Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11001) CHIPman válasza dancsuri (#10998) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Valamiért azt hittem, hogy erre válaszolsz. :B

hardverapro.hu/tag/chipman

(#11002) rutyesz


rutyesz
csendes tag

Ezt láttátok már?
http://se-blog.hu/android/2011/07/14/samsung-galaxy-s2-az-urben/

(#11003) dekanov


dekanov
tag

Simán felment a nowipe-os Cogni, mondjuk én simán töröltem mindent előtte, hogy kipróbáljam CWM-et. Szerintem maradok is ennél, ha backuppolni kell!
Nyílván visszaállításnál figyeltem, hogy csak DATA legyen visszalőve!
Plusz, kipróbáltam ezt az SPB Shell 3D-t is, íme néhány kép:

A leírás simán jó, szájbarágós volt, köszönet Soginak!

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#11004) happy555 válasza dancsuri (#10997) üzenetére


happy555
aktív tag

Akkor melyik nem gyári?
Melyiket tolhatom fel erre?
Sorry de nekem még nem egyértelmű...

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#11005) dancsuri válasza happy555 (#11004) üzenetére


dancsuri
veterán

a gyáriak a Samfirmvare.com -on vannak

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11006) happy555 válasza dancsuri (#11005) üzenetére


happy555
aktív tag

És a többi? :-D

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#11007) ricshard444


ricshard444
veterán

Sziasztok. Szeptemberben szeretnék egy ilyen telefont venni előfizetésre a T-mobile-nál és a kérdésem a következő lenne:

A Satio-m részletfizetése már kb fél éve lejárt, de nememlékszem ,hogy magára a díjcsomagra mennyi előfizetést vállaltam, ha 2 évet és még nem járt le akkor nem kapom meg a telefont? És a másik, kérdés: Amikor vettem a Satio-t 17 voltam, azért nem adták az én nevemre, de már elmúltam 18 akkor kérhetem a nevemre a telefont,vagy kell munkahely(bevételi forrás amiről megbizonyosodnak,hogy tudom fizetni) is,hogy adjanak? :R

Vannak dolgok...

(#11008) Flashhh válasza dancsuri (#11000) üzenetére


Flashhh
tag

Jah, erre nem is gondoltam, akkor azt kerdezem h hova kell bemasolni öket? Mert hianyzik ez a ket widget.

(#11009) Richard! válasza ricshard444 (#11007) üzenetére


Richard!
addikt

lehet a nevedre.lakcímkártya kell,személyi igazolvány meg asszem adókártya.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#11010) pestibenji válasza Sógi (#10991) üzenetére


pestibenji
senior tag

Lite 2.2 érdekes, de sokkal gyengébb eredményt produkál, mint az eddigi romjam, ilyen 6400 körül cfbenchel (cogni 6500 volt), de mégis mintha smoothabb lenne :o

[ Szerkesztve ]

(#11011) dancsuri válasza happy555 (#11006) üzenetére


dancsuri
veterán

itt

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11012) ricshard444 válasza Richard! (#11009) üzenetére


ricshard444
veterán

Köszi :R

Vannak dolgok...

(#11013) dancsuri válasza Flashhh (#11008) üzenetére


dancsuri
veterán

Removed Apps:
(copy apk's /system/app, don't try to install them normally, it won't work)
http://ponack.net/designgears/roms/sgs2/removed/

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11014) kali válasza ricshard444 (#11007) üzenetére


kali
legenda

amennyiben van arany-, vagy platinakártya, úgy 24 hónapos hűség esetén 18 hónaptól megtoldható adott előfizetésre a hűség újabb készülékre, ellenkező esetben az utolsó hónapon belül lehet hűséget hosszabbítani az előfizetésre! amenniyben nem a te neveden van az előfizetés, úgy csak az intézheti, akinek a nevére szól a szerződés, vagy előfizető módosítás!
bővebben; link
a vásárláskor szükséges dokumentumok; link
részlet esetén van/lehet néhány extra kitétel, lásd; aszf és telefonos vagy személyes ügyfélszolgálat!
természetesen saját nevedre - megfelelő feltételek mellett - vehetsz új előfizetéssel telefont, de az új hívószámmal jár!

