Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) Laris2 válasza Grisam (#16850) üzenetére


Laris2
aktív tag

Nem ékezet nélküli betűket akartál írni? Sajnos, nem tudtuk megoldani az ékezetes hangzók megjelenítését. :( Meg lehet azért szokni.

(#16852) Grisam


Grisam
tag

Nem, nem tettem fel még semmit rá, ezért nem értem. Ezek a kocka betűk nem nekem vannak kitalálva. Instaláláskor voltak valami érthetetlen ékezetes szavak. Még a fordító sem tudott mit kezdeni vele.
Érdekes a játék amúgy. Nem, hogy nehéz, hanem de... Viszont a PDA üres ez fura nekem. Vettem fel küldetéseket de nem mutat egyet sem.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16853) Laris2 válasza Grisam (#16852) üzenetére


Laris2
aktív tag

A naplóba írja a feladatokat, de kissebb felafdatok oda is bekerülnek majd. Ennek nincs angol fordítása, ill. egy förtelmes guglis text mappa fordítást kapott, de a feladatok SMS-ek, nincsenek fordítva. Van hozzá magyarítás, jelenleg tesztelése folyik, de elérhető.

(#16854) Grisam válasza Laris2 (#16851) üzenetére


Grisam
tag

Most próbáltam letölteni a magyarítást a linkről amit posztoltál fentebb de azt írja törölve van vagy nem elérhető.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16855) Laris2 válasza Grisam (#16854) üzenetére


Laris2
aktív tag

[link] NLC7 magyarítás

(#16856) Grisam


Grisam
tag

Köszi, már le is jött. :R

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16857) Grisam


Grisam
tag

Nem szoktam hamar feladni de ez a mod valami iszonyat. Maga a játék nem lenne rossz, de piszok rossz megoldások vannak benne. Fegyverrel a kézben semmit nem lehet felvenni, külön pakolgatni fel a töltényt, két lövés és fekszek, nem lehet menteni bárhol és bármikor stb.. Pffff. Nem nekem való ez az NLC7.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16858) Timstrike válasza Grisam (#16857) üzenetére


Timstrike
tag

Nagyon egyetértek :K , még kiegészíteném...
sok időben telik a hátizsák kinyítása,
az egészségügyi csomagok használata
pisztolyal, puskával a célzás (egyáltalán) nem pontos
műtárgyak felvétele fél életedben kerül stb... mert még volna ;)
Gondolom ez nem a végleges verzíó és még lesznek rajta javítások mert igy ...:W .

(#16859) Grisam válasza Timstrike (#16858) üzenetére


Grisam
tag

Első küldiig jutottam vele. a banditák kifektettek, de nem egyszer, pedig nem vagyok kezdő. Menteni nem lehet így mindég a faluból kell indulnom, küldit felvenni, aztán hajrá. Elfutok odáig és pár pillanat múlva halott is vagyok. Nem értem ezt a dolgot miért nem lehet menteni akárhol akármikor. Ja és igen a hátizsák kinyitás egy örökkévalóság. És bezárni sem lehet csak esc-el. Emellett az öreg Szidirivicsnál minden aranyárban van. Húzzanak bele és hozzák rendbe a készítők mert így hamar elmegy tőle bárki kedve.
Most toltam végig SOC Oblivion Lost 2010 1.02t, CS-t, COP-t. Lost Alpha a hang eltűnése miatt abba maradt (de az is már végigment kétszer régebben), ez meg kifogott rajtam.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16860) Timstrike válasza Grisam (#16859) üzenetére


