Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Keeperv85 válasza commodroid (#500) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem megvannak a fájlok, de mobilnet lévén az nem mostanában kerül fel bárhová is. Tudomásom szerint apeelme fórumtársunk is mentette őket. Azért írok csak, hogy ne pánikolj be, nehogy esetleg legyen egy álmatlan éjszakád: van tehát mentés, csak idő kérdése még felkerül valahová ilyen formátumban is.

(#502) commodroid


commodroid
csendes tag

Nagyon köszi, máris nyugodtabb vagyok :R
Várok türelemmel, csak betojtam kicsit :)

(#503) Prodidzsáj


Prodidzsáj
tag

Nekem apeelme mester most hozta vissza a telefonomat a tetszhalott állapotból hála neki! :C
Az történt hogy megcsináltam a partíciókat ahogy le vagyon írva sikeresen megoldottam, de közben megláttam hogy megoldotta a gyári visszaállítást is letölttötem mielőtt levette volna mondom visszaállítom gyári állapotába a készüléket a leírása alapján végigment a folyamat újraindult és a következő szöveg fogadott"Gépelje be a jelszót a tároló adatainak visszafejtéséhez" mondom mi van :O elveszett a 2,5 giga tárhely magyarán elveszett a telefon memória és ujra indítás után a gyári recovery fogadott hiába a CWM mentés a gyári recovery azt nem tudta megoldani az én esetem is mutatja nagyon oda kel figyelni mindenre de megoldódott az a lényeg most a szűz romom van most pakolgatok fel mindent újra apeelme mesternek ezer köszönet! Szóval csak ésszel!! :))

[ Szerkesztve ]

(#504) commodroid


commodroid
csendes tag

Bakker, féltem, hogy ez lesz, csak nem mertem könyörögni :O
Visszaolvasva találtam mbr és ebr1 backupot Jopontnak köszönhetően, de már nem flashel az SP.
Arra tippelek, hogy mivel nincs uboot-om, nincsenek alap driver-eim, így a teló nem veszi a töltést sem, lehet, azért nem tudom flashelni. Persze lehet, hogy csak ki kéne venni az akksit, meg vissza, és megjavulna, de ennél a modellnél ezt nem tudom hogy lehet, mert olyan passzentos, hogy képtelenségnek tűnik, azt sem tudom, merről merre kellene kivenni, nemhogy megfogni meg lehetne.

(#505) commodroid


commodroid
csendes tag

Sorry, töltőn elkezdett szépen melegedni a telefon hátulja, és újra megtalálja az SP flash tool. Esküszöm elkussolok, csak volt már dolgom olyan telefonnal, amin csak a bootloader ment, és ott nem vette a töltést, és mire találtam rá firmware-t, addigra szerezni kellett egy havert akinek ugyanolyan telefonja volt, hogy feltöltse az akksimat. Jó éjt mindenkinek és mégegyszer bocs!

(#506) jopont


jopont
senior tag

Azt hittem, hogy az SD kártya tartalom kavar be, ezért mentés után formáztam, majd előröl kezdtem mindent. Tárhely csere után a hibák újra előjöttek. Számítógépre dugva nem tud felcsatlakozni a tárhely, a gép viszont mégis kezeli. Így viszont nem lehet lecsatolni, így a telefon csak akkor látja újra az SD kártyát, ha ki-be kapcsolom. A Titanium Backup nem tud elindulni telepítés után. Az alkalmazás sajnos leállt hibaüzenet fogad. Egyébként nálam a Win XP rácsatlakozáskor ugyan úgy 2 tárhelyet lát és valószínűleg ez kavar be neki, ezért nem tud rendesen felcsatlakozni és innentől jönnek a hibák. Nem tudom, ez másnál is így van? Vagy csak az én telefonom szívat?

(#507) jopont


jopont
senior tag

Bocs, szerkesztési idő után vettem észre még a következőt. Gyári böngészővel ha le akarok valamit tölteni, akkor nem lehet, mert hiányzó SDkártyára panaszkodik, pedig a telefon látja.

(#508) Keeperv85 válasza commodroid (#505) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"szerezni kellett egy havert akinek ugyanolyan telefonja volt, hogy feltöltse az akksimat"

Nyugi, itt ez a veszély nem fenyeget. Ha lemerül és nem tudod tölteni, akkor ennyi volt. Nem lehet kivenni az akkut ugyanis, mint láttad...