[ Szerkesztve ]

(#11015) Sógi válasza pestibenji (#11010) üzenetére


Sógi
addikt

Te tudod, de nekem meg a lite volt lagos néha, pár helyen és a cogni fut perfectül, ráadásul ebben a designgear-ben jobban megbízok, h tudja mit csinál, elég profnak tűnik az amcsi at&t-s srác :D
Én 150%-osan elégedett vagyok most, nagyon tetszik ez a rom, akkuidő még teszt alatt, de sztem nem lesz gond...
De lehet visszatérek majd egyszer lite-ra KG7 környékén:DDD

[ Szerkesztve ]

(#11016) ricshard444 válasza kali (#11014) üzenetére


ricshard444
veterán

Köszönöm ezt a kimerítő választ :R

Vannak dolgok...

(#11017) pestibenji válasza Sógi (#11015) üzenetére


pestibenji
senior tag

tuti, hogy az spb illetve a millió programod miatt volt amúgy :D ha most feldobnád a lite-ot egy tiszta rendszerre akkor meg attól lennél így elhülve :P Persze ízlések és pofonok amúgy, lehet, hogy ha egyszer egy wipera adom a fejemet majd cognim lesz utána. meglátjuk :)

Szerk: Most a sárga hátlapot használom amúgy ilyen faszájos sárga háttérrel és Istenien passzolnak egymáshoz :C Ha lesz zöld hátlap akkor áttérek a cognition-re egy zöld háttérrel :U :D

[ Szerkesztve ]

(#11018) Flashhh válasza dancsuri (#11013) üzenetére


Flashhh
tag

:R :R :R

(#11019) Sógi válasza pestibenji (#11017) üzenetére


Sógi
addikt

Lehet, h a sok xar miatt lassult be a lite, de most is ugyanaz a sok cucc van fent és pörög a cogni, nekem ennyi elég egyenlőre, lehet már előbb kellett volna egy full wipe, de nem volt kedvem szenvedni újra a belakással :N
Nekem is bejött a sárga, zsír :D

(#11013) dancsuri: én normál módon installáltam a samsung appsot és működik..Csak szerencsém volt?

[ Szerkesztve ]

(#11020) zeroo5ux válasza dancsuri (#10987) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

elsők között kaptam készhez, és hidd el picit nagyobb rálátásom van rá ugyanis nem egy programot teszteltem és nem a levegőbe beszélek. (ami nem a gyári hardveres kodeket használja az felejtős. [gyakorlatilag a gyárin és az mVideoplayeren kívül full hd-hez mindegyik felejtős.])

azt meg hogy viszi az 1080p-t nem kétlem ugyanis látom nap mint nap, egyszerűen csak arra lennék kíváncsi hogy mindezt hogy csinálja HDMi-n keresztül.

-ntfs/ext támogatás egyenlőre még nincs se busybox-al se semmivel (darabolni kell az mkv-kat [ami feliratos filmnél megint plusz meló])
-hálózatról való lejátszás felejtős még a gyári is akadozva viszi.

No.01: valamikor minden eljön. (mhl 2.0 erre lett kitalálva)

[ Szerkesztve ]

(#11021) dancsuri válasza zeroo5ux (#11020) üzenetére


dancsuri
veterán

ja hát akkor ezt mond
igy már más gyerek fekvése :R
gondolom ezt még nem használtad lehet megválltozik a véleményed: 'mobo_1.1.138a_v7_neon"

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11022) zeroo5ux válasza dancsuri (#11021) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

teszteltem (ha ez az ami kínai(?) képernyővel indul)

sok jót hallottam róla de nekem még csak hangsávot se engedett váltani pedig a leírásába sok mindent igérnek:
- Subtitles built in MKV, MPV, MOV, and others
- Multi-audio streams and multi-subtitles

nekem egyik se jött össze 1080p-s mkv-nál (lehet ezek szerint csak én vagyok a béna)

All video formats (need to choose "software decoding" mode in most cases)

- ez meg alapból nem jó semmire...

te ehhez letöltöttél codeceket ?

(#11023) WaterWave


WaterWave
veterán

Egy kérdés Srácok...
Dekanov kolléga benyomta a képeit, az uj romról... ((#11003) dekanov)

Van ott egy flickr alkalmazás ami az SPB része, flickr nap képe...
felmentem marketre, de van egy rakata flickr alkalmazás... amit a képen láthatunk az melyik lehet? nem vágja valaki?
fontos lenne

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11024) dekanov válasza WaterWave (#11023) üzenetére


dekanov
tag

Sogi lehet tudja...
Akad a bengészőm elég rendesen... ötlet, hogy mitől lehet? Azt hittem az spb az, csináltam egy restore-t spb nélkül és ugyanúgy akad, oldal betöltésnél megfagy és utána durván laggol... tipp, ötlet mitől van és hogyan lehetne megszüntetni.

