Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2401) kellerman válasza moco22 (#2395) üzenetére


kellerman
tag

Új romot hogy lehet feltenni és honnan lehet letölteni? :B

(#2402) fecs válasza killerjohn (#2400) üzenetére


fecs
senior tag

Én is ott vettem, nagyon rendesek voltak. :C

Pixel 6a

(#2403) killerjohn válasza moco22 (#2395) üzenetére


killerjohn
addikt

(#2404) janes74


janes74
senior tag

Be kell nézni az Optimus 2X totyikba,na ott van negatív vélemény. :K

(#2405) greencard


greencard
tag

Erről még nem esett szó, pedig elég idegesítő tud lenni. Lehet, hogy kontakthibás a fülesem, amit adtak hozzá? A bal jobban szól, mint a jobb. Kínlódtam a jobb dugó beállításával, aztán elővettem 3 másik fülest, azokkal jó volt a balance.
A másik gond a kimenettel, hogy egy mozdulattal nem tudom úgy bedugni, hogy egyből rendesen érzékelje a fülest. Kicsit tekergetni, mozgatni, húzogatni kell a jack-et, hogy a füles szóljon, ne pedig a telefon. Ez ugye akkor a legrosszabb, amikor pl. buszon, metrón beszélgetés után, vagy bármikor, el akarom indítani a pause-olt zenét, füles bedugva, és full hangerőn nem a füles szól, hanem a telefon.

Nem vagyok vájtfülű, de a balance különbségre és a kontakthibára ugrok. Nem tudom bedugni egy mozdulattal. :( Meg gondolom zsebben is gond lesz, ha megmozdulok, és neki ér a dugó töve a nadrágomhoz.

Más tapasztalt ilyent? SGS1-nél volt ilyesmi? Teendő? Vigyem vissza, hogy csekkolják le, hogy jó-e a kimenet?

(#2406) hallerúr válasza greencard (#2405) üzenetére


hallerúr
csendes tag

nekem a htc desire gyári fülese ilyen...

(#2407) Drawain válasza greencard (#2405) üzenetére


Drawain
csendes tag

Erre a problémára én is kíváncsi vagyok, nevezetesen beállítható valahol, hogyha nem a füles van bedugva akkor egyáltalán ne szóljon a zene? Mert azt utálom a jelenlegi n73-asomban is, hogy könnyedén kijön a helyéről a füles-csatlakozó és egyből ordít a zene a telefonból a busz utazóközönségének... Emiatt nem hallgatok már zenét mobilról.

Szóval van erre megoldás androidon? Azt hittem ez már evidens a modern mobilokon..

(#2408) Jadro válasza greencard (#2405) üzenetére


Jadro
veterán

Én visszavinném, mert ez így szerintem nem a normális működést mutatja.

Drawain: Erre a problémára a megoldás egy olyan lejátszó program, amiben be lehet állítani hogy mit csináljon a füles kihúzására illetve visszadugására a program. Poweramp pl. tudja azt, hogy ha kihúzom a fülest megáll a zene, ha visszadugom, akkor folytatja. Baromi hasznos tud lenni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2409) rankesz válasza beteg (#2397) üzenetére


rankesz
veterán

Tegyél fel egy LauncherPro-t, azzal akármekkora lehet a widget (akár scrollozható is) és jóval kevesebb RAM-ot eszik mint a tw4.

moco: az uj rom-rol szolo tapasztalatokrol, tudsz egy xda-s linket dobni? Rohadt sok ilyen topik van, de telorol lusta vagyok megkeresni az "igazit"...

(#2410) noxon


noxon
őstag

Hellò!
Érdekes dolog történt a KIES frissìtette a KE7-re és most az alap háttérképekből hiànyzik pár :-O
Pl az a csillagos háttér... pliz akinek megvan vagy tudja hol van fenn szòljon.

We live in a simulated world...

(#2411) greencard válasza Jadro (#2408) üzenetére


greencard
tag

Az SGS2-nél működoik ez a funkció, legyen az a beépített zene vagy videó lejátszó. De a winamp-nál vagy mvideoplayer-nél is működik alapból, ha kihúzod a füles, akkor pause automatikusan.

Vissza dugásnál van nekem gondom, mert ha "nem találom el" a megfelelő érintkezést a bedugásnál, akkor nem érzékeli a fülest és ezerrel kiabál play megnyomása után a telefon.

