Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Brent válasza PROti (#1996) üzenetére


Brent
aktív tag

ugráló békák :DDD :DDD ez jó !

Azok Snorkok :DD

LEsz még egy csinos kis szörny ne félj ;]

(#2002) PROti válasza Brent (#2001) üzenetére


PROti
tag

Hát már találkoztam olyan nagy dobbantós csibével,meg olyan pupos hátú torony őrrel aki ott varázsolgat rám és akor szédülök meg olyan láthatatlan dobálózóssal is! :)

(#2003) Brent válasza PROti (#2002) üzenetére


Brent
aktív tag

Hát már találkoztam olyan nagy dobbantós csibével,meg olyan pupos hátú torony őrrel

:DDD :DDD behalok. :DDD

(#2004) ML320 válasza PROti (#1996) üzenetére


ML320
aktív tag

Jó magyar szokás szerint: csak a fejit, hogy meg ne sántuljon (mert ugyebár utánna már nem fog ugrálni) :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#2005) PROti válasza ML320 (#2004) üzenetére


PROti
tag

Nah megvannak a papírok a x16-os laborból.El is vittem a csaposnak,most talizok vmi gyerekkel ott a játék elejénél vár a szemét telep környékén,azt majdd meglássuk mi lesz! :)

(#2006) konas


konas
senior tag

En ebbe a jatekban allandoan meghaltam a sugarfertozes miatt...Na jo az elejen meg nem,de ahogy beljebb haladok egyre tobb vodkat kell innom de az se er semmit.Ti hogy kozlekedtek ott bent.?

(#2007) konas


konas
senior tag

Most valami Stalker suitrol olvastam hogy el van rejtve az elejen a bazison hat en atkutattam de nem talaltam.

(#2008) Kimmuriel válasza konas (#2007) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Az a cucc itt van: [link] De halkan megjegyzem, hogy ha fölteszed a patch-eket (ami egyébként nagyon erősen ajánlott), akkor már nem Stalker Suit-ot, hanem csak egy Merc Suit-ot fogsz ott találni, de az elején még az is jó szolgálatot tesz.

[ Szerkesztve ]

(#2009) konas válasza Kimmuriel (#2008) üzenetére


konas
senior tag

Oke megneztem a videot ..Meglesz>>
1.0005 van fenn nekem.Es ha azt felveszem akkor nem kapom meg a fertozest?
Koszi Kimmuriel.

(#2010) konas


konas
senior tag

Aha megneztem egy zsoldos melleny volt ott,de nem ved a sugarzas ellen.
1.0005 patch van fenn ezert volt ott ez a melleny, es nem a sugarzas vedo?
Ha igen akkor csinalom ujra.Koszi

(#2011) nemcso válasza konas (#2010) üzenetére


nemcso
senior tag

Nincs olyan ruha, meyl abszolut megvéd mindentől. Kerüld el az olyan helyeket, vagy ha bemerészkedsz ilyen helyre, akkor idejében gyere ki onnan, és gyógyítsd meg magadat.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#2012) konas válasza nemcso (#2011) üzenetére


konas
senior tag

De peldaul,amikor az a miss hogy>talald meg a katonai dokumentumokat ott belepek a helyre,es onantol barmerre megyek mindenhol sugarfertozest kapok.Nincs eleg vodka,100 uveg is keves volna mert 2 percenkent elkaptam...Mondjuk akkor nem volt semilyen vedoruham..

(#2013) PROti válasza konas (#2012) üzenetére


PROti
tag

Én vettem attól a vén fószertól a mobil laborban.30 000rub-ért (asszem) sztem ez a játékban a legjobb ruha lehet.90%-ba véd asszem a sugárzástól. :C

(#2014) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

A játék elején bizony játszani kell a "műtárgyakkal".. ha sugárvédelem kell akkor rakd meg az övedet olyanokkal mit számít a vérzékenység. csak ne felejtsd levenni őket mielőtt leállsz írtani az ellent. amúgy ha jól csinálod akkor már az elején is össze tudsz hozni annyi rubelt amiből kitelik egy jobbfajta rucira. azzal már 3 perced lesz sugárzásban és 8 helyett 10 golyó kell, hogy megfeküdj :D

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#2015) lsc válasza konas (#2012) üzenetére


lsc
nagyúr

Szerintem olyan artifact van az öveden , ami csökkenti a sugárzás elleni védelmed .

