Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2001) ForRedGlory válasza somnia (#2000) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Eltaláltad, én az érzéki simogatásra gerjedek 4.3"-on :D

(#2002) Legendd válasza Drbonci (#1986) üzenetére


Legendd
senior tag

Fene, pedig én is szegedi vagyok, bár valószínűleg Pécsen fogom intézni a dolgokat :)
Komolyan mondom, én így még telefon nem vártam...

Alea iacta est!

(#2003) geggencs


geggencs
csendes tag

Nekem ha minden igaz holnap hozza a futár a telót :)) :))

(#2004) DarkChild válasza Drbonci (#1996) üzenetére


DarkChild
senior tag

Evvan', mint fentebb írtam, nekem konkrétan megmondta az üszis, hogy hétfőn 14 és 16 óra között kapom meg, szóval ha megfeszülök se fogom tudni hamarabb nyomkodni :DDD
Addig vadászok hozzá valami jobb tokot (már ha van) meg felkészítem a jó öreg iPhone3G-met az eladásra :B

(#2005) pzstm válasza geggencs (#2003) üzenetére


pzstm
titán

T-mobile-os???? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2006) DarkChild


DarkChild
senior tag

Uhhh gyerekek, van itt minden, mint a búcsúban - csak győzze átnyálazni az ember :))
- http://www.mobilefun.co.uk/cat/Galaxy-S2-Cases.htm
- http://www.clove.co.uk/accessories/samsung/samsung-galaxy-s-ii-i9100/protection
- http://www.alibaba.com/showroom/case-for-samsung-galaxy-s2.html
- http://www.mobilefun.co.uk/cat/Galaxy-S2-Cases.htm
Kár hogy itthon nem ekkora a választék, sanszosnak tartom, hogy külföldről kell valami jobbat okosítanom :((

(#2007) geggencs válasza pzstm (#2005) üzenetére


geggencs
csendes tag

Neeeem.Független.

(#2008) knyitogato válasza DarkChild (#2006) üzenetére


knyitogato
őstag

http://www.gigatel.hu/modules.php?name=shop&menu=013&tul=MSAMI9100&cikk=22941

(#2009) FrosTiii


FrosTiii
csendes tag

Valami jófajta köntös engem is érdekelne hozzá, ha valaki talál valami használhatót linkelje plz. ;) (Bugatti nem érdekel)

(#2010) t72killer válasza DarkChild (#2006) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vannak érdekesek. Én először egy combosabb akksit nézek, utána egy passzoló vízálló tokot. (sajna egyik sincs még a piacon)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2011) DarkChild


DarkChild
senior tag

Most így hirtelen nem is tudnám megmondani melyik volna a jobb:
- egy olyan hátlapra felfekvős szilikon "zokni", ami non-stop védi, amíg rajta van,
- vagy inkább egy ki-be csúsztatós bőrtok...
Speedshopnál már van az előbbiből pár, de elég horror áron tolják. Majd' 5000 pénz egy vékony szilikon darabért kicsit húzós (+fólia) :Y
Hát nem tudom... Mindenesetre nekem ez a first priority - már a kezdetektől legyen meg a szükséges védelem :DDD Pláne, hogy akkora nagy lapát a kütyü, hogy nem nagyon fogom tudni zsebre tenni...

(#2012) Robertoq válasza moco22 (#1977) üzenetére


Robertoq
őstag

Pedig most még jó is a helyzet az SG1-hez képest, akkor júl 1ig kellett várni :O
E-digitálnál megint Rendelésre státuszt kapott :((

(#2013) Legendd válasza Robertoq (#2012) üzenetére


Legendd
senior tag

Jaj ne, remélem ez a T-t tényleg nem érinti, jó lenne jövő héten megvenni már, ígérem nem veszek telefont 1,5 évig, csak ez legyen már meg :D :D

Alea iacta est!

