano
nagyúr

De mégis izgat a 4 mag, LTE, nagyobb kijelző.
Joachim
Milyen Romot használdz hozzá? Kevés custom romot látok az LTE-hez.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11) Rem-X válasza kano (#10) üzenetére


Rem-X
senior tag

Én Galaxy Nexusról váltottam az S3 LTE-re, tehát el tudod képzelni mennyi főzött ROM volt hozzá és nagyon sokat ki is próbáltam :) Hetente többször romoltam...

Mióta megvan az S3, kipróbáltam pár régi favoritot (CM, Paranoid), de azt kell mondjam, hogy a gyári rendszer pár tuninggal (fagyasztás pl...) belakás után, teljesen kielégíti az igényeimet :)

Try again, fail again, fail better!

(#12) adise


adise
őstag

Ez a fagyasztas, hogysmint mukodik es mi az ertelme?

(#13) kano válasza Rem-X (#11) üzenetére


kano
nagyúr

De az a baj, hogy én szeretek romolni és ahogy érzékeltem a gyári rom S3 LTE-n is lagol. Nem tud valaki olyan romról S3 LTE-re ami gyári alapú, de tiszta google kinézetű?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#14) Balduran válasza kano (#7) üzenetére


Balduran
tag

Nekem is volt S2 és (kis kitérővel advance-om is). Én a főképpen a 2 gb ram és a nagyobb kijelző miatt cseréltem. Mióta megvan sok apróságot fedeztem fel benne, ami nagyon megszerettette velem ezt a telefont,

- Értesítő led
- Intelligens képernyő elforgatás
- Intelligens képernyőzár
- Több ablak funkció
- Értesítési panel szerkesztés
- stb...

Az advance-ot és az S2-is rootoltam és romoltam, de itt még nem éreztem, hogy azonnal meg kellene csinálnom. A gyári rendszer akadás mentes, stabil, mikrolaggot is ritkán látok. Nagyon elégedett vagyok vele.
Az egyetlen negatívum amit fel tudok hozni, az hogy lassan ébred a telefon. 2-2,5 mp amíg bejön a lockscreen

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#16) Rem-X válasza kano (#13) üzenetére


Rem-X
senior tag

Csak a gagyi TouchWiz ami lagol... Én mindig is a Nova Launchert használtam... így van Pure google érzés, de mellette megvannak a Samsungos okosságok is :)

Try again, fail again, fail better!

(#17) Joachim válasza kano (#10) üzenetére


Joachim
tag

Én CyanogenMod-ot használok.
A napokban jelent meg a 4.3 alapú 10.2 verzió, amit az imént telepítettem és van benne néhány feature, ami kifejezetten tetszik! Ja és gyors...
Laggolás és FC nekem a CM 10.1-el sem volt, remélem ezzel sem lesz, de naponta adják ki rá a frissítéseket.

Az ébredésnél nincs késlekedés CM alatt, szinte azonnal jön a zárképernyő, amit a középső gomb ismételt megnyomásával azonnal fel tudsz oldani. Egyébként amit gyári romnál tapasztaltam hasonlót (engem nagyon zavart), hogy a középső gomb megnyomására - főképernyőre való visszatérés - is nagyon lassú!
Én személy szerint nem bírom a Samsung gyári ROM-ját, főleg nem szolgáltatói alkalmazásokkal, tehát arról nem sok tapasztalatom van és mindig azonnal rootoltam és toltam rám a CM-t.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#18) dobobazsy


dobobazsy
őstag

akkor bejelentkezem énis ide. jól kipateroltak minket a 60k hozzászólásos SIII topikból :(

(#19) Rem-X válasza dobobazsy (#18) üzenetére


Rem-X
senior tag

Nem kell ezt így felfogni :) Szerintem , ha kérdésed van felteszed itt és ha nem tudjuk szerintem senki nem fog megkövezni Téged ha felteszed ott :)

Try again, fail again, fail better!

(#20) [P]laci válasza dobobazsy (#18) üzenetére


[P]laci
senior tag

ez legyen az életedben a legnagyobb problémád. :DDD

Rem-X: +1 :K és kavar sem lesz, hogy vki rossz romot rak fel...

