Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Fulár válasza mr.nagy (#999) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszi szépen!Ennek a proginak sokkal jobban kiforrottabb és egyszerűbben kezelhető a felülete.És ez nem exponál túl.Viszont akkor egyértelmű,hogy a gyári kamera program a hunyó és nem maga a kamera a szar.Ennek a proginak egyetlen hátránya van.Ha videó módba lépek kifagy.

(#1002) Probert75 válasza mr.nagy (#999) üzenetére


Probert75
addikt

Bemásolós vagy telepítős ez az apk?

(#1003) mr.nagy válasza Probert75 (#1002) üzenetére


mr.nagy
tag

Telepítős.

HMNote10Pro

(#1004) Probert75 válasza mr.nagy (#1003) üzenetére


Probert75
addikt

Na kipróbálom akkor, kösz!

(#1005) mr.nagy válasza Fulár (#1001) üzenetére


mr.nagy
tag

Valóban, igazad van! Még nem is próbáltam a videó módot csak most, hogy ezt írtad. Kár érte pedig tökéletes app lenne!

Szerk: Kipróbáltam MMS módban megy a video csak, HD-ra állítva fagy ki. Szerintem a ZTE kamerájának sok a HD videó mód azért fagy ki. Nincs itt valaki buherátor aki át tudná állítani benne a videó felbontást a ZTE-nek megfelelőre? Akkor talán jó lenne!

[ Szerkesztve ]

HMNote10Pro

(#1006) SarlatanNo1 válasza mr.nagy (#1005) üzenetére


SarlatanNo1
csendes tag

nálam tökéletes csak a kamera hanggal nem vagyok kibékülve :)

(#1007) dezz válasza SarlatanNo1 (#1000) üzenetére


dezz
nagyúr

Azt hiszem, ezt rossz helyre címezted. :)

(#1008) SarlatanNo1 válasza dezz (#1007) üzenetére


SarlatanNo1
csendes tag

nem hiszem :P

(#1009) Keeperv85 válasza dezz (#998) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ennek sajnos máshogy megy a szervizelése, mint a ti szolgáltatónál vett készüléketeknek... sajnos nem ennyire egyszerű... :(

(#1010) dezz válasza Keeperv85 (#1009) üzenetére


dezz
nagyúr

Ja, értem. Akkor sem foglalkoznak vele, ha fizetsz érte? Talán nem lenne drágább, mint a szállítási költségek.

(#1008) SarlatanNo1: Nem-e? :) Akkor hogyan kapcsolódott a (#998)-ashoz?

[ Szerkesztve ]

(#1011) SarlatanNo1 válasza dezz (#1010) üzenetére


SarlatanNo1
csendes tag

:C tényleg :)

(#1012) Keeperv85 válasza dezz (#1010) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem hiszem, hogy itt lenne bárhol olyan szerviz, aki erre képes. Talán a Telemax, de hát oda is utaztatni kell. :N

(#1013) Robertó79


Robertó79
tag

Jó ez a teló?
Vannak hibái véleményeket írnátok róla!

(#1014) Keeperv85 válasza Robertó79 (#1013) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Te pedig, ha lennél olyan kedves és visszafelé is olvasnál, akkor tudnád már a kérdésedre a választ is... :U

(#1015) Fulár válasza Robertó79 (#1013) üzenetére


Fulár
senior tag

- Moderálva! - sok hibája van.Hosszú lenne felsorolni.Olvasd vissza az utolsó sacc kb 50 hozzászólást.

[ Módosította: #40993792 ]

(#1016) jopont


jopont
senior tag

Viszont ez az első androidos telefonom, amibe van ki és bekapcsolás időzítő. Valahogy azt is kitalálhatnák, hogy az ébresztő is bekapcsolja. De így is megoldható, hogy két percel korábbra rakom a bekapcsolás időzítőt. Nekem egyébként a hálózat frissítési hibán kívül semmi gondom vele. De normál otthoni használat mellett ez se jelentkezne. Kell nekem annyit csavarogni : )

(#1017) Fulár válasza jopont (#1016) üzenetére


Fulár
senior tag

Nincs rá szükség!Kikapcsolva is ébreszt!!!
Ezt én is meglepődve tapasztaltam! :)
Próbáld ki nyugodtan!

