Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) dodopek válasza PeL (#4900) üzenetére


dodopek
addikt

Pont így patkoltam el... :D

(#4902) dodopek


dodopek
addikt

Minden Stalker lánynak boldog Nőnapot!

Счастливый женский день!!!!

(#4903) Scholes9 válasza dodopek (#4902) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4904) Medvelászló válasza dodopek (#4902) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Neked is kedves kolléga! :DDD

(#4905) dodopek válasza Medvelászló (#4904) üzenetére


dodopek
addikt

Köszi vazze... :D

(#4906) Scholes9 válasza dodopek (#4902) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ja jut eszembe, én reggel a kolléganőimet körbenyaltam, milyen jó nekem, h egyedül vagyok fiú a melóhelyen az osztályunkon ;] :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4907) Misua


Misua
senior tag

Na végigmentem SGM 2.2-ben a Kordont - iszonzat jó, kb 15 ötletes quest, sok-sok izgalommal. Most mocsarakra érkeztem - ott is ötletes questek vannak. Konkrétán a szerzőnek nagyon jól sikerült belőnie e két pályát a Zaton elött, és az ott található story nagyon jól illik bele az egészbe.
Észrevételek: a mutánsok sokkal, de sokkal erősebb lettek (1 vaddisznó kb 2 tár kalasnikov). Csak eredeti fegyverek maradtak a játékban... :((

(#4908) Vladi válasza Misua (#4907) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az mit jelent, hogy eredeti fegyverek? :F

Érdemes akkor ezzel újrakezdeni? 2.1-ben már elég jól haladtam, igaz meg is torpantam egy részen.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4909) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Mit keresnek a Stalkerek az Alpha társaságában?Lepaktáltak az ördöggel? :W
Más:találtam 1 kevlár lemezt,felvettem de nem találom a zsákomban.Exo mackófelső van rajtam,lehet köze amiért nincs meg?

[ Szerkesztve ]

(#4910) dodopek válasza Medvelászló (#4909) üzenetére


dodopek
addikt

Csini csapat. Lehet, hogymögöttük vannak, csak úgy látszik, mintha együtt lennének. Egyébként szerintem egy alpha csapatnak így illik kinézni:

Bár tény, hogy ebben a kupacban is van egy stalker, aki az alpha csapattal lógott. Rosszkor volt rossz helyen,hiába volt zöld az azonosítója, hamarabb ment a golyó, mint a gondolat... :D

[ Szerkesztve ]

(#4911) Medvelászló válasza dodopek (#4910) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Ügyi vagy kolléga!Te alfáid is jól néznek ki. :DD

Én 1 db Rpg töltettel megoldottam a dolgot. (Rang növekedett +24) :C :DDD Sok állat kifeküdt a sínekre,nem félnek hogy elgázolja őket egy vonat. ;] Felmásztam 1 vagonra és onnét a nagy villanyoszlop lábai közt odapörköltem nekik.
Nagyon beteg ez a gém! :DDD :Y

Közben a kevlárlemezt is megtaláltam:használatban a pizsin. :C

[ Szerkesztve ]

(#4912) Misi 007 válasza dodopek (#4910) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Höhö ezen besírtam. :C
Kár hogy én nem tudom tolni no de majd egyszer.

(#4913) dodopek válasza Medvelászló (#4911) üzenetére


dodopek
addikt

Én többnyire gauss fegyverrel oktatom őket, de itt nem tudtam, hogy alphások, és nem volt időm megijedni a névtől, csak amikor már fosztogattam őket...
Misi, köszi, szerintem is tankönyvbe illő kép lett... :D:D:D
Most megyek kocsit mosni.Vár a real world... :D

(#4914) morbias2


morbias2
aktív tag

Helló!
a 2.2 höz jó valamelyik magyarítás? Vagy full ukrán v mi? :)
köcce

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#4915) dodopek válasza morbias2 (#4914) üzenetére


dodopek
addikt

Angolosítás van, magyarítás talán lesz, ha elég stabil a verzió.Ígéretet kaptunk.

(#4916) Carasc0


Carasc0
őstag

"Csak eredeti fegyverek maradtak a játékban..."

Micsoda???

Fel sem teszem! De szerintem ez elhamarkodott megállapítás volt...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4917) Misua válasza Vladi (#4908) üzenetére


Misua
senior tag

Csak olyan fegyverek maradtak benne, mint az eredeti Stalker COP-ban :(
Elvileg készül hozzá egy extra weapon pack...

2.1-ben sajnos az agropromnál vége a storinak és folytatása már csak 2.2-ben van...de persze kérdés az hogy mikor lesz magyarosítva/anglosítva a 2.2...