(#2014) Wave86 válasza Legendd (#2013) üzenetére


Wave86
tag

Jaj, ugyanmár ez a 1,5 éves ígéret jövő év februárjáig fog kitartani. :) Ugyanis jön újabb, erősebb, szebb, stb. telefon. Ráadásul még másfél évet sem kell rá várni. A Samsung nagyon ott van a csúcson, évente legalább egy csúcstelót kiad. Úgy látom, hogy egyre nagyobb újítások jönnek (progresszivitás). Szóval, azért a 1,5 évre ne igyál mérget! :D

(#2015) fecs


fecs
senior tag

Tegnap zárás előtt pár perccel hozhattam el az S2-t a Speedshopból. Előrendeltem és értesítettek. Fülig ér a szám, annyira tetszik. Nagy váltás nekem ez a Nokia N79-ről. :))
Nem is bosszantok senkit az élményeimmel, inkább leírom, hogy a Speedshopban kihelyeztek egy tesztpéldányt. 9kor nyitnak :D

Tegnap az edigitalban is csináltam egy előrendelést. Ott mára ígérték. Ha sikerül nekik teljesíteni, akkor szívesen átengedem vkinek. A budapesti/Visegrádi úti üzletbe kértem a telefont. Ha értesítenek, akkor közlöm itt a fórumban.

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#2016) Varszegig válasza fecs (#2015) üzenetére


Varszegig
veterán

attól, hogy átment a topic "Mikor hozza már tréfutár a telómat"-ba, szerintem írd le az élményeidet, mert sokunkat lehet jobban érdekelne :DDD (Bocs a várakozóktól:) )

[ Szerkesztve ]

(#2017) fecs válasza Varszegig (#2016) üzenetére


fecs
senior tag

Kérek egy napot a beszámolóhoz, most csak kérdéseim vannak folyamatosan.
Van amire magam megtalálom a választ, de például eddig nem jöttem rá, hogy hogyan vigyem át a telefonszámokat a Nokia N79-ről. Van vkinek ötlete erre?

Pixel 6a

(#2018) Varszegig válasza fecs (#2017) üzenetére


Varszegig
veterán

BT-n átküldöd?

(#2019) Jadro válasza fecs (#2017) üzenetére


Jadro
veterán

Felszinkronizalod google-ba, majd onnan vissza samura. Van meg par ilyen online tárhely, ami ezzel foglalkozik, de ha mar android, akkor gugli szerintem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2020) kopasz79 válasza Jadro (#2019) üzenetére


kopasz79
tag

ezzel kapcsolatban lenne kérdésem
ha a sim kártyán vannak a telefon számok azt s2 tudja majd kezelni azzal nem lesznek gondok?

amúgy én úgy emlékszem hogy olvastam valami olyasmit hogy erre a szinkronizálásra van valami app ami a nokia névjegyeket átalakítja

ocsó gumi tok
http://s.dealextreme.com/search/i9100

http://www.dealextreme.com/p/replacement-power-adapter-charger-for-samsung-i9100-galaxy-s2-59654
ha ilyen a töltő akkor nincs adatkábel ;)

[ Szerkesztve ]

(#2021) Varszegig válasza kopasz79 (#2020) üzenetére


Varszegig
veterán

sim kártyán tárolni a számokat kicsit vicces egy okostelefonnal:) de biztosan elkezeli, csak olyan, mint kőbaltával borotválkozni :DDD

(#2022) kopasz79 válasza Varszegig (#2021) üzenetére


kopasz79
tag

ez igaz
de én ezt valahogy jobban csippantom
én főhőbe nem akarok tartani bizalmas információkat (értsd ez alatt azt hogy én bizalmas információnak tartom az ismerőseim telefonszámát)

azért mert nem akarok goglinál tartani mindent attól még rengetek dologra lehet használni szerintem egy okos telefont mondom ezt úgy hogy ez lesz az első

tényleg tud valaki egy jó naptár app-ot ami lokálisan van a készüléken?

(#2023) czingerpeter válasza fecs (#2017) üzenetére


czingerpeter
csendes tag

Szia fecs!

Szerintem úgy a legegyszerűbb, ha mindent rámásolsz a memóriakártyára, utána beleteszed azt a memória kártyát a samsung-ba és bemásolod oda!
Én legalábbis ezt fogom tenni ha meg lesz!
Ha meg netán nem sikerülne úgy, akkor áttetetek mindent a T-nél! :)

Üdv!

(#2024) kopasz79


kopasz79
tag

remek kis tok:
http://www.dealextreme.com/p/cell-phone-signal-blocker-pouch-1305
csak ha nem akarja valaki hogy a főnöke utolérje ;)

http://www.dealextreme.com/p/leather-pouch-for-samsung-black-7360

(#2025) fecs


fecs
senior tag

Köszönöm a tippeket a telefonszámok áthelyezéséhez. Majd megírom, hogy melyiket használtam.

