Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Balathruin válasza hubai38 (#13999) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem ugyan azt töltöttem le pár napja, de mint írtam működik rendesen. Nem tudom nálad mi van.

(#14002) hubai38 válasza Balathruin (#14001) üzenetére


hubai38
aktív tag

Fogalmam sincs :F :F

Valami gebasz van mert nem enged be az agropromi intézetbe,meg rögtön ki dob mihejt át érek a mocsárba.

[ Szerkesztve ]

(#14003) hubai38 válasza SaGa59 (#13947) üzenetére


hubai38
aktív tag

Mester lekapom ezt,remélem müköszik.[link]

(#14004) rétisün válasza SaGa59 (#13997) üzenetére


rétisün
veterán

érdekes, most nálam se lett jó a letöltött fájl, nem tudja kicsomagolni a 7zip....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14005) hubai38 válasza rétisün (#14004) üzenetére


hubai38
aktív tag

Én mondtam,nem beszélek baromságot,lejön és aztr irja csomagoláskor hogy exe file kiányzik,nekem ez volt most.

(#14006) hubai38 válasza hubai38 (#14005) üzenetére


hubai38
aktív tag

Őt is le szedtem,valami abdétokat hiányol pedig egy csomo dolgot ki kellene pipálni.[link]

(#14007) Sensut válasza hubai38 (#14006) üzenetére


Sensut
őstag

Kíváncsiságból lekaptam én is, de nem megy a kicsomagolás. Nem tudja semmi kibontani, azt mondja mindegyik, hogy hibás az archívum.

(#14008) hubai38 válasza Sensut (#14007) üzenetére


hubai38
aktív tag

Na igaz,egész este töltögetem,mindenféle oldalról,már elegem van.

(#14009) SaGa59 válasza hubai38 (#14003) üzenetére


SaGa59
őstag

Ez egy kicsivel bővebbnek tűnik, mint ami nálam van. Abban nem emlékszem olyan lehetőségre, hogy telepítéskor az "előszoba" területnek alternatív időjárást lehet beállítani, de lehet, hogy az is benne van. Az. hogy ez egy SeregA-Lus repack, határozottan bíztató a stabilitásra nézve.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#14010) hubai38 válasza SaGa59 (#14009) üzenetére


hubai38
aktív tag

Ja föl is raktam.de nemtalálja a Cannot find "Fsgame.ltx,jó erre irják hogy csináljak egy parancs ikont és annak töröljem a bin vackát de nem tudom a windows 10-nem engedi,jó akkor töröltem a fffffff.most letöltöttem a dfs 1.00 verziót megy is szépen,nem tudom van e valami köze az előző telepítéseknek,véletlenűl betöltötem a régit és ugyanúgy kidobott a mocsárba.Nem tudom hol vannak a mentések,törölném a régit.

(#14011) hubai38 válasza hubai38 (#14010) üzenetére


hubai38
aktív tag

Kész elegem van,betöltés oké mentésből,új játék azonnali öszeomlás.

(#14012) hubai38 válasza hubai38 (#14011) üzenetére


hubai38
aktív tag

Elindítom zene minden,szépen menne a telepítés,aztán ezt írja.It is not found any file specified for ISArctExtract.

SeregA-Lus repack.

[ Szerkesztve ]

(#14013) hubai38 válasza hubai38 (#14012) üzenetére


hubai38
aktív tag

elkaptam a kis g,

csak most a szinek,valahogy nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#14014) hubai38 válasza SaGa59 (#14009) üzenetére


hubai38
aktív tag

Rá raktam az eltulzótt fényerő javítását de még roszab lett.

Meg van user,nem huztam bele. :C :C

[ Szerkesztve ]

(#14015) SaGa59 válasza SaGa59 (#13997) üzenetére


SaGa59
őstag

Letöltöttem, a mérete 4 961 412 014 byte, csont nélkül kibontotta a 7zip, most települ.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#14016) rétisün válasza SaGa59 (#14015) üzenetére


rétisün
veterán

letöltöttem, méret 4 962 906 624 byte, 7zip szerint a fájl nem nyitható meg archívumként..... :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14017) Balathruin


Balathruin
veterán

Esetleg a böngésző nem lehet hibás? Nálam chrome van.

(#14018) rétisün válasza Balathruin (#14017) üzenetére


rétisün
veterán

nálam is. de megpróbálom firefox-al. de nekem eléggé úgy rémlik, hogy annak idején ugyanezt a fájlt töltöttem le ugyaninnen, amikor elkezdtem vele játszani.

mod: érdekes, firefox-al sokkal gyorsabban jön :F

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14019) rétisün válasza rétisün (#14016) üzenetére


rétisün
veterán

firefox-al ugyanez. kész, ötletem sincs SaGa-nak miért jó, másnak meg miért nem :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14020) Dhampir válasza rétisün (#14019) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem csak a második nekirugaszkodás eredményezett gyors letöltést és kicsomagolást (Firefox). Az első letöltés legalább másfél napon át tartott.

