Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) moco22 válasza knyitogato (#1782) üzenetére


moco22
aktív tag

najó, megnézem.
tehát most felmegyek a netre.
picit mozgattam az ujjam és csinálta amit kellett.

amúgy nem értem, mert ha ez egy hiba lenne, akkor ugye erre is találták ki az újabb romokat, hogy a hibákat orvosolják. még ha csinálja is, lehet, hogy egy újabb rommal már nem fogja.

de tényleg nem vettem észre, hogy nem mozogna, ha épp csak egy picit is mozgatom.

office-ról
háát. nekem vannak jegyzeteim ugye a memóriakártyán. a gs látta, az alap office progijával. ez az office, ami a gs2-ben van, meg nem nyitja meg, azt mondja, hogy "ezt a dokumentumot nem lehet megnyitni"
.docx fájlok. vajon miért nem lehet megnyitni? amúgy azt mondják, hogy a gs2-ben sokkal jobb az office, mint a gs-ben. (jó, amit leírtam, azon kívül...szerintem ez egyedi dolog nálam)

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#1802) moco22


moco22
aktív tag

Még egy érdekesség gs2-vel kapcsolatban.
Ennél teljesen másképp van az adatkábeles dolog, mint gs-nél.
Ha gépre dugja az ember nem ugrik fel a választási lehetőség, csak a kies.
A beállításokba kell először bemenni, ott vezeték nélküli és hálózati, USB-segédprogramok, és ott rá kell bökni a tár csatlakoztatása a számítógéphez, ekkor kell rádugni a kábelt.
Hát...ez nem tetszik.

Samsung S22 Ultra

(#1803) knyitogato válasza t72killer (#1799) üzenetére


knyitogato
őstag

Én ezt néztem ki, a méretei alapján jónak kellene lennie, és több weboldal is kompatibilisnek írja.

moco22: köszi, hogy megnézted!

[ Szerkesztve ]

(#1804) ERPY válasza moco22 (#1802) üzenetére


ERPY
őstag

Mikor rádugod a PC-re, fentről lefelé húzd az újjad, és ott lesz, nem kell bemászni a menükbe.

(#1805) janes74 válasza Legendd (#1800) üzenetére


janes74
senior tag

Az Lg fórumban is cserélik a böngészőt operára,mert a gyári hülyén tördel.

(#1806) kopasz79 válasza kopasz79 (#1736) üzenetére


kopasz79
tag

erre valaki tud választ mondani
mert mintha úgy emlékeznék hogy ez sgs-nél probléma volt
én meg otthon is meg a melóba is rejtett SSID-t látok, használok

(#1807) penell1234


penell1234
tag

Egy másik fórumon írta Sam Winchester: Sajnos most rossz híreket kell, hogy átadjak, úgy néz ki, hogy a galaxy II mind wifi, mind normál telefon térerő vételben messze alul marad a galaxy s1-hez képest. Itthoni routerrel néztem wifi analyzer futott mindkét telón, kezemben egymás mellett, próbáltam így is fogni, meg úgy is, néztem letéve, helyet cserélve asztalon stb stb- a sgs1 minden esetben bárhol voltam kb 12-15db -el nagyobb wifi térerőt jelzett ami brutál sok szerintem. Tipikusan sgs1 -60dbm körül volt, míg a galaxy s2 -75, néha -80 körül kolbászolt. Az sgs 1 látja két károm környékbeli wifit, a galaxy 2 semmit csak a sajátomat. GSM antenna: rossz vételi helyen sgs1 6-7 asu térerő, sgs2, 1-3 asu... jó vételi helyen sgs1: 22 asu, sgs2: 15 asu.
És szerintetek az Iphon4-tol jobb a normál térerő vétele mert nekem volt 4-sem és valóban szarul volt megoldva és ha lent baloldalt fogtad akkor eset a csík rendesen. És a wifi az jobb lehet az iphon 4-es töl ha valaki tudja írja már meg. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1808) FrosTiii


FrosTiii
csendes tag

Előre bocsánat a capslock miatt..

JÓÓ HÍÍR! MEGÉRKEZETT T-HEZ A CUCC, HOLNAP SZÁLLÍTJÁK! ^_^ (Most beszéltem a csajszival) :)
:)) :)) :C :C :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#1809) kopasz79 válasza penell1234 (#1807) üzenetére


kopasz79
tag

akinek már van ez erősítse már meg hogy ez nem így van
és jó a wifi

FrosTiii
hmm ez tényleg jó hír
de miért nem ma?
ha már úgy is ott van
kíváncsi vagyok nekem mikor jön
én hétfőn este szántam rá magam a megrendelésre ;)

[ Szerkesztve ]

(#1810) beteg válasza kopasz79 (#1809) üzenetére


beteg
őstag

én ugyan csak a HTC Desire HD-hez (illetve a korábbi telóimhoz, Desire, HD2, HD..) tudom hasonlítani, de azokhoz képest minden mérés nélkül azt érzem, hogy a Wifije tényleg gyengébb lehet, ami csak abban mutatkozik, hogy kevesebbet mutat, de amúgy tökéletesen működik, a hálózati térerő viszont nekem tök ugyan olyannak tűnik.

