Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Keeperv85 válasza Freel (#697) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Köszönjük a pozitív visszajelzést! :R Itt azonban ki kell emeljem, hogy az itt elvégzett módosításokat apeelme fórumtársunk készítette. Én max. csak beleugatok itt egy két dologba néha, de fő profilként a testvérmodellen szeretnék többet tevékenykedni. (Blade G).

(#702) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

ami most megdobbentett az az, hogy elbírja az Asphalt8-at. .. :DD

[ Szerkesztve ]

(#703) Probert75 válasza apeelme (#690) üzenetére


Probert75
addikt

Szia!
Még mindig nem érkezett meg a készüléked?

(#704) apeelme válasza Probert75 (#703) üzenetére


apeelme
addikt

:(

(#705) Freel


Freel
tag

Üdv.

Tudnátok segíteni?
Annak idején Blade I-re feltettem a Chainfire 3D-t és az AnTuTu előtte 1283-at adott, utánna 1500-at. Elindult pár játék (persze a prop.build HTC mókolása után) és bíztam benne, hogy ez itt, Blade Super-en is bejön...
Hát nem. :(
Feltettem a Galaxy on Fire 2 HD-t, (torrent verzsön) mondom kipróbálom mielőtt megveszem. Elindult, és habár vissza kellett venni a grafikát medium-ra, de ment szépen. VISZONT :( nem volt hang. Mondom akkor megveszem eredetiben. Felmegyek a Play-re és kiírja: Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval.
Kájne pánik... Chainfire 3D feltelepít, elindít... És nem mertem installálni, mert sokan írták, hogy más típusú készülékeken tönkretette a ROM-ot és lefagy a teló... Mondom ezt most nem kéne az 1 napos telóval.
Kájne pánik... Root Explorer, build.prop, manufacturer ver=HTC, brand=HTC, model=One mini (gondoltam annak is 1280x720 van, hátha nátha...). Teló újraindít, leellenőrzöm, build.prop elmentette a változtatásokat és...
És a Play még mindig nem engedi telepíteni a Galaxy oF 2 HD-t! Pánik light on. :O
Régebbi játékok, amik simán mentek Blade I-en, itt most vacakolnak. A Virtual Villagers 4 pl ha elfordítom a képernyőt 180 fokkal fordítva, fejjel lefelé jelenik meg... :(((
A Plants vs. Zombies 2 például megy szépen... Tudom, az nem 3D-s csoda, de új...
0. Ha felteszem a Chainfire 3D-t és szétficcen a ROM, mi a teendő? CWM-ből valamit esetleg?
1. Valaki tette már fel a Chainfire 3D-t? Melyik verziót? 3.3 vagy 2.8? Pro vagy free változat?
2. Mi lehet a megoldás a Play inkompatibilitási problémáira?
3. Flash-t melyiket kell feltenni, hogy például a Super Mario elinduljon? (a Flash alapú eredeti)
4. Akinek van OTG kábele, kipróbálta már, hogy mennek-e XBOX 360 kontrollerrel a játékok?
Én például PC-n a CCS64 C64 emulátoron az összes játékot X360 kontrollerrel tolom és ezt szeretném a telón is....
Köszönöm a válaszokat.

(#706) jopont


jopont
senior tag

Sajna már ritkán tudok felnézni mert dolgozom, de úgy látom, nem maradtam le semmiről. Egyébként nagyon szépen muzsikál a telefon az eddigi módosításokkal. Nem bántam meg a vételt. :)

(#707) Noisyboy válasza Noisyboy (#702) üzenetére


Noisyboy
csendes tag

Szia!
Én már tettem rá chainfire-t,abból is a 3.3-as verziót...no problem :N
Játékot is teszteltem már..
szépen fut rajta pl az asphalt 7,8 is..
a nova3 már kicsit sok neki...sajnos.. :((
De! a Ravensworld2-őt nagyol jól,szinte röccenés nélkül viszi...
amit még teszteltem,az a Fast&Furious 6 ...Lagg nélkül fut. ;)

(#708) commodroid


commodroid
csendes tag

DSP Manager + Apollo: [link]
A v2-est nem próbáltam csak a simát, de flottul megy :))
És minden programmal működik a DSP Manager, nem csak az Apolloval. Blade 1-en ICS-től felfelé nem ment pl.: Droidsound alatt, úgyhogy ez most nekem kellemes meglepetés :)

(#709) Freel válasza Freel (#705) üzenetére


Freel
tag

Üdv.