Timstrike
tag

Ha folytatnád akkor jó lenne ha nem mentenél Szido közelében mert bugos lesz a játék.
Menteni f6-al lehet tűz közelében. Én általában a betonhid (ahol Tolik-kot megmented) alatti tűzhelynél szoktam menteni. Ha nagyon kell valami, akkor használd bátran a spawn menüt (csak ne legyen fontos küldi dokumentum vagy anyag mert nem biztos,hogy elfogadja a célszemély )
Ja, még egy dolog: -soha ne lőj NPC-re mert lehet,hogy fontos karakter a játék haladásban.
Várd meg,hogy ő lőjön először!
Hasonlít a Stalker játékokhoz de minden át van szerkesztve,írva.Tehát ,ne menj a megszokott játék tapasztalatok után mert csalodni fogsz.Ez a mód egésszen eltérő - más
mind a megszokott

(#16861) Grisam válasza Timstrike (#16860) üzenetére


Grisam
tag

Ahaaa. Szóval tűz közelében lehet csak. Köszi a tippet. Lehet nekifutok még egyszer. Az a spawn menü mi, vagy hogyan érhető el? Erről nem tudok semmit. Vagyis erről sem.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16862) Laris2 válasza Grisam (#16861) üzenetére


Laris2
aktív tag

Szia
Ha a Light-Edition van a gépeden, (ehhez van a magyarítás) a főmenüben az F-1 aktiválja a spawn menüt. A magyarításban minden szerepel, ezt rádobod, és 3 féleképp menthetsz. Tűz mellett F-6-al, Bárhol F-5-ell, ill a főmenüben rákattintasz a mentésre. A hátizsákról. Mielőtt elindulsz egy feladat megoldására, töltsd fel a készleteidet, főleg a rád akasztható tárolókat, eü. csomaggal, vízzel, lőszerrel, detektorokkal, vagyis amivel lehet. A Kordonban a játék elején a szerelőnél vehetsz ilyent Az eü. csomag használatához a beállítások menüben rendelhetsz hozzá gombokat. A spwn menűt használd, de kizárólag csak a felszerelésed pótlására. Sőt juss el minél előbb a bárba, és ott a hátsó szobában a docenstől vegyél 5 műtárgy tárolót. A Hátizsákodban legyen legalább 2 PKM géppuska. ezt nem tudod tárazni, csak cserélni ha kiürül, viszont ezt is pillanatok alatt cserélheted, ráadásul 100 lőszer kapacitású. Legyen még gauss pisztolyod, sok lőszerrel. Ezt tudod tárolni is. Leghatékonyabb fegyver az erős mutánsok ellen. Hamar bele lehet jönni, és a jó sztori miatt megéri :)

(#16863) Grisam válasza Laris2 (#16862) üzenetére


Grisam
tag

Köszi, így mindjárt más a dolog. Gauss ptukkert viszont nem tudom használni, visszateszi a táskába mindég. PKM mellé is feltettem egy sörétest, de nem lehet átváltani. Azt sem értem miért tűnt el Szidirivics.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16864) Laris2 válasza Grisam (#16863) üzenetére


Laris2
aktív tag

A gauss puskákat nekem is eldobja, bőven elég a PKM. Sidor eltűnései, a játék része. Ne közelítsd agresszíven a pirossal jelölt NPC-ket, lehet velük feladatokról beszélni, csak azt lődd, vagy kerüld aki támad. Az elemek és a műtárgyak is merülnek. Ha kopik a ruhád, lassulsz, és kevesebb terhet tudsz cipelni. Vannak jó exók, választhatsz. :)
Ne foglalkozz a kereskedéssel, felszerelésed javíttatásával, csak az egyébként is hosszú játékidőt növeli, és eltereli a figyelmedet a témáról. Ne feledkezz meg a maszkról, ahol sugárzás van használd, (7) és tiszta vízzel mosd le ha piszkos. A spawn menüben található páncélljavító készlettel javíthatod, ha elrepedt az üveg.

[ Szerkesztve ]

(#16865) Timstrike válasza Grisam (#16863) üzenetére


Timstrike
tag

Bármelyik fegyvert,páncélt át lehet szerkeszteni,hogy megfeleljen a játékosnak.Nekem az Abakan 100-as tárral működik,a súlyérték meg 100-on felül van,a mellényen(ahol a löszert,detektort,gránátot tárolod) át lehet írni nagyobb tárolási lehetöségre.
Ha kell segíthetek.

