Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) knyitogato válasza LBandi (#1217) üzenetére


knyitogato
őstag

Ide csak akkor raknak ki a T-nél készüléket tapasztalatom szerint, ha egy hónapon belül kijön...szvsz május lesz ez :)

(#1252) pzstm válasza knyitogato (#1251) üzenetére


pzstm
titán

május 23 mint már többször is említették mások is. Ami 3héten belül van...szerintem teljesen reális ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1253) Legendd válasza t72killer (#1246) üzenetére


Legendd
senior tag

Volt már Androidos telefonom (HTC Desire), nem is volt gondom a rendszerrel, csak a telefonnal :) azért iphone után az az érintőkijelző eléggé idegesítő volt...
Most viszont talán más a helyzet, na meg elegem van ebből a jailbreakes dologból..
Ami nekem tényleg igazán tetszik az SGSII-ben, hogy nagy a kijelző, böngésző támogatja a flash-t (még ha annyira nem is hiányzik az i4-ből)...jó lenne kézben fogni :) sajna mivel tavaly októberben vettem ezt a telót, újat előfizetésre nem kapok :D meg vmi USB-s cuccot is támogat, ami elég király. Amit offnak írtál kérdés az meg maga lenne a csoda, laptop helyett telóról bemutatózni, hányszor adnék én ezért hálát :)
Visszatérve egy pillanatra, az egyetlen gondom továbbra is csak az, hogy míg az iPhone-on JB után egy .ipa fájlt letöltesz és ráraksz, aztán minden gond nélkül szuperül működik, addig az .apk esetén még tölteni kell hozzá, vagy így-úgy szórakozni vele, főleg a GPS-es programoknál :) persze láma sem vagyok, hogy ne tudjam megcsinálni, hát de azért na...
Végül, talán már túl sok embernek van iPhone-ja, párom mondta jól, már nem ezeket nézik meg, hanem a SGSII-ket majd :P én realista vagyok, nem iOs vagy Android fan :P ezeké a jövő az biztos...csak míg előbbinél az 5-ös verziót tuti nehéz lesz törni, utóbbinál a 2.4-re pl. bármikor lehet majd bármit rakni :)

Alea iacta est!

(#1254) Legendd válasza Remus389 (#1245) üzenetére


Legendd
senior tag

Tesómnak talán a net, néhány játék a fontos...34 évesen windowst sem tud szegénykém telepíteni, mindig engem kér meg, szóval programokat is én fogok úgyis rakni rá :P btw a Desire S-ben az ijesztett meg, hogy youtube-on láttam egy videót, és eléggé szaggatott sok flash tartalom miatt a scroll a böngészőben...
Mindegy, :R az SGSII előtt, de amíg nem mond valami biztatót itt valaki, vagy inkább amíg nem fogdosom meg, marad az i4. Csak ne lenne ilyen fajankó az Apple az Adobéval szemben...akkor is kell flash támogatás manapság, utálom ezeket a kompromisszumokat.

Alea iacta est!

(#1255) pzstm válasza Legendd (#1254) üzenetére


pzstm
titán

csütörtök este volt szerencsém nagyjából fél órát nyomkodni....
Van mire gyűjteni, csak ennyit tudok hozzáfűzni. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1256) t72killer válasza Legendd (#1253) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezesetben hajrá:) A desiréhez képest komoly előrelépés lesz (nagyobb+szebb kijelző, lényegesen erősebb, 2magos vas)

A hekkeléshez itt segítséget nem találsz (benne van a szabályzatban) de mindenre van +oldás, csak körül kell nézni:). A naviprogram kérdés nálam is égető, ha a sygic venné a fáradtságot, és bevásárolna TOPMAP térképeket k-Európáról, akkor simán megvenném. Sajna nem teszik, kizárólag az igo klónjai vannak aktuális TM térképekkel ellátva, ezek meg, khhm, nem túl modernek szoftver+szolgáltatás szempontból.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1257) moco22 válasza Varszegig (#1244) üzenetére


moco22
aktív tag

storno

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#1258) moco22


moco22
aktív tag

[Samsung I9100 Galaxy S II user interface]