(#1018) jopont válasza Fulár (#1017) üzenetére


jopont
senior tag

Tényleg pedig azt mondták ,az android erre nem képes

(#1019) dezz válasza Fulár (#1015) üzenetére


dezz
nagyúr

Erdekes modon nalam ebbol eddig (2 honap) csak egy jelentkezett (nema uzemmodra kapcsolt), az is csak egyszer.

(#1020) KunZi


KunZi
csendes tag

Nekem lassan 3 hónapja van meg és a profilok néha önálló életet élnek hibán kívül szerencsére nálam nem jelentkezett még más. Ez a profilos dolog is csak párszor. Kopp kopp kopp. :)

(#1021) Fulár


Fulár
senior tag

Azokhoz szeretném intézni a kérdésemet akik elvileg hibátlan készüléket fogtak ki.
Nálatok az a hiba vagy jelenség sem mutatkozik,hogy ha a kamera segédfénnyel van elkészítve a fénykép akkor hó fehér lesz minden mert a led "kiégeti"a képet?
Volt már mind Leddel mint pedig Xenon vakuval szerelt kamerás telóm is és egyiknél sem tapasztaltam ilyesmit.
Mát több kamera programot is kipróbáltam de nincs lényeges változás.
Ui:Csak a közelebbi objektumokkal teszi ezt.De ez így akkor sincs rendjén.Használható ötlet vagy javaslat illetve tapasztalat?
Az állandó Expozició meg Iso állítgatást már ku*vára unom.Lehet,hogy ez nem egy csúcsmodell de akkor sem egy filléres készülék.Ez már egyszerűen röhejes.

(#1022) jopont válasza Fulár (#1021) üzenetére


jopont
senior tag

Erős vakuja van. Főleg tükröződő felületnél nem is csodálkozom, hogy fehér lesz. Távolabbi, mondjuk 2 méternél viszont még sötétbe is jó képet csinál.

(#1023) kosa01077


kosa01077
tag

az normalis hogyha amikor sokat játszok meg na keményen használom a telot..a kijelzo felso része es hatul a kameránál rendesen forró a telefon..szó szerint..ez normális? gondolom ott van a proci vagy valami

(#1024) Probert75 válasza Fulár (#1021) üzenetére


Probert75
addikt

(#1021) Fulár és (#1023) kosa01077

Camera app-ra adtam egy megoldás, amire azt mondtad bevált. Akkor miért keresel még? Ráadásul volt fentebb egy Huawei kamera app is ajánlatnak.
És igen, erősen melegszik a készülék intenzív használat mellett. De nem csak ez melegszik, hanem vannak márkásabb termékek is, amik melegednek, pl. némely sony is.

[ Szerkesztve ]

(#1025) Fulár válasza Probert75 (#1024) üzenetére


Fulár
senior tag

Sajnos csak azt hittem,hogy bevált.Csináltam vele néhány képet és jónak tünt.De intenzívebb használat során azonnal kiderült,hogy a hiba ugyan úgy fent áll.És ez nem normális jelenség mert Pl.a Sony Ericsson Vivaz-om vagy a Nokia C-5-öm amik szintén Ledes segédfénnyel vannak felvértezve ezt nem pradukálják.
Pl akarok egy önarcképet csinálni félhomályban vagy sötétben.Ez teljességgel kivitelezhetetlen mert"szarrá ég"a kép.

(#1026) KunZi válasza Fulár (#1021) üzenetére


KunZi
csendes tag

Teljesen hó fehér nem lesz. Az tény, hogy mondjuk fél méteren belül a fókuszált obejktum az zavaróan világos, főleg ha még van egy kis fényvisszaverő tulajdonsága is, de kiégve nincs. De fél méteren túl, szerintem telefon szinten normális képet csinál. Nyilván nem ér fel, egy kompakt fényképező géppel sem, de szerintem egy telefonnál ez nem is lehet cél. Makrózni viszont tuti nem lehet vakuval :P.
Mondjuk ez engem kevéssé zavar, viszonylag ritkán használom fényképezésre. Annyira meg amire nekem kell, bőven jó. Elemben zseblámpának tökéletes a vaku. :)

(#1027) dezz válasza Fulár (#1021) üzenetére


dezz
nagyúr

Örömmel hallom, hogy van olyan teló, ami közelre is jó fényképet csinál vakuval, gyári szoftverrel. :) Amit én eddig próbáltam (nem sokat, de volt közte drága modell is), az mind "beégett" közelre. Annak meg még inkább örülök, ha más kamera sw-rel ez is jó tud lenni, ha nem is túl közelre.