[ Szerkesztve ]

(#16866) Timstrike válasza Timstrike (#16865) üzenetére


Timstrike
tag

A mellényem [kép]
A távcső helyére meg pisztolyt is tudsz tenni mert a távcső nem nagyon lesz használva.

(#16867) Grisam válasza Timstrike (#16865) üzenetére


Grisam
tag

Küldhetsz még képeket privátban is, mit hogy hová. Eddig a g36-ot preferáltam a többi játékban.
Gauss puskát itt is eldobja, de a Gauss pisztolyt is ha felteszem visszarakja a hátitáskába amint bezárom a hátizsákot. sörétest is visszarakja így nem tudok átváltani ha pkm van fent.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16868) Grisam


Grisam
tag

minden esetre sokan fognak rajtam kívül is szerencsétlenkedni ezzel a moddal. 4.4Gb volt a torrent, de folyamatosan viszik. Eddig 51Gb-ot töltöttem vissza.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16869) Laris2 válasza Grisam (#16868) üzenetére


Laris2
aktív tag


Ezzel a fegyverzettel vittem végig a játékot. A három lövetű gauss pisztoly fontos fegyver, főleg a búrerek ellen, mivel szerintem itt ők a legveszélyesebb ellenségünk. A PKM gyenge ellene
A hátizsákunkat kivéve, azonnal hozzájuthatunk minden fontos felszerelésünkhöz. Az első kiadás durván nehézre sikerült, de ez a " Light-Edition" már könnyedén játszható.
Én az alap verzióhoz készítettem a magyarítást. Ez gondot is okozott nekem, amikor átálltam a könnyített változatra, mivel a szövegen sok helyen változtattak, ráadásul eléggé random a játék, az-az a fontos feladatok is több szálon futnak, így valszeg maradhattak benne nem egészen érthető szövegek is. :D De folyik a tesztelése, és a javítása :)

(#16870) Grisam válasza Laris2 (#16869) üzenetére


Grisam
tag

Viszont a Gauss pisztoly nálam visszakerül valamiért a táskába amint bezárom a táskát. Felrakom fel is teszi, de ahogy bezárom a táskát hallom azt a hangot mint amikor leveszed a fegyvert. Megnyitom a táskát és a pisztoly benne van, nincs fenn a slottban.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16871) Grisam válasza Laris2 (#16869) üzenetére


Grisam
tag

Ez Monolitos exo? Leírnád milyen képződmények vannak nálad?

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16872) Laris2 válasza Grisam (#16871) üzenetére


Laris2
aktív tag

Monolit_g_exoskeleton
wpn_gungauss (ezt el kell fogadnia)
mama gyöngye
bengáli kristály
titán kolobok
megkövesedett tarajos sül
puding, de lehetnek jobb artik is.

csillagszóró, és bengáli kristály legyen nálad a teleportálásokhoz. (strelok rejtekhely, stb)

(#16873) Grisam válasza Laris2 (#16872) üzenetére


Grisam
tag

Köszi. Ezeket a képződményeket nem találtam swap menüben. Igaz még nem mindet néztem át.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16874) Timstrike válasza Laris2 (#16872) üzenetére


Timstrike
tag

Hát,sajnálom de már nagyon idegesítenek ezek a sok értelmetlen szövegek: [kép] [kép] [kép] [kép] .
Tudom,hogy a főküldetésre kellene koncentrálni de ahoz,hogy elérjek egy szálat szükség van mellék küldetéshez is.
Csodálom,hogy vetted a bátorságot és bele kezdtél a fordításában mert rengeteg a játékban az értelmetlen szöveg. :C

(#16875) Grisam válasza Timstrike (#16874) üzenetére


Grisam
tag

Legalább a tévében jó műsor megy. :D

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16876) Laris2 válasza Timstrike (#16874) üzenetére


