Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kcsa válasza KoleszN (#100) üzenetére


kcsa
veterán

De azt is írta hogy magával a telefonnal rögzített videókat pl. nem játssza vissza csak akadozva.

(#102) raziel01 válasza kcsa (#101) üzenetére


raziel01
veterán

Ezt fel nem tudom fogni egyébként, hogy miért nem bírja visszajátszani a HD videót. Hardverből kéne neki pedig.

(#103) brenca válasza kcsa (#101) üzenetére


brenca
csendes tag

Megnéztem én is hogy hogyan bírja a videót - a saját maga által készítettekkel tényleg küzdött néha, ellenben tettem rá egy 720p-s mkv-t, azzal semmi problémája nem volt. Valami itt a software-rel lesz, nem a vassal.

(#104) Probert75 válasza M5Norbi (#81) üzenetére


Probert75
addikt

Mi az a Kmét?

A telefon nem jelez hanggal, ha a feltöltés kész. Erre telepítettem egy egyszerű alkalmazást, a Battery Full Notification-t. Amit úgy állítottam be, hogy jelezzen teljes feltöltéskor és fél órával később is, amikor leveszem a töltőről. Ez kb. 4 és fél óra, ha 1-5% kapacitás körül dugom a töltőre. Keveset telefonálok vele, így nálam 4 napig bírja készenlétben a 2000mAh-ás aksi. Timeriffic-el szabályozom a nappali, esti és éjszakai órákat. Reggel 8-tól du. fél 6-ig a fényerő 80%-on, hangok 100%-on. Az esti du. fél 6-tól este 10-ig fényerő 40%-on hangok 70%-on. Az éjszakai pedig este 10-től másnap reggel 8-ig tart és repülőben van a telefon és a fényerő lemegy 0-ra. A wifi-t magam kapcsolom be és ki, amikor szükségem van netre a telefonon. A wifi routerem alatt ülök napközben, így nagyon erős a jel, hibátlanul csatlakozik is. Azt vettem észre, hogyha bekapcsolva marad a wifi, akkor inaktivitás esetén a EX File Explorer nem kapcsolódik a laptomomhoz, csak ha ki- és utána ismét bekapcsolom azt és az explorert is. Annak ellenére így csinálja, hogy a telefon wifi beállításaiban az van beállítva, hogy alvás közben mindig tartsa a kapcsolatot. Android billentyűzet, Chrome, Google Play Könvek, Hírek és időjárás, Térképek és Utcakép le vannak tiltva addig, míg nincs root és el nem tudom távolítani. A Deezer-t, EBudy-t és társát valamint a Mastercard alkalmazás eltávolítottam, mert nem használom őket. Ha mégis szükségem lenne rá, akkor a Play-ről telepíthetőek. Térképszoftot pedig a nem írhatót használom.
Tegnap késő este felraktam az MX Player ARMV7-es kodekjét és a laptopról futtattam egy MKV full HD 8GB-os fílmet 5.1-es magyar és angol hanggal. Az MX Player lejátszott ezt is streamelve olyan 85-90%-osan szoftveres dekódolással. Azért így mondom, mert nem volt 100%-os. A hang zsúfoltabb jeleneteknél elcsúszott valamelyik irányba és a kép is néha meg-megállt, de annyira nem zavaróan.
Azért streamelve próbálom, mert csak egy 4GB-os microSD van a telóban és egy ekkora fájlt nem kezdek el felmásolni, csak a próba kedvéért, majd utána meg törölöm.
Játékokat majd más tesztelgeti, mert azzal már nincs kedvem szórakozni.
A fotózáshoz és videófelvételhez még nem találtam alternatívát eddig. Az LG Camera Pro-t próbáltam tegnap, de ha elkezdtem állítgatni, szétfagyasztotta a telót használatkor és újra is indult. Szóval erre még várok javaslatokat, hogy mit lehetne használni felvételhez, ami 720p mp4-ben rögzít.
Most jelenleg ennyi jutott eszembe.

(#105) Graphics válasza Probert75 (#104) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kmét = Kecskemét :D

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#106) Probert75 válasza Graphics (#105) üzenetére


Probert75
addikt

Oké! :D Akkor nem valamiféle fórumról volt szó.