Csak futni kell!

(#1811) kopasz79 válasza beteg (#1810) üzenetére


kopasz79
tag

köszi a választ

akkor lehet hogy csak valami szoftveres probléma

pl. ha egy laptopon gyenge hálózatot látsz és ara a laptop fel tud csatlakozni
arra az sgs2 is fel tud csatlakozni?

(#1812) beteg válasza kopasz79 (#1811) üzenetére


beteg
őstag

ezt még nem próbáltam, nem tudom :R
én a ruteremtől legtávolabbi helyen, ahol használni szoktam a telót, elég gyenge a vétel, de simán fel megy rá. de majd holnap reggel kv után beviszem magammal a notit :DDD

Csak futni kell!

(#1813) Drawain


Drawain
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy olyan S2 kompatibilis tokot, ami nem túl vastag, hogy zsebben is lehessen hordani? Ez a bugatti jóféle? Lehet valahol itthon is kapni ebben a méretben?

Köszönöm.

(#1814) kopasz79 válasza Drawain (#1813) üzenetére


kopasz79
tag

Sziasztok

engem is érdekelne valamilyen tok

nem tudjátok hol érdemes venni keresni?
edigital
speedshop
MM
fukarbolt

(#1815) Sokka válasza Drawain (#1813) üzenetére


Sokka
aktív tag

Szerintem nézd meg a vat..-n, ha regisztrálva vagy. Én láttam ott ilyen Bugattit.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#1816) ForRedGlory válasza auditore16 (#1630) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megfelelő most már a számadat az oldalon? :) :) :)

(#1817) pzstm válasza ForRedGlory (#1816) üzenetére


pzstm
titán

Te javítottad? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1818) kopasz79 válasza ForRedGlory (#1816) üzenetére


kopasz79
tag

Internet

Szélessávú internetelérés (HSPA+ 21 / 5,76 Mbps), Wifi 802.11b/g/n, DLNA

http://www.samsung.com/global/microsite/galaxys2/html/specification.html
Connectivity
Wi-Fi a/b/g/n
BT v3.0+HS
USB v2.0

tehát a wifi tudja az "a"-t is

és a
Mi van a dobozban?
Akkumulátor
Hálózati töltő
Mikrofonos fülhallgató

innen hiányzik az adatkábel
remélem csak elírták és nem kispórolják belőle

[ Szerkesztve ]

(#1819) FrosTiii válasza kopasz79 (#1809) üzenetére


FrosTiii
csendes tag

Elvileg azért, mert még számlázniuk kell stb. :)

(#1820) AS


AS
félisten

Amcsis T-sek Nyáron kapják meg a Super Galaxy S2-öt aminek a kijelzöje 4.5 ös szuper amoled+ lesz, és persze 4g-s is lesz.
Durva dolgok lesznek itt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1821) moco22 válasza ERPY (#1804) üzenetére


moco22
aktív tag

hát..nekem ez bizony nincsen ott. na, megböngészem a használati utasítást.

Bugatti bőr tok

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#1822) penell1234 válasza moco22 (#1821) üzenetére


penell1234
tag

Én is eszt rendeltem csak olcsóban mivel igénybe lehet venni a náluk a Pick Packot. https://www.ebolt.hu/product349543.html?1&ProductID=349543

(#1823) ERPY válasza moco22 (#1821) üzenetére


ERPY
őstag

Én egyébként úgy használom, hogy ha rootolva van a tella, akkor felteszek egy progit, és amikor a pc-re dugom, akkor látja a PC is, de teló is a memória részt, vagyis nem választódik le a telóról. (És így semmit sem kell kapcsolni, állítani, csak rádugod és eléred PC-ről is.)

(#1824) Sokka


Sokka
aktív tag

Akinek már megvan, azok közül valaki esetleg már kipróbálta a pendrive csatlakoztatást? Vagy külső vinyót, ill. bármilyen usb-s eszközt? Milyen filerendszert kezel, és mekkora méretig. Megköszönném, ha valaki írna erről valami tapasztalatot.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#1825) ForRedGlory válasza pzstm (#1817) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, én csak javíttattam :)

kopasz79: meglesem és javíttatom :R

[ Szerkesztve ]

(#1826) moco22 válasza ERPY (#1823) üzenetére


moco22
aktív tag

na, ezt meg kell rágcsáljam magamban, mert még nem vágom :D
persze, rootolva van, mindig az az első.

köszi, majd ha felfogta az agysejtem, kipróbálom :)

(#1824) Sokka
ahhoz kell még egy átalakító. meg van már rendelve, de még nem ért ide.