Laris2
aktív tag

Ennek a játéknak a szöveg 1/3-ad része unaloműző beszélgetés, (kereskedés) és a zóna rádió felesleges hírei. Lehet jobb lett volna ezeket meghagyni oroszul, de én sem tudtam mi a fontos belőle. Kétszer végig vittem, fordítottam az alternatív megoldásokat is, (végigjátszható) :) Ráadásu jó nagy mázlim volt, hogy sikerült úgy megoldanom, hogy az ékezetes hangzók helyére ne ciril betű kerüljön. De ezt a procedúrát minden javításkor ismételnem kell. Egyébként vagy ciril betűkkel, vagy nullákkal írná tele, sőt az egész fájlt átírhatná. :D (csakis jó szándékból írom akinek van kedve ideje a játékhoz, egy kis kreativitás elengedhetetlen) :K

[ Szerkesztve ]

(#16877) Laris2 válasza Laris2 (#16876) üzenetére


Laris2
aktív tag

Nagyon macerás ennek az NLC-nek még a javítása is, mivel karakterláncostól együtt kell bemásolni a javítást, és csak a játék indítása után derül ki, hogy sikerült-e vagy kakukk. Viszont, még egy játékban sem tapasztaltam, nemcsak stalkernél, hogy a játék előrehaladtával ennyire intenzíven, (folyamatosan ) emelkedne a játék élmény!!!!
Egy hír: készül az NS 2016-os fordítása, amely már kézi fordítás.

(#16878) Timstrike válasza Laris2 (#16877) üzenetére


Timstrike
tag

Egyetértek, az NLC nem azonos a megszokott stalker módokkal mert sokkal intenziv és tele van kihívásokkal . Remélem a 3.9-es verzióban majd jobban összetudja hozni Maior a Light Edition-t és akkor még többen fogják élvezni meg megkedvelni az Nlc-t.
Örvendek,hogy nekifogtál az NS 2016 mert az is egy remek mód. :C

(#16879) vati


vati
senior tag

Sziasztok,

Az a tervem, hogy koros asztali PC-met egy használt, de mégis sokkal újabb business laptopra cserélem.
Átlag 20 éves turn-based játékokkal játszom, a STALKER az egyedüli "kivétel" ami FPS és van némi grafikai igénye. De, mivel ez is 10+ éves motor, ezért gondoltam, hogy talán egy 3-4 éves laptop is elviszi.

Azoknak a tapasztalatai érdekelnének, akik próbáltak laptopon STALKERezni (elsősorban alapjáték) akár dedikált VGA-s akár integrált grafikus chipes a gép. Milyen felbontást és FPS-t lehetett tartósan elérni anélkül, hogy folyamatosan túlhevülne a CPU/GPU?

Öszehasonlításképpen, az asztali gépemben most egy GeForce GTX 750Ti van, az se mai darab, de az újabb modokat leszámítva még éppen lehet játszani full HD-n, átlagos beállításokkal.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#16880) Dhampir válasza vati (#16879) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerény véleményem szerint minél erősebb a processzor és a videokártya, annál jobb lesz rajta játszani.

A hűtés korszerű, hatékony legyen.

A kiválasztott hardverkomponensek gyártói driver-támogatása jó legyen, ne instabil.

Fontos a megbízható szervizháttér is, ha netán javításra szorulna, ne karcolják, ne törjék össze a gépet és lehetőleg minél gyorsabban készüljön el.