(#1023) kosa01077: Nem tudom, mit értesz a forrón...? Nálam viszonylag meleg, de forrónak nem nevezném. De találkoztam már olyan telóval (más típus), ami valóban forró tudott lenni. Azért persze az sem égetett.

---

A napokban olyan történt velem, hogy kinyomtam a telót, hogy eltehessem, de közben hozzáértem a kijelzőhöz és ettől visszakapcsolt! Olyan is volt már, hogy zsebre tevés közben véletlenül megnyomtam a hangerő fel/le gombokat, és ettől is visszakapcsolt. Csak azt vettem észre, hogy valaki hallózik, hát a telefon indított hívást a zsebemben, mert eltételkor véletlenül sikerült a fenti módon visszakapcsolni. :D Lehet, hogy a profil is így állítódott el korábban. Most már jobban figyelek erre. Bár szándékosan még nem sikerült előidézni ezt a visszakapcsolást. Mindenesetre, csak a kinyomás utáni 1-2 mp-en belüli hozzáérésnél történik meg, néha.

[ Szerkesztve ]

(#1028) apeelme válasza Probert75 (#1024) üzenetére


apeelme
addikt

Mi a helyzet a módosított Effect_tick.ogg-vel?

(#1029) Probert75 válasza Fulár (#1025) üzenetére


Probert75
addikt

Camera FV-5 fotó sötét szoba, vaku, 10cm-ről:

(#1028) apeelme Köszönöm kérdésed! Jól van, működik. :R

[ Szerkesztve ]

(#1030) Probert75 válasza Fulár (#1025) üzenetére


Probert75
addikt

Kanapé kárpit ugyanilyen beállításokkal:

[ Szerkesztve ]

(#1031) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

Sziasztok!
Légyszíves segítsetek /:
Vettem egy Beats by Dr.Dre Tour-t a telefonhoz...
megjott,erre nem kompatibilis vele.. legalabbis ha csatlakoztatom,furcsán szól.. tehat torzul a zene..
de ha "félig"csatlakoztatom,akkor a bal oldali fules működik teljesen. Ha csatlakoztatom es indítom a zenét,akkor "lecsapja" ,mint egy biztosíték xd es leáll a zene...
pls segítsetek ezügyben
köszi!

(#1032) Keeperv85 válasza Noisyboy (#1031) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Az egy CTIA kiosztású füles, a telefon pedig OMTP szabványra alapoz. Átalakító nélkül nem fog vele szólni. :N

(#1033) Noisyboy válasza Keeperv85 (#1032) üzenetére


Noisyboy
csendes tag

Köszi !
és ilyen átalakítót hol tudok venni?

(#1034) Keeperv85 válasza Noisyboy (#1033) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azt, hogy itthon magyar honban hol lehet kapni, előttem is rejtély, de Ebay-ről lehet rendelni.

[link]

Fordítva is jó. Tehát mindegy melyik irányba kell fordítani éppen.

(#1035) Noisyboy válasza Keeperv85 (#1034) üzenetére


Noisyboy
csendes tag

Rossz a link :/
Köszi szépen a segítséget ! :)

(#1036) Keeperv85 válasza Noisyboy (#1035) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Őőő...

Nem rossz.... :B Megnéztem újra... :N

(#1037) Noisyboy válasza Keeperv85 (#1036) üzenetére


Noisyboy
csendes tag

nekem nem jelenítette meg, de megtaláltam :)

(#1038) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

Valaki segítsen pls , hogy kell felrakni az 1.2-es verziót.
:)
elvileg ez már jelly bean
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2461603

(#1039) apeelme válasza Noisyboy (#1038) üzenetére


apeelme
addikt

Egész egyszerűen sehogy. A "fiú" egyetlen verziójához sem rakott ki letöltő linket, ahogy ehhez az állítólagos 1.2 JB-hez sem. Most ott tart hogy örülne ha velem dolgozhatna... :F az állítólagos Team-jében senki sincs, illetve senki sem jelentkezett még...talán azért mert most alakult meg a GrandX Pro nyomán.