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#1259) moco22 válasza Legendd (#1254) üzenetére


moco22
aktív tag

Samsung Galaxy S2 vs iPhone4

Samsung S22 Ultra

(#1260) GALARDO válasza Legendd (#1254) üzenetére


GALARDO
addikt

Ha minden igaz akkor hamarosan lesz flash iOS-n.Ha meg igazi szörnyet akarsz akkor ott lesz az i5 de ezt csak halkan súgtam meg. :DDD

1259:Bírom ezeket a videókat, de jó látni hogy az én 1 éve piacon lévő telefonom megállja még bőven a helyét. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1261) moco22 válasza GALARDO (#1260) üzenetére


moco22
aktív tag

Senki sem mondta, hogy egy rossz kütyü. Csak valaki szereti, valaki nem. :)

Samsung S22 Ultra

(#1262) GALARDO válasza moco22 (#1261) üzenetére


GALARDO
addikt

Én nem is feltételeztem. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1263) knyitogato válasza pzstm (#1252) üzenetére


knyitogato
őstag

hát ha tényleg második negyedév közepe, akkor tök reális...nekem meg előtte négy nappal jár le a hűségem... :C

(#1264) Jadro válasza GALARDO (#1260) üzenetére


Jadro
veterán

Ezzel most egyetértek. Az sgs2 ellenfele igazából az i5 lesz. Viszont így van egy jó kis előnye Sgs2-nek a korábbi megjelenés miatt.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1265) jajistenem válasza carpediem007 (#1242) üzenetére


jajistenem
csendes tag

Nem magyarázat rá, a devizapiac is zár 7végén.... Ez meg pénteken még annyi, szombatra meg már drágább.. Szvsz másról lesz szó..

(#1266) LBandi válasza jajistenem (#1265) üzenetére


LBandi
aktív tag

Szerintem sem az árfolyamváltozásnak köszönhető a drágulás, inkább a nagy keresletnek. Úgy vannak vele miért ne emelnének, ha úgyis viszik mint a cukrot.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#1267) jajistenem válasza LBandi (#1266) üzenetére


jajistenem
csendes tag

Azért az is durva, hogy egy prémium kategóriás készülék ennyire fogy.. Tény, fogy... Tényleg jó, de drága :) Vajon aki megvásárolja miből csip el? Pl. inkább eszem hetente 2kg hússal kevesebbet, de akkor is megveszem :))) Én még kivárok, de nekem is ez lesz a következő gépem.

(#1268) jajistenem


jajistenem
csendes tag

Egyébként a processzor órajelét illetően semmi hivatalos infó nincs, hogy 1.2GHz lenne... Valamit érő oldalakon ki sem írják, csak annyit, h.: dual core ap.
Most erre bukkantam, UK -voda, 1GHz-et ír.
http://shop.vodafone.co.uk/shop/mobile-phone/Samsung-galaxy-s-2

(#1269) jajistenem válasza jajistenem (#1267) üzenetére


jajistenem
csendes tag

Bocsánat, nem prémium, de jelenleg felsőkategóriás.

[ Szerkesztve ]

(#1270) Thom! válasza AS (#1158) üzenetére


Thom!
veterán

igazi bunkófon a javából :(

(#1271) Predator...


Predator...
tag

Hali!

Ide is beillesztem...szóval itt a 32Gb-os változat:)

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#1272) Varszegig válasza moco22 (#1259) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha trollkodni akarnék, azt mondanám, hogy az I4 igazi ellenfele a galaxy ace, az S2 már másik liga. De nem akarok trollkodni :DDD

(#1273) Soound


Soound
tag

(#1274) Galahed válasza jajistenem (#1267) üzenetére


Galahed
senior tag

Sajnos nem mindenki keres olyan keveset, mint mi itt Magyarországon. Egy kollégám a cégnél napi 900 eurót keres, mondom: napi !, és nem ő keresi a legtöbbet. És nyugaton rengeteg ilyen cég van...