(#2412) Jadro válasza greencard (#2411) üzenetére


Jadro
veterán

Értem. Akkor vidd vissza szerintem, mert vagy az aljzat vagy a füles nem jó! Márpedig mindkettő ugye garanciális, így mindenképpen megnézetném a dolgot.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2413) kopasz79


kopasz79
tag

az androidos böngészőkbe van proxy lehetőség meg SOCKS v5?
imapS-t tudja?

(#2414) No.01


No.01
őstag

En is megrendeltem... marcsak 1 szivartolto meg egy autostarto hianyzik.

(#2415) klevente válasza knyitogato (#2296) üzenetére


klevente
tag

még volt benne egy kis töltés kb. öt percig tudtam nyomkodni

(#2416) knyitogato válasza klevente (#2415) üzenetére


knyitogato
őstag

vajon ma már fel van töltve? vagy legyen saturn...? meg akarom én is nyomkodni :)

(#2417) hallerúr


hallerúr
csendes tag

vicces off, hogy a T ügyfélszolgálatosa ma azt mondta, hogy egy darab nincs náluk a készülékből, és nem is tudja, mikor kapnak belőle :DD

(csak, hogy a helyén kezeljük a dolgot: nem esek hasra, ha csak jövő héten lesz telefon, de az egész témobil előrendelés béna kommunikációja elég érdekes :) )

Ó, közben felötlött bennem egy kérdés is:

Az S2-ben videó rögzitésekor van valamilyen normális képstabilizáló algoritmus?

[ Szerkesztve ]

(#2418) Kapanyél válasza hallerúr (#2417) üzenetére


Kapanyél
őstag

A videófelvétel remegésgátlásáról a Samsung "HOS" rendszere gondoskodik.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2419) pestibenji válasza hallerúr (#2417) üzenetére


pestibenji
senior tag

e-mailben megkérdeztem, hogy mikorra várható a szállítás (én 18-án rendeltem elő) és azt a választ kaptam, hogy:

"Tisztelt Pesti Benjámin!

Előreláthatólag 05.30-ig teljesítjük majd a megrendelést, ennél pontosabb információval sajnos mi sem rendelkezünk.

Üdvözlettel: T-Mobile Webshop"

(#2420) Legendd


Legendd
senior tag

Szegedieknek ajánlom figyelmébe a Media Marktot, ott ki van téve, most néztem meg...
Nos, i4 után elég nagy, viszont elég szuper...bár a kiállított modell érintésérzékenysége egy rakat sz*r volt (elnézést), a végighúzogatásokat alig érzékelte, meg a gépelésnél is szinte meg kellett nyomni...lehet ezért volt, mert egy műanyag lefogó volt a képernyő előtt (bár nem láttam, hogy hozzáérne)...akinek van, erősítsen meg, hogy egyébként hibátlanul és gyorsan, pontosan érzékel...
Egyébként pöpec, tényleg ultra vékony, a műanyag mivolta egyáltalán nem zavaró, sőőt..
Egyelőre ennyi, legalább már láttam, csak ez az érintés zavar nagyon (főleg hogy szifon óta nagyon allergiás vagyok, ha valami nem csinálja rögtön, amit akarok :D).
Vélemény?

pestibenji: legalább van egy dátum...valami ilyenre számítottam...

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#2421) Kapanyél válasza Legendd (#2420) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az érintője természetesen hibátlan. A kiállított darabbal szerintem az a gond, hogy félmillis zsírréteg fedi, a legkülönbözőbb fajtákból...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2422) t72killer válasza Legendd (#2420) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Milyennek érzed az olvashatóságát apróbetűs szövegnél? kb ez az egyetlen, amiben a szifon4-et ténylegesen jobbnak láttam tesztekben.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2423) Legendd válasza t72killer (#2422) üzenetére


Legendd
senior tag

Nos, nagyítás nélkül talán kicsit jobban olvasható (bár ki erőlteti így a szemét :)), viszont én totálisan meglepődtem, hogy ekkora felbontáson is mennyire jó a kép (pedig én is mindent az i4-hez hasonlítok). Szóval maximálisan vállalható. Látni a különbséget, de csak ha nagyon arra figyelsz.
Ha az érintés pedig tényleg jó, akkor megkockáztatom, tényleg jobb a SGSII az i4-nél...

Alea iacta est!

(#2424) Drbonci válasza Legendd (#2420) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Mennyiért van kirakva ?

