Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2101) knyitogato válasza beteg (#2096) üzenetére


knyitogato
őstag

más is tapasztal ilyesmit?

(#2102) DarkChild


DarkChild
senior tag

Na ez majd engem is érdekelne... Mivel csak egy szolid 500 megás Go!Net L csomival rendeltem :DDD Nem volna jó, ha úgy csinálna mint korábban a WP7 telók, hogy 1 nap alatt leforgalmaza ennyi adatot, utána meg csoszoghatnék 32 kbiten a hónap hátralévő részében :U

(#2103) beteg válasza knyitogato (#2101) üzenetére


beteg
őstag

nem tudom

de mióta megy a counter? kb 1 órája? Azóta 1 azaz egy darab emailt néztem meg rajta és semmi mást! A számláló szerint mégis 20,5MB az Internet forgalmam, 6,8MB a Maps és 2,3 az email forgalmam! + a letöltések 1,9. És mondom, semmit nem csináltam. valami baromira nem ok így!!

Csak futni kell!

(#2104) killerjohn válasza beteg (#2096) üzenetére


killerjohn
addikt

market: 3g watchdog

(#2105) killerjohn válasza killerjohn (#2104) üzenetére


killerjohn
addikt

ha megveszed (szinte ingyé' van), akkor konkrétan írja hogy mi mennyit...

fizetős (kemény 604 Ft)

[ Szerkesztve ]

(#2106) somnia


somnia
őstag

Állítólag nem menő már az SG2.
[link]

(#2107) beteg válasza killerjohn (#2105) üzenetére


beteg
őstag

thx
most keddig, a számlázási időszak végéig max wifiről leszek. most is arról megy. addig meg vagy kiderül, hogy mi zabál, vagy megy a lecsóba
mondjuk még arra is gondoltam, hogy simán lehet vírusom

Csak futni kell!

(#2108) knyitogato válasza beteg (#2103) üzenetére


knyitogato
őstag

ajajj, hát ez nem jó... :(

(#2109) killerjohn


killerjohn
addikt

a 6.8 MB Maps nagyon furcsa, pláne amióta vektoros... nekem egy hónapban nem tölt le ennyit.

(#2110) keIdor válasza somnia (#2106) üzenetére


keIdor
titán

4.5 már túl nagy, 4.3 határeset, de még pont alkalmas telefonnak. Kell a fenének... az a Qualcomm meg majd meglátjuk mennyivel jobb. A szoftvert is meg kell írni rá egyébként, ha nem sikerül, akkor megette a fene az egészet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2111) zeroo5ux válasza somnia (#2106) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

Európába nem lehet kapni valamint csak a nagyobb kijelző szól mellette:)

[ Szerkesztve ]

(#2112) killerjohn válasza somnia (#2106) üzenetére


killerjohn
addikt

Na jah, akkor lenne érdekes, ha qHD lenne. De így semmi oka nincs a Hercules-re várni, miközben még az S2 sem kapható :)

(#2113) koveradam


koveradam
tag

Na sziasztok!!! Okosban de megvan a kicsike!!! Kb 2 oraja van nalam fuggetlen mielott valaki kerdezne h hozta e a T-mobile:))) Most is errol irok szokjuk egymast! Htc Desire S utan hatalmas a kijelzo es a sebessege se semmi dehat ezt mar tudtuk eddig is!

(#2114) pzstm válasza koveradam (#2113) üzenetére


pzstm
titán

nemvagyokirigy...nemvagyokideges

Használd egészséggel, sok tesztkérdésünk lesz, szólok előre! ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2115) banpity


banpity
tag

Téged is utálunk :D :D

Samsung Galaxv S II LeoMar75_Revolution_Rom_v2_7_1_XXKI3

(#2116) fecs válasza killerjohn (#2104) üzenetére


fecs
senior tag

Most felraktam én is ezt a progit a telefonra. Figyelem én is. Főleg, hogy jelenleg 100Mb-os csomag van aktiválva. A Telenor sajnos csak fordulókor aktivál más csomagot, vagy kifizetteti mind a 2 csomagot. SMS-t még nem kaptam a határérték megközelítéséről, de elég sokszor használja hálózatot. Na majd reflektálok.