Kaptam egy sms-t az edigital-tól, hogy átvehetem a készüléket. Mivel már engem nem érint, átengedem vkinek az előfoglalást. Fizetve nincs, mindent a helyszínen kell elintézni a Visegrádi utcában.

Ha vkit komolyan érdekel, akkor írjon egy privit.

Pixel 6a

(#2026) rankesz válasza kopasz79 (#2024) üzenetére


rankesz
veterán

Nem egyszerűbb repülő módba tenni a készüléket? Olcsóbbnak legalábbis olcsóbb... :D

Az meg a másik hogy gyorsabban merül a telefon, mert a GSM antennának max. kakaót ad a telefon, mert azt hiszi hogy messze van az adótoronytól

[ Szerkesztve ]

(#2027) greencard


greencard
tag

Sziasztok!

Új vagyok és láma is egy picit. Köszönet mindenkinek, aki hozzájárult az SGS2-ről alkotott véleményemhez. Lenne 1-2 kérdésem:
1. Ha a T-nél veszek s2-öt, akkor lesz-e rajta vmi T-Mobile-os matrica, felirat,... Az elődnél volt? (Nagyon nem szeretem ezeket a matricákat.)
2. A szolgáltató korlátozza-e a funkciókat egy függetlenhez képest, illetve rak-e bele saját app-okat, ikonokat?
3. Lehet-e úgy függetleníteni az SGS2-t, hogy totál független legyen?
4. Ha T és függetlenített, akkor még a megvett előfizu simán megy rajta?

Keveset beszélek mobilon. Eco+ GoNet M-ben gondolkodok és független telefonban, de ha a kérdéseimre Igen-eket kapok, akkor egy MédiaMánia S 2évre befizetnék. 100e + 2évig havi 5e.

5. 500M forgalom mire elég? Honlapok böngészése mennyire fogyasztja? Illetve a visszavett sebesség, ha elérem pl. a GoNet M-es limitet, a 32 kbps mire "nem" elég? :) Volt még 56 kbps-es modemem, de már nem emlékszem.
6. Aki függetlent vesz, az miért azt vesz? Más a szolgáltatója, mint T. Más ok?

Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#2028) LBandi


LBandi
aktív tag

No csatlakozom az előrendelők táborához előrendeltem a webshopban így legalább kaptam ~6000 kedvezményt.
Eco+GO net L(500MB+ túlforgalmazásmentes) csomaggal mindkettőre 1-1év hűséggel kijött 102-ből és a havídíj nem lesz több 4200-nél

Mivel még ma sem tuodtak a szegedi T-központban érdemleges véálaszt adni, csak sejtetni tudták hogy talán jövőhét második fele vagy az utána levő hét ezért döntöttem az előrendelés melett.
Valószínűleg azért van így mert nem akarják a központba beérkezett telefonokat szétdobálni, mert lehet az előrendelések száma alapján lehet leüürül a készlet, így gyorsabb nekik értékesíteni.

Másik, kért valaki a telefonjára ráadás biztosítást (aminek van havidíja)? Érdemes ilyet kötni rá?

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#2029) FrosTiii válasza greencard (#2027) üzenetére


FrosTiii
csendes tag

1. Elvileg nem, sgs-en sem volt.
2. Nem korlátozza, (próbálná meg...), appokat sem fog android-ra tenni, ikonok részéről pedig 1-2 előfordulhat, DE nem jellemző.
3. Igen
4. Persze
5. Nálam nem szokott elfogyni az 500MB, böngészgetek, email-ezek, im-ezek, néha néha le is töltök appokat. 32k elég lesz arra, hogy a friss infókat lehúzza netrő, másra nem. (hírek,fácebúk, stb., (nem böngészésre értendő))
6. Hamarabb kell neki a vas, hamarabb is jutottak hozzá.

(#2030) FrosTiii válasza LBandi (#2028) üzenetére


FrosTiii
csendes tag

Ha vigyázol rá nem. :D

(#2031) rankesz válasza greencard (#2027) üzenetére


rankesz
veterán

1. Se matrica, se logó nem volt már a Galaxy S-en se
2. Nem korlátoz semmit, Rak bele t-mobilos könyvjelzőket, meg beállítja előre az APN-t (netbeállítások) Ennyi
3. Valószínűleg idővel lehet. Az SGS1-nél egy ingyenes market app letöltésével és futtatásával megoldható volt, gondolom itt is lesz.
4. igen
5. Ha nem jutúbozol meg valóvilágozol akkor web-re, msn-re és email-ekre bőségesen elegendő. Én kb. 300 megát forgalmazok le havonta ha elengedem magam de(!) a fentebb leírt kivételeket betartom

6 engem még júli végéig köt a hűség, de valószínű nem tudok addig várni., én ezért veszek szlovákból nettóért

(#2032) greencard válasza FrosTiii (#2029) üzenetére


greencard
tag

Köszi.

