Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) Aarpok válasza rétisün (#12400) üzenetére


Aarpok
őstag

Á az nem kellemetlen csak egy meghívó az én vagyok a céltábla bulira..... :DDD

Аарпок

(#12402) McTuja válasza #90933760 (#12050) üzenetére


McTuja
tag

hali rég nem voltam erre megkérdezhetném a 2.2 óta mik vannak és a 2.2 sorrendjét is ?? valaki pls :) köszz

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12403) #90933760 válasza McTuja (#12402) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az új még nem jött ki. 2.2 van még mindig, illetve ennek az Enot megy egy Sniper verziója.

(#12404) dodopek válasza McTuja (#12402) üzenetére


dodopek
addikt

Válaszoltam a privátodra...

De ide is kiírom:

1 SGM 2.2.exe
2 2.2 fix 19.03
3 Guns addon
4 Guns addon patch
5 Absolute nature 3 lite/absolute structures 1.0( külön külön mindkettővel kipróbáltam a játékot,stabil. Állítólag együtt is mennek.)
6 Atmosfear 3
7 Athmosfear 3 skyfix (ezt majd valaki(mondjuk én) elküldi emilben, mert a letöltése nem él
8 AF3 merge pack
SGM magyarítás a la PeL & Leodelux

[ Szerkesztve ]

(#12405) rétisün válasza dodopek (#12404) üzenetére


rétisün
veterán

az absolute nature packkal stabil az összes mod, én használtam sgm-el, sniperrel, enottal is. persze ez nem csoda, mert végülis csak grafikai mod.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12406) PeL válasza rétisün (#12405) üzenetére


PeL
addikt

Igen, a legtöbbel :) Viszont asszem olyan moddal nem megy ami a terepbe belenyúl, mert a level fájlokat is felülírja az Absolute Textures. Mondjuk olyan mod nem nagyon van :)

(#12407) Dhampir


Dhampir
félisten

Az alapjátékot előhalásztam megint, de így harmadjára már nagyon kiszámítható a történet, emiatt unalmas egy kicsit, bár a hangulat még most is magával ragadó. Észrevételem szerint Mester fokon nem nehéz a játék.

(#12408) flash-


flash-
veterán

szi9asztok
érdekelne hogy mitől pörög így ez a fruM
ennek a játéknak jó a netes része?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#12409) dodopek válasza flash- (#12408) üzenetére


dodopek
addikt

:) Attól pörög ennyire, mert titkos afgán fegyverkereskedőkkel tárgyalunk itt. És hát ugye sok fegyver, sok előkészület... :)

Persze csak viccelek. Azért a rengeteg hozzászólás, mert az alapjátékhoz durva mennyiségű (sokszor egymással kombinálható) MOD jött ki, amik annyira megújítják a játékot, hogy szinte megunhatatlan. Itt van pl a legtöbbünk által favorizált SGM mod. Az alapjátékhoz képest legalább 100 új küldetés, új fegyverek, megváltozott grafika, plusz szereplők...

És ahol mod van, ott gond is van. Ez a xrenginre fokozottan igaz. Ezeket is próbájuk orvosolni, és persze jópáran vannak, akik átírják a modokat. Ők is rengeteget segítenek...

Ha szeretted a CoP-ot, lejjebb leírtam egy telepítési sorrendet, ami a mai gépeket is megizzasztja, szóval rendesen felörgeti az alapjátékot. Próbáld ki! :)

[ Szerkesztve ]

(#12410) McTuja válasza dodopek (#12404) üzenetére


McTuja
tag

Dodo hallod ha jol emlékszek a natur pakkokat nemkell nem mint ha nem menne el a gépeemen merrt már ujvan mint az adatlapomon hanem azért mert nincsenek meg csak a guns addon meg a fixek és pel&leo magyaritása :)

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12411) McTuja válasza McTuja (#12410) üzenetére


McTuja
tag

Egy ici pici hiba csuszott be ugy emlékeztem hogy a natur meg a texturák nem kellenek csak azu addonok meg a fixek jol is emlékesztem el is indult de tuja bácsi rosszul rakta a magyaritást :'(

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12412) Aarpok válasza Dhampir (#12407) üzenetére


Aarpok
őstag

Ebben egyetértek veled,hogy az alapjáték mesteren sem jelent olyan kihívást,mint bármelyik módban.A módokban mesteren jóval keményebb a játék.

Аарпок

(#12413) PeL válasza Aarpok (#12412) üzenetére


PeL
addikt

Ez csak a CoP-ra igaz, a SHoC-ban ill. CS-ben azért néztem mikor egy egy bandita 20 méterről 1 hitelt shotgunnal :D

(#12414) Aarpok válasza PeL (#12413) üzenetére


Aarpok
őstag

Csak a COP - ról beszéltem én is. :D

Аарпок

(#12415) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Csaó. A DEAD CITY mod-ot próbálta valaki?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#12416) McTuja


McTuja
tag

Expression : fatal error
Function : out_of_memory_handler
File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
Line : 336
Description : <no expression>
Arguments : Out of memory. Memory request: 64296 K
ez miez nemenged át a kordonba :(

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12417) #90933760 válasza McTuja (#12416) üzenetére


#90933760
törölt tag

Megtelt a 2 gigás memóriacímzési határ a játék motorjába. Visszább kell venni a grafikai beállításból.