Pixel 6a

(#2117) pestibenji


pestibenji
senior tag

Kicsit elkezdtem félni, be lehet valahogy állítani, hogy 3g-ről ne töltsön le semmit magától? nem akarom, hogy nagy számláim legyenek majd O.o a havi keretem pedig 500mb lesz.
És egy másik kérdés, hogy T-mobilnál lehet esetleg olyat beállítatni, hogy az 500mb után minden adatforgalmat tiltsanak le nálam? Hogy még véletlen se ugorjam túl a keretet. Köszönöm a válaszokat előre is

(#2118) koveradam válasza pzstm (#2114) üzenetére


koveradam
tag

Kerdezzetek batran amint tudok valaszolok:))))

(#2119) koveradam


koveradam
tag

Akinek van mar ilyen teloja! Dupla magos jatekokat tudtok ajanlani nekem? Mert a Thd jatekok nem mennek ugyan is ebben nem Tegra van

(#2120) geggencs válasza koveradam (#2119) üzenetére


geggencs
csendes tag

Azok engem is érdekelnének.

(#2121) DarkChild válasza pestibenji (#2117) üzenetére


DarkChild
senior tag

Ha Go!Net L csomagot kértél (az 500 megás), akkor semmi para, ha kifutsz a limitből, akkor sem számláznak többet, csak belassítják a netkapcsolat sebességét.
(A korábbi, már kivezetett Net500-as csomagnál sajni számláznak a korlát fölött is.)

(#2122) pestibenji válasza koveradam (#2119) üzenetére


pestibenji
senior tag

GT racing és N.O.V.A mindkettő megy az s2-n előbbi autós utóbbi lövöldözős :)

(#2123) pestibenji válasza DarkChild (#2121) üzenetére


pestibenji
senior tag

Media Mania S díjcsomagom lesz.

(#2124) pestibenji válasza koveradam (#2119) üzenetére


pestibenji
senior tag

bocsánat most jutott eszembe két még játék. Shrek Kart és Real football 2011 is van galaxy s2-re

(#2125) koveradam válasza pestibenji (#2124) üzenetére


koveradam
tag

Koszike! Megyek meg nyomdosom az agyban! Jo ejt

(#2126) banpity


banpity
tag

Ez az adatforgalom dolog engem is érdekelne.Nekem vagy is páromnak mátrix csomagja van (katona) 5 előfizuval és egyiken sincs aktíválva a net.Ingyen beszélünk egymás közt.Akkor nekem ugye nemfog tudni adatforgalmat csinálni??? Max nem megy fel a netre.Eddig is mindig wifi.n keresztül használtam (Omnia HD i8910)

Samsung Galaxv S II LeoMar75_Revolution_Rom_v2_7_1_XXKI3

(#2127) fecs válasza banpity (#2126) üzenetére


fecs
senior tag

Eddigi tapasztalatim szerint akkor nem megy fel a netre, ha van a közelben wifi. Bekapcsolni egy szűz androidos készüléket szinte csak wifi közelben érdemes, ha nincs élő netes előfizetés a hívószámhoz kapcsolva.

Pixel 6a

(#2128) Legendd válasza DarkChild (#2102) üzenetére


Legendd
senior tag

Az a 32kb/s azért arra amúgy elég, hogy betöltse az emailjeimet? :P

Alea iacta est!

(#2129) Legendd válasza koveradam (#2119) üzenetére


Legendd
senior tag

De ugye az ilyen yahtzee, illetve NFS Shift, Angry Birds, illetve emulátorok mennek??!!

Alea iacta est!

(#2130) t72killer válasza Jadro (#2095) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bocsi, itt a link a töltőről, ügyesen összerakott példány.