[ Szerkesztve ]

(#21) kano


kano
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
Sajnos a CM romokat utálom, valahogy nem jönnek be.
Ha nekem is elmegy az S2-m akkor elgondolkodom még. :R
Balduran
Köszi. Ezek mind megvannak most S2-n csak az értesítő led hiányzik meg a nagyobb kijelző.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#22) Rem-X válasza Joachim (#17) üzenetére


Rem-X
senior tag

A lassú visszatérés is ki lett többször vesézve... azért tér vissza "lassan" mert vár egy második kattintást vele, amivel az S-voice-t indítja el... ha kikapcsolod semmi ilyen nincs... :) (csak a teljesség igénye miatt írtam le)

Try again, fail again, fail better!

(#23) adise


adise
őstag

En is kiprobalnam ezeket de felek hogy tegla lesz a keszulekembol

(#24) Balduran válasza Rem-X (#22) üzenetére


Balduran
tag

nekem le van fagyasztva, mégis produkálja :(

Amúgy érdekes, mert ha lezárás után 4-5 másodpercen belül újból próbálkozok akkor azonnal indul

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#25) Rem-X válasza adise (#23) üzenetére


Rem-X
senior tag

Galaxy S3 Toolkittel és minimális angol tudással, szerintem lehetetlen elrontani a telefont... téglásítani ma már nagyon nehéz, főleg ha szépen lementesz mindent előtte, ahogy kell :)

Try again, fail again, fail better!

(#26) Joachim válasza Balduran (#24) üzenetére


Joachim
tag

Azért van, mert lezárás után még van késleltetés, amely alapbeállítás szerint 5mp.
Ez a CM-ben pl állítható (0mp-től 30percig).
Van egy képernyőzár késleltetés pont, abban külön választható bekapcsolt kijelzőnél és kikapcsolt kijelzőnél is az idő.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#27) SP!T válasza kano (#13) üzenetére


SP!T
addikt

Én is az előbb említett SuperNexus AOSP ROM-ot ajánlom! Letisztult, teljesen stock android!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#28) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sziasztok
Én is S2-ről váltottam. Aki nem próbálta az nem tudja elképzelni mennyivel gyorsabb az S3.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29) nggabi válasza kelzsoca (#1) üzenetére


nggabi
nagyúr

rontod itt más bizniszét :U

;]

"szenyor dzsíííí"

(#30) Balduran válasza nggabi (#29) üzenetére


Balduran
tag

:D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#31) nggabi válasza Balduran (#30) üzenetére


nggabi
nagyúr

érti ő a tréfát :))

"szenyor dzsíííí"

(#32) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

(s3 topikban is rákérdeztem,ide lettem irányitva)

sziasztok.
hugom s3 LTE telefonja olyat csinál hogy az értesitési sáv egyszer csak szürkévé változik (feketéröl ugye) és csak egy ujrainditás után lesz fekete megint.
igazábol ahogy nézegettem,a kijelzö alatt lévö részétöl ez élesen elválik,és utána már rendes szine van a kijelzönek,csak az értesitö sáv szine "fakul" ki...(semmi más hibát nem produkál ezzel egy idöben)
most ujra inditotta,de következö ilyennél csináltatok vele egy képernyömentést.

mi okozhatja?vagy csak mi vagyunk a lámák hozzá,és ez jelent valamit?
thx

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#33) Balduran válasza Dr_Senkihazi (#32) üzenetére


Balduran
tag

Ilyent nem tapasztaltam a telefonjaimon. *#0*# menübe a színeknél nem látszik valami turpisság?

Samsung Galaxy S7 edge

(#34) LouiS22


LouiS22
veterán

Üdv mindenkinek! :K

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#35) manlions válasza kelzsoca (#1) üzenetére


manlions
tag

Üdv mindenkinek örülök ennek az új forumnak én is talán igy többet tudunk segiteni egymásnak.kérdésem a következö lenne lementettem az EFS mappát Kelzsoca programjával megkaptam a telefon memoriajában a efsbackup.img ami 20M. Ezt elmentettem pc.re is kérdésem hogy ezt a img hogy tudom megnyitni és leellenörizni hogy minden ok.-e illetve ha szügséges visszaállitani majd. Elöre is elnézést hogy ilyet kérdezek de nem vagyok egy pc, guru most tanulom ezeket a dolgokat elötte 8honapig s3 volt azzal minden romolás sikerült nem volt vele gond de itt olvastam hogy elöbb el lehet rontani efs mentés nélkül elöre is köszönöm a segitséget

(#36) dobobazsy válasza Dr_Senkihazi (#32) üzenetére


dobobazsy
őstag

eleve szürke az értesítési sáv, nem csak a fényerő változásai miatt látjátok világosabbnak olykor?