(#107) raziel01 válasza Probert75 (#104) üzenetére


raziel01
veterán

Tudom ajánlani mindenkinek, hogy ha nem ért egy szót akkor írja már be google-be. Konkrétan első találat a Kmét-re, hogy Kecskemét.

(#108) Dominó85 válasza RECSKA (#94) üzenetére


Dominó85
veterán

Továbbra is azt tudom írni, mint mindenki másnak. NE általánosítsunk! 8. hónapja használok Jiayu G3-as telefont és bőven jó a HD kijelző mellé a PowerVR531. Ha picit visszaolvasnál, írtam is, hogy nagyon NEM mindegy, hogy milyen órajeleken megy az a bizonyos PowerVR 531-es a különböző telefonokban. Az alap órajeles tényleg lehet kevés, mivel azt qHD kijelzőig írták. Ugyanakkor a G3 "féle" 531-es GPU majd 200Mhz-es OC-ot kapott! Nagyon nem mindegy. No meg neked nem hiszem hogy sokáig volt G3-as telefonod, míg én a legújabb gamezeket tolom rajta. És mivel a PowerVR terjeszkedik és egyre több készülékben megtalálható, a Google Play-en is egyre másra jönnek a külön MALI, PowerVR és Tegra verziókra írt játék apkok. :R

* Péter - 06302461862 *

(#109) Probert75


Probert75
addikt

Azt vettem még észre, hogy masszív terhelésen a teló a kamera körüli részen erősen felmelegszik. Nem kicsit, nagyon! Nem tudom mi van ott, a proci vagy a grafikus meghajtó. Ezt a melegedést még szokni kell.
USB kábelt adhattak volna hosszabbat is hozzá. Ha villanykapcsoló melletti konnektorba dugom, akkor nem ér el a tv szekrény lapjáig. Ha meg a parkettához közelibe dugom, akkor meg a földre kell tenni, hogy ne lógjon a levegőbe. PC-boltban kapható kábellel cserélhető vajon? Vagy fenn áll az a lehetőség, amit régebben hallottam, hogy nem fogja felvenni a töltést.

(#110) kcsa válasza Probert75 (#109) üzenetére


kcsa
veterán

nincs külön cpu/gpu. SOC van.

(#111) Probert75 válasza kcsa (#110) üzenetére


Probert75
addikt

Értem, akkor azért melegszik mert mindenen együtt van. :R

(#112) M5Norbi válasza Probert75 (#104) üzenetére


M5Norbi
őstag

Köszönöm a kimerítő választ most már teljeskörűen tudok mindent amire kíváncsi voltam! És bocsi: Kmét=Kecskemét. De nyilván aki nem erre lakik annak nem egyértelmű,sorry.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#113) nemlehet válasza Probert75 (#109) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát ezt telefonja válogatja. Az én telefonomat minden USB kábellel lehet tölteni (olyan gyári töltőm van ami valójában csak egy konnektorba dugható usb aljzat) A volt csajom Blade I-e meg nagyon válogatott kábelek között. Viszont a tesóm Blade-je meg szintén ment szépen mindennel. Úgyhogy ezt sajnos csak kipróbálás után tudod meg.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#114) Probert75 válasza nemlehet (#113) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm! Akkor majd a boltban próbálgatok. A Galaxy Ace-emnek rendesen kábeles töltője volt és az USB-s az pedig külön volt.

(#115) Dominó85 válasza RECSKA (#94) üzenetére


Dominó85
veterán

The Respawnables (Megjelenés: 2013. Július 20)
Teszt telefon: Jiayu G3 (MT6577 2*1Ghz + 1GB ram + PowerVR SGX531Ultra)
Beállítások: minden maxon
Frame per second (FPS) érték: szemre 40-50fps között állandóan!

A karakterek körüli fehér vonal a cell shaded grafika miatt van és a 4,5" HD kijelzőn nézve nem ilyen recés!