Elég vicces résznél akadt el a srác a "fejlesztésben".

(#1040) drdr


drdr
senior tag

töröltem...

[ Szerkesztve ]

(#1041) Jancsi1024 válasza Noisyboy (#1038) üzenetére


Jancsi1024
csendes tag

SZIA!
Nem érdemes feltenni én feltettem használhatatlan Nova launcher álando hibát jelez.És nemis teljesen magyar nyelvü!
ÜDV!

(#1042) apeelme válasza Jancsi1024 (#1041) üzenetére


apeelme
addikt

Te mégis mit töltöttél le? Honnan? Melyik verziót?

(#1043) commodroid


commodroid
csendes tag

Az xda-s csóka már rakott fel "rom"-ot, amivel valakinek el is szállt a telója, ezért levette a linket (nem bántani akarom, segített utána az illetőnek helyrehozni).
Az 1.2-es verziót szerintem úgy érti, hogy ha majd odáig eljut, akkor az majd azt fogja tudni, amit felsorolt, csak nem tudom mire alapozza, hogy el fog odáig jutni, mert szerintem, csak fájlokat próbál összeollózgatni, nem forrásból csinálja, azt gyanítom.
Ha már szóba jött, azon a fórumon valaki említi az 5.5-ös cwm-et, hogy neki milyen jól megy. Oda nem tudok hozzászólni, ezért ide azért leírom, hogy először nekem is az volt fent, amit mtkdroidtools-szal tettem fel, és hiába láttam, hogy Apeelme cmw-je 6.0.3.3-as, nem variáltam, az már ment, hadd maradjon alapon. Ha valakinek még 5-ös verziója van, mindenképpen cserélje, mert a minap csináltam egy backupot 5-ös verzióval, mielőtt mókoltam volna a telefonnal, majd nem tudtam visszaállítani, a data helyreállítása közben hibával megállt, majd végül eszembejutott, hogy még nem raktam fel Apeelme cwm-ét. Felflasheltem, azonnal visszament a backup. Szerencsém, hogy nem a backupot szúrta el az 5-ös, csak képtelen volt visszatenni...
Ismét köszönet Apeelmének :R

(#1044) Jancsi1024 válasza apeelme (#1042) üzenetére


Jancsi1024
csendes tag

1.1 TWRP-t xda oldalrol vagy a Maverickoldalárol márnemtom de nemjo!

(#1045) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

Na most kicsit meglepődtem...azt hittem letoltott magatol egy frissitest a telefon....felgyorsult, a bongeszo gorgetese is szebben,gyorsabban megy, a menu lapozás megnyitás is!
fogalmam sincs mi történt,de most nagyon pöpec!
Nevessetek ki,de semmit nem csináltam vele xd

(#1046) Fulár


Fulár
senior tag

Ha titokban rátelepedett egy hivatalos Jelly Bean akkor mindenképpen szóljál nekünk is...... :)

(#1047) Noisyboy válasza Fulár (#1046) üzenetére


Noisyboy
csendes tag

Sajnos nem frissitett jelly beanra :D
De komolyan..nem tudom mi tortent vele..sokkal gyorsabb lett :)
Lehet,h most állt be a rendszer ,nem tudom :D

(#1048) tivcike válasza Noisyboy (#1047) üzenetére


tivcike
tag

Nem is nagyon lesz itt frissítés JB-re.

(#1049) apeelme válasza Jancsi1024 (#1044) üzenetére


apeelme
addikt

Hát akkor valamit nagyon félrenéztél. A TWRP egy módosított recovery ugyanúgy mint a CWM, semmi köze a rendszerhez.

(#1048) tivcike : már egy párszor említettük hogy kár várni...hacsak nem valaki portolja egy másik készülékről. Ahhoz képest hogy hivatalosan hány országban jelent meg a készülék, rohadtul nem foglalkozik vele senki...sehol.

(#1050) tivcike válasza apeelme (#1049) üzenetére


tivcike
tag

Hát igen, nincs olyan nagy tábora mint pl: Blade-nek. Attól függetlenül jó kis teló ez:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.