(#509) apeelme válasza jopont (#506) üzenetére


apeelme
addikt

Köszönöm, mindenkinek a visszajelzéseket. Hát igen, nem lehet teljeskörűen tesztelni egy módosítást...ez sokszor rátok hárul. Én speciel nem használom ezt a gépre kötéses funkciót. :B

A gond az hogy a Telefon-memória mint eszköz nagyon durván be van drótozva a rendszerbe, ennek kiiktatása igen nagy meló lenne, és úgy gondolom van egy másik megoldás.

Priviben megy egy pack!

(#505) commodroid : Írj rám priviben!

[ Szerkesztve ]

(#510) cappa72


cappa72
nagyúr

Mentések: [link]
Nekem csak ennyire futotta.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#511) tivcike


tivcike
tag

Én bízok benne hogy talán lesz hivatalos frissítés is:)))) Vagy mégsem?:)))

(#512) apeelme válasza apeelme (#509) üzenetére


apeelme
addikt

ZTE Blade Super - Átpartícionálás v2.0

Ismert hibák, melyek a későbbiekben javítva lesznek:

- A külső SD kártya ezek után név szerint Telefon-memóriaként látszódik, és nem lehet az élő rendszeren lecsatolni, ez azoknak okozhat gondot akik működésben közben akarnak microSD-t cserélgetni! (Beállítások - Tárhely alatt)
- Beállítások - Alkalmazások menüpontban a Telefon-memória fülön a név változás miatt a microSD látszódik.

(#513) jopont válasza apeelme (#512) üzenetére


jopont
senior tag

Így már jól működik. Köszönöm! Aki az előző módszerrel már megcsinálta a particionálást, annak elég csak a 15. pontot megismételni az új zip-el(remélem, nem mondok nagy hülyeséget ezzel) :)

[ Szerkesztve ]

(#514) apeelme válasza jopont (#513) üzenetére


apeelme
addikt

Jól mondod...köszönöm! :R

(#515) Probert75


Probert75
addikt

Az este jól átgondoltam és egyelőre nem partícionálom a telefont.

"(#509) apeelme A gond az hogy a Telefon-memória mint eszköz nagyon durván be van drótozva a rendszerbe, ennek kiiktatása igen nagy meló lenne, és úgy gondolom van egy másik megoldás."
Ezért lenne jó, ha nem kiiktatnád, hanem az arányokat tolnád el. Ezt kérdeztem fentebb, hogy nem e lehetne olyan partíció kiosztást csinálni, amiben megmarad mondjuk 500MB belső SD tárhely. A Blade 1-nél is jó volt, hogy több partíció kiosztásból lehetett választani.

Mondjuk valami ilyesmi:
/data = 1GB (felhasználói adatok, telepített appok alapértelmezett tárolási helye)
/system = 1GB (android rendszer)
/sdcard = 504MB (belsőSD kártya)

Nem értek a pontos számokhoz, csak az arányokat akartam szemléltetni. Én személy szerint egy ilyen vagy ehhez hasonló kiosztásnak nagyon örülnék.

[ Szerkesztve ]

(#516) apeelme válasza Probert75 (#515) üzenetére


apeelme
addikt

Ne haragudj de ennek nem látom értelmét. Eleve /system-hez nem nyúlunk mert felhasználó által alapból nem elérhető, és úgysem tudnád mire használni.
Azzal hogy eltolod egy picivel a méreteket még az eredeti probléma nem szűnik, meg csak SZÁMODRA lesz megfelelő...egy picit tovább mint most.

A 2-es verzióval megszűntek az eredeti problémák, lehet mountolni, lehet rá letölteni, a képernyőmentés is megy stb., CSAK elnevezési gond van vele...tehát magyarítást kell módosítani, ami, ha lenne végre egy rohadt gyári rom már régen kész lenne, ehelyett szopás a köbön....de így is meglesz...csak türelem!