(#37) Balduran válasza dobobazsy (#36) üzenetére


Balduran
tag

Igen szürke, de azért érdemes lenne megnézni a tesztben, hogy az mit mutat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#38) kano válasza nggabi (#31) üzenetére


kano
nagyúr

Itt is itt van a "foghiányos kékbreki". :C :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#39) cstom válasza Dr_Senkihazi (#32) üzenetére


cstom
aktív tag

Nekem minden gyári T-s rajta, ilyet soha nem produkált, mindig fekete az értesítési sáv. Esetleg nem lett felrakva vmilyen launcher?

(#40) Balduran válasza cstom (#39) üzenetére


Balduran
tag

kapcsold ki az autómata fényerőt és állítsd maxra. Egyből szürke lesz :)

Samsung Galaxy S7 edge

(#41) cstom válasza Balduran (#40) üzenetére


cstom
aktív tag

Tényleg, eddig nem is figyeltem, de nekem ez nem gáz.

(#42) Balduran válasza cstom (#41) üzenetére


Balduran
tag

Engem se zavar. Ritkán van akkora fényerőn, hogy ez látszon.

Samsung Galaxy S7 edge

(#43) cstom


cstom
aktív tag

Egy valami zavart, hogy képes volt igen csúnya laggokat csinálni az oldalak lapozásánál, ha be volt kapcsolva az energiatakarékosság. Ezt kikapcsolva azonban teljesen folyamatos. Csak egy tipp. Nekem is a fórumon írták.

(#44) kelzsoca válasza manlions (#35) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megnyitni nem tudod, de mivel tükörmásolat készült a partícióról, így szinte kizárt hogy bármi probléma lenne vele. :)

(#29) nggabi

Marad még meló, ettől ne félj. ;]

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#45) Danny750


Danny750
őstag

Végre s3 lte fórum!!!
Köszönjük

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#46) adise


adise
őstag

Par nap utan ugy erzem, hogy a gyari bongeszo gyorsabb mint a chrome, viszont designra utobbi jon be. Szerintetek is igy van?

(#47) Rem-X válasza adise (#46) üzenetére


Rem-X
senior tag

Gyorsabb a gyári jóval... ugyanakkor a Chrome szinkronizálása az asztali géppel és a cégessel mindent visz :)

Try again, fail again, fail better!

(#48) LouiS22 válasza cstom (#43) üzenetére


LouiS22
veterán

Nyilván, hiszen erősen visszavett órajellel operál ilyenkor. Nincs ebben nagy titok :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#49) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Sziasztok!

Láttam hogy van LTE-fórum is, és mondom veszem a bátorságot és írok, lenne 2 hülyének hangzó kérdésem!
Teljesen gyári a telefonom, nem is tervezem hogy "buheráljam" annyira nem értek hozzá és nem is bízom magamban :)

1. kérdés.. GPS, van rajta nekem igo primo, de nem igazán akar újratervezi, és a "videotékában" n...e-n található összes példánnyal próbáltam már :D (már az sys-el problem volt mert a 1280*720 al lelógott az alja.. de azt még megoldottam) szóval olyan verziót tudtok-e ami bevált tuti jó, nem csak primo érdekel :)

2. kérdés (nahh itt fogom kiverni a biztosítékot) be van kapcsolva ez az ütögetős cucc hogy felmenjen a lap tetejére, de valahogy nekem nem akar.. :D ez most problem v amivel ne foglalkozzak?

3. kérdés (2-t ígértem.. :D nahh annyi baj legyen) gondolom 1-2 naponta nem árt újraindítani, v fölösleges?

Köszönöm előre is! :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#50) Balduran válasza csepeli1 (#49) üzenetére


Balduran
tag

1, ugyanazt használom, bár én a playeset. Szépen újra tervez. Ez szerintem az egyik legjobb.

3, Én kb 2 naponta újraindítom. Kicsit felgyorsul tőle. (lehet placebo)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.