(#1275) t72killer válasza Predator... (#1271) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Awaiting ETA for first stock":( +sehol máshol nem láttam (szolgáltatóknál meg végképp nem). Énis szivesebben venném a nagyobbat, de emiatt nem akarok 3 hónapot várni.

#1273: úgy néz ki, hogy nem általános jelenségről van szó, a hozzászólók kb harmada írja, h nála minden OK, ami nem rossz statisztika, mert általában azok írnak+találják meg a megfelelő fórumot, akiknél baj van.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1276) Galahed válasza Soound (#1273) üzenetére


Galahed
senior tag

hát ezért tényleg kár lenne, ha kiderülne az, hogy hardveresen rontották el a dolgot.... :(

(#1277) tjb007 válasza Predator... (#1271) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hohó, £ 708, nem semmi.

(#1278) Freddycom


Freddycom
őstag

Mi történik ha pendrive helyett egy mp3 lejátszót adok a telefonnak (USB-OTG), ami töltődik USB-ről is? Fog töltődni?

(#1279) Legendd válasza moco22 (#1259) üzenetére


Legendd
senior tag

Na végre :) ilyen videót kerestem :P köszi...amúgy két mag ide vagy oda, azért annyira sokkal nem gyorsabb a SGSII :) van, ahol nagyon odaver, de van olyan oldal, ahol az iPhone nyer :) mindkettő kiváló telefon, maradjunk annyiban...viszont objektíven nézve az iphone 5 megint mindent verni fog talán...

Alea iacta est!

(#1280) LBandi válasza Legendd (#1279) üzenetére


LBandi
aktív tag

"...viszont objektíven nézve az iphone 5 megint mindent verni fog talán..."
Egy valamiben biztos az árában ;] :P

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#1281) zeroo5ux válasza LBandi (#1280) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

annyi :D:D

Freddycom: igen valószínűleg töltődni fog ugyanis valamennyi áramot ad a telefon, másképpen nem működnének a rá dugott eszközök...

(#1282) Robertoq válasza Legendd (#1279) üzenetére


Robertoq
őstag

Annyira fel van gyorsulva a mobil világ, hogy ha tényleg ősszel jön a i5, akkor nem lehet majd összehasonlítani a SGS2-vel, mert nyár közepére ígérik a 2 magos 1,5 Ghz procikat - gondolom ennél lejjebb az apple se megy - ősszel meg lehet még magasabban lesz a minimum szint ebben a kategóriában. A samsung 2012-ra 2 x 2 Ghz procikat ígér. Szóval fél év most nagyon sokat tud számítani.
De 1-2 éven belül eljön az idő amikor már a procik elérik a határukat és nem lesznek ekkora lépések, a kijelzők megállnak mondjuk a hd felbontásnál (ősszel már elméletileg az is lesz a samsungtól), az android összeér és... :C

(#1283) HardRic válasza jajistenem (#1268) üzenetére


HardRic
addikt

Nezz meg egy unboxing videot. A doboz elejen, a nev ala van irva, hogy 1.2GHz, ha jol emlekszem.

(#1284) t72killer válasza Robertoq (#1282) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A fejlődés még egy darabig nem fog megállni. Legalábbis addig nem, amíg egy zsebben hordható eszköz meg nem oldja az ember összes számtech problémáját (fotózást leszámítva). Emiatt vagyok úgy vele, hogy túl sokat nem érdemes kiadni egy eszközre, lévén kb 2évente érdemes, 4évente muszáj cserélni.

Amúgy az az 1.5Ghz csak arra lesz jó, hogy fel lehesen vágni vele, hogy naná, az enyém 30%-kal hosszabb - izé, magasabb órajelű:P. emellett lehet, hogy a mellé adott GPU gyengébb, ami manapság sokkal többet nyom a latban. Komolyabb áttörés majd a PC piachoz hasonlóan sokmagos APU-k és a hozzájuk tartozó sok szálon futó progik bevezetésével fog jönni - ennek mobilban még nincs itt az ideje.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1285) jajistenem válasza HardRic (#1283) üzenetére


jajistenem
csendes tag

Ez jó hír.. Elkerülte figyelmem, jó tipp! Köszi!