(#12418) McTuja válasza #90933760 (#12417) üzenetére


McTuja
tag

4 giga ramom van és 1gigás videokartya igy is lejjeb vegyem?

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12419) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem ill. észrevéleményem.
Ha most megcsinálom a kiürítést Pripócsból utána ad majd küldit a monolitos góré Cyborg?
Észrevéleményeim.Rádiós zavarás-halott katonát kell megtalálni a játszótéren-ez szokot bugosodni(felvettem de nem csináltam meg egyből hanem elutaztam még vidékre is)visszatértem Piribe,na gondoltam most buktam a bug miatt de hál istennek nem tűnt el.1x eltűnik máskor meg nem :W :F :C
Mosoda és a melós szálló közt ti is összefutottatok egy szelíd vérszopóval?Össze-vissza futkos és szétlőni sem tudom,szerintem arra vár hogy valaki megsimogassa.
Valaki nemrég írt olyan küldiről hogy valami ellenmérget kell vinni valami dögnek,erről tudna valaki írni pár sort?

(#12420) #90933760


#90933760
törölt tag

Igen, az a szelíd vérszopó. A Mosoda melletti magas épületben az emeleten a végén bemész a szobába és ott fog történni aminek történnie kell.

Vissza kell venni a grafikai beállításból hogy kevesebbet használjon a memóriából, mert akármilyen géped van a játék csak 2 GB-ot tud kezelni. Ha esetleg van fent AtmosFear3 akkor azt is Normallal kell telepíteni és nem High.

(#12421) McTuja válasza #90933760 (#12420) üzenetére


McTuja
tag

kössz
Expression : data
Function : CVirtualFileReader::CVirtualFileReader
File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
Line : 545
Description : f:\program files\bitcomposer games\s.t.a.l.k.e.r. - call of pripyat\gamedata\spawns\all.spawn
Arguments : Not enough storage is available to process this command.
és ez mi ??

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12422) Medvelászló válasza #90933760 (#12420) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Az egy lövés küldire gondolsz ahol a futárt kell kilőni vagy másra?

(#12423) Plazmacucci válasza McTuja (#12421) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kevés a hely a vinyón.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12424) McTuja válasza Plazmacucci (#12423) üzenetére


McTuja
tag

c-n több mint 60gb szabad az F-en meg 100gb szabad :) nemtom hogy mi akkor a gond:)

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12425) Plazmacucci válasza McTuja (#12424) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát pedig azt írta, hogy nincs elég tárhely hogy futassa a parancsot. Van valami mod amitől a játék tud több memót használni, azt ki lehetne próbálni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12426) Physicist03 válasza McTuja (#12421) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nem a tárhellyel van gond hanem a memóriával. Megoldás van rá egy orosz oldalon, de olyan szinten érthetetlen/nincs pontosan leírva, hogy mit/hogyan/hová/milyen formában kell írni :F hogy inkább nem írom le nehogy elbarmold a Windows-t.

Not enough storage is available to process this command - nincs elég erőforrás a parancs végrehajtásához (ezt jelenti)

[ Szerkesztve ]

(#12427) #90933760 válasza Medvelászló (#12422) üzenetére


#90933760
törölt tag

Másra. Ez egy SGM küldi, a Mosoda melletti magas épületben kell felmenni és a végén van egy szoba ahova bemész majd elájul és vérszopó hangokat ad. Ott kapod a küldetést az ellenméregre, ezt kell visszavinni neki. Ezután fog eltűnni a megölhetetlen szelíd vérszopó a környékről.

Próbáld meg levenni jó kicsire a grafikát, akár minimumra. Ha ott is ilyen hülyeségeket dobál akkor nem tudom.

(#12428) McTuja válasza #90933760 (#12427) üzenetére


McTuja
tag

DE EZ MÉRT VAN ? NÉZD MEG AZ ADATLAPI PROFILOMAT SIMÁN MENNE

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#12429) #90933760 válasza McTuja (#12428) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mert a játék még mindig csak 2GB-ot tud használni. Az alapjátéknak elég is, de a modok és grafikai cuccok túltesznek ezen. Mivel a modból nem tudod meg nem is akarod kiszedni a lényeget, az hogy újításokat tartalmaz, csak a grafika marad amit vissza kell venni, hogy kevesebb memóriát használjon és ne haljon ki. Ha minimumon is kihal akkor valami más hiba lesz.

(#12430) Physicist03 válasza #90933760 (#12429) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nem-nem, itt nem azzal van a gond, hogy kifut a memóriából (amire te gondolsz az az Out of Memory hiba és az sem jelentkezik ha 64 bites Win 7-et használ valaki). Ez valami olyasmi, hogy a windows nem tud kiadni memóriát arra amire kellene. Pontosan ott sincs firtatva, hogy mi is ez pontosan.