(#2425) Kapanyél


Kapanyél
őstag

KDJ modemet próbálta már valaki? Egyáltalán: flasheli valaki ODIN-nal a gépet, vagy csak KIES játszik még?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2426) killerjohn


killerjohn
addikt

teló nálam, 15 perc alatt XWKDD(unsecure) kernellel kész a root, utána official XWKE7 frissítés (szintén odinnal) fent. Zsír :C TitaniumBackup már nyalja is át a HD2-ről az apk-kat :)

(#2427) Legendd válasza Drbonci (#2424) üzenetére


Legendd
senior tag

Ülj le és írom:
189.990 HUF :D:D elképesztő...

Kapanyél: bár érteném ezek mit jelentenek basszus :D

Alea iacta est!

(#2428) somnia válasza Legendd (#2427) üzenetére


somnia
őstag

A magentások ennyiért kettőt adnak. :K

(#2429) killerjohn válasza Kapanyél (#2425) üzenetére


killerjohn
addikt

KIES csak a driverek miatt kell, hogy fent legyen. ODIN gyönyörűen megy. Márha számít a véleményem amellett, hogy 30 perce még azt sem tudtam mi az az ODIN :)

(#2430) pzstm válasza Legendd (#2427) üzenetére


pzstm
titán

LOL :DDD

Mert hülye azért nem vagyok :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2431) No.01


No.01
őstag

189.990Ft??? :Y :F

2ev hivatalos garival 506EUR amiben benne volt a kiszallitas is... persze nem M.M. ;]

Gyorsan csekkoltam napi arfolyamon 160e alatt van picivel itt a kinti (Holland) M.M.-ba
Mire fol a +30e??

[ Szerkesztve ]

(#2432) Oppenheimer válasza Kapanyél (#2425) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ajánlom figyelmedbe a PDA Fan Club-ot, ott több hozzáértőt találsz! :K

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2433) Legendd válasza No.01 (#2431) üzenetére


Legendd
senior tag

Ja, erre meg 1 évet írnak amúgy is :D hülye mégis lennék...ha megvenném :D:D

Alea iacta est!

(#2434) Kapanyél válasza killerjohn (#2429) üzenetére


Kapanyél
őstag

killerjohn, Legendd:

Az SGS (1) topikból estem át ide, ott ez mindennapos. Szerintem, mire megjönnek itt is a készülékek, kb. a 4000. hozzászólásnál már itt is mindenki tolni fogja ODIN-nal az új, egyedi PDA-PHONE-CSC kombókat 512-es PIT-tel, re-parttal, aztán dob rá egy hackelt kernelt, majd CWM-ből egy deodexelt ROM-ot, aztán pár tweak-et a recovery2e-ben, mint a BLN és JIT, majd update.zip-ből egy témát. :DD ;]
Sőt, addigra beindul a romkitchen is a theme kithcen mellett, akkor lesz ám az igazi kánaán!

Oppenheimer:
Ha még PFC-re is benézek, az már túl sok lenne így meló közben. :D

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2435) Oppenheimer válasza Kapanyél (#2434) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez a JIT egy urban legend, 2.2 óta benne van az Androidban, nem kell külön aktiválni! Az 512-es pitet meg nem ajánlom, ha nem akarsz egy 2 magos téglát. :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2436) No.01 válasza Kapanyél (#2434) üzenetére


No.01
őstag

most ebbe vagy beletanulok vagy nem lesz gyarilag "tokeletes" az sw? :U :B

(#2437) kellerman


kellerman
tag

Én ezt már nem tudom követni :Y

(#2438) pestibenji


pestibenji
senior tag

ez a ROM ez tulajdonképpen az operációs rendszer ami fut rajta? és ha igen lehetséges iPhone kinézetű (ikonok, színek, stb) Romot felrakni rá?

(#2439) killerjohn válasza Kapanyél (#2434) üzenetére


killerjohn
addikt

HD2-nél képben vagyok, de ott csak MAGLDR és CWM van, nem kell mással szakarodni :)
Szépen beindul, és a végén 2x jobb teló lesz mint most :)
Csak ettől a touchwiz izétől tudnék megszabadulni... alig várom már hogy pure AOSP vagy CM7 legyen a telóra, és akkor megy rá a LaucherPro és jóccakát :)

(#2440) killerjohn válasza pestibenji (#2438) üzenetére


killerjohn
addikt

igen. Nincs jelenleg még túl sok ROM a telóra... jobban jársz egy iPhone-al :)

(#2441) Kapanyél válasza Oppenheimer (#2435) üzenetére


Kapanyél
őstag

GS2-t még nem partícionáltam újra, csak gyűlnek már a ROM összetevők szépen. :)
A JIT sosem vonzott, meg a "lagfix" sem, egyébként...