Ez a 2 év előfizu + 2 év díjcsom. hűség lefordítva mit jelent? 2 évig fizetnem kell ugye a havi díjat? A bennefoglalt dolgok (percdíj, MB) változhat a 2 év alatt?

(#2033) FrosTiii válasza greencard (#2032) üzenetére


FrosTiii
csendes tag

Az ár nem változhat és amúgy azt jelenti, hogy 2 évig hűséges leszel a Trémobilhoz, és 2 évig a csomagodhoz. :) (Persze fel lehet bontani ezeket is, csak kötbér köteles (5-10e Ft.))

(#2034) greencard


greencard
tag

Szóval, ha jól veszem ki, akkor vegyek egy T előfizus SGS2-t (amúgy is a T-nél vagyok, hűség már nem köt). Matrica, funkció korlát nincs, idővel meg függetlenítve lesz.

(#2035) pzstm válasza greencard (#2034) üzenetére


pzstm
titán

pontosan :K ;) (viszont hűséggel kell venned ha előfizusat veszel)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2036) hallerúr válasza greencard (#2034) üzenetére


hallerúr
csendes tag

Annyi van pl. a netes (és normál) dijcsomagokkal, hogy kisebbre (olcsóbbra) nem válthatsz a hűségidő alatt. Nagyobbra viszont simán.

(#2037) greencard


greencard
tag

Ha szőkéhez kerülök, akkor nem akarom, hogy értetlenkedjen, meg baromságot mondjon, ezért tőletek kérdezem azt is meg, hogy pl. a MédiaMánia S csomag 5e HUF. Az 500 MB tök ingyen van, ha azt túl lépem, akkor az 5000 HUF-os előfizetésből vonják le 10 HUF/MB árban a plusz adatforgalmat? És a beszélt perceket is. (A plusz adatforgalom sebessége vissza van véve?)

[ Szerkesztve ]

(#2038) FrosTiii válasza greencard (#2037) üzenetére


FrosTiii
csendes tag

Sebesség nincs visszavéve, pont ez az amiben különbözik az új Go.Net díjcsomagtól. A másik kérdésre viszont nem tudok válaszolni, vagy leforgalmazhatod a számládból (5kHUF) vagy az már plusz költség lesz a számlán... Nem tudom sajnos.

(#2039) jajistenem válasza FrosTiii (#2038) üzenetére


jajistenem
csendes tag

A Go.Net (fix adatmennyiség, ha átléped csökken a sebesség, de nem számláz túl) ha jól látom csak adat (kiegészítő csomagnak jó, vagy önállóan csak netre), tehát a két csomag nem hasonlítható össze. Médiában voice is van, öszvér csomag...

greencard: szerintem az oldalukon ez elég egyértelműen le van írva, kerülhetsz szőkéhez, barnához, feketéhez... :
1) A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön.

[ Szerkesztve ]

(#2040) FrosTiii


FrosTiii
csendes tag

Most beszéltem Trémobilosokkal. Jelenlegi állás szerint még nincs készleten náluk, holott két napja azt mondta a hölgy, hogy már ott van, csak számláznak stb. Tehát még a hétfői kiszállítás sem biztos. Most egy csávóval beszéltem. Félelmetes mennyire nincs összhang köztük, még egy osztályon belül sem. Jöhetnek a fikák, hogy mennyire türelmetlen vagyok, ámbár ez nem így van, csak most már egy kicsit zavaró, hogy az egyik ezt mond a másik meg azt. S z á n a l o m T r é m o b i l e F T L. :W :(

Szerk.: CallCentereztem már énis, de nálunk megvolt adva, hogy adott kérdésre mit "szabad" és mit nem válaszolni. Értsd úgy, hogy ha megkérdezték volna tőlünk, hogy mikor várható a számla, akkor mindenki azt mondta, és úgy is volt, hogy 15.én, és PONT. Nem úgy, hogy Pista azt mondja hogy 13., Jucus azt hogy 19., én meg hogy 16. Istenem, de felb****ák az ember agyát.