(#517) Probert75 válasza apeelme (#516) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm a gyors választ! :R
Akkor, ha jól értem, annyi módosítást csináltál, hogy a külső SD-re irányítódik minden, ami eddig a belsőre ment.
Akkor lehet mégis megcsinálom a partícionálást, mert mint sokkal fentebb írtam, nem dugdosom a telót USB-n a gépre én sem, hanem ES File Explorerrel wifin oldom meg a dolgokat.
A neve meg aztán végkép nem izgat, ha jó teszi a dolgát. :C

(#518) Probert75 válasza apeelme (#516) üzenetére


Probert75
addikt

Bocsánat lejárt a szerkidőm, de adódott még egy kérdés!
Ha így a külső SD lett csatolva belsőnek, akkor nem áll meg a rendszer, ha a memkari netalántán beadja a kulcsot valamiért? Volt problem a memkari kezeléssel is eleinte egy esetben, de a más gyártóéra való csere orvosolta neki.

[ Szerkesztve ]

(#519) apeelme válasza Probert75 (#518) üzenetére


apeelme
addikt

Ugyanannyira fog megállni a rendszer mint partícionálás előtt. De nem mindegy ha van már egy CWM backup-od amit a "tönkremehetős SD"-ről már úgy is a gépre másoltál...s ha tönkremegy, akkor az új SD-re visszamásoláskor és CWM-ből visszaállításkor folytatod a munkádat mintha mi sem történt volna? Ugye? :)

(#520) commodroid


commodroid
csendes tag

Megúsztam! :D
Köszönet Cappa72-nek is a rom dumpért, meg Apeelmének szintén a rom dumpért, meg a privát technikai segítségért :R
Nagy szerencsém, hogy amikor formattáltam, exclude-olva volt az nvram-om, amit aztán read backeltem is az sp flash toolal, majd végül, mikor a kapott dumpokból újra elindult a rendszerem, vissza tudtam álíltani az imei-met az mtkdroidtools-szal.
Királyok vagytok, nagyon szépen köszönöm mindenkinek a fáradozást, meg a gyors segítséget, ráadásul szombatról vasárnapra, mikor pihenhetnétek is, respect!

(#521) Probert75 válasza apeelme (#519) üzenetére


Probert75
addikt

Akkor ne csak a az átpartícionálás előtt csináljunk CWM mentést? Hanem mikor a CWM mentést visszaállítottuk megint készítsünk egy újat, mert az SD-re lett kiterjesztve a rendszer és azt a CWM új mentése tárolja majd. És ezt az új CWM mentést tároljuk a PC-n, hogyha gebasz van a memkarival, akkor az új memkarit betéve és rámásolva azt vissza tudjuk állítani majd?
Hú ez leírva jó bonyolult lett, de tudom csinálni egyszerűbb.

(#522) apeelme válasza Probert75 (#521) üzenetére


apeelme
addikt

Mivel CWM mentés nem készül a belsőSD-ről egyik esetben sem így teljesen mindegy mikor csinálsz. Ha már volt egy mentésed és az neked megfelel akkor azt is visszaállíthatod átpartícionálás után. :U
Egyetlen esetben lehet gond, ha át van partícionálva a teló, a data jól tele van telepítgetve, azaz több mint 500MB a foglalt mérete, és így készítesz egy CWM mentést, amelyet ezután valamiért egy gyári partíció méretű állapotban akarod visszaállítani, akkor nem fog menni, de remélem nem kell részletezni hogy miért?

CWM mentést akár percenként készíthetsz, akármikor. A mentések külön mappákban tárolódnak én/hónap/nap/óra/perc/másodperc névvel ellátva. Ezek közül akár részleges visszaállítást is csinálhatsz bármelyikből...az egyikből visszaállítod a system-et, a másikból a data-t...stb. Teljesen szabad kezet kapsz, ezért jó a CWM többek között. Azt az állapotot őrzöd meg, használod vagy netán törlöd amelyiket akarod, csak győzd hellyel!