Nagyon leült a totyik... :U Átmentetek máshová? Na, közben hekkeltem picit ismét...
Noisyboy hozzászólásán felbátorodva feltelepítettem én is a Chainfire 3D free 3.3 változatát, illetve a netről a három libGLEMU.zip fájlt. Előtte az AnTuTu jelenleg elérhető legfrissebb 4.0.1 változata 9300-at adott az összesített tesztek alatt. A Chainfire 3D telepítése után 8800-at... :F
Viszont megtudom vásárolni mostmár az összes Play-es játékot! :DD
Kipróbáltam én is párat:
- Ravensword: Shadowlands valóban szépen megy, gyakorlatilag Skyrim mobilra, RPG fanoknak kötelező. :K
- Terraria is nagyon szépen megy. Nekem jobban tetszik, mint a MineCraft, el lehet vele lenni, bár az irányítás nem a legjobb.
- Carmageddon. Kamaszkorom egyik legnagyobb PC-s élménye. Aki annak idején játszott vele és szerette, mindenképpen vegye meg, mert hihetetlen élmény és egy az egyben adja az akkori hangulatot. 450Ft-ot megér szerintem...

A mostani kínom, hátha valaki tudja a megoldást: elkezdem letölteni a Dungeon Hunter 4-et és a Galaxy on Fire 2 HD-t a Play-ről és csak tölt... csak tölt... csak tölt... és szerintem semmi. Azt írja ki, hogy Kiegészítő fájl letöltése... És semmi. 6 órán keresztül hagytam, hogy töltse, de semmi. Bármi más, mint pl. a Carmageddon is a 120 megájával lejött pár másodperc alatt. Nem tudja valaki, hogy miért nem jönnek le ezek a nagyobb méretű játékok? Én feltétlenül a nagyobb méretre gyanakszom, azzal lehet összefüggésben a gond...

(#710) mr.nagy


mr.nagy
tag

Sziasztok!

Melyik kamera app-ot ajánljátok ehhez a készülékhez?

Számomra az lenne a fontos, hogy egyszerűen kezelhető legyen de jó minőségű képek készüljenek.

HMNote10Pro

(#711) Probert75 válasza mr.nagy (#710) üzenetére


Probert75
addikt

Camera FV-5. Fizetős, de én ezzel lövöm a legjobb képeket. Nem szép a kezelőfelület, de logikus.

(#712) mr.nagy válasza Probert75 (#711) üzenetére


mr.nagy
tag

Köszönöm, kipróbálom!

HMNote10Pro

(#713) Probert75 válasza mr.nagy (#712) üzenetére


Probert75
addikt

Csak a Pro fotóz 8MP-lel, az ingyenes asszem 3,2-vel.

(#714) Berv


Berv
csendes tag

Sziasztok!
Én is egy ilyen mobil tulajdonosa lennék, és ....
A touchpal bevitelnek valahogy - valami gombot néhány mp-ig nyomtam, és átállt erre - sikerült kétbetűs kinézetet adnom.
De vissza szeretném csinálni, csak épp - én - nem tudom hogyan is kellene?!
Tudtok segíteni?
Így néz most ki:

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok aláírásra jogosult !

(#715) alien19


alien19
tag

Sziasztok ! Tegnap óta én is boldog ZTE Super tulajdonos vagyok :) Akkuidovel kapcsolatos kérdésem lenne. 1 óra folyamatos wifivel és nyomkodással normális 100%ról 76%ra esnie?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#716) tivcike válasza alien19 (#715) üzenetére


tivcike
tag

Szerény véleményem szerint, ha letöltögetsz stb akkor igen.

(#717) Garyka


Garyka
tag

Császtok!