Valaki tényleg nézzen már utána, hogy alap órajeles GPU van-e a cikkben lévő ZTE készülékben, vagy a húzott verzió. Mert amennyiben az alapórajeles, úgy érthető a röccenés a menük lapozása közben. De ha húzott (OC) verzió, akkor egyszerűen a ZTE szoftveres emberkéi balfékeskedtek egy sort. :R

* Péter - 06302461862 *

(#116) GeryFlash válasza Konyika (#28) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ilyen fullvhülye kommentet :W Igen, és még sokan mások, például samsung s4 is, mert látom nálad a ,,picit szó" elég relatív

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#117) RECSKA válasza Dominó85 (#108) üzenetére


RECSKA
veterán

Én nem játszottam a g3-al. 2 hónapig volt. soha tobbet...
Annyira lassú volt a netezés, maga a rendszer rajta, hogy majd kitéptem a hajam... De ne felejtsd el, nekem volt már értelmes telefonom, nem is 1. Nexus 4, S2-S3, MTK6589-es telók hada...
Könnyű megszokni a jót...
Egy vodafone smart után nagyon gyors a mtk6577 720p-ben is. De ennek az SOC-nak qHd a plafon, ahol még röccenésmentesen fut.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#118) M5Norbi válasza RECSKA (#117) üzenetére


M5Norbi
őstag

És az Mtk6589-esek közül mi volt igazán ajánlható?

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#119) Kryczek


Kryczek
tag

őőőő csak úgy megjegyzem, hogy az imei matrica nem véletlen van az akku tetején..... :U :U :U mond ez nektek valamit, az akku kivehetőségéről??? :U :U :U

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#120) Graphics válasza M5Norbi (#118) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lenovo A820 / A830, elég széles bázis foglalkozik vele, az A820-assal itthon is. nekem A830-as van, nagyon korrekt

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#121) Dominó85 válasza RECSKA (#117) üzenetére


Dominó85
veterán

Így jár, aki gyári böngészőt és médialejátszót használ... (-.-)" Most erre mit mondjak... BS Player + Chrome (de számtalan alternatíva van.

* Péter - 06302461862 *

(#122) HUNpusi


HUNpusi
csendes tag

Én is kifejteném a véleményemet, de idő hiányban nem tudtam elolvasni a kommenteket (kövezzetek meg).

A kínai telefonok mindig megosztják a népet(MyAudio után talán ez az első kínai hardverrel a piacon). A tesztelők alapból előítéletesen indulnak a tesztnek, a véleményezők leszólják, mert sose volt még ilyenük, galaxy s3,s4 lapul a zsebükben. Akiknek van, nem győzik mondani, hogy igen, az olcsóságnak ára van, ez általában az idő, hogy testre szabd úgy a telefont, ahogy neked tetszik. Tehát tudás, tapasztalat kell hozzá. Ilyen maga az android. Mivel ha az egyik program nem működik megfelelően, nem a sarokba kell bújni, és sírni, hanem keresni másikat, bőven van lehetőség. Én úgy kerültem ide, hogy ismerősnek nézem a telefont telenornál, ezt 20.000-ért tudja megvenni. 20.000-ezért? Mutasson vki egy másik Dual Cortex a9/a7 telefont, 4col vagy fölötte, legalább qhd kijelzővel, giga rammal.

Nekem egy zte grand x-em volt(v970 pontosabban), hasonló belsővel, legnagyobb különbség a kijelző (qhd <-> hd)
GTA 3 lazán futott, minden játék lazán futott, tehát gpu-val nem volt gondom. Röccenés volt, sőőt sokszor direkt röccenést állítottam (downclock), hogy jobban bírja az akksi.(Tapasztalatom azt mutatta, hogy launcherhez nem gpu-kell, hanem cpu) 720p-ről nem tudok mondani, de 25GB-os mkv film sample-jét akadás nélkül lejátszotta (persze, hogy nem a beépített fos lejátszójával)
A kijelző fontos tényező. Meglehet, hogy a cpu nem bírja a 720p kijelzőt. Van egy iocean x7 az ismerettségi körömben, 4 mag, 1080p kijelző, gta-t egyáltalán nem bírja.

Végére egy kérdés: Mi ez a JB mánia? Mi az, hogy ha JB lenne benne, megéri, de ics-el nem. Én szenvedtem mind2-vel, romolások, szervizelések, érdemi különbséget nemigen találtam. (Ha valaki válaszol eme kérdésre, ne olyan mélyenszántó gondolatokat írjon, hogy "gyorsabb","jobb","stb".) Sztem ez csak pszichológia. Ami újabb az jobb. Közbe ez nem mindig van így.