Picit úgy érzem túlbonyolítod magadban, és úgy gondolod hogy egy bazi nehéz és bonyolult dolog ez. Pedig nem... De persze nyugodtan kérdezz! ;) :K

Ez mindenkinek szól:

Ha a készüléken érintetlen a PRELOADER és DSP_BL rész a készülék bármikor éleszthető!!! (Ha felmerül kérdésként hogy mi ez a kettő akkor tuti érintetlen! :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#523) Probert75 válasza apeelme (#522) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm ismét a kiokosítást! Jó pap holtig tanul. :) A CWM-et használtam már az előző(Samsung Galaxy Ace) telefonomon is. De annál csak teljes mentéseket és visszaállításokat csináltam. A ZTE-n visszaraktam mindent appot a külsőről a belsőre és így maradt a belső adattárolón még 76MB szabad hely. Ezért nem fenyeget az 500MB-os határ. :) Viszont a részleges visszaállítási dolog érdekelne, ha egy szösszenet erejéig szánnál az idődből erre nekem.
Lehet valóban körülményes vagyok egy kicsit. Szeretek biztosra menni és érdekel a mikéntje is, ha valaki elmagyarázza józan paraszti ésszel megáldott fejemnek a dolgokat. :))

(#524) apeelme válasza Probert75 (#523) üzenetére


apeelme
addikt

Például:
A szűz rendszeren beállítgatsz minden személyes dolgot és csinálsz egy CWM mentést. (a felhasználói dolgok mindig a data partíción tárolódnak)
CWM-ből bármikor a backup and restore - advanced restore menüpontból a restore data-t kiválasztva, bármikor erre a pontra állhatsz vissza, és semmi mást nem tettél csak a data partíciót felülírtad a korábbi mentéseddel.
Másik eset, pl. Root-ot igénylő ilyen-olyan speciális módosító appokkal a system partíción "dolgozol", amikor is balul sül el egy lépés és bootloop-ba kerül a készülék. CWM-ből, a fent említett menüpontból egy korábbi mentésedből a restore system-et választva, csak azt visszaállítva újra működik a rendszer, úgy hogy semmilyen felasználói adat nem veszett el.

[ Szerkesztve ]

(#525) jopont


jopont
senior tag

Kíváncsiságbol vissza tettem minden alkalmazást a belső eszközmemoriába és így is van még 1,5 giga szabad hely. De jó ezt látni :)

(#526) Probert75 válasza apeelme (#524) üzenetére


Probert75
addikt

Naccerű! Köszönöm! Örülök, hogy türelmes vagy velem és a hasonlóan szőröző, szöszölő emberekkel. :R

(#527) Probert75 válasza apeelme (#524) üzenetére


Probert75
addikt

Megcsináltam, zsír minden! :C :R
A TitaniuBackup sem SD-nek látja, hanem Média-nak írja. Valamint nem találta az alkalmazások mentéseit pedig a könyvtár neve nem változott. A beállításaiban meg kellett keresni és a mappát elfogadtatni újra. Első nekifutásra ennyi, de majd használat közben eldől, hogy a többi app is működik e rendesen.

Még annyi, hogy a Beállítások/Tárhely/Előnyben részesített telepítési hely-nél maradjon a Rendszer dönti el beállítás?

(#528) apeelme válasza Probert75 (#527) üzenetére


apeelme
addikt

a Beállítások/Tárhely/Előnyben részesített telepítési hely-nél maradjon a Rendszer dönti el beállítás? - Azért látom még mindig nem teljesen világos hogy mi, mire változott. :DDD Arra állítod amire szeretnéd.

(#529) Probert75 : Látod, ha logikusan gondolkozol magad is rájössz. ;) :K

[ Szerkesztve ]

(#529) Probert75 válasza apeelme (#528) üzenetére


Probert75
addikt

De világos, csak gondolom ekkora belső telepítési hely mellett felesleges az SD-re tolni a dolgokat. :)

(#530) jopont válasza Probert75 (#529) üzenetére


jopont
senior tag

Így van. Én is azért toltam mindent vissza, mert most meg már a kártya kezd kicsi lenni. Van olyan alkalmazásom, amihez több mint 6 giga hely kell a kártyán térképeknek.

(#531) Probert75 válasza jopont (#530) üzenetére


Probert75
addikt

Egész EU rajta van? És használod is mind?