#2106, somnia: itt valami hiba van a kréta körül, ha 2x annyi RAM van benne, akkor az 2GB lenne, a proci se tűnik erősebbnek. Egyedül a kijelző nagyobb 4.6%-kal, amitől nem rohanok a boltba:DDD.
Ja, és az, h az Engadget és a gsmarena nem tud róla, fokozza a gyanúmat...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2131) jacis válasza somnia (#2106) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért kiváncsi lennék egy ilyen 4.5-re is. Biztos bika. Nekem anno a 4.3-ra is azt modták, higy nem szabad megvenni mert pfuuuu, de most meg már ennél kisebb nem is kellene.

Azért furcsálnám ha az SGS2-öt ilyen gyorsan (házon belül) megfognàk....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2132) jacis válasza somnia (#2106) üzenetére


jacis
nagyúr

Dupla....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2133) t72killer válasza jacis (#2131) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó eséllyel hoax ebben a formában. Ráncfelvarrott és butított verziók biztosan lesznek, ill az amcsi piacra kidobnak egy CDMA-s gépet LTE támogatással (h ez miért marad ki minden európai modellből :W ). Az előd SGS is majd egy évig volt a legerősebb samu telefon.

A citált prociról infók, nekem úgy tűnik, ez tabletekbe való (esetleg túl sokat eszik?). Amivel többet tud az a 3DHD lejátszás, viszont ehhez MHL 2.0-s csati is kéne, ami még nincs. Idén karácsonykor v jövő tavasszal lesz sztem ez a dobásuk, más OS-el (WP7, h az omniák ne maradjanak utód nélkül)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2134) koveradam válasza Legendd (#2129) üzenetére


koveradam
tag

A need for speed nem játszok mert már másik telón végig vittem 2x er is :D De az Angry Birds mind megy Fruit Ninja is! Én ennyit próbáltam ki eddig ami játék! Meg a Vevo progit raktam rá mert az nála BEST!!!

(#2135) fireman3 válasza banpity (#2126) üzenetére


fireman3
tag

A T-nél alapból aktív a net és igen drága fajta. Az android pedig ha talál 3G-t használja. Megoldás: az ügyfélszolgálaton letiltatni a net elérést.

<Xiaomi MI 9>

(#2136) kopasz79


kopasz79
tag

akinek már van attól kérdezném hogy milyen az FM rádió jó a vétel szépen szól a gyengébb jelet is veszi?

sikerült már valakinek rájönni hogy mi zabálja a netet?

(#2137) blueye válasza fireman3 (#2135) üzenetére


blueye
veterán

Egyszerűbb megoldásaz APN Droid.

[ Szerkesztve ]

(#2138) fecs válasza kopasz79 (#2136) üzenetére


fecs
senior tag

Épp ma reggel próbáltam a rádiót.
Semmi panaszom nincs vele. Budapesten kb 10 másodperc alatt talált kb 20 rádióadót. Jelerősséggel nem volt probléma. Volt adó, ami sistergett, de az nem a telefon hibája.

Pixel 6a

(#2139) kopasz79


kopasz79
tag

T-nél "Előrendelhető" a SE Arc
nem mondok inkább semmit...
;)

[ Szerkesztve ]

(#2140) koveradam


koveradam
tag

Én nem figyeltem még eszi e valami a netet! Nekem Telenornál van 500Mbit nem is szoktam figyelni mennyi fogy el egy hónap alatt. Majd most veszem le töltőről és megyek estig el kivi leszek akku hogy bírja majd nyomkodom egész nap :DDD

(#2141) penell1234 válasza beteg (#2107) üzenetére


penell1234
tag

Vagy eszt is felrakhatod úgy tudom hogy tud magyarul is a progi https://market.android.com/search?q=Call+Meter+NG&so=1&c=apps

(#2142) pzstm válasza penell1234 (#2141) üzenetére


pzstm
titán

tud! Épp tegnap nézegettem kollega SGS-én, hogy mik lehetnek a hasznos appok! ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2143) zool1


zool1
őstag

Üdv!