Most látom csak: nem RFS már a 9100? :Y

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2442) migabi24 válasza killerjohn (#2439) üzenetére


migabi24
nagyúr

A Launcher pro már most is mehet rá ;)

(#2443) killerjohn válasza migabi24 (#2442) üzenetére


killerjohn
addikt

jaja, erősen agyalok, csak azt meg pszichológia miatt nem akarom :)
ugyanis ha azt is felteszem, akkor PONT olyan lesz mint a HD2, csak gyorsabb.
Tudat alatt azt meg tudnám, hogy 170K-t nem ért, hogy csak gyorsabb legyen. Inkább nézem (1-2 napig max ;] ) a kevésbé tetsző, de "újtelefonfeeling" touchwizt :D

(#2444) pestibenji


pestibenji
senior tag

Ez a LauncherPro például micsoda? :( :F

(#2445) killerjohn válasza Kapanyél (#2441) üzenetére


killerjohn
addikt

húha, tudsz segíteni, hogy hol találok infót arról, hogy mik ezek? XDA-n nem erőltetik meg magukat "beginners guide" ügyben egyelőre... Nem, nem vagyok noob, csak eddig a HD2-nél picit más volt a koncepció. Első olvasásra értek mindent ;) Gondolom ugyanúgy van boot, system, cache, userdata partíciók mint pl a HD2 NANDdroidnál.
Gondolod, hogy lesz CWM (recovery partíció)? :o

Gondolom ODIN a communitydev flash progi, a SuperOneClick meg simán egy adb root nooboknak :)
Gondolom a "Download mode" meg simán a bootloader üzemmódnak felel meg.

(#2446) killerjohn válasza pestibenji (#2444) üzenetére


killerjohn
addikt

itt: [link]

(#2447) Kapanyél válasza killerjohn (#2445) üzenetére


Kapanyél
őstag

Kb. így van, bár HTC bonyolultabb, szóval nem lesz gond. (legalábbis a Legend update-elése 10x nehezebb és bonyolultabb, mint az SGS-é)
Keresd itt meg a Galaxy S topikot, ott az első hsz-en rágd át magad, de itt pár dolog más lesz majd, mint ott.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#2448) HardRic válasza pestibenji (#2444) üzenetére


HardRic
addikt

(#2449) sztrogoff19


sztrogoff19
tag

Üdv srácok,

olvastam az elmúlt napokban, hogy sokan "küzdöttek" a T ügyfélszolgálattal a telefon rendelés miatt.

Ma nekem is megvolt a sztorim velük :DDD

Dolgom volt egy bevásárlóközpontban és gondoltam, ha már ott vagyok benézek a T-be, hogy érdeklődjek az S2 felől.

Kérdezem a kiscsajt, hogy tudomásom szerint az októberben 2 éves előfizumhoz már most tudnék új telefont venni, legalábbis egy ezt mondták, másik T pontban pár hónapja, hogy ez valóban így van-e?

A választ az volt, hogy nem, hiába van hiper-szuper nagy céges előfizum, csak majd októberben vehetem meg. Gondoltam király, az egyik helyen ezt mondják, a másik meg azt :U

Aztán kérdezem, hogy mennyiért tudnék készüléket váltani, de erre még válaszolni sem tudott, mert az S2 még nincs a készüléklistán, csak ugye webshop-s rendelésben érhető el.

A fentiek alapján csak örülni tudok, hogy nem is most akarok S2-t venni, hanem tényleg csak ősszel, szeptemberre gondoltam, de ezek szerint várni kell októberig, de azt úgy gondolom, hogy kibírom. Meg aztán addig ki is növi a "gyerekbetegségeit" az S2 :C

Morituri Te Salutant

(#2450) killerjohn


killerjohn
addikt

Tudtok valami jó helyet, ahol vannak jó minőségű tokok? Vagy hagyjam a fenébe, úgysem sérül meg :) Igaz, hogy a HD2 burkolata kb 3x lett az elmúlt 2 évben lecserélve (tök rendes volt a szervíz, mert bármi baj miatt vittem gariba, mindig lecseréltek rajta valamit for free, vagy kipucolták, stb) ;]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.