(#532) jopont válasza Probert75 (#531) üzenetére


jopont
senior tag

Aha és teleatlas és navteq is és lehet váltani közte. egyébként, ha dolgozom, akkor kamion sofőr vagyok, csak most csináltam egy kis nyáriszünetet :D

(#533) Probert75 válasza jopont (#532) üzenetére


Probert75
addikt

Jaa, így valóban van értelme. :)

(#534) dezz válasza apeelme (#512) üzenetére


dezz
nagyúr

Szupí! :K

Más. Ha esetleg bekerül majd az első hsz-be az XM Player, mint most preferred lejátszó a telefonhoz (vagy valaki tud jobbat?) [többszálas dekódolás, stb.], így a legjobb beállítani:
- A SW dekóder legyen az alapértelmezett! A HW-es lassabb, a HW+ pedig eddig mindennel hibázott, amit próbáltam. (Vajon milyen profil kellhet neki? Tudja egyátalán a chipset?)
- Színkezelés: YUV. Ez a 32-bites RGB-nek felel minőségben, de gyorsabb (valószínűleg a 16-bites RGB-nél is, mert nem kell konvertálnia).
- Mintha a Lejátszó/Hardveres gyorsítás kikapcsolása is jó hatással lett volna, de más is próbálja ki.
- Esetleg a dekódolási szálak számát is fixen 2-re állíthatjuk, hátha nem ismeri fel mindig jól a program a rendelkezésre álló magok számát.
(- Nem árt kilőni a prociterhelő alkalmazásokat a háttérből.)
- 720p lejátszás: a saját felvételek, az összes WMV és MP4, amit próbáltam, és a legtöbb MKV akadásmentesen (utóbbiak időközönként döccenve egyet-egyet, amit lényegében csak panningnál lehet kiszúrni, ha épp akkor történik) ment.
- Mindez a default dekóderrel. De fokozhatjuk az ARMv7+NEON opcionális dekóder beállításával. Playről telepítve nem igazán működik (nem állítódik be, jelenleg legalábbis). A Dekóder lap aljánál ellenőrízhető, hogy az van-e beállítva, vagy a letöltését ajánlja a megadott linkről. Chrommal elvileg hibásan töltődik le. Ez egy ZIP file, ki kell valahová csomagolni és a Dekóder lapon alulról a második menüpontra bökve kiválasztani a file-t. (Érdemes lenne feltenni valahová kicsomagolva, 1 file.) Ez a DTS hangot is tudja!
- Néhány MKV így is akadni fog (azok viszont eléggé). Úgy tűnik, elsősorban nem a bitrátától függ (ésszerű keretek között), hanem az enkódolási profil helyes beállításától. Érdemes a nevesebb rilízerek munkáit keresni!

[ Módosította: Qru ]

(#535) jopont válasza dezz (#534) üzenetére


jopont
senior tag

Számítógépre dugva ugyan úgy használható. Fel tudod csatolni a gépre és mostmár le is. Teljesen jól működik minden.

(#536) apeelme válasza dezz (#534) üzenetére


apeelme
addikt

Ha továbbolvasol nem merült volna fel a kérdésed... :(((

[link] "A 2-es verzióval megszűntek az eredeti problémák, lehet mountolni, lehet rá letölteni, a képernyőmentés is megy stb., CSAK elnevezési gond van vele...tehát magyarítást kell módosítani, ami, ha lenne végre egy rohadt gyári rom már régen kész lenne, ehelyett szopás a köbön....de így is meglesz...csak türelem!"

(#537) dezz válasza apeelme (#536) üzenetére


dezz
nagyúr

Elnézést, nem tudtam, hogy a "lehet mountolni" PC-re vonatkozik. (Meg azt se, hogy ehhez nem feltétlen kell "magáról" lecsatolnia. Meglepő a számomra.)

[ Szerkesztve ]

(#538) apeelme válasza dezz (#537) üzenetére


apeelme
addikt

Bocsánat, igazad van tényleg nem egyértelmű. (elfelejtem hogy ami néha nekem evidens az másnak nem mindig :B ) :R :R

(#539) dezz válasza apeelme (#538) üzenetére


dezz
nagyúr

N.p. :R

(#540) bali73


bali73
tag

Megcsináltam a Átpartícionálás v2.0-t és tökéletessen működik.Ismét hálás köszönet!!