Az élet kegyetlen .

(#2016) Larry303 válasza lsc (#2015) üzenetére


Larry303
addikt

vagy csak simán sugárzik :DDD
felcsatoltál egy urándarabot:DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2017) PROti válasza Larry303 (#2016) üzenetére


PROti
tag

Nekem kb 110000rub-em van! :DD Ezt a cuccot meg se éreztem mintha nem is vettem volna meg! :)És a ruhához még van +1 gyöngysor még +5 golyó állóság asszem így olyan 45%-os.
Bazz hol tudok venni fegyvereket?Ien jobb falytákat?

[ Szerkesztve ]

(#2018) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sziasztok!

A kérdésem a következő:

Próbálta már valaki a Járműveket a STALKER-ben?

Műxik?Ha igen,hogyan kell berakni,hogy műkodjön?

Előre is kösz:Marcik@

(#2019) Bundás22


Bundás22
őstag

kell a gémhez a 2GB?
hogy fut 1Gb-tal 1024-ben 4AA?

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#2020) lsc válasza Bundás22 (#2019) üzenetére


lsc
nagyúr

Kell , 1 gigával sokat swappol .

Az élet kegyetlen .

(#2021) Killer01 válasza PROti (#2013) üzenetére


Killer01
őstag

Jah, a SEVA jó kis ruci, szeressük :DD De ha tele vagy 'kristály'-al /30% sugárzás ellen/, akkor a katonai ruci a nyerő, komoly golyóállósággal bír. Csak nehéz hozzájutni.

[ Szerkesztve ]

(#2022) DarkSmile válasza kem (#2000) üzenetére


DarkSmile
tag

megköszönném ha elküldenéd, egy próbát megérne, bár nem tudom az 1.3-asm entéseket betölti-e az 1.00 :F

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2023) rup1u5 válasza PROti (#2002) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD áááháháhááá :DDD
te állat! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2024) Larry303 válasza DarkSmile (#2022) üzenetére


Larry303
addikt

nem

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2025) PROti válasza Larry303 (#2024) üzenetére


PROti
tag

Jajj nee!Ki kapcsoltam az agyperzselőt,és most hívott az a hülye nagy kristály be a szarkofágba!Asszem itt a játék vége,valamiszarbefelyezéssel! :O :DDD
(pedig tök kedves voltam mindenkivel)

(#2027) rup1u5 válasza PROti (#2025) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"(pedig tök kedves voltam mindenkivel)" :DDD
elsőre én is így nyomtam végig és ugyan ezt mondtam mint te. :) a lényeg az, hogy jobban kell koncentrálni a stalker vonalra.
nincs más hátra, kezdheted elöről! :P

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2028) PROti válasza rup1u5 (#2027) üzenetére


PROti
tag

Nah megvan!Azt a befejezést kaptam hogy esik az égből a lóvé!! :(( :DD :))
Mien stalker vonalra gondolsz?Csak a küldetéseket csináljam?

(#2029) Larry303 válasza rup1u5 (#2027) üzenetére


Larry303
addikt

nincs is ezzel baj...nekem is csak másodszorra sikerült kiszednem a storyt...
hát nem gyerekeknek való játék na...
sztem 10 emberből aki végigjátszotta kb 3-4 tuti nem érti még mindig :DDD

proti: meet the guide ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2030) rup1u5 válasza PROti (#2028) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nekem is az volt az első vég.
az bizony egy bad ending. ;]

úgy értem, hogy keresd stalkert! az aktatáskás rohangálás meg legyen második számú prioritás! nekem így másodjára meglett a true ending.