(#14021) Sensut válasza rétisün (#14019) üzenetére


Sensut
őstag

Én eredetileg is ezt a csomagot töltöttem volt le Chrome-al és tökéletesen működött kicsomagolás meg minden (nem egészen 1 óra alatt lejött). Most is az van a gépemen, kicsomagolva a telepítő és telepítve a játék is. A tegnap viszont újra letöltöttem ugyanazt ugyanúgy és ezt már nem tudja ugyanaz a 7zip kibontani, mert hibás az archívum :F

(#14022) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Egyszer vagy 3-4 evvel ezelott nekem is volt ilyen problemam, hogy letoltottem osszecsomagolt allomanyt, es nem bontotta ki, a ludas az egyik meghibasodott RAM volt.Csere utan siman kibontotta a letoltott allomanyt...Nalatok valoszinuleg nem ez az eset all fenn, de jonak lattam szolni, ha megis tobbszor elofordulna...

(#14023) SaGa59 válasza rétisün (#14016) üzenetére


SaGa59
őstag

A méret eltérés, főleg, hogy nagyobb, csak egyet jelenthet, valamiért nem jól érzékeli a böngésző, hogy a letöltés alatt álló fájl bináris, amit nem szabad „átkódolnia”. Az okát nem tudom, lehet, hogy a gépeteken nincs orosz nyelvi környezet, az oldal meg orosz. Vagy nem tudom. Esetleg próbáljátok meg átváltani a letöltő oldal nyelvét angolra, az oldal alján a zászlónál. Vagy épp oroszra, ha angolul jön be.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#14024) rétisün válasza SaGa59 (#14023) üzenetére


rétisün
veterán

jdownloader2 letöltötte, kicsomagolta, egy utólagos 7zip teszt szerint is hibátlan az archívum, szóval tényleg a böngészős letöltés miatt lett ez előtt rossz a többi letöltés......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14025) Dhampir válasza Sensut (#14021) üzenetére


Dhampir
félisten

Erről beszéltem korábban. Hol jó, hol nem jó. Lehet, hogy valóban az a hiba, amiről SaGa59 ír.

(#14026) SaGa59 válasza Dhampir (#14025) üzenetére


SaGa59
őstag

Még valami lehet: a yandex oldaláról le lehet tölteni jobbklikk a zipen, mentés másképp módon és a letöltés gombbal is. Lehet, hogy az egyik jól küldi a fájlt, a másik nem.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#14027) shield


shield
Topikgazda

Nem eleget szopnak a Stalkerezők, még az ilyen is rátesz egy lapáttal. :O

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#14028) hubai38


hubai38
aktív tag

Csak nem tudok bejutni a másik szintre,valami hibádzik de mi?

(#14029) rétisün válasza hubai38 (#14028) üzenetére


rétisün
veterán

mert valószínűleg nem itt kell átmenni, hanem valamelyik másik 'emeleten', illetve ha ez agroprom underground, akkor lehet hogy ott vagy, ahol majd csak a második helikopter túlélőjével tudsz továbbmenni, vissza a felszínre.

ha ez agroprom underground, akkor nehogy otthagyd az exo-t! azzal, meg a vámpír artival (amit a halott faluban tudsz összeszedni) sose lesz súly és futás problémád.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14030) hubai38 válasza rétisün (#14029) üzenetére


hubai38
aktív tag

Oké értem,de itt mutatja az át járót,agropromba nem találtam egy tulélőt sem.Most itt vagyok Strelok buvó helye körül.

(#14031) rétisün válasza hubai38 (#14030) üzenetére


rétisün
veterán

lesz ott pedig egy túlélő, nézd meg a videót.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14032) hubai38 válasza rétisün (#14031) üzenetére


hubai38
aktív tag

Oké szép video,hogyan jutok le oda?

Jó meg van először a mocsaras küldit kell megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#14033) hubai38 válasza hubai38 (#14032) üzenetére


hubai38
aktív tag

Sikerült valakinek össze szedni,vagy csak valami baki?

(#14034) hubai38 válasza hubai38 (#14033) üzenetére


hubai38
aktív tag

Kérdés mi a dominó elv?

Mért támadatk meg az ezredes emberei pedig elvégeztem a munkát?

(#14035) SaGa59 válasza hubai38 (#14034) üzenetére


SaGa59
őstag

Mert valaki lelőtte az ezredest és azt hiszik, te voltál. Része a sztorinak. Beszélj Szidorral, az összekötőddel meg a banditák főnökével.

