Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2201) HardRic válasza Cyberpunk (#2193) üzenetére


HardRic
addikt

Legendem van ember.

(#2202) hunyadym


hunyadym
csendes tag

sziasztok végre megjött a galaxy s2-m kipróbáltam a magyar sms diktálást, de nem működőképes. kérdésem pedig, hogy mit kell tennem, hogy a géppel összedugva rá tudjak másolni apk fájlokat?

(#2203) jacis válasza hunyadym (#2202) üzenetére


jacis
nagyúr

Milyen progival próbáltad ki?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2204) hunyadym válasza jacis (#2203) üzenetére


hunyadym
csendes tag

ezzel a beszédfelismerőssel ami alapból benne van. Angolul elnavigáltam az sms írásig, aztán elkezdtem magyarul diktálni az sms-t de nem azt írta amit mondtam.

(#2205) pzstm


pzstm
titán

SGS2 tuljaknak hír lehet, hogy van új firmware

GALAXY S II Rom : I9100XWKE7 XEUKD1 XXKE4 . 1 File just put in pda and flash ...

Download: http://hotfile.com/dl/118499223/6819bed/I9100XWKE7_XEUKD1_XXKE4.rar.html

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2206) koveradam válasza pzstm (#2205) üzenetére


koveradam
tag

Szia!

Nekem Kies nem ajánl fel frissítést sehogy sem! Nektek hogy ment ?
SW-m: PDA:KD4 PHONE:KD7 CSC:KD4(XX)

Rá lehet valahogy venni? Vagy csak Odin?

(#2207) pzstm válasza koveradam (#2206) üzenetére


pzstm
titán

nekem még nincs kipróbálásra lehetőségem, de samfirmware.com-on megtalálsz mindent! (sosenem csináltam még ilyet, nem én vagyok a jó ember akitől ilyet kellene kérdezned:D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2208) ForRedGlory válasza pzstm (#2205) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Apa kezdodik... :D

(#2209) Cyberpunk válasza zeroo5ux (#2195) üzenetére


Cyberpunk
félisten

No tessék cáfolj meg ha hülyeséget beszélek szerinted.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2210) kiki74


kiki74
csendes tag

Sziasztok!

Addig olvastam ezt a fórumot, amíg ma elmentem a speedshop-ba, és megvettem.SGS2
Persze már régen terveztem. Az előző telom egy win-es HTC HD volt.
Boldogan téptem haza az új Androidos SGS2 telommal. Az első problémám nem látja az itthoni wifi hálózatot. Egy gyenge jelerősségű hálózat jelenik csak meg, de az nem az enyém. A régi telom, és a laptop is kiváló jelerősséget mutat az otthoni hálózatra. Már mindent megpróbáltam, és nem, és nem. Rossz a telefonom wifije? Vagy esetleg egy firmware frissítés segít? A másik problémám csatlakoztattam usb-n keresztül a gépemhez (xp op. rendszer) az meg nem talál valami cdc serial drivert.
Hát most rendesen le vagyok törve. :( Már látom nem tudtok segíteni, és hétfőn vihetem vissza a kicsikét. Please helllllpppp.

(#2211) Oppenheimer válasza kiki74 (#2210) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Tedd fel a kiest, hogy legyenek driverek a telefonhoz, vagy dugd ra adattarolas (pen drive) uzemmodban. Frissitsd a wifi firmwarejet, meg csinalj rajta egy resetet, ha az sem segit akkor vidd vissza szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2212) FishSpine


FishSpine
csendes tag

A drivert netről kell levadásznod SGS-nél is ez volt a teendő, nem adtak hozzá cd-t. Wifi problémán meg egy frissítés lehet hogy segít. Egyenlőre próbáld meg ezeket aztán vidd vissza :)

| Realme GT2 Pro 256GB |

(#2213) Versus válasza kiki74 (#2210) üzenetére


Versus
senior tag

Ha esetleg nem n-es a routered megpróbálhatnád egy ismerősnél akinek van n-es routere hogy nála is problémás-e a dolog.