(#4918) Carasc0


Carasc0
őstag

Lehet én vagyok kuka, de david oldalán látható SGM 2.2 képeken én látok új fegyvereket is ami tudtommal nem volt a sima COP-ban! Pl. az általam csak doboznak nevezett shoti! Vagy tévedek?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4919) Misua válasza Carasc0 (#4916) üzenetére


Misua
senior tag

elhamarkodott megállapítás...nos az erediti orosz SGM fansitenak tagja vagyok, tudom hogy miröl beszélek, mivel olvasom a helyi fórumot, sőt már vagy 5 napja nyomom s SGM 2.2-t, de a kedvedért :) visszalapoztam az orosz fórumon hogy a szerző (Gejorge) miért törölte ki a fegyvereket:

Google:

George, akkor a stabilitását a fegyvereket chtol vágás?

Nem, az kóser.
Vágja ki a maguk számára, Alborov. Tervezett a Vlad (prototípus) elindításához mindent megtesz a semmiből új fegyvereket, és csak a legjobb minőségű. De úgy történt, hogy amikor befejeztem a munkát az ő részét (a kiegyenlítés helyét, telek, feints és egyéb technikai trükköket), aki még nem kezdett el dolgozni (mert a tanulmányi, képzési és egyéb globális katasztrófák.) Ezzel vettem a döntést, hogy az összes Blitz, hogy nem volt ebben az időben.
GeJorge

(#4920) Misua válasza Carasc0 (#4918) üzenetére


Misua
senior tag

Kérhetek linket?, mivel nem tom mely oldalról van szó, mivel csak az eredeti forrásban szoktam megbízni :D

(#4921) Misua válasza dodopek (#4915) üzenetére


Misua
senior tag

Minnél később lesz nálatok SGM 2.2 annál jobb, mivel napi szinten (pl ma is) jelennek meg a hotfixek hozzá :(((

(#4922) Vladi válasza Misua (#4919) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ezt lefordítva se értem. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4923) Misua válasza Vladi (#4922) üzenetére


Misua
senior tag

Szóval egy Albor nevü fan kedveért vágta ki a fegyvereket (aki saját weapon packokat szokott készíteni e módra).
Plusz eredeti tervekben az is szerepelt hogy a legesleg jobb fegyvereket újratervezi, csak v-mi okok miatt nem jött össze...

(#4924) dodopek


dodopek
addikt

JIHHHHHHHHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Megvan a Voroshilov lovagrend! 300 headshot! ;] ;]
Persze a lassúléptűek ellen könnyebb volt... :))

[ Szerkesztve ]

(#4925) Medvelászló válasza dodopek (#4924) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Biztos könnyű volt birodalmi lépegetőget lövöldözni! :C (ott egy kutasztdroid,csuwi tereld el a figyelmét!Wuuááááááá....

(#4926) dodopek válasza Medvelászló (#4925) üzenetére


dodopek
addikt

Hát, egyik sem a korribani Sith akadémián végzett, az biztos, de azért jópárszor megizzasztottak... :D Mindenesetre sokkal mozgalmasabb, és parásabb a játék, mióta ennyi zombi van...

[ Szerkesztve ]

(#4927) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Halihó!
Tudósoknak csinálok méréseket ill védem a bandámat a mutánsok ellen a láposban,mikor végeznek mennék Kopacsiba de automentésnél lefagy a gém a következő hibával.

Expression : 0
Function : ErrorLog
File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
Line : 49
Description : Couldnt find sounds fight\post_combat_wait\relax_ with prefix characters_voice\human_02\csky\
Ha jól értelmezem valami hangfájl hiányzik,de melyik és hova másoljam majd? :F

[ Szerkesztve ]

(#4928) dodopek válasza Medvelászló (#4927) üzenetére


dodopek
addikt

Ez volt a másik amit mondtam korábban.Ugyanaz a feladat, ami a multkor volt.Repackból másold ki mind a 3 human_ mappát, és utána működni fog.
gamedata/sounds/character_voice/

[ Szerkesztve ]

(#4929) Medvelászló válasza dodopek (#4928) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Igen emlékszem,néztem is azt a kommentedet de az én repack-omban nem találok hangfile-ket.

Nélam így néz ki a GAMEDATA-(CONFIGS)--mp
--text
--weapons

-(SCRIPTS)-sgm phrases script file

(#4930) dodopek válasza Medvelászló (#4929) üzenetére


dodopek
addikt

Küldj privátban egy emilt, elküldöm.Legkésőbb ha visszaértem a hentestő. HUSIt veszek... :D
Nem gamedata/config!
Gamedata/sounds/stb.
Nincs?

[ Szerkesztve ]

(#4931) Medvelászló válasza dodopek (#4930) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Nincs Gamedata sounds a repackomban.Most találtam egy oldalt,letöltöm onnét abban talán benne van.Ha nem akkor megy majd az emil.

Vigyél RPG-t a henteshez ha darálthusiért mész! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4932) dodopek válasza Medvelászló (#4931) üzenetére


dodopek
addikt

Innen töltsd:
[link]
A legfelső cucc volt, amit én letöltöttem.