A dominó elv egy mellékküldetés, rengeteg sztalkert kell lelőni megadott pályákon. Könnyű elszúrni, mert egy pont után bizonyos pályákra már nem tudsz visszamenni és ha ott maradt élő célpont, akkor azokat már nem tudod elkapni. Minden kilövés után megad egy-két újabb célpontot, addig nem tudod, hová kellene menni. Amikor már csak „belső” pályákat ad meg célpontként, akkor lehet tovább menni a sztorival.

A hátizsákot nem tudod megnyitni, vagy nincs benne semmi? Vannak bizonyos tárolók, amikben csak az után lesz valami, amikor megbíznak a begyűjtésével.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#14036) rétisün válasza hubai38 (#14033) üzenetére


rétisün
veterán

ez hol van?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14037) hubai38 válasza rétisün (#14036) üzenetére


hubai38
aktív tag

Ahol a halot tudósok halma volt,a rácsok között a hid alatt.
SaGa59 remélem nem kötelező elválalni az a küldit,nem szeretem az ilyen dominó elv dolgokat.

Kérdés a katonákat ki kel nyirogatnom mindenüt?

[ Szerkesztve ]

(#14038) rétisün válasza hubai38 (#14037) üzenetére


rétisün
veterán

akkor alighanem abban hátizsákban van az exo, a plusz 100 kilós teherbírással....

a katonákat sem kell kinyírni, amint beszéltél az ezredessel(?) gyorsan lelépsz a bázisról, akkor nem ámadnak meg. mert már nem vagy ott, mire lelövik. utána már azt hiszem máshol nem támadnak rád.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14039) hubai38 válasza rétisün (#14038) üzenetére


hubai38
aktív tag

Nem a páncél viz alatt egy hátizsákban volt,relikvia ami lebegett,balra a páncél.meg van. ;] ;] ;]

(#14040) rétisün válasza hubai38 (#14039) üzenetére


rétisün
veterán

akkor ez a hátizsák nekem kimaradt..... :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14041) hubai38 válasza rétisün (#14040) üzenetére


hubai38
aktív tag

Nekem is mert nem tudtam kiszedni a tartalmát.

(#14042) SaGa59 válasza hubai38 (#14037) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem kell. Sem a küldetést felvenni, sem a katonákat lelövöldözni, csak ne menj a közelükbe, mert megtámadnak. Az ellenőrzőponton az igazolvánnyal át tudsz menni, csak ne legyen fegyver a kezedben. A fegyverslotban se. El kell futni előlük, nem üldöznek hosszasan.

A dominó elvet ha nem kezded el levadászni a célpontokat, nem folytatja a program, csak ott marad a feladatlistában. Amúgy egy félrevezetésen alapul, mint a végén kiderül, ha megcsinálod. A fő ellenség indítja, mert az egyik "idegen katona" azt mondta neki, a célpontok miatt nem tud kiszabadulni.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#14043) hubai38 válasza SaGa59 (#14042) üzenetére


hubai38
aktív tag

Értem akkor a játék menetre nincs kihatással.Köszi mester frankó játék nagyon,köszi a fordítást hozzá. :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#14044) hubai38 válasza SaGa59 (#14042) üzenetére


hubai38
aktív tag

A lövész merre van,hol lehet becserkészni mennék át és mindig ki lő?

(#14045) rétisün válasza hubai38 (#14044) üzenetére


rétisün
veterán

ez a sztori melyik részénél van? azt hiszem én még nem jutottam el udáig....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#14046) hubai38 válasza rétisün (#14045) üzenetére


hubai38
aktív tag

Ó-jantárbol kéne átjutnom a szétcseszet szemét telepre,vagy a vad területre.De mihelyt közelmegyek az átjáróhoz mindjárt ki is lő valaki,és nem tudom merre van,honnan lő.

(#14047) shield válasza hubai38 (#14046) üzenetére


shield
Topikgazda

Már nem emlékszem mi a megoldás, de az biztos hogy még valamit meg kell csinálnod, addig nem tudsz átmenni.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#14048) hubai38 válasza shield (#14047) üzenetére


hubai38
aktív tag

Oké vissza megyek a szolgálatosok hoz hátha valami ki maradt.

(#14049) SaGa59 válasza hubai38 (#14048) üzenetére


SaGa59
őstag

Itt már belül vagy a "falon", vagy kívül? Nem emlékszem a pontos sorrendre, de vannak feladatok, amiket csak sokkal később lehet megcsinálni, mint amikor felveszed, mert egyszerűen nincs oda út. A "klasszikus" átjárók nem mindig oda visz, ahová megszoktad, illetve van, ahol nem tudsz átmenni, mert lelőnek.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#14050) hubai38 válasza SaGa59 (#14049) üzenetére


hubai38
aktív tag

Értem megyek megnézem a régi átjárót ami ide hozzot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.