Larry303 : nem mondtam én hogy az baj. gondolom nem véletlenűl írták így meg. tulajdonképpen olyan mintha két játékot kapnál........kis túlzással... ;)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2031) PROti válasza rup1u5 (#2030) üzenetére


PROti
tag

Ahha szóval nekem a lövészt kellet volna keresnem!Hát azt bizony nem tettemmeg és nem is lőttem le! ;)

(#2032) danilla


danilla
őstag

Hello
Lenne egy oylan kérdésem, hogy valahogy lehet a Stalkerrel neten játszani nem eredeti játékkal ?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#2033) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sziasztok!
A kérdésem a következő:

Próbálta már valaki a Járműveket a STALKER-ben?
Műxik?Ha igen,hogyan kell berakni,hogy műkodjön?

Előre is kösz:Marcik@

(#2034) Larry303 válasza danilla (#2032) üzenetére


Larry303
addikt

biztos vannak tört szereved, de annyit hozzátennék, hogy én megvettem, jópárszor nyomtam a neten, de sajnos a multi része csak lehúzza ezt az amúgy nagyon jó játékot... és akkor még finoman fogalmazta

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2035) kem


kem
addikt

Hogy néz ki a multi? sose próbáltam.

Köszi!

(#2036) qdak válasza 7600 GS (#2033) üzenetére


qdak
addikt

nekem ment mod kell: transport_mod_v1.0.zip de ne számits sok jóra semmi értelme berakni :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2037) 7600 GS válasza qdak (#2036) üzenetére


7600 GS
addikt

Szia!

Miért nincs értelme berakni?Talán túl bugos?

Üdv:Marcik@

(#2038) Grigorisz válasza 7600 GS (#2037) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Cordonon kívül nem lesz benne semmi vezethető...

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#2039) qdak válasza 7600 GS (#2037) üzenetére


qdak
addikt

aszem ami a kedvencem volt h elé áltam a kocsinak, kés bele! bumm 1bőkés, 1x szórakozni jó, meg csak kezdőhejen használhatod, nem tudsz messze menni vele. De ha gondolod oda adom.

(#2038) 1 hejen lehet átjutni de ott is csak nehezen, de a következő kapun nem :(

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2040) konas


konas
senior tag

Hello.Jottem vissza a szemetlerekotol,es a vasutnal,ramlottek a katonak.Pedig ok engedtek at,kemeny 500 ert.Ez mondjuk lehet hogy nem ujdonsag.kezd tetszeni ez a jatek igy 3. nekifutasra..Megszereztem valamilyen mellenyt,igy mar nem kapok allandoan sugarfertozest.Kivancsi leszek az Agrophorm nal eleg lesz e...Legutobb ot kellett feladnom.

(#2041) ML320 válasza konas (#2040) üzenetére


ML320
aktív tag

Fegyver volt a kezedben? Vagy máshol lőttél már le katonát? A zónában gyorsan terjed a hír! Ha lelövünk egy szabadságit/kötelességit, hát ne csodálkozzunk, hogy a társaik morcik lesznek. Pl a hadiraktáraknál is jobb kimaradni a két fél csetepatéjából. Sok kellemetlenségtől megmenekül az ember. ;)

Ember tervez, Isten perverz...

(#2042) qdak válasza ML320 (#2041) üzenetére


qdak
addikt

én elöször kiirtottam őket :D , igen a fegyverért szólnak!!!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2043) ML320 válasza qdak (#2042) üzenetére


ML320
aktív tag

A kiírtás mellett csak az szól, hogy az elején viszonylag jó fegyver szerezhető (AK479)
Amikor később meg jövünk vissza, akkor meg úgyis mindegy. A doksis küldetésnél írtani kell őket, tehát feketelistára kerülünk náluk. Kérdés, hogy ki mennyire bevállaló ;)

Ember tervez, Isten perverz...