(#123) kcsa válasza HUNpusi (#122) üzenetére


kcsa
veterán

Nem vagyok android guru, fanboynak se vagyok éppenséggel nevezhető, de azt el kell ismernem hogy a Project Butter sokat dob a felhasználói élményen. Már ezért megéri 4.1 fölé menni verzióban.

(#124) GeryFlash válasza kcsa (#123) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ezt a felhasználói élmény dolgot fejtsd ki légyszi :)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#125) kcsa válasza GeryFlash (#124) üzenetére


kcsa
veterán

Kötözködésből kérdezed, vagy nem tudod miről van szó?

Ha kötözködésből akkor: WP userként komoly különbséget láttam az UI folyamatosságában. Utáltam. Van aki audiofil, engem ez zavar.

Ha nem tudod miről van szó: ezt olvasd el.

Bár úgyis tudom hogy kötözködésből kérdezted...

(#126) HUNpusi válasza HUNpusi (#122) üzenetére


HUNpusi
csendes tag

Még 1x végignéztem a telenor kínálatát ebben az árkategóriában, és nincs ami többet ajánlana a zte-nél. A Huawei Y300 ajánlottat kapott itt mobilarénán. Egy dual cortex a5, 512 rammal. 512 ram már egy maggal is ram limites volt nálam. (Megjegyzem, az y300 cikkéből az jön le, hogy gyenge de jó kis telefon like, like, like, a super blade meg első mondatban le lett húzva. Pedig agyon alázza a huaweit. Még úgy is ha gyenge a szoftver, sebesség.) //Nem szeretem az előítéletességet, az objektivitás rovására. Az y300 úgy lett tesztelve, hogy egy farönkhöz van hasonlítva, a zte meg úgy, mint egy s4hez. Közbe egy kategória.//
Mind1, elnézést, befejeztem.

(#127) GeryFlash válasza kcsa (#125) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem, csak én a Jb-n egy két techonlogiai fejlődésen (ami nem érinti komolyabban a felhasználói élményt) és azon kívül hogy majd a jövőben nagyobb eséyle van egy programnak a firssítésre ha JB-s nem látom értelmét. A froyo-gb-ics között volt, a JB-nél nincs különösebb.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#128) kcsa válasza GeryFlash (#127) üzenetére


kcsa
veterán

Ezzel egyetértek. De PB nekem tetszik.

(#129) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Egy szo mint szaz, 60 ropi korul mar azert akad 1-2 full hd ips kijelzos, 2gb ramos, 16-32gb rommal szerelt, dual simes, kivalo anyag-es osszeszerelesi minoseggel rendelkezo, 13mp-es kameraval megpakolt, ennel talan meg jobb minosegu kinai cucc is a nagyobb quad core mtk procival. 4.2-es droiddal termeszetesen. Aki szeretne penzt dugni a Viktor meg az Olajos Pinter Sanyi zsebebe, az meg szamoljon ra vamot es afat. Akkor meg mindig 80 ezer forint alatt jarunk. Jah, hogy ezekre csak fel-egy ev gari van, es maceras a gariztatas, + lehet 2-3 het mire ideer a pakk. Ez igaz. Nekem viszont igy is megeri. Ez a cucc pedig mindezek tukreben nem.

[ Szerkesztve ]

(#130) Probert75 válasza Fitzgerald (#129) üzenetére


Probert75
addikt

Lehet igazad van, vagyis inkább biztosan. DE! Sokan úgy gondolják, köztük jómagam is, hogy fő a biztonság és az óvatosság. A Kínai cucc az Kínai. Meg hát nem tud mindenki külföldiül. Tehát inkább veszem meg itt szolgáltatófüggőként 2 év garival ezt a telefont, mintsem egy ismeretlen helyről vegyek egy bizonytalan dolgot. Ha neked 80 000 píz nem számít, akkor rendeld kintről a hasonló és esetleg jobb hardverrel szerelt csodákat. Vannak akik havonta keresnek kézbe ennyit és sok idő alatt pakolják apródonként félre a rávalót. És nem mindegy milyen feltételekkel szembesül az ember, ha a telóval valóban baj van. Nem mindenki dobálózik ennyi pénzzel jelenleg Magyarországon.

A politizálást pedig tartogasd szerintem egy másik fórumba. Ez itt nem az a hely.