(#12431) #90933760 válasza Physicist03 (#12430) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem jelentkezik 64 biten? Nem a játék motorja a korlátozó?

(#12432) Medvelászló válasza #90933760 (#12427) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Wáááóóóó,köszi a választ,megyek és kipróbálom.Egyszer úgyis be fogok fosni ettől a játéktól,nagyon parás! :Y
Más:Kanevsky vagy mi a neve a nagy hídnál Zatonban,miért kellett felrobbantani,nem igazán tudom hová tenni ezt a jelenetet a játékban?! :F Ráadásul a megbízó (Kardán mellett) eltűnt.

(#12433) flash- válasza dodopek (#12409) üzenetére


flash-
veterán

köszi ,sok meló és család mellett örülök ha jutja egy kis diablóra,de szeretnék már valami normálisabb fps-el játszani,lehet kipróbálom ezt

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#12434) dodopek válasza flash- (#12433) üzenetére


dodopek
addikt

Szívesen. Kérdezz bátran, sokan, sokat láttunk már a zónában, zónából... :)

(#12435) Physicist03 válasza #90933760 (#12431) üzenetére


Physicist03
senior tag

De, a motor korlátozza 2 GB-ig, visztont a 64 bites Win 7-en képes 3 GB-ot is használni. A többi Windowson is meg lehet csinálni, hogy 3 GB-ot használjon, de akkor át kell írni 1-2 dolgot.

(#12436) #90933760 válasza Physicist03 (#12435) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja, akkor azért döglődött nálam is mindig, másoknál meg nem.

(#12437) Medvelászló válasza #90933760 (#12427) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Sikerült elvinnem a Kalmopirint a betegnek,kaptam érte pár holmit a folyosó végén.Brutálisan beparáztam amikor meghallottam a hangot mikor beléptem :Y Ez a küldi ilyen rövid?
Apropó,a játék során kiderül ki volt a szörny?

(#12438) #90933760 válasza Medvelászló (#12437) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ilyen rövid. Semmi nem derül ki.

(#12439) Aarpok


Aarpok
őstag

Minden S.T.A.L.K.E.R. - nek békés boldog karácsonyt.

Аарпок

(#12440) rétisün válasza Aarpok (#12439) üzenetére


rétisün
veterán

crash-mentes, képzőményekben gazdag karácsonyt minden zónalakónak :R

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12441) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Én ezzel a képpel kívánok Kellemes Ünnepeket minden kedves Sztalkernek!
Beköszöntött a Nukleáris tél!!! :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#12442) #90933760


#90933760
törölt tag

Boldogat, bár én annyira nem vagyok ünnepes. De egy Zil 131-et el tudnék most viselni magam alatt.

(#12443) rétisün


rétisün
veterán

na, végeztem a katonai raktáraknál az össze renegáttal. mivel a hajnalos segítőim(?) olyan bénák voltak, nekem kellett lelőnöm az utolsó renegátot a keleti előőrsnél, de nem crashelt be a játék :N (eddig) talán azért, mert ki van kapcsolva az autosave....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12444) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Hali!
Valaki megcsinálta a kiméra csalogatást Leonid-nak sötétvölgyben a farm ellenőrzőponton?Teljesen nem értem,valami split anomáliáról beszél hogy ott van,de csak a szürke kiméra levadászása után dobja a küldit.Hogy kell oda csalogatni a dögöt?

(#12445) rétisün válasza Medvelászló (#12444) üzenetére


rétisün
veterán

nem kell szó szerint venni a csalogatást, ha jól emlékszem, csak el kell intézni.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12446) rétisün


rétisün
veterán

azért ez a katonai raktáras rész nem kellett volna ebbe a modba :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12447) Medvelászló válasza rétisün (#12445) üzenetére


Medvelászló
senior tag

És hol találom azt a kimérát?Annyit tudok hogy egyet ki kell fingatni de azt nem Leonid adja.

(#12448) rétisün válasza Medvelászló (#12447) üzenetére


rétisün
veterán

nem emlékszem :( nem lehet, hogy megint nem mutatja pda, hol kell lennie?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#12449) Medvelászló válasza rétisün (#12448) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Akulov adott egy küldit,szürke kimérát kell eltenni láb alól,ha ezt kinyírtam beszéltem Leoniddal hogy vegyenek fel harci helyzetet mikor odacsalogatok egy dögöt a Split anomáliából.Semmit sem jelez a PDA így nem is foglalkozom vele egyenlőre.

(#12450) rétisün válasza Medvelászló (#12449) üzenetére


rétisün
veterán

hát menj oda az anomáliához, aztán ha van ott kiméra, lödd le.

én most a szabadságos dokumentumokat keresgélem az elhagyott bázison, de a f**z kivan, hogy megint nem bírja a játék mindhármat bespawnolni :(((

el is megyek inkább sgm-ezni, vagy nézek valami filmet..... :U (sgm-ben még nem tartok ott, hogy meg tudjam neked nézni ezt a kiméra dolgot)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.