Samsung S22 Ultra

(#1827) fecs


fecs
senior tag

Tegnapi körlevelemre egy újabb Media Markt válaszolt. Mégpedig ezt:

"a T-mobilnak a jövő hét elejéig kizárólagossága van rá
olyan bruttó ~180e Ft magasságában lesz utána az ára."

Ezek szerint a Telenor leghamarabb júniusban tudja behozni. Ezzel kapcsolatban semmi egyéb hír.
Illetve szerintem szintén júniustól várható, hogy nem kell "sorba állni" egy S2-ért.

Pixel 6a

(#1828) ForRedGlory válasza kopasz79 (#1818) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Erre térjünk vissza ha megjelent T-nél. Nehogy az legyen, hogy nincs benne adatkábel. Ha már látjuk, akkor tuti :D
Gáz lenne ha javíttatnám, aztán ügyfelek meg nem is kapnak adatkábelt (amit mondjuk én sem tudok elképzelni).

[ Szerkesztve ]

(#1829) kopasz79 válasza ERPY (#1823) üzenetére


kopasz79
tag

és mi ez a "progi"?

(#1830) ERPY válasza kopasz79 (#1829) üzenetére


ERPY
őstag

Dual mount SD. Root jog kell hozzá, egyszer elindítod, pipa mindkét helyre, és ennyi. Soha többet nem kell indítani, sem foglalkozni vele, teszi a dolgát.

(#1831) zeroo5ux válasza AS (#1820) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

tudtommal az az Infuse 4G nem super galaxy s2:D

valamint azt sajnos itthon nem lehet majd kapni... (igazából rosszabb processzor nem érdekelne ha lenne egy 4.5 colos képernyőm:) )

(#1832) kakuk100 válasza moco22 (#1826) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Milyen progival rootoltad,?Mert én megpróbáltam úgy ahogy az sg1 et rootoltam, de úgy nem sikerült. A superuser ikon nem jelent meg.
A másik, hogy ha valakinek megvan a spectrum live Wallpaper be tudná nekem linkelni?

Köszi előre is.

(#1833) kopasz79 válasza ForRedGlory (#1828) üzenetére


kopasz79
tag

én tartom gáznak hogy T nem tudja megmondani hogy mit fog adni a dobozba
tehát úgy ahogy most én nem tudom mit rendeltem meg mert a T nem tájékoztat kellő képen
úgy a T sem tudja hogy mit rendelt meg a beszállítottjától? és ezért nem tud engem megfelelően tájékoztatni?
értem én hogy előrendelés de hát akkor is
főleg azért is mert egy nyamvadt kábelért elkérnek 1-3eFT ami olyan szinten pofátlanság hogy az már nem igaz, mondjuk attól is a bicska nyílik a zsebembe hogy egy tokért 4eFT-t kérnek
rendben hogy a készülék drága de nehogy már egy micro USB OTG akármiért majd 5-6eFT-t keljen már fűzetni amiért kb. 1eFT volna a reális
remélem nem bánom meg ezt az előrendelés dolgot
főleg a gyenge wifi hallatán eléggé kétségbe estem ;(

(#1830) ERPY
köszi
és mind a két helyen RW a terület?

[ Szerkesztve ]

(#1834) Sokka válasza moco22 (#1826) üzenetére


Sokka
aktív tag

Valaki azt írta, hogy bent lesz a csomagban egy speciális kábel. Mégsem? Mindenesetre megvárom, míg kihozzák nekem is, majd meglátom, hogy itt Ausztriában is kispórolták-e.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#1835) knyitogato


knyitogato
őstag

Én ma megvettem a Gigatelnél a már többször linket Bugatti bőrtokot. Nagyon jó minőségűnek tűnik, már csak telefon kellene bele :) Remélem, tényleg jó lesz rá. 27-én jár le a hűségem, addig jó lenne, ha nem fogyna el az első adag :O

(#1836) Zin


Zin
senior tag

Majus 23.-a osszes nagyvarosban kaphato lesz reggel már?Mert odamegyek 30 percel elobb nyitaskor azt ennyi :)

uj elofizeto,uj huseg stb...miket kernek?jovedelemigazolas vagy hogyan csinaljak az elofizetes rendelest?