[ Szerkesztve ]

(#131) Icer válasza Probert75 (#130) üzenetére


Icer
csendes tag

Én filózok egy ilyen telefonon.Főleg úgy,hogy kb. 2 évet bírnak ki a telefonok!!Ennyi pénzt megér szerintem,annyira csak nem rossz!!

(#132) Probert75 válasza Icer (#131) üzenetére


Probert75
addikt

Én Telenoros előfizuval vettem kicsivel több, mint két hete 39 990-ért két éves hűséggel. Mindjárt nem 80 000-es telóról beszélünk. Kompromisszumos készülék bevallom. De ha meg tudsz barátkozni a gyenge fényképezőgép funkciójával(a nagy fénybeli kontrasztokat nem szereti, pl. félhomályban lévő szobába üzemelő nagy képernyős tv-vel) és az erős terhelésen a lencse körüli magas melegedéssel, akkor én ajánlom.

(#133) Fitzgerald válasza Probert75 (#130) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez a cucc is kinai - nem ertelek.
Nem tud mindenki kulfoldiul - megint nem ertelek.
Ezeken az eszkozokon altalaban van magyar nyelv.
A rendeles nem megy kulfoldi oldalrol?
Megkersz valakit aki beszeli az adott nyelvet, hogy segitsen.
Megertem hogy jobb az x ev gari itthon, de mert ne szamitana nekem a 80000 forint?
A leheto legtobbet szeretnem kapni a penzemert.

Aki havonta keres ennyit, annak meg nem biztos hogy azon kene jarjon az esze, hogy a 60 vagy a 80000 forintos telefont vegye meg, de ez csak az en szubjektiv velemenyem.

P. S.

Hidd el, hogy tudom hol kell politizalni, es amikor politizalok, az nem ilyen. Amugy meg az off topic gomb gondolom vilagos mire valo. Te is hasznalod. :)

[ Szerkesztve ]

(#134) Probert75 válasza Fitzgerald (#133) üzenetére


Probert75
addikt

Nem akarok vitázni és szítani sem akarom a tüzet, de nagyon másképp gondolkodunk. Nem akarom itt az életemet leírni és sajnáltatni magam, de én sajnos rokkantnyugdíjas vagyok és az említett magasabb összeg a havim(80 000). De azért mert kevesebb a kereset, attól még tetszhet a jobb és szebb. A külföldiül dolgot meg nem a telefon menüjére gondoltam, hanem a rendelésre. Ez a cucc is Kínai, de még most is azt mondom, hogy itthon vásárolt Kínai. Így a gari is jobban érvényesíthető, mint az általad olcsóbbnak vélt vásárlás esetében. Ezzel nem azt mondom, hogy most mindenáron romoljon el a cucc, de mi van, ha mégis. Begbízni valakit, hogy rendeljen nekem, az meg még körülményesebbé teszi vásárlást és a gariztatást is.

(#135) Icer válasza Probert75 (#132) üzenetére


Icer
csendes tag

Köszi Probert75!Nincsenek nagy elvárásaim a telóval,csak működjön,és ne fagyjon le.Anno androidos voltam,(zte blade1)de elegem lett a fagyásokból,meg naponta ki kell kapcsolni a droidos telókat,mert belassul,stb..Vettem lumia710-et,de ez meg túl kötött!Szóval visszatérek droidra,és ez pont jó lenne!Amire használom:olvasgatok neten,facebook,zene,gps..kb ennyi.A 4,5"kijelző szimpi,a proci+gpu szerintem nekem elég.Szintén telenoros vagyok,ja és szintén 1975-ös!:)

(#136) Probert75 válasza Icer (#135) üzenetére


Probert75
addikt

Én pont azért mertem megvenni ezt, mert az egyik haverom az első Blade-et nyüstöli a gyári rendszerrel már lassan három éve. Fagyásról és újraindulásról nem tett említést soha.
Nekem ez a teló még csak 1x volt újraindítva a két hét alatt, de az sem a teló hibája miatt szerintem. Az LG Camera Pro-t próbáltam állítgatni, hogy jobb legyen fénykép és a felvett videó, de nem szerette a folyamatos állítgatást. Nem tudom mi van azzal a progival, mert a Samsung Galaxy Ace-met is folyton szétfagyasztotta.
Én is ugyanazon dolgokra használom a telót, mint te, kivét a faszbuk. És engem is a nagyfelbontású kijelző fogott meg egyből. A kamerafunkciója a sor végén kullog. Az üzletben a másik kiszemelt egy LG Optimus L7 volt. De a beltartalomban, összeszerelésben, súlyban és főleg a kinézetében meg sem közelítette ezt.