[ Szerkesztve ]

Premium Vintage

(#2214) FishSpine


FishSpine
csendes tag

A drivert netről kell levadásznod SGS-nél is ez volt a teendő, nem adtak hozzá cd-t. Wifi problémán meg egy frissítés lehet hogy segít. Egyenlőre próbáld meg ezeket aztán vidd vissza :)

UI: próbáld meg levenni a wifiről a titkosítást és nézd meg hogy úgy megy e, mert lehet az alap firm nem ismeri a wpa2-t vagy hasonlót.

| Realme GT2 Pro 256GB |

(#2215) kiki74 válasza Oppenheimer (#2211) üzenetére


kiki74
csendes tag

Köszi Oppenheimer a gyors választ.
Közbe Én is törtem a fejem. Kipróbálom amit írtál, de nem lehet, hogy a kb. 5 éves dlink wifi rooternek kell valami frissítés?

(#2216) kiki74 válasza kiki74 (#2215) üzenetére


kiki74
csendes tag

Abban tud valaki segíteni kb. merre vadásszak szoftvert? CDC serial. Már egész délután vadásztam... :((

(#2217) Drawain válasza kiki74 (#2215) üzenetére


Drawain
csendes tag

Esetleg próbáld ki, hogy a router wlan beállításaiban átállítod a használt csatornát (1-14ig lehet általában választani). Nekem a kindle-nél volt olyan, hogy bizonyos csatornákat nem látott.

(#2218) kiki74 válasza Drawain (#2217) üzenetére


kiki74
csendes tag

Most telepítem a kiest, aztán. Belenézek a rooter-be. Gyanús, hogy egy hálózatot lát, akkor nem lehet rossz?

(#2219) Drawain válasza kiki74 (#2218) üzenetére


Drawain
csendes tag

Nem arról van szó, hogy rossz e vagy sem, nyilván nem rossz - csak bizonyos csatornák túl zajosak, vagy egyszerűen azokat nem érzékeli. Egy próbát megér :)

(#2220) rankesz válasza kiki74 (#2216) üzenetére


rankesz
veterán

sgs1 topikjanak 1. hsz-eben ott van a driverhez a link, most mobilrol lusta vagyok kikeresni.

[link] talan ez jo lesz

[ Szerkesztve ]

(#2221) kiki74 válasza kiki74 (#2218) üzenetére


kiki74
csendes tag

A driver probléma a kiessel megoldódót. Már csak a rooter miatt izgulók.

(#2222) Varszegig válasza kiki74 (#2221) üzenetére


Varszegig
veterán

nincs elrejtve véletlenül a router ssid-je?

(#2223) kiki74 válasza Varszegig (#2222) üzenetére


kiki74
csendes tag

Nincs. Csupán egy jelszavas védelem van rajta.

(#2224) rankesz válasza kiki74 (#2223) üzenetére


rankesz
veterán

kitalalom: wep titkositas?:)
Ha atallitod wpa/psk-ra rogton megoldodik es latni fogja

(#2225) Varszegig válasza rankesz (#2224) üzenetére


Varszegig
veterán

és ráadásul nem fogja a fél utca használni :DDD

(#2226) Drbonci válasza kiki74 (#2210) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Nekem desiren volt ilyen problem egy-két romnál , a megoldás az volt hogy a routert újraindítottam és akkor már minden ok volt . Tápkábel ki pár perc után vissza és kész .

(#2227) zeroo5ux válasza Cyberpunk (#2209) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

http://www.buyoledmonitor.com/new-17-and-25-oled-monitors-from-sony/

parancsolj 25" $30,000 | 17" $15,500

valószínűleg erre tényleg mindenkinek van pénze és azért nem terjed el mert ROSSZ :W :W :W

(#2228) kellerman


kellerman
tag

Sziasztok

Én 1 hete döntöttem el, hogy ilyen teló kell. 50k-nál nem akartam többet kiadni egy telefonért,
(amúgy már ideje lecserélnem a Nokia6288-amat :) ) de eszembe jutott, hogy van céges előfizetésem is amin már rég lejárt az előfizetésem. Így ha aláírok 2 évet , befizetek ~ 40k-t,
+ 12x 6k részletet és enyém a SGS2 :). Ráadásul az áfát is el tudom számolni . :) Így megmaradhat a saját dominós számom is, a céges meg fut tovább. Én inkább személyesen veszem meg, hátha elkevernek valamit és még később kapom meg. Én általában így járok . :)
Szerintem boltban még jövő héten sem lesz. Bementem a T-hez a ˇ"kiscsaj" azt sem tudta milyen telefonról beszélek. :DD

Sok sikert a nyomkodáshoz, akiknek már meg van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2229) Maci70


Maci70
csendes tag

Sziasztok !
Azt szeretném kérdezni, hogy aki a T-től webshopon keresztül rendelte meg a gépet, milyen státusza van, mikor szállítják ? Köszi ha tud valaki választ.

