Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50401) Varszegig válasza zack (#50399) üzenetére


Varszegig
veterán

egyrészt van OTA update, másrészt meg a hivatalos frisseket is jobb odinnal felrakni. A KIES az orosz rulett:)
Mi a romod most?

(#50402) Rotate válasza zack (#50399) üzenetére


Rotate
veterán

ha XWKI4 van rajta, akkor újabb nem lesz :) Magyarországon ez a legújabb hivatalos, ez pedig 2.3.4 :)

[ Szerkesztve ]

(#50403) agabe válasza zack (#50399) üzenetére


agabe
addikt

akarmilyen fura, volt akinek samsung szervizben is az odint javasoltak amikor erdeklodott, hogy a kiessel miert nem.sikerul kommunikalnia a telefonnak.
biztos meg lehet oldani kiessel is, de nalam pl egy w7-es gepen nem ment, egy xp-esen meg siman...viszont nem is igen hasznalom a kiest, ezert erre mas majd biztos tud jobbat mondani.

csabibmx:
a legjobb ha mindkettot kezedbe veszed kicsit, es ugy el.tudod donteni melyik jon be neked meretre. nekek pl a note telefonnak tul nagy. ha tehetnem az s2-esnel is kicsit kisebbet vennek, de azok hardverileg gyengebbek.
note es s2 kozott mas igazan fontos kulonbseg a mereten kivul sztem nincs, ezert nincs kulonosen mas indok egyik mellett vagy ellen.

Varszegig:
az ujjabb odin allitolag mar nem annyira orosz rulett, a regebbiek voltak gazok.

[ Szerkesztve ]

(#50404) zack válasza Rotate (#50402) üzenetére


zack
nagyúr

XXKH3 van fent (2.3.4.)

Magyar nyelven tudó full gyári legújabb 2.3.x honnan tudok letölteni? Odin frissítés nagyon bonyi? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#50405) SzlobiG válasza sippet (#50362) üzenetére


SzlobiG
félisten

Így legyen.:U

(#50406) Varszegig válasza zack (#50404) üzenetére


Varszegig
veterán

átküldöm privátban, addig olvasd el az 1. hszt:)

(#50407) Sógi válasza zack (#50404) üzenetére


Sógi
addikt

Tuti, h főzött telót vettél, hiszen, ha kiesre dugtad és nem frissítette KI4-re, akkor ott valami mokolás volt előtte...
Ha full gyárit akarsz, akkor XWKI4-re kell frissíteni, de látom már varszegig segít neked...
Szinte az összes romban benne van a magyar nyelv :)

[ Szerkesztve ]

(#50408) djapor96 válasza mycso (#50282) üzenetére


djapor96
őstag

Kollégám ACE-ét én szoktam helyrepofozgatni.... állandó próblémák vannak vele.... nem játsza le az mp3-akat, cseng a telefon de nem lehet felvenni.... stb...stb...

Azóta nincs panasz rá amióta rádobtam a legfrissebb Vodás magyar ROM-ot odinnal...Persze T-s a teló, a szervízbe meg 2 heteket töltött, de néhány nap után ismét szarakodott... most vodás a boot képernyő.... :D de legalább jó...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#50409) Gabesz8103


Gabesz8103
csendes tag

majd elfelejtettem kérdezni, nálatok volt már olyan hogy reggel nem tért magához a telefon
azért hozzá teszem ezt akkor csinálta mikor megvettem 2-3 hétig de nem minden reggel csak néha, szóval kikapcsolva nem volt mert ha nyomkodtam a vissza gombot rezgett de nem láttam semmit a kijelzőn és nem volt hangja sem,
szóltam egy ismerősnek hívjon fel és mondta hogy ki csörög és nem rezgett nem volt semmi a kijelzőn és nem volt hangja sem, nem volt tele töltögetve appokkal akkor még nem érdekeltek az alkalmazás letöltések. azóta jó pár hete nem észleltem ezt (lekopogom), majdnem szerviz lett belőle
kíváncsi vagyok valakinek volt e ilyen

[ Szerkesztve ]

(#50410) vadalma65 válasza zack (#50404) üzenetére


vadalma65
tag

Ne félj az odin t használni, a Samsung szezvíz is használja. Service Manual

(#50411) Csepy


Csepy
senior tag

Teljesen el vagyok keseredve!

6db telefon járt a kezemben, mindegyik 2011 Novemberi, Decemberi és 2012 Januári gyártásúak. Volt, amelyiknek szörnyű színű volt a kijelzője, volt gyönyörű színű kijelző, DE

az összesnek a feketéje tötál rossz. Sötétbarna alapon fekete foltok, sőt az idei Januári gyártásún már 5-6 fekete csík és foltok vannak jelen.