[ Szerkesztve ]

(#2041) Legendd válasza FrosTiii (#2040) üzenetére


Legendd
senior tag

Ne aggódj, szegedi T-nél sem jobbak, nemrég voltam bent, és a nagy semmit mondták...

Alea iacta est!

(#2042) rankesz válasza FrosTiii (#2040) üzenetére


rankesz
veterán

Tényleg durva ez hiszti, ezt veheted fikának is nyugodtan... :P
Hétvégén tök jó idő lesz (már most is az van) menj ki valakivel a szabadba, és élvezd a napsütést, kirándulj, kempingezz, szóval kapcsolj ki egy kicsit!

Hidd el ha így teszel, gyorsan elrepül az a pár nap várakozás... ;)

(#2043) #10949376 válasza rankesz (#2042) üzenetére


#10949376
törölt tag

Hát igen ez a nyafogás már szánalmas.inkább őrülni kellene hogy még ebbe a hónapban kijön a t-mobilnál.

(#2044) kopasz79 válasza #10949376 (#2043) üzenetére


kopasz79
tag

szerintem meg az a szánalmas amit a T csinál
de az nagyon
és gusztustalan is
vissza élnek a vevők jóindulatával
ez a vevők félrevezetése, megtévesztése

(#2045) Drbonci válasza #10949376 (#2043) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Nem a nyafogás szánalmas hanem az hogy nem lehet egy dátumot kiadni hogy na ekkortól és kész , még az almacsutkát is megmondták napra pontosan hogy mikortól lehet kapni .

(#2046) knyitogato válasza Drbonci (#2045) üzenetére


knyitogato
őstag

Oké és a többi szolgáltató, ahol még híre sincs? :DD Ember, ti már legalább előrendelhettétek, és már az ára is ismert :D

(#2047) dedike válasza greencard (#2037) üzenetére


dedike
addikt

Ha a MM S esetén túlléped az 500 MB-ot, akkor 0,1 Ft/10 KB díjon fogja neked a T számlázni, a sebességedet éppen ezért nem lassítják! ;)
A díjcsomag (MM S) havidíja az alábbiak szerint forgalmazható le:
A MédiaMánia díjcsomagok havi díja 100%-ban leforgalmazható hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított hívásra, illetve SMS küldésre, valamint hangposta lehallgatásra belföldön. Tehát adatforgalomra nem... :N

jajistenem:

A Go! Net díjcsomagok csak már meglévő hangalapú díjcsomag mellé rendelhetők, önállóan nem, arra csak a RelaxNetek alkalmasak. Ugyanígy a MM díjcsomagok mellé is (Ikon is) csak a RelaxNetek rendelhetőek, ha a csomagban foglalt mennyiség kevés lenne! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#2048) Drbonci válasza knyitogato (#2046) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Én nem csodálkoznék ha hétfőn megjelenne valamelyik szolgáltatónál , mi meg itt várnánk a csodára (bár én sokáig nem várok rá az tuti )

(#2049) dedike válasza Drbonci (#2045) üzenetére


dedike
addikt

A telefon előrendelhető, azaz még nem tudja a szolgáltató, mikor fog megjelenni a kínálatában (napra pontosan). Ezzel csak lehetőséget biztosít, hogy az előrendelők hamarabb fogják megkapni, mint azok, akik üzletben szeretnének vásárolni. Egyébként no para, az árlistában továbbra sem szerepel, tehát üzletben sem megvásárolható!

kopasz79:

Kedves fórumtársam, szeretném megkérdezni, hogy véleményed szerint jelen esetben mi a vevők félrevezetése? :F

Drbonci:

Mivel ott csak a gyártó "jelére" kellett várni... ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#2050) greencard válasza dedike (#2047) üzenetére


greencard
tag

Az okés, hogy 500 mega felettit leszámlázzák, csak az a kérdés, hogy az 5000 forint felett, vagy levonják belőle. Ez utóbbit persze csak akkor, ha nem beszélek annyit abban a hónapban.

Pl.: 3000 Ft beszélek csak le, de 1000 Ft-nyi plusz adatot neteztem az ingyen 500 mega felett. Most 5000 Ft-ot vagy 5000 Ft+1000 Ft, azaz 6000-et fizetek?

Az az eset, amikor 5200 Ft-ot beszélek és 1000 Ft-nyi plusz adatot generáltam, teljesen világos: 5200+1000=6200 Ft a számla.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.