(#541) cappa72 válasza apeelme (#512) üzenetére


cappa72
nagyúr

Egy kérdés: ez mennyire használható? (Mivel itt lehet választani a méretezést illetően. Persze a 3GB az gyilkos, azt tilos választani, mert kinyírja a telefont.)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#542) apeelme válasza cappa72 (#541) üzenetére


apeelme
addikt

A blogomban a leírás végén megemlítem ezt a cuccot. Ez az az eredeti ami alapján megcsináltam az enyémet. Egyébként semmiképp se használd mert egy méretezés sem jó erre a készülékre ami benne van. Itt teljesen más a felépítés. (szerintem vedd is le)

[ Szerkesztve ]

(#543) cappa72 válasza apeelme (#542) üzenetére


cappa72
nagyúr

Rosszat linkeltem :B ... De pont ezért kérdeztem rá, merthogy ugye hiába MT6577, de van ebr2 is. (Az MT6599-hez használatosat gondoltam linkelni mint kérdést, hiszen ott az eb1-en kívül az ebr2 is módosul, viszont nem azon a helyen van, ahol a "sztenderd" MT6589-ek esetén van.)

Köszönöm az infókat! :R

(#442) apeelme
Na ugye, hogy szükségem van segítségre! :K

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#544) dezz


dezz
nagyúr

Közben kipróbáltam az USB-s csatlakozást PC-re, USB-tár módban a külső és a belső SD-t is lecsatolta. (Hogy helyesbítsem, amit az #537-esben írtam.) Szóval, lecsatolni le tudja, csak nincs külön menüpont a belső lecsatolására (tehát ezért nem lehet menet közben kivenni a belsőnek bekonfigurált külsőt [átpartícionálás]). Nem mintha sokat cserélgetné az ember az SD-kártyát. Ha nagyon kell, addig ki lehet kapcsolni a telót.

[ Szerkesztve ]

(#545) apeelme


apeelme
addikt

Tegnap este 7 óra körül beleestem a korábban Keeperv85 által vázolt problémába...konkrétan egy sikeres CWM flash után SPFlashtool-ban, DA-ban ragadt a készülék, amiből sem kikapcsolni nem lehet, sem resetelni (mert nincs ilyen gomb)...egyedül akksi kivétel segítene...de az persze nem kiszedhető. :W
Most várakozás van...kérdés mikorra merül le az akku?

Annak az értelmét persze taglalhatnánk hogy kinek volt az a remek ötlete hogy ilyen akku kerüljön bele...a ZTE már akkora cég hogy a későbbi pótakku eladások már nem is számítanak??? :W :W Most qrva mérges vagyok!

(#546) Prodidzsáj válasza apeelme (#545) üzenetére


Prodidzsáj
tag

Na ez nem jó hír! :(

(#547) bali73 válasza apeelme (#545) üzenetére


bali73
tag

Mezei felhasználóként kérdezem hogy mit nem szabad csinálnunk hogy ilyen történjen velünk?Köszi

(#548) apeelme válasza bali73 (#547) üzenetére


apeelme
addikt

Nagy valószínűséggel kijelenthetjük hogy virtuális gépen futatott Win7 (32bit)-en ne használjátok SPFlashtool-t flash-elésre!
Nem kizárt persze az sem, hogy nem virtuális környezetben is előfordul! 2013...halleluja!

Nagyon sok MTK platform/készülék megfordult már nálam (6577,6589,6577T)...egyiknél sem...hangsúlyozom EGYIKNÉL SEM volt még csak hasonló sem!!!

[ Szerkesztve ]

(#549) Probert75 válasza apeelme (#548) üzenetére


Probert75
addikt

:F Akkor nekem, akinek win7 64bit van a laptopomon, nincs aggódni valóm? Pláne, ha nem akarok nagyobb változást és így jó ahogy most van, újrapartícionálva. És még a gépre se dugom a telót mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#550) cappa72 válasza apeelme (#548) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekem a 6589-es platformál fordult elő, hogy beragadt a flash, virtualbox W-xp esetén.
6577-nél nem, két readback is lement (ZTE V970 és ZTE V889M), igaz a 4.0-ás flashtool-lal.
6577T esetén már meg sem próbáltam a virtualbox-xp-t, mivel Keeperv85 beleszaladt a fagyásba.
Mivel az xp-s gépem (p4-es régirégi gép) eddig mindent "megevett", így a BladeSuper-en a readback már azzal ment.

Kitartást és nem-megőszülést az akkumerüléshez.

Miért vállaltad be mégis a virtualbox-w7 kombót?

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.