A T-Mobile egyiknél sem ismeri el a hibát, így folyton visszaküldözgettem és ezeket is kénytelen leszek visszaküldeni, mondjuk így megmozgattam 783.000.- Forintot (~=6x130.490.-) aT-Mobile irányába. Írtam a Samsungnak is, de semmi választ nem kaptam.

Olyan nagy kérés, hgy szeretnék egy hibamentes kijelzős SGS2-t? :O :O :O

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#50412) Rotate válasza Csepy (#50411) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem ez valami T-Mo betegség... a legtöbb szar kijelzős onnan van nekem ez tűnt fel... lehet ők kapják a selejteket...

(#50413) kalapaacs válasza agabe (#50151) üzenetére


kalapaacs
tag

Köszi a választ. A problémát megoldottam azzal, hogy az "I9100XXLPB_I9100OXXLP5_OXX" firmware helyett egyel korábbi, az "I9100XXLP6_I9100OXXLP3_OXX"-et tettem fel. Ezzel a net indult autómatikusan, úgy ahogy kell.
Az előzőnál hiába állítottam be a net beállításokat manuálisan sem ment. már eleve a net kapcsolatot sem indította el. Találtam másokat is akik ugyanezzel a problémával küzdöttek, mind ezt a firmware-t használta, és az ötleteket én is végigcsináltam (hardreset, net újra beállít) de nem ment. Maradt az amit az egyikük mondott, hogy egyel korábbi.
Remélem ez esetleg segít másnak is, aki beleszalad ebbe a firmwerbe/problémába.

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#50414) vadalma65 válasza Rotate (#50412) üzenetére


vadalma65
tag

Teljesen igazad van, nekem is ez tünt fel, az enyém pld vodás, de akárhogy gúvasztom a szememet mióta a fórumon téma a kijelző, én a legkisebb hibát sem vélem felfedezni.

Ez a sz..os trémobil biztosan olcsóbban tudja megvenni a selejtet 1 dollárral.

[ Szerkesztve ]

(#50415) Gabesz8103


Gabesz8103
csendes tag

hogy lehet le ellenőrizni a kijelzőt?

(#50416) Rotate válasza vadalma65 (#50414) üzenetére


Rotate
veterán

enyém Szlovákiában vásárolt, de lengyel telefon, gyárilag független, és én sem látok foltokat... tökéletes a fekete, a többi színnel együtt...

ha jól emlékszem az amcsi tmobilos telók képernyőivel is gond volt... nem lepődnék meg, ha olcsóbban megkapnák a selejtes kijelzőkkel szerelt telefonokat, és rendes áron árulnák...

(#50417) kalapaacs


kalapaacs
tag

Van egy új gond, amire lehet tudtok megoldást.
Azzal a firmwer-rel aminél nem ment a net, ott a képernyő lapozása amolyan enyhén 3Ds volt (úgy kiemelte a képeket tartalmazó lapot hátra de nagyon enyhén és betette a következőt mellé) és nem lehetett körbe körbe lapozni (ami nekem tetszett).. Most ezen amin a net megy, a képernyő lapozása csak amolyan sima oldalra tologatós.
Lehet ezt valahol változtatni?

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#50418) Rotate válasza kalapaacs (#50417) üzenetére


Rotate
veterán

most komolyan... mit szenvedsz a beta ICS-vel? 3 hét és lesz végleges/hivatalos :) addig nem ellennél egy tökéletes GB rommal? :)

(#50419) vadalma65 válasza Rotate (#50416) üzenetére


vadalma65
tag

Én az olyan szolgáltatórol ezt lazán eltudom képzelni, aki a hívószám kijelzésér is pénzt kér, a piacon egyedüliként. Mindent a profitért.

(#50420) kalapaacs válasza Csepy (#50411) üzenetére


kalapaacs
tag

Hát nem tudom mit müvelsz te, én január közepén vettem az enyémet T-nél, de semmi baja. Vagy rosz csillagzat alatt születtél vagy rossz a szemed, vagy csak beleülteted a bogarat a tömeg fülébe.

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#50421) Csepy válasza kalapaacs (#50420) üzenetére


Csepy
senior tag

A Samsung szervizes szerint is rossz volt mindegyik kijelző, amit bevittem megmutattam, szóval nem az én szememmel van a baj, hanem a kijelzőkkel. és nézd meg itt a topikban is, van itt is jónéhány ilyen kijelzőről szóló post.