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#11025) WaterWave válasza dekanov (#11024) üzenetére


WaterWave
veterán

marketen van egy tucat flick alkalmazás, de nekem az kéne amelyik mutatja ezt a napi képes dolgot mert nagyon zsír
remélem valaki fogja tudni

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11026) dancsuri válasza zeroo5ux (#11022) üzenetére


dancsuri
veterán

ezt vele lőttem és még a DTS-t is viszi alatta csak szaggat mert nincs hardveres támogatása (legalábbis nem találtam + a dualcort se ismeri)

külön kodekcsomagot nem kerestem , viszont elötte vagy 10 lejátszót probáltam (persze nem demokat)

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#11027) t72killer válasza zeroo5ux (#11020) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"-ntfs/ext támogatás egyenlőre még nincs se busybox-al se semmivel"

Ez nem igaz, NTFS támogatást már hekkeltek rá, bár még elég darabos a megoldás:( - viszont működik! Van hasonló képességekkel rendelkező telefon, aki tud ntfs-t? WP7-esek talán?

A vas tényleg nagyon erős, és ha számításba vesszük, hogy gyárilag elég kezdetleges FW van rajta, egyáltalán nem teljesít rosszul. A lassacskán érkező kipofozott 2.3.4-es ROM-ok, optimalizált lejátszók csak tovább javítanak majd a dolgon (pl nem szívódik az akksi, rendesen kihasználja a rendszer és az appok a 2 magot, stb).

Egyetlen komoly hiányossága, hogy USB mellett nem tud HDMI-t (így lehetne belőle egy teljesértékű dokkolható miniszámítógép, vagy külső winyóhoz +TV-hez egyidejűleg csatlakoztatható filmlejátszó. Elvileg ezt az MHL2 már tudni fogja, nem tomm, a sensation-ben megy?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#11028) ERPY válasza WaterWave (#11025) üzenetére


ERPY
őstag

Amit te keresel, vagyis a képen láttál az az SPB shell 3D launcher, és az tartalmazza.

(#11029) Sógi válasza dekanov (#11024) üzenetére


Sógi
addikt

Milyen böngésző, gyári? Végül is az alap KG1-et toltad fel?
Próbáltad másik böngészővel is?

SPB-nél meg ahogy Erpy mondta...

(#11030) dekanov válasza Sógi (#11029) üzenetére


dekanov
tag

Most jelen pill. igen. Gyári kg1et most raktam vissza. Most úgy néz ki jó lesz.

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#11031) Flashhh


Flashhh
tag

Ezzel az uj cognition rommal nekem ugynezki h nagyon merul. Az akku statnal meg nem az elejetol mutatja a diagrammon az akkunak a meruleset hanem mintha feloras idosavokat mutatna es folyamatosan tolodna odebb. Meg valami kikapcsolt kijelzonel is porgeti a procit mert az ebrenletnel folyamatos a kek csik... kellett nekem a custom rom :\

(#11032) ForRedGlory válasza milanmylo (#10822) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem ér véget, csak nincs értelme... Jobb nem lesz, gyorsabb sem. Max kicsit tobb a ficsőr...de a gyari rom stabilitasat és a feelinget, hogy az van fent, egy főzött cucc sem űbereli... :)

(#11033) csabám


csabám
addikt

Ezt azért senki se felejtse el:

AKKUMULÁTOR

#01 Ebben az XXXXX Romban milyen az akksi?
Nem tudom. Próbáld ki. Az akkumulátor üzemidejét rengeteg dolog befolyásolja, mindenki máshogy használja a PDA-ját, kinek jobban merül, kinek kevésbé. Ha új romot telepítettél, vagy kernelt cserélsz, 2-3 napig semmilyen akksi információ nem releváns, mivel 2-3 ciklusnak el kell telnie ahhoz, hogy az akkumulátor kijelzése megbízhatóvá váljon.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11034) Sógi válasza Flashhh (#11031) üzenetére


Sógi
addikt

(#11033) csabám: +1

Persze, mert megváltoztatta az akku lekérés intervallumát, h így is a fogyasztásra menjen: "changed battery polling rate (1 -> 5min)"
Kikapcsolt állapotban nekem full fekete az ébrenlét..
Full wipe-al tetted fel? Valami biztos fut a háttérben, nem először látunk ilyet :)
Futó alkalmazásokban mik vannak?