[ Szerkesztve ]

(#4933) Medvelászló válasza dodopek (#4932) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Azt szedtem le én is,ahogy elnézem,valami másik repack volt meg. :((( Sikerült átugrani a hamukupacba,műxik f@szányosan.Kiugrok borért a szőlőbe ha vége a törpöknek,azt lövöldözök tovább.Nem bírom abbahagyni,nem enged a játék :W :DD
Köszi a helpet! :R

(#4934) dodopek válasza Medvelászló (#4933) üzenetére


dodopek
addikt

Nincs mit. Több ilyen már nem lesz, legalábbis én ezt a két hibát találtam csak. A többi nekem csak a gyengus gép miatt volt...

(#4935) dodopek


dodopek
addikt

Amúgy a főszál vége után hány küldetés van még a 2.0-ban? 400,miller kalauz, dark valley. Lesz még, vagy közel a vége(m)?

(#4936) PeL válasza dodopek (#4935) üzenetére


PeL
addikt

Pripyatban is van egy két plusz quest azokat nem tudom megtaláltad-e. Én nem :DDD De a fordítás közben találtam 1-2 quest szöveget úgyhogy valahol biztos van, csak kutass át mindent :)

(#4937) dodopek válasza PeL (#4936) üzenetére


dodopek
addikt

2 küldetést találtam.Az egyik a nyírj ki 400 zombit, a másik a találd meg a kalauzt. Lehet, hogy a zsoldosok még adnának, de neheztelnek, mert kinyírtam a főnöküket... :D
Mi az az új dolog a PDA-ban? Az összes frakcó fel van sorolva, és összeg mellette.Instant csatlakozás, vagy mi? Mert akkor csatlakozom a zsoldosokhoz, aztán majd meglátjuk mi lesz.
Más.A monolith kereskedőjének hiába adok megrendelést,elveszi a lóvét, gyere vissza 1 óra múlva, de hiába megyek akármikor, nincs nála cucc. Ez bug?

[ Szerkesztve ]

(#4938) PeL válasza dodopek (#4937) üzenetére


PeL
addikt

Az inventoryjában lesz az item nem párbeszéd formájában kell átvenni :) Nálam legalábbis ott volt az Exojuk amit vettem onnan. A PDA-s dologra én sem jöttem rá mit lehet vele csinálni.

(#4939) dodopek válasza PeL (#4938) üzenetére


dodopek
addikt

Ott is néztem, de nincs.Más rendelések sem érkeztek meg nála...

PDA-t kipróbálom a zsoldosokkal.

[ Szerkesztve ]

(#4940) zuzu000


zuzu000
őstag

SGM 2.2-ről egy linket tudna dobni? A fenti be van halva :(

(#4941) morbias2


morbias2
aktív tag

Én már az 1.7 kinyomtam párszor,mert a 2.0 & 2.1 janovnál kifagy. :W Nem tölti vissza ha meg visszatölti a mentést magától kilép hibával.Van már megoldás rá? Felháborító :D
Helpet kérek!!!
Köszi.

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#4942) dodopek válasza PeL (#4938) üzenetére


dodopek
addikt

Kipróbáltam a pda dolgot.Könnyíted, vagy nehezíted vele az életed. Jattolsz, cimbik lesztek. És van egy olyan opció is, hogy háborúra hívod őket.Gondolom magad ellen.NNNNa ezt nem próbáltam. :D

Morbidas2! Milyen verziót használsz a 2.0hoz? Kiegészítők? Add-on?

[ Szerkesztve ]

(#4943) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Haligali!
Piripócsban a Monolitos kereskedőnél lehet valami 4-5 féle,6 számjegyű dobozt elkérni amiben arti ,fegyver stb.. van,ennek van valami jelentősége hogy melyiket akarom elkérni?

(#4944) dodopek válasza Medvelászló (#4943) üzenetére


dodopek
addikt

Csak annyi, hogy más összetételű ajándékot kapsz... Csinálj előtte egy quicksave-t, és végig tudod nézni, hogy melyikben mi van... :D

(#4945) Medvelászló válasza dodopek (#4944) üzenetére


Medvelászló
senior tag

jesz oké! :R

(#4946) dodopek


dodopek
addikt

Hol kell felvenni a találd meg az átjárót küldetést?Mert itt bóklászom már egy ideje, és semmi nem történik.Most már szeretném befejezni a játékot, és átruccanni kicsit az atomcsapott Ámerikába...

(#4947) morbias2 válasza dodopek (#4942) üzenetére


morbias2
aktív tag

Szimplán csak a 2.0 és a fix+1.7 magyarítást.

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#4948) dodopek válasza morbias2 (#4947) üzenetére


dodopek
addikt

2.0 exe, vagy repack?

(#4949) dodopek


dodopek
addikt

Én fixet sem használok, csak 2.0 exe, meg az 1.7 magyarítás. Szépen megy nekem is, meg MedveLászló kollégának is.

(#4950) morbias2 válasza dodopek (#4949) üzenetére


morbias2
aktív tag

2.0 exe+fix+1.7 magyar.
De a 2.1 nél is ugyan ez volt.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.