[ Szerkesztve ]

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1837) ForRedGlory válasza knyitogato (#1835) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bemész T-Pontba és kéred hogy méltányosságból engedjék a váltást... engedni fogják, csak először a pultos majd magyaráz, de küld a főnökéhez :D

(#1838) gee-em


gee-em
csendes tag

Sziasztok,

most beszeltem telefonon az egyik bp-i T-Mobile uzlettel (az egyik bevasarlokozpontban levovel), es tobbszor megerositettek, hogy junius eleje a legujabb hatarido a telefonra, addig nincs nekik! Nem csak az o boltjukban, hanem egyaltalan a T-mobilnak!

Ezert csodalkozom pl. frosti-n, hogy o hogyan szerez / szerzett T-mobilos SGS2-t holnapi kiszallitassal :)

Tud valaki hasonlo ide vago infot?

(#1839) pzstm válasza gee-em (#1838) üzenetére


pzstm
titán

T-mobile-os "kollega" múlt hét óta azzal járkál. Kedden orrom előtt pakoltak ki egy kamionnyi samsung telefont T-központban (természetesen nem mind SGS2 volt, bár szerintem ilyne árak mellett lesz rá igény :DDD )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1840) Drbonci válasza gee-em (#1838) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Ezt az infót én is alátámasztom , kisebb t-s boltokban ezt az infót fogják adni , mint ahogy telefonon is . Én pl. hallottam hogy benne van már a listában nekik az Lg 2x is erre a hétre , arról pl semmi hirt nem hallottam hivatalosan .

Az edigitálnál is 20-át irnak várható érkezésnek :)

[ Szerkesztve ]

(#1841) jajistenem válasza moco22 (#1826) üzenetére


jajistenem
csendes tag

Kérhetek én is egy tesztet? :) Csak mert azt tudom, hogy Neked már biztosan van ilyen készüléked. Szóval kicsit engem is megijeszt a térerő (főleg!) és WiFi jel erősség kavalkád. Ha időd engedi letesztelnéd SGS1- hez képest. Tuti van rá valami progi, ami kiírja dB-ben az értékeket.
Köszi előre is..

[ Szerkesztve ]

(#1842) FrosTiii válasza gee-em (#1838) üzenetére


FrosTiii
csendes tag

Nekem a szállítási részleg egy munkatársa mondta ezt az infót, hogy holnap fogják szállítani, mivel most számlázzák őket. Gondolom nem hasraütésből mondta, lévén, hogy el is szaladt megkérdezni valakit. Én bízom benne, hogy tényleg így lesz, és holnap már boldogan nyomkodhatjuk a telót. Apropó, iphone user vagyok jelenleg, és amikor ez bejött, akkor is sokkal hamarabb szállították a telókat, mint hogy a "vidéki" boltokban kapható volt. És mikor már boltban is kapható volt (Pesten) akkor vidéken még mindig nem. Szóval szerintem ott van az a teló már náluk jó bőven. :)

(#1843) pzstm válasza FrosTiii (#1842) üzenetére


pzstm
titán

első adag előrendelők héten kapják meg ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1844) sdd2


sdd2
veterán

Már előrendelhető a T-mobile-nál ahogy a kolléga említette. Mindenki siessen aki akar :) .[link]

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1845) Drbonci válasza pzstm (#1843) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Rendelés dátuma: 2011.05.16. 19:07 , akkor én remélem benne leszek az első körben :D

sdd : szerinted van itt olyan aki ezt nem tudja ????????????, :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1846) pzstm


pzstm
titán

Zsolt ******* says:
létezhet, hogy akik előrendelték SGS2-t már szállítjátok is nekik?
**************** says:
igen. holnap reggle indul első adag, ma még délben legalábbis úgy volt

Érthető okokból kipontoztam ott dolgozó úriember nevét, meg a saját vezetéknevemet :B ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1847) sdd2 válasza Drbonci (#1845) üzenetére


sdd2
veterán

Aki erre van kiéhezve az tuti tudja.Aki meg nem nagyon nézegeti az már így tuti értesül. :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1848) FrosTiii válasza pzstm (#1846) üzenetére


FrosTiii
csendes tag

:R Köszi a megerősítést! :R

Valaki aki nagy android mágus, írna nekem egy linket, hogy hol találok egy értelmes oldalt sgs2 root-olásról? Vagy aki már csinálta esetleg, hogy ő mivel csinálta? :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1849) LBandi


LBandi
aktív tag

Előrendelni csak webshopon keresztül lehet, vagy bármelyik T-üzletben személyesen is?

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#1850) FrosTiii válasza LBandi (#1849) üzenetére


FrosTiii
csendes tag

Webshop. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.