Milyen a masina? Tényleg gyenge a "VGA"? Játszani nem karok vele. Nekem egy Y300 van de azt veszem észre h hiába 2 magos, a Cortex A5-ös magok nagyon gyengék. A régi tabomban egy A9 van és semmi döcögés nincs vele :( Ebben az Bladeben meg van 2 szóval gondolkozom a váltáson

(#718) apeelme válasza Garyka (#717) üzenetére


apeelme
addikt

Olvass vissza és használd a keresőt, mindenre kapsz választ!

(#719) jopont


jopont
senior tag

Nem tudjátok, valami ilyen működne a telefonnal?

(#720) Rem.Nicky válasza Berv (#714) üzenetére


Rem.Nicky
tag

Szia!

Ez velem is előfordult párszor, a törlés gombot nyomd meg és gyors mozdulattal húzd utána végig az ujjad a virtuális billentyű többi karakterén balra, amíg vissza nem vált arra a nézetre, amelyiket használni szeretnéd. Ha a jövőben ezt szeretnéd elkerülni, kapcsold ki a TouchPal bevitel beállításai között, a Billentyűzet tájolása menü alatt a "Csúsztatással válthatja a tájolást" funkciót. Remélem érthető voltam. :)

(#721) #99343872


#99343872
törölt tag

Hello!

Tönkrement a kijelzőm, csíkos. A vicces az, hogy nem ejtettem le, csak így döntött.
A gari elvész a clockworkmodtól? Ha igen, el lehet távolítani?

(#722) SarlatanNo1 válasza #99343872 (#721) üzenetére


SarlatanNo1
csendes tag

attól még müködik ? nekem az első készülékem volt igy , ha müködik akkor vissza tudod állítani a gyári szoftvert :)

(#723) Berv válasza Rem.Nicky (#720) üzenetére


Berv
csendes tag

Köszönöm, sikerült visszaállítanom!
Bár már megszoktam, kitanultam a másik megjelenést, lényegesen gyorsabban lehet írni, csak épp jelszavak bepötyögésére alkalmatlan :)

Nem vagyok aláírásra jogosult !

(#724) Lapoen


Lapoen
csendes tag

Üdvözletem !

Új belépő vagyok. Van egy ZTE Blade Super_Stock android 4.0.4._Rooted-CWM Recovery 6.0.3.3-Repartition by apeelme, készülékem.
Két napja kűzdök kitartóan hogy felrakjam azt a xXX betűs útkereső alkalmazást de lassan feladom.
Olvastam hogy van akinek működik.
Valaki tudna segíteni ?

Előre is köszönöm !

(#725) Probert75 válasza Lapoen (#724) üzenetére


Probert75
addikt

Hol olvastad, mert az warez?

(#726) Lapoen válasza Probert75 (#725) üzenetére


Lapoen
csendes tag

Nem itt olvastam de a neten itt találtam a legtöbb bejegyzést ezzel a telefonnal kapcsolatosan.
Igazából az a kérdés hogy tud e valaki segíteni , természetesen úgy hogy ne legyen warez.
Egyébként nem teljesen halott a dolog mert elindul csak nem reagál képernyő méret változtatására.

[ Szerkesztve ]

(#727) Lapoen


Lapoen
csendes tag

Kaptam érdemleges választ !
Akkor itt nem feszegetem tovább a kényes témát.

(#728) #99343872 válasza SarlatanNo1 (#722) üzenetére


#99343872
törölt tag

Leírnád, hogy hogyan?

(#729) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

Sziasztok!
a kővetkező probléma lépett fel: amikor bekapcsolom a mobilnetet, kékre kellene változnia a térerő jelzőnek. ..de nem vált át szürkerol.. .igy a market nem mukodik, mert azt írja, nincs net.. .de a böngészo müködik. .
segítsetek pls.

(#730) SarlatanNo1 válasza Noisyboy (#729) üzenetére


SarlatanNo1
csendes tag

probáld leállitani a market app-t vagy kapcsold ki a készüléket

(#731) Noisyboy válasza SarlatanNo1 (#730) üzenetére


Noisyboy
csendes tag

nem használ :(

(#732) SarlatanNo1 válasza Noisyboy (#731) üzenetére


SarlatanNo1
csendes tag

a böngészöd müködik ? lehet csak szolgáltatónál van hiba!