Computer Games on Laptop Graphic Cards

Laptop Video Graphics Cards - Benchmark List

Comparison of Mobile Processors (CPU Benchmarks)

Néhány S.T.A.L.K.E.R. játék gépigénye:

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat gépigény

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

(#16881) Grisam válasza vati (#16879) üzenetére


Grisam
tag

Szerezz be olyan laptopot amin megy a Stalker2 és akkor nem lesz gond a többivel sem. :) Nekem is ez a terv. A mostani laptopom már pár éve megvan, de ezen is simán futnak az alap Stalker játékok modolva is. Lost Alpha is fut szépen. Nem melegszik túl és nem lagol, teljesen simán mennek.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16882) vati válasza Dhampir (#16880) üzenetére


vati
senior tag

Köszi a linkeket! :R
Alapesetben, felsőbb kategóriás használt laptopban gondolkodok, 300k körül ott már akadnak grafikus chip szempontból is elég erős darabok. Pl. a Geforce MX350 kb. pariban a mostani desktop VGA-val, tippelem, nem járok rosszabbul vele.
A mostani CPU 2 magos i3, és ehhez képest egy 4 magos i5 csak előrelépés lehet.

Azért is business laptopban gondolkodom, azoknál talán kevésbé instabilak a driverek.
A "gamer" laptopoktól kifejezetten tartok, hogy 2-3 évre vannak tervezve és nem megbízhatók, de a régebbi, új áron megfizethetetlen modellektől ilyen szempontból nem félek.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#16883) vati válasza Grisam (#16881) üzenetére


vati
senior tag

köszi a tippet!
Kipróbálom a Stalker2-t, elvileg a mostani gépem is viszi.
A CoP demóját amikor ráengedtem egy jelentősen régebbi Dell-re, elment rajta magasabb felbontásokkal is, de a ventilátor azért dolgozott keményen.

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#16884) Grisam válasza vati (#16883) üzenetére


Grisam
tag

Nekem egy Asus van. i7 procival, 8Gb RAM, Integrált Intel HD3000 grafikával.
Meg vagyok elégedve vele, de a Stalker 2-nek ez kevés lesz.
Ha újítok akkor valami i9 vagy ryzen9 ben gondolkodom minimum 32Gb (64) RAM-al és 16Gb Grafikussal.

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16885) vati válasza Grisam (#16884) üzenetére


vati
senior tag

Ja, most látom, a Stalker2-nél egy másik, még meg sem jelent játékra gondoltok. Nekem a Survarium ugrott be róla, az megmozdul a mostani gépemen is.
Ha a Stalker2-nek tényleg ilyen elszállt gépigénye lesz mint írják, azt hiszem, skippelem még egy pár évig.

Szerk: kezdek megnyugodni, hogy a régi Stalkerek elmennek a tervezett laptopon, csak a GPU-t kell alaposan körbejárni, hogy mit tud.

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#16886) wjbhbdux válasza vati (#16885) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Survarium szervereket már leállították. Pedig voltak benne stalkerhez hasonlóan hangulatos pályák, csak hát egy pazarlás volt egy gagyi TDM játékként.

/s

(#16887) Dhampir válasza vati (#16882) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha játékról van szó, akkor minimum RTX 3060, de inkább RTX 3070 vagy az újabb RTX 4060 és kevesebb kompromisszumot kell kötni.

A mostani üzleti laptopok némelyike sem feltétlenül tartós darab és éppen emiatt fontos a szervizháttér megbízhatósága és gyorsasága.

(#16888) Timstrike válasza Laris2 (#16877) üzenetére


Timstrike
tag

Javítani való,persze csak ha ráérsz : [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

(#16889) Grisam válasza Laris2 (#16877) üzenetére


Grisam
tag

Itt is egy.

[ Szerkesztve ]

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16890) Laris2 válasza Grisam (#16889) üzenetére


Laris2
aktív tag

Valami nem gömbölyű nálad, mert a neveknek angolul kellene lenniük, és emlékszem erre a szövegre, javítottam. (valami régebbi fordítás lehet nálad) Amit megtaláltam fontos orosz szövegeket, azt fordítottam is. Teszek fel egy javítottabbat,!!. :((
Köszi, Timsttrike. Látom, sok a hiba. Egyébként hol tartasz a játékban, bonyolódik-e már a helyzet a laborok körül? :F

(#16891) Timstrike válasza Laris2 (#16890) üzenetére


Timstrike
tag

A Radar-on próbálkoztam eljutni az eltünt tudósokhoz, de semmi esély mert hatalmas a Pszy sugárzás. Most Szerafim-12-től kell megszereznem a Teslába való belépést és majd újra próbálkozom a Radar-on.