(#1286) Freddycom válasza zeroo5ux (#1281) üzenetére


Freddycom
őstag

Köszi.

(#1287) zeroo5ux válasza Legendd (#1279) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

az engadget oldalánál meglátszik hogy az i4-nek köze nincs az internet böngészéshez a s2-höz képest.
(az a görgetés egy vicc) arról meg nem is beszélve hogy még a flasht se kezeli.

mind a kettő telefon jó a maga idejébe.(i4 egy éve, s2 most)

(#1288) auditore16


auditore16
csendes tag

én eldöntöttem hogyha megkapom a Samsung Galaxy S2-t, akkor készítek róla videót és felteszem youtube-ra ;) Ne csak angolok tegyenek fel mindent. A magyarság is tegyen fel! :D

(#1289) zeroo5ux


zeroo5ux
aktív tag

arra lennék kíváncsi hogy a tmobilenál megjelenés előtt mennyivel hamarabb szokták előrendelhető státuszba tenni az adott készüléket? (mondjuk az SGS1 esetében hogy volt?)

(#1290) tjb007 válasza zeroo5ux (#1289) üzenetére


tjb007
nagyúr

Általában egy, másfél hét.

(#1291) zeroo5ux válasza tjb007 (#1290) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

köszi!

(#1292) CHIPman válasza auditore16 (#1288) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Már van fenn 2db magyar unboxing videó.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1293) auditore16 válasza CHIPman (#1292) üzenetére


auditore16
csendes tag

tényleg? akkor az egyik linkjét küld el lécci :) vagy felőlem jöhet mind a kettő is

(#1294) Jadro válasza zeroo5ux (#1289) üzenetére


Jadro
veterán

Alig pár hozzászólással lejjebb/feljebb boncolgatták: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1295) CHIPman válasza auditore16 (#1293) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]
[link]
Nem néztem egyiket se, csak PDAFC-ről másoltam be a linkeket.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#1296) auditore16 válasza CHIPman (#1295) üzenetére


auditore16
csendes tag

köszönöm szépen :)
én ilyeneket mindig letöltök és mindig este megnézem lefekvés előtt, hogy békében térjek nyugovóra :D

(#1297) t72killer válasza auditore16 (#1296) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

már-már vetekszünk az Apple-rajongótábor fanatizmusával:DDD

Énis várom már a sajátomat, másfél-2 hét múlvára igérték.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1298) moco22 válasza auditore16 (#1296) üzenetére


moco22
aktív tag

:C

Samsung S22 Ultra

(#1299) auditore16


auditore16
csendes tag

amúgy most egy kicsit offolom a topikot de részben ide tartozik...
12 évesen kaptam meg életem első telefonját, aztán 2 évente mindig váltogattuk, most augusztusban leszek 17 éves. valamikor 2011 február elején hallottam erről az androidról. Fogalmam sem volt mi ez az Android szó. Most úgy kenem vágom az egész androidos dolgot, hogy úgy gondoltam, belevágok egy ilyen businessbe és csatlakozom valakihez :D felvillanyoztak :D életem első androidos telefonja ez a SGS2 lesz ;) és ezért gondoltam, úgy hogy várok egy picit mert novemberbe még SGS-t akartam...ahogy meghallottam h 2 mag meg 1.2 Ghz-es proci :D egyből mondtam magamnak várjá öcskös, gyűjts egy kis pénzt :D
off vége ;)

(#1300) auditore16


auditore16
csendes tag

ezt úgy éreztem hogy meg kell osztani, mert egy ilyen jó társasághoz csatlakozni mint ti sztem egy élmény lehet veletek együtt nevetni :D meg megismerni a telefonokat közösen ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.