(#2044) rup1u5 válasza ML320 (#2043) üzenetére


rup1u5
nagyúr

én rögtön a játék legelején azzal kezdem, hogy fölkapom a stalker rucit a tetöről és írtani kezdem a katonákat a stalker base-től jobbra visszafelé lévő katonai bázison (ahonnan később) úgyis el kell hozni majd a doksikat. Az úton mindíg járőrözik 3 katona. Elég az egyikre távolról rálőni aztán visszamenekülni a stalkerbázishoz és a katonák odajönnek. Kezdetben ez jó mert csak stukkerünk van és a többiek segítségével könnyű kinyirni őket. Van hogy szóhoz sem jutok a többiek már kinyírták a katonákat. Ezután csak föl kell kapni az AK-t meg a löszereket tőlük és lehet menni csalogatni a következő 3ast. így szép lassan vagy 20-30 AK-t lehet vinni a kereskedőhöz és össze lehet szedni 20000 rúbelt anélkül, hogy az ember kimozdulna a kezdőhelyről. Ha már nem jönnek katonák az úton akkor is van még 3-4 csóka a bázison. Azokat könnyű leszedni ha már van AK-nk és végül az utolsók közül az egyiknél ott lesz egy Obokan! Én most megyek az X16-ba és még mindíg az az Obokant használom amit ott szereztem. Nagyon megbízható fegyver és most kaptam hozzá távcsövet a Duty-s csókától akinek segítettem kiszabadítani a pajtiját az X16 felé. Ilyen jól még nem nyomtam. Voltam Strelok búvóhelyén is, egy failed misönöm sincs és van kb. 60 ropim. Igaz easy-n küldöm. :B

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2045) rup1u5 válasza rup1u5 (#2044) üzenetére


rup1u5
nagyúr

és úgy nyomom hogy fölraktam ezt.
ég és föld a változás az eredetihez képest. gyönyörűen realisztikus lett a grafika. :Y akinek erős vga-ja van és bírja az objects dinamic light-ot mindent maxra téve, annak nagyon ajánlom kipróbálásra!!!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2046) M4R1NE


M4R1NE
tag

Hi!
Az lenne a kérdésem, hogy 2 giga ramra való bővítéssel teljesen eltűnik a swappolás? Jelenleg 1 giga van, de irtózatosan sokat swappol, röhögve megesz még 1,5-2 giga swapfilet is e mellé. Legújabb patch van fent. Vagy nincs rá valami megoldás, amivel jobb lenne? 1024-ben (akarnám) tolni, high beállításokkal, amúgy jól menne, de a swap az idegeimre megy. Ja és néha ki is dob valami fatal errorral (0xc000012d cím mindig).

Gépem: x2 4200+, 1 giga geil ultra, x1950 pro 256 mb

(#2047) rup1u5 válasza M4R1NE (#2046) üzenetére


rup1u5
nagyúr

2giga sokat segít!
vagy ha nem akarsz ramot venni akkor nyomd fel a swapfile max méretét 4-5 gigára.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2048) konas válasza rup1u5 (#2047) üzenetére


konas
senior tag

Azt meg hogy nyomom fel?Mi az a SWAP file?Bonyolult?

(#2049) rup1u5 válasza konas (#2048) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem bonyolult. swap file a virtuális memória a vincseszteren. másképpen az a terület a vincsin ahova az xp adatokat ír ha megtellik a fizikai ram. értelemszerűen sokkal lassabb mint a ram. control panel->system->advanced fülecske ->performance-nél a settings gomb és utánna megint advanced fülecske és ott tudod a virtuális memória méretét állítani ha alul a change-re nyomsz és megadod manuálisan mekkora legyen és melyik meghajtón.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#2050) konas válasza rup1u5 (#2049) üzenetére


konas
senior tag

Koszi,tenyleg nem bonyolult.Csak nalam nem birtam megnovelni,mer 800MB hely van,a C meghajtomon...Nem is fontos mer nekem benne van 2048MB ram..Csak neha roccen kicsit..
Azt nem tudnad meirni hogy modositom itt a Prohardveres adataimat,tel szam,konfig,ilyeneket?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.