Én a helyedben megnézném a test menüben (*#0*#) a Vibration (Black) pontnál, sötét szobában a kijeéződ, mert könnyen lehet, hogy az sem jó.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#50422) rizso


rizso
addikt

Srácok!

Ha belefutok egy olyan S2-be, amit idővel letilt a szolgáltató, akkor azzal lehet valamit kezdeni?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#50423) tomi6600 válasza Gabesz8103 (#50415) üzenetére


tomi6600
tag

Szia!
*#0*#

Üdvözlettel: Tamás

(#50424) Rotate válasza vadalma65 (#50419) üzenetére


Rotate
veterán

nálunk az Orange is kér, egyszeri alkalom, de az is 12€... jó mi? az itteni T-nél nem tudom hogy van, de amióta átjöttem az O2-hoz nincs ilyen gondom, ők a legkorrektebbek itt tótiában, talán azért is mert ők még újabbak a piacon, és muszáj jól bánniuk az ügyféllel, hogy átjöjjenek más szolgáltatótól, illetve hogy maradjanak is :)

rizso:
gondolom biztos van módja, hogy feloldasd, de gondolom neked kéne kifizetni a fennmaradó részletet...

[ Szerkesztve ]

(#50425) CyberSoma válasza kalapaacs (#50420) üzenetére


CyberSoma
tag

Nekem 2011.10. Havi, T-s. semmi baja a kijelzőnek... Gyönyörű színek, nincs folt, beégés...

(#50426) SzlobiG válasza rizso (#50422) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lehet, de törvénybe ütközik nálunk...

(#50427) Gabesz8103


Gabesz8103
csendes tag

nálam sincs gond a kijelzővel, szép a fekete és a többi szín is! kicsivel több mint 2 hónapos
ja és T-s

[ Szerkesztve ]

(#50428) Csepy válasza Csepy (#50421) üzenetére


Csepy
senior tag

Ilyenek a kijelzők (a fotók innen, a fórumból vannak, én nem tudom lefotózni, ill nem tdom, hogyan lehetne, de ennél nálam sokkal-sokkal durvább is van, sajnos, de kivétel nélkül ilyen az összes :( )

kép 1
kép 2

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#50429) SzlobiG válasza Csepy (#50428) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem szóltam. ;)

[ Szerkesztve ]

(#50430) Gabesz8103


Gabesz8103
csendes tag

mitől olyan?

(#50431) Piwi válasza zack (#50389) üzenetére


Piwi
addikt

lehet,elég könnyen téglásitani :) sajnos tapasztaltam párom telefonjával..a trükk hogy akkor kell lehúzni a kábelt amikor a boot részt tolja fel az odin,akkor tuti lesz a siker :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#50432) Piwi válasza Rotate (#50412) üzenetére


Piwi
addikt

enyém is Trémobilos,de a kijelző tökéletes pedig 2011 júniusi a készülék

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#50433) Csepy válasza Piwi (#50432) üzenetére


Csepy
senior tag

Éjszaka, tök sötétban is megnézted, ezt a kijelzőhibát olyankor a legkönnyebb felfedezni.

Regards: Csepy

PS.: Egyszerűen NEM HISZEM EL, HOGY ENNYI SZART FOGOK KI :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#50434) Piwi válasza Csepy (#50433) üzenetére


Piwi
addikt

igen,de folt se beégett status bar...pedig minden nap megy 4órát a kijelző minimum

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#50435) Nikazukma


Nikazukma
csendes tag

Nekem is beégett a kijelző, viszont csak qurvasötétben látok fehér foltokat fekete alapon...
Ha huzamosabb ideig nem cseréltetem lehet belőle baj?

(#50436) Rotate válasza Nikazukma (#50435) üzenetére


Rotate
veterán

semmi... szerintem hagyjad, majd ha már nagyon zavar gariztatod... minél inkább a garid végén, annál jobb :) én úgy tervezem, hogy ha másfél év alatt nem ég be nagyon viszont kicsit igen, akkor az utolsó fél évben 100%-on fogom járatni éjjel nappal, hogy égjen be, és még a gari időszak vége előtt meg legyen csinálva :)

(#50437) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt zárom, betelt, a folytatás itt ! [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50438) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Hol lehet beállítani hogy ne a rendszer tárhelyére töltse le és telepítse a marketről letöltött dolgokat hanem a belső sd tárhelyére? Mert a rendszer tárhelyem egyre fogy, de áthelyezni se tudom...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.