(#2230) Csillagkuty válasza Maci70 (#2229) üzenetére


Csillagkuty
tag

Szia!

Nincs dátum, annyi van a rendelés állapotánál a kezdetektől, h szállításra vár :)

QE55QN90BATXXH, S20+, Canon 70D + 18-55 IS STM, 55-250 IS II, 28-135 IS USM

(#2231) pzstm válasza kellerman (#2228) üzenetére


pzstm
titán

Szerintem boltban még jövő héten sem lesz. Bementem a T-hez a ˇ"kiscsaj" azt sem tudta milyen telefonról beszélek.

Nem kizáró ok. Én mikor bementem, kiscsaj bólogatott majd a Galxy Tab-re rámutatott. Mondom igen, valóban nagy ez a telefon is, de ettől kicsit kisebb ;] :P

Meg megkérdeztem, hogy ha Domino-ról mennék át előfizura, akkor maradhat-e meg a mostani számom.

Erre ő. Természtesen uram, megmaradhat de lesz mellé egy másik új szám is :DD :DDD

Hofi jutott eszembe: "anyám borogass" :DDD

Szóval mérvadónak azt az infót nem nevezném továbbra sem. T-s alkalmazottak viszont dolgozói előfizetésre már közel két hete megvehetik ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2232) Maci70 válasza Csillagkuty (#2230) üzenetére


Maci70
csendes tag

Szia ! Kösz, akkor ott sem tudni mi újság :(( Talán a jövő héten változik a státusz.

(#2233) DarkChild válasza Cyberpunk (#2193) üzenetére


DarkChild
senior tag

Nekem volt a kezemben Desire és Trophy is (utóbbi több hétig) - háááát, nem mondanám, hogy minőségre jobbak, mint az SGS2. A Desire szappanformája speciel engem erősen taszított, a Trophyban van némi fém ugyan, de a hátlapja ugyanolyan pihe könnyű, mint az SGS2-nek. Sőt, mivel minimál rés is van a hátlap és az akksi között, "recegősebb" is nyomásra. Úgyhogy ne menjünk bele ezekbe az "anyagias" vitákba :D

Az (AM)OLED kijelzőnek viszont valóban horror az előállítási költsége - eddig mindössze a SONY próbálkozott nagy szériás OLED monitor piacra dobásával 2 évvel ezelőtt, 11 colos volt a készülék és fél millió Ft-ért árulták. Mivel a gyártástechnológia is nagyon drága, ezért a gyárak nem nagyon kaparnak, hogy beruházzanak az új gyártósorokra, szóval még egy darabig nem fog felfutni az OLED monitorok piaca :( Különösen úgy, hogy most a 3D lett a konzumer közönség gumicsontja, így most ezeket a készülékeket ontják tonnaszám, az OLED meg pihenget továbbra is.

(#2234) zeroo5ux válasza pzstm (#2231) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

én is most mentem át Dominóról Előfizetésre és megmaradt a számom (és nem lett mellé új szám), ha még nem kaptál választ:)

(#2235) pzstm válasza zeroo5ux (#2234) üzenetére


pzstm
titán

kihívattam az üzletvezetőt, mikor közölte velem hogy ha megtartom a számomat akkor 5-10ezer forint költség is terhel. Mondom azért, mert 2évig fogok fizetni??? Természetesen nem kell...mondtam hogy jó lenne kollegákkal is közölni ezt.... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2236) kellerman válasza pzstm (#2231) üzenetére


kellerman
tag

Nekem azért jó így, mert a céges előfizetés úgy is kell, én meg belerakom a dominós kártyámat az új telóba, így nekem nem kell havi díjat fizetnem. :) 112k a tel végősszeg, ráadásul nem kell egyben kifizetni. :)
Amúgy lehet dominósról előfizetősre váltani és vissza, számmegtartással. :)