(#733) apeelme válasza Noisyboy (#729) üzenetére


apeelme
addikt

Akkor vált kékre ha van internetelérés (mobilnet) és a google szinkronizáció aktív. Ha root-oltad a készüléket és letiltasz rendszer szolgáltatásokat ezek okozhatnak ilyet.
Ha nem jutsz vele dűlőre akkor gyári adatvisszaállítás, mobilnet bekapcsol, google fiók hozzáad (SEMMI MÁS!) és próba!

(#734) Noisyboy válasza apeelme (#733) üzenetére


Noisyboy
csendes tag

amint írtam, minden más müködik,...csak a play store nem.. .
de megpróbálom, köszönöm :)

(#735) Probert75 válasza Noisyboy (#734) üzenetére


Probert75
addikt

Mit ír a Play? Nem 491-es hiba?

(#736) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

nem. ..ezt írja : nincs kapcsolat

(#737) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

na megnéztem.. .a beállítások/fióko es színkronizalas-nál az e-mail címemre rámentem es a személyi adatok színkronizalas-nál hibat jelzett.. .azt irta, nem lehet színkronizalni a sz. adatokat. :(
már mindent megcsináltam, amit Apeelme írt, de a gyári visszaallitast, majd akkor ha hazáértem, lementem az adatokat stb. ..remélem utánna jo lesz. .:/

(#738) JázminCsenge


JázminCsenge
tag

Sziasztok!

A Blade Super hangszórójával van egy kis gondom, telefonáláskor éles hangon zizeg, zümmög, a másik fél beszéde nem érthető. Laikusan azt gondolom, hogy az előlapi hangszóró hibásodott meg.

Be szeretném vinni szervízbe, de vissza kéne állítanom gyári állapotba. Viszont az a gondom, hogy apeelme fórumtársunk blogjából hiányzik a gyári ROM. A helyzet az, hogy gyári alkalmazást nem töröltem, csak jegeltem, meg a partíciókat méreteztem át. Elvileg csak a CWM-et kéne törölnöm. Segítsetek légyszíves, hogy miképpen tudom eltüntetni?

(#739) apeelme válasza JázminCsenge (#738) üzenetére


apeelme
addikt

Ha visszaolvasol pár hsz-t akkor láthatod hogy a blogomból azért "hiányzik" a gyári visszaállítás mert közben tönkrement a készülékem. Kérhetnék elnézést de remélem megérted ha nem fogok, bár abban talán igazad van hogy az általad elvégzett módosításokhoz nincs odaírva hogy mindenki saját felelősségére csinálja amit csinál! Ettől függetlenül aki eddig privátban megkeresett ilyen ügyben annak feltétel nélkül segítettem a visszaállításban. Neked is fogok csak türelmedet kérem!

CWM-et le kell cserélni a gyári recovery-re, ha a partíciókat átméretezted azt is vissza kell állítani gyári állapotúra, és ha root-oltad azt is el kell távolítani!

Más: Jah, és megérkezett ma az új készülék! :B

[ Szerkesztve ]

(#740) JázminCsenge válasza apeelme (#739) üzenetére


JázminCsenge
tag

Értem én mester. Pont ezért írtam, mert láttam, hogy gondok vannak a gyári cuccossal s még nem kaptál új telefont. A visszaállítás is ok, megy a dolog, csak a gyári reco-t nem tudom, hogy lehet visszavarázsolni, anélkül, hogy egy gyári ROM-ot húzok vissza a készülékre.
Nem sürgős a dolog, mert van másik teló(k). PM-ben meg azért nem zargattalak, mert az aláírásodban lévő instrukciókat követte.

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségedet!

szerk: Ja s persze nagyon frankón muzsikált a teló az általad eddig elvégzett módosításokkal, le a kalapppal előtted. A hibám hardveres, mint írtam.