(#16892) Laris2


Laris2
aktív tag

[link] NLC7 javítás
Szaharov ad egy ruhát, amiben pár percig, ki lehet bírni a radaron azt a sugárzást, de vannak ott is olyan helyek, ahol kevésbé erős a sugárzás.

(#16893) Timstrike válasza Laris2 (#16892) üzenetére


Timstrike
tag

Tudom,megkaptam a ruhát amelyik 30 percig biztosít és azt is tudom,hogy 19 óra után nem annyira erős a sugárzás de mégsem sikerült. Rengeteg a mutáns és szarok a fegyverek (nem használok Gausst) újratöltése,szórása stb. A páncélzatot (super Seva) is átszerkesztettem és még igy is nehéz de nem adom fel.Csak elhalasztottam ezt a küldetést egy kicsit későbbre :K

(#16894) Grisam válasza Laris2 (#16890) üzenetére


Grisam
tag

Nem tudom, az a magyarítás van fenn amit küldtél. De felteszem ezt az újat. :) Köszi

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#16895) Dhampir


Dhampir
félisten

Még március 23-án jelent meg a hír a Steamen:

Happy 16th Anniversary of S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

(#16896) Laris2 válasza Timstrike (#16893) üzenetére


Laris2
aktív tag

Jöhetnek az észrevételek, hibák.

(#16897) Timstrike válasza Laris2 (#16896) üzenetére


Timstrike
tag

Gondolom unatkoztál ;) , ezért hoztam javítanivalót. Újra kezdtem a játékot a "friss" magyarítással és találtam hibákat.
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
A Zóna tele van meglepetéssel :Y : [kép]

[ Szerkesztve ]

(#16898) Dhampir válasza Timstrike (#16897) üzenetére


Dhampir
félisten

:DDD

(#16899) Timstrike válasza Timstrike (#16897) üzenetére


Timstrike
tag

Sajnálom,valamit nagyon elnéztem a meglepetés képpel. :W
De most oda figyelek: [kép] [kép] [kép]

(#16900) Laris2 válasza Timstrike (#16897) üzenetére


Laris2
aktív tag

Tudod lefordítottam az NLC -Editiont oroszról, is ráadásul meglepően jó minőségben, és teljesen érthető lenne, de az egyenkénti behelyettesítés, őrült időrabló meló lenne. Így meg nem menne a játék, mert a karakterláncok tele vannak hibával
Példa:
<string id="im_chain_sakharov_0"><text>Elnezest, tudna segiteni a hieroglifakkal kapcsolatban?</text></string>
<string id="im_chain_sakharov_1"><text>Hieroglifakkal? Furcsa keres... meg sosem hallottam roluk... Mifele hieroglifak?</ text></string>
<string id="im_chain_sakharov_2"><text>Azt mondtak nekem, hogy a szanatoriumban van egy kiserleti gyogyszer, amely segit helyreallitani a memoriat. Megtalaltam, de nem segit. Az utasitas pedig erthetetlen hieroglifakkal van irva.</szöveg></string>
<string id="im_chain_sakharov_3"><text>Ertheto, ertheto... Sajnos ebben nem tudunk segiteni... Tul sokaig tart egy erthetetlen nyelv megfejtese. A szarazfoldon ez lehetseges, de sok idobe es penzbe kerul... Szoval, elnezest...</text></ string> :D De azért javítgatom, kis sikerrel, mert kihozhatták volna ezt a szövegmappát 2 Mb-ból, is a sok ismételgetés meg a random miatt lett 6 és fél mega lett. 18-at kijavítok, és még mindig marad vagy 10 elbújva más fájlok között. (megszámoltam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.