[ Szerkesztve ]

(#11035) WaterWave válasza ERPY (#11028) üzenetére


WaterWave
veterán

az rendbevan, erre magamtól is rájöttem. de mi az alkalmazás neve és verziószáma?
mert biztos vagyok benne külön is letölthető

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#11036) pestibenji


pestibenji
senior tag

(#11037) milanmylo válasza dekanov (#11003) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Van már rendes crackelt SPB shell? Kb fél éve próbáltam SGS-en de mindig regisztráltatni akart ha netre kapcsolódtam.
(#11036) pestibenji: Figyeljétek, hogy mennyire nem tudja élesíteni a képet az SGSII :(
(#11032) ForRedGlory: Ezért is furcsállom, hogy mi ez a napi 2-3 rom csere. Valahogy SGS után elegem lett belőle... Fent van ez a stock KF3 és még nem sikerült megakasztani. Annyi az egész, hogy rootoltam, talán még kipróbálom rajta az SPB shell-t, hogy ezen is laggol-e mint SGS-en. Összességében sebességben nagyon elégedett vagyok a telefonnal. Szerintem most mérföldekkel ver minden telefont, főleg böngészésben.

[ Szerkesztve ]

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#11038) Sógi válasza pestibenji (#11036) üzenetére


Sógi
addikt

Ez nagyon gáz, kajak nem fókuszált neki a kamera, ennél jobb és élesebb videót lehet vele készíteni...Nem is értem... :N Pont tegnap este próbáltam videónál a fókuszt és elég jól működik, nem úgy mint ezen a videón :N Kicsit feljebb állíthatta volna a felbontást :D
Lehet még nem tette fel a camera update-ot, de az is lehet, h KD1 van neki :D

(#11037) milanmylo: Hogyne tudna élesíteni, szinte profi az autofocus benne, erotikus filmet is lehetne forgatni GS2-vel :D

[ Szerkesztve ]

(#11039) csabám válasza milanmylo (#11037) üzenetére


csabám
addikt

(#11032) ForRedGlory: Ezért is furcsállom, hogy mi ez a napi 2-3 rom csere. Valahogy SGS után elegem lett belőle... Fent van ez a stock KF3 és még nem sikerült megakasztani. Annyi az egész, hogy rootoltam, talán még kipróbálom rajta az SPB shell-t, hogy ezen is laggol-e mint SGS-en. Összességében sebességben nagyon elégedett vagyok a telefonnal. Szerintem most mérföldekkel ver minden telefont, főleg böngészésben.

Nah ez egy kurva nagy +1:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11040) pestibenji válasza milanmylo (#11037) üzenetére


pestibenji
senior tag

:P Spb-t letiltod droidwall-al és meg van oldva. Amúgy, dehogynem tud fókuszálni, világosban elég jól működik benne az autofokusz :P

(#11041) Sógi


Sógi
addikt

Ezt még nem láttam, azmiaz ott alul? Használta már vki? :)

(#11042) ForRedGlory válasza csabám (#10926) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egy pizzaert megcsinalom, mint amilyen az SGS :D

(#11043) csabám válasza ForRedGlory (#11042) üzenetére


csabám
addikt

Tudtam, hogy jelentkezni fogsz előbb vagy utóbb:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11044) ForRedGlory válasza csabám (#11043) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hehe :C

(#11045) milanmylo válasza ForRedGlory (#11042) üzenetére


milanmylo
aktív tag

sgs topikban is pizzáért csináltad nem? :D vagy sörért? :P
(#11040) pestibenji: bassza meg erre nem is gondoltam. Örök hála:)

[ Szerkesztve ]

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#11046) csabám válasza ForRedGlory (#11044) üzenetére


csabám
addikt

Összedobjuk Neked:D Hogy oldották meg anno?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11047) 72mviktor


72mviktor
senior tag

Szép estét mindenkinek :R
A kamera update telepítése meddig pörög?Mert cirka 5-8 perce azt mondja hogy ő most frissít?

Na kész lett,már majdnem paráztam.

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#11048) ForRedGlory válasza csabám (#11046) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Atutalta valaki, aki nem akarta teglasitani a cuccot :DDD

milanmylo: pizzaert csinaltam ott is. Egybol kevesebb lett a hulye kerdes a topicban :D

(#11049) csabám válasza ForRedGlory (#11048) üzenetére


csabám
addikt

Akkor nem én leszek az:D Viszont nagy szükség lenne az 1. hsz. - re.

Srácok dobjuk már össze FRG - nek:):):)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11050) nggabi válasza ForRedGlory (#11048) üzenetére


nggabi
nagyúr

vegyé pizzát kajajegyből :))

"szenyor dzsíííí"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.