[ Szerkesztve ]

(#741) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

Sziasztok!
sajnos sehogy sem sikerult megcsinalnom a google playt :(
gyari adatok visszaallitas utan is fenn all ez a probléma :(
segítsetek pls...
a másik: ha rámegyek a gyári állapot visszaallitasara,akkor kikapcsol a telefon ahogy kell,majd bekapcsol es a zold android-ig jut...utanna kikapcsol majd megint be es megint a zold androidig jut...es ez folytatodik egymas utan vegtelenszer :(
egyedul ugy tudom mukodesre birni,hogy mikor bekapcsol ,nyomkodom a hangero le-gombot..akkor belep ugye a recowery-be es ramegyek a reboot system now-ra...ekkor be is kapcsol rendesen...a hatter stb vissza is all a gyarira,de (en atneveztem galaxy s3-ra regebben,a market miatt..) a telefon tulajdonsagainal gyari visszaallitas utan is galaxy s3 a neve...ennek vissza kellett volna allitodnia..nem?

bocsánat a hosszú írásért!
Remélem valaki tud segíteni...koszonom elore is!!

(#742) Probert75 válasza apeelme (#739) üzenetére


Probert75
addikt

No végre! Már azt gondoltam, hogy nem kapsz újat, úgy elhúzódott a dolog. Már majdnem 3 hét, ha jól számolom. :C

(#743) apeelme válasza Noisyboy (#741) üzenetére


apeelme
addikt

Hagyni kellett volna hogy "újraindulgasson" és egyszercsak végez. Ettől függetlenül derülnek itt ki dolgok ahogy látom. Illendő lenne tisztában lenni azzal hogy amit módosítasz az mi, és hol van...csak úgy minimálisan. A gyári adatvisszaállítás után azért nem állt vissza a termékkód mert semmi köze az adat partícióhoz amit ilyenkor törölsz. Az a rendszer (system) partíción helyezkedik el és alaphelyzetben módosíthatatlan a felhasználó által.

Félve kérdezem de ugye mivel módosítottál valamit, arról előtte csináltál biztonsági másolatot??? Mert akkor csak állítsd vissza!

Ha mégsem lenne mentésed, és van CWM recovery a készüléken akkor töltsd le ezt, másold fel SD gyökerébe, és CWM-ből az install zip from sdcard - choose zip from sdcard menüponttal telepítsd fel, majd ezek után nyomj egy wipe data/factory reset-et, ha végzett indítsd újra a készüléket!

(#742) Probert75 : Kezdtem én is lemondani róla... ;)

[ Szerkesztve ]

(#744) Noisyboy válasza apeelme (#743) üzenetére


Noisyboy
csendes tag

Köszönöm!
Feltelepitette,majd Wipe data/factorz reset....de semmi...meg mindig nem csatlakozik a google playhez...
Probalok csatlakozni,emailt hozzaadni,de hibauzenetet dob :/
(Nem modositgattam...)

(#745) apeelme válasza Noisyboy (#744) üzenetére


apeelme
addikt

"Probalok csatlakozni,emailt hozzaadni,de hibauzenetet dob :/" - Álljunk meg egy szóra. Addig amíg egy google fiókot nem adsz hozzá a készülékhez nem is fog menni. A fiók hozzáadásnál ne az Email-t válaszd hanem a Google-t! Ha így sem megy akkor ugyanezen menüpont használatával hozz létre egy új google fiókot és azzal próbáld!

Ugye más nem módosítottál a rendszerben?

(#746) Noisyboy válasza apeelme (#745) üzenetére


Noisyboy
csendes tag

Nem emailt ,hanem google-t probalok hozzaadni...mar ramentem arra is,hogy újat hozok létre..de ugyanaz..
Rakok fel kepet.

(#747) apeelme válasza Noisyboy (#746) üzenetére


apeelme
addikt

Kérdés még mindig fennáll...mi mást módosítottál a rendszeren?

(#748) Noisyboy : "en atneveztem galaxy s3-ra regebben,a market miatt"...ezért kérdeztem, mert ezt is elfelejtetted közölni. :F

[ Szerkesztve ]

(#748) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

semmit...a root-recovery es prticionalason kivul semmit..
ez egyik naprol a masikra tortent...
nem emlekszem hogy modositottam volna

(#749) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

átneveztem, mast tényleg nem csináltam még....

[ Szerkesztve ]

(#750) Noisyboy


Noisyboy
csendes tag

Valakinek valami otlet?? Még mindig nem jo :/ az e-mail jo..de ha google fiokot akarok hozzaadni,nem engedi, mert nem sikerul a szerverrel kapcsolatot letesiteni...ezt irja,pedig van mobilnet :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.