Akinek már van ilyen készüléke, az lőne vele pár képet default beállítással. Mondjuk napos időben és este, ha lehet ilyen kérni. És a képeket megosztaná velünk.
Előre is köszönöm.

(#2144) knyitogato válasza koveradam (#2140) üzenetére


knyitogato
őstag

majd figyeld meg, eszi-e vmi a netet plíz

(#2145) koveradam válasza knyitogato (#2144) üzenetére


koveradam
tag

Ok figyelem! Felraktam a watchdogot nezem majd mondjuk ma netezni is fogok rajta! Kb 20 perce raktam ra 1 oranal megnezem! Abbol mar lehet szamolni

(#2146) fecs


fecs
senior tag

Telenorosként használom az S2-t.
Azt gondolom, hogy a hálózat nem kezeli rendesen a telefont. Próbáltam róla megosztani képet a flikr-re, de nem engedett feltölteni. Ide is akartam feltölteni egy fotót, de akkor is feltöltési hibát jelzett.
2x már kaptam SMS-t a Telenortól, hogy APN így, APN úgy. Hiába kértem le sms-ben a beállításokat, csak az a válasz, hogy hívjam a 1220-at :(((

Tegnap este felraktam a 3G Watchdog-ot. Kirívó adatforgalmat nem generál nálam a teló ennyi idő alatt.

A készenléti idő viszont... Az egy kissé elkeserít. Tegnap 17:00-kor szedtem le a töltőről. Nyomkodtam ugyan sokat a készüléket (ismerkedtem a rendszerrel, töltöttem le programot, belenéztem pár másodpercig videoba, neteztem vele minimálisat, rádio kb 20 perc, beszélgetés is kb 20 perc), de mostanra 60%-ra csökkent az akkuszint (22:00-tól repülő módban volt reggel 6ig). Nem is bírtam cérnával, újra a töltőn van. Délután 3kor vonatozni fogok másfél órát. Félek, hogy nem bírná ki a vidéki konnektorig.

Ami viszont szerintem vicces, az a melegedés. Én a Samsung helyében téli időszakban hoztam volna ki a telefont. Ingzsebemben (ahol kényelmesen elfér) melegített rendesen. Nagyszüleim egy kályhán melegített cserepet tettek a zsebükbe a nagy hidegben. Nekem elég lesz az S2. :DD

Pixel 6a

(#2147) zool1 válasza fecs (#2146) üzenetére


zool1
őstag

Üdv!

A telenornál hálózat fejlesztés folyik, ezért lehetnek térerő, illetve mobilnet gondok. Állítólag a régi pannonos apn-ek még használhatóak.(1 próbát megér).

(#2148) fecs válasza zool1 (#2143) üzenetére


fecs
senior tag

Én nagyon szívesen csinálok, a fotós részével nagyok az elvárásaim.
Esti képet majd este teszek fel :)
Addig itt egy nappali kép

A telefonon szebb :U

Pixel 6a

(#2149) koveradam válasza fecs (#2146) üzenetére


koveradam
tag

Szia! En is nyustoltem rendesen este foleg nalam kicsit sem melegedett pedig meg volt remdesen dolgoztatva:) Ami a merulest illeti azt nem figyeltem mert tolton volt vegig!

(#2150) fecs válasza zool1 (#2147) üzenetére


fecs
senior tag

Mit kell értenem régi alatt? Hogyan tudom azokat használni? Múlik vmi a SIMkártyán (14 éves :D )?

Az üzenet pontos szövege: "Tájékoztatjuk, hogy tarifacsomagjába foglalt adatforgalmát kizárólag az online APN kiválasztásával tudja igénybe venni."

Illetve: "Hibás csatlakozási kísérletet érzékeltünk hálózatunkon, ezért informáljuk a helyes beállításokról."

Aztán még egyszer az első, de egyéb hasznos infót nem kaptam.

Ugyanez a csomag a korábbi telefonommal (Nokia N79) hiba nélkül működött.

Pixel 6a

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.