(#2237) DarkChild


DarkChild
senior tag

Azért az érdekes, hogy elvileg a T árulhatja leghamarabb a készüléket, mindenki más csak utána, ehhez képest ma tettem a WestEndben egy körutat tok után kajtatva és szinte minden mobilos üzletben árulják már az SGS2-őt. Van az official Samsung mobil boltban is, Saturnban (Mammut) is. Utóbbi helyen sikerült kipróbálni... asszem' nem fogom megbánni, hogy csak így vaktában megrendeltem a telót :)
Bár én a HTC Desire-nél nagyon nem voltam elragadtatva az AMOLED kijelzőtől, de ez az S-AMOLED+ egyszerűen gyönyörű és borotva éles rajta a kép, szóval aki finnyog, hogy csak 480 x 800 pixel a felbontás... hát annak egészségére :D Természetesen minden reccenés nélkül fut rajta, egyedül a szundizásból kell neki kis idő (kb. kemény 1 mp) mire magához tér.
Az anyaghasználat és a minősége valóban nem hagy kivánnivalót maga után, tényleg megdöbbentően vékony, és számomra már-már túl könnyű :)
Szóval fura lesz megszokni, hogy alig több a súlya, mint egy szelet csokinak :)

[ Szerkesztve ]

(#2238) kiki74 válasza rankesz (#2224) üzenetére


kiki74
csendes tag

wpa/psk titkosítás volt. Most leszedtem minden védelmet. Semmi. Aztán rooter firmware frissítés. Mondjuk 2007.04. havi volt az utolsó verzió. No de továbbra sem látja. Ja a csatornát is átállítottam 11-ről 2-re. Reset is volt a rotteren egy párszor.
Köszönöm az eddigi lelkes segítséget. Van még valami 5let?

(#2239) kellerman válasza DarkChild (#2237) üzenetére


kellerman
tag

Mostanában elég rosszul alszom. Annyit olvastam a telefonról, hogy már vele álmodtam. :D
Gyerek koromban nem vártam ennyire a karácsonyt, mint az SGS2-t.
Azt hiszem, ha meg lesz akkor meg azért nem fogok aludni . :))

(#2240) knyitogato


knyitogato
őstag

de most akkor mi igaz abból, hogy szarul használja a hálózatot? plíz irjatok azok, akik már szerencsések, és nyomkodhatják :) havi 500 megás netnél nem akarok nagyobbat használni :(((

(#2241) geggencs válasza kiki74 (#2238) üzenetére


geggencs
csendes tag

Nem tudom mi lehet a gond.Nálam egyből megtalálta.

(#2242) pzstm válasza kiki74 (#2238) üzenetére


pzstm
titán

ha van lehetőséged vidd át ismerőshöz, és másik wifi hálózattal is próbáld meg. Illetve esetleg Windows7-re kötve nem XP-re ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2243) geggencs


geggencs
csendes tag

Tokot hol kapok a telefonhoz?

(#2244) knyitogato válasza geggencs (#2243) üzenetére


knyitogato
őstag

(#2245) Varszegig válasza pzstm (#2242) üzenetére


Varszegig
veterán

ha meg nincs, akkor ott a mcdonalds:)

(#2246) zool1 válasza DarkChild (#2180) üzenetére


zool1
őstag

thx. átnézem.

(#2247) DarkChild válasza kiki74 (#2238) üzenetére


DarkChild
senior tag

Szerintem is próbálj meg más WiFi hálózatkoz csatlakozni. Ha pesti vagy, menj valami bevásárlóközpont (mondjuk WestEnd) közelébe, ott aztán hemzsegnek a nyilvános WiFi hálózatok, aztán próbálj meg csatlakozni hozzájuk. Nem hinném, hogy a készülékkel lesz a gond, ha otthon is felfedez más accesspointot, csak pont a Tiedet nem....

(#2248) kiki74 válasza DarkChild (#2247) üzenetére


kiki74
csendes tag

Köszi. Nem marad más. Pösti vagyok, úgyhogy beülök a kocsiba azt hajrá.

(#2249) kellerman


kellerman
tag

1 kérdés? Az OTG funkcióval tudok másolni adatokat oda vissza pl. egy 2,5"-os HDD-ről aminek ugye nincs külső tápja? És csak össze kell kötni a telót a HDD-vel?
Ez jó lenne nyaraláskor, ha megtelik a memória felvételekkel , csak el kell vinni a külső HDD-t. :)

Gondoltam arra is, hogy megvárom míg kijön a 32GB-os változat is, de nem hinném, hogy addig kibírom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2250) Skipqer válasza kiki74 (#2238) üzenetére


Skipqer
tag

Véletlenül nem DIR-524 a router típusa? Talán a rev.B verzióval voltak hasonló gondjaim, mint kiderült volt egy hibás sorozat: egyik firmware verzióval a wifi nem ment minden eszközön, a másik verzióval pedig a net szakadozott. A vásárlás helyén a D-Link Support válaszára hivatkozva ki is cserélték DIR-300-ra, utána minden oké lett.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.