(#137) Icer válasza Probert75 (#136) üzenetére


Icer
csendes tag

Köszi a tapasztaltakat!!A másik amit nézegettem az az Idol Ultra,de a proci+gpu ugyanaz ha jól néztem,de drágább,és nem sokkal tud többet.Ugy hogy szerintem maradok ennél!pár hónap múlva lejár a hűségidőm,és megveszem.Köszi a segítséget!Szia.

(#138) Probert75 válasza Icer (#137) üzenetére


Probert75
addikt

Annyi szól az Idol mellett, hogy azon JB van ezen meg ICS.

[ Szerkesztve ]

(#139) sapphire_hu


sapphire_hu
csendes tag

Hli! Abban tud nekem valaki segíteni, hogy ebben a telefonban van e olyan, hogy rezgő visszajelzés? Bocsi, ha hülye a kérdés, de sose volt még androidos telom :D

(#140) Probert75 válasza sapphire_hu (#139) üzenetére


Probert75
addikt

Milyen rezgő visszajelzésre gondolsz? Feloldáskor, menüben navigáláskor, híváskor és sms érkezésekor is rezeg. Mind kikapcsolható kivéve a feloldáskor való rezgés.

(#141) ZAvi válasza sapphire_hu (#139) üzenetére


ZAvi
csendes tag

Helló! Igen van, ha jól emlékszek akkor a beállítások\audió vagy hang profiloknál találod.

(#142) sapphire_hu válasza Probert75 (#140) üzenetére


sapphire_hu
csendes tag

Igen, a navigáláskori meg pl sms íráskori rezgésre gondoltam

(#143) Probert75 válasza sapphire_hu (#142) üzenetére


Probert75
addikt

SMS íráskor, ha a beépített bill. progit használod akkor is. De ha utólag telepítettet használsz, az pedig teljesen testre szabható. Én pl. AnySoftkeyboardot használok.

[ Szerkesztve ]

(#144) sapphire_hu válasza Probert75 (#143) üzenetére


sapphire_hu
csendes tag

Remek! Köszönöm mindkettőtöknek a választ! :)
Megyek is a telenorhoz :D

(#145) Probert75 válasza sapphire_hu (#144) üzenetére


Probert75
addikt

Azért mielőtt megvennéd a telót, ellenőrizd is le a rezgő kívánságaidat. :)
Beállítások/Audió profilok menüpont alatt az egyenként szerkeszthető profilokban meg vannak a funkciók, de ki nem próbáltam, mert én ezeket azonnal leveszem energia spórolás miatt. Csak néma üzemben hagyom meg a rezgéseket.

(#146) Petersen58 válasza Probert75 (#145) üzenetére


Petersen58
csendes tag

Sziasztok!
Nekem semmi bajom vele, de jó lenne fóliát venni hozzá valahol!
:W

(#147) brenca válasza Petersen58 (#146) üzenetére


brenca
csendes tag

Egyszer nézegettem hogy merre lehet venni, ezt találtam csak. (meg a többi hasonlót ebayen)

(#148) Petersen58 válasza brenca (#147) üzenetére


Petersen58
csendes tag

Köszönöm! Ott és az Alin is találtam, végül is innen rendeltem. :)

(#149) vegyszer válasza Probert75 (#130) üzenetére


vegyszer
addikt

lehet, nem bestzél mindenki külfüldiül, de hogy midod magyarul azt, hogy fullhádé, háromgé, 2500mAh, microúesbé?

Megnézel egy hazai leiratot, és ki fog derülni, minden kínai webshop hasonló adatokat közöl...
nem kell hozzá 25 szónaál nagyobb szakmai szótár, hogy a specifikációkat ki tudd bogozni.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#150) Probert75 válasza vegyszer (#149) üzenetére


Probert75
addikt

És az is lehet, hogy nem mindenki látott még magyar leiratot sem, mivel nem rendelt még sosem internetről. És a veszélyei miatt nem is akar és nem is fog. Ezzel a témát le is zárom részemről. Mindenki